Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Bledowská poušť

#1 02.07.2017 21:47:51

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Bledowská poušť


Zdarec. Nema nekdo nejake aktualni info o tehle oblasti? Je mi jasne, ze je to narodni park. Ale pry je nekde cast, kde je to mimo a da se tam pujcit i ctyrkolka. Chtel bych se tam jet podivat posledni tyden v cervenci, nebo prvni v srpnu. Diky


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#2 03.07.2017 09:06:28

Re: Bledowská poušť


tento týden tam shodou okolností jedu tak zjistím od kolegy víc info. no a cvičně vezmu s sebou motku a zkusím pojezdit:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#3 03.07.2017 13:24:04

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: Bledowská poušť


Miguel:

Super. Diky za pripadne info, treba i fotku. smile 


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#4 03.07.2017 13:32:02

Re: Bledowská poušť


koukal jsem na nějaké diskuse, články a tak od místních a co jsem pochopil, tak tam jezdí úplně všichni jak se jim zlíbí, což samozřejmě ochranáře sere,
ale že pokuty nejsou velké a že by chtěli zřídil nějaké místo, kde by se legálně smělo, pár let zpátky... jestli se to podařilo nebo ne už jsem nenašel...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#5 03.07.2017 14:06:02

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Bledowská poušť


co jsem viděl na Youtube videa, tak je to tam "džungle" :-) jezdí všichni a všude

stačí na Youtube napsat pustynia bledowska

 offline 

 

#6 05.07.2017 22:35:03

Re: Bledowská poušť


takže: ubytoval jsem se v pěkným hotelu pět km od "pouště", ráno jsem si dal kafe a vytáhnul motorku a vyjel.
bylo cca osm hodin, nikde ani živáčka, cesta dobře značená, projedeš vesnicí Chechlo, zabočíš za vesnicí podle šipek doleva a seš tam.
obrovská, na všechny strany se rozprostírající písečná plocha. povahově je to feš feš, žádný udusaný písek. prostě zajedeš a kolo se točí třikrát rychleji, než ve skutečnosti jedeš.
jako Sahara. přesně takhle to bylo v Dubaji v dunách co jsem jezdil, akorát tam jsem měl ostrou 350. tady jsem si vzal 701ku. objel jsem to dokola a dost fuška, jenom přejet
nějaké vyjete stopy od čtyřkolek nebo od čeho to bylo znamenalo totálně rozhodit motorku a furt vyrovnávat. odpočinek ani na půl sekundy, ve stupačkách nonstop.
no a pak jsem se vracel na začátek a to je do mírného kopečka podcenil jsem rychlost a zahrabal se. tak jsem se trochu odhrabal, vyjel a po dvou metrech jsem se zahrabal
až po motor a už se nedalo nic dělat:)
lomcoval jsem tam s tím asi půl hodiny, než přišel nějaký hodný pán a pomohl mi to postavit a vyvrátit na bok. za což jsem byl dost vděčný, protože jinak bych tam byl asi doteďsmile
takže příště jedině s ostrou... a rozhodně ne sám, i když tu stokilovou bych asi měl vytáhnout vždycky:)
resumé: jezdit se tam dá, když tam pojedeš dejme tomu ráno od sedmi do devíti, tak teď v létě bude ještě akorát počasí a nikoho tam nepotkáš...
a kdyby náhodou tak to je ten nejbližší hotel
http://www.dworeknadrozlewiskiem.pl/


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5684_past.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5684_past1.jpg

Editoval Miguel (05.07.2017 22:39:51)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#7 05.07.2017 22:42:08

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Bledowská poušť


Vypadá to tam zajímavě. Mám to cca 140km tak by to stálo za výlet. Je tam i jiný typ terénu jako výjezdy nebo tak?

 offline 

 

#8 05.07.2017 22:55:04

Re: Bledowská poušť


je to obrovský, kolem jsou borovicové lesy s písečným podkladem, takže něco podobného jako je tady u nás kolem Bzence, Hodonína, na Slovensku kolem Stupavy, Malacek, ale kolem lesa všude závory.
jak říkám, nevím, jak máš natrénováno, mně dělalo problém jenom se rozjet. duny tam nejsou, jestli se ptáš na tohle:)

Editoval Miguel (05.07.2017 22:56:13)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#9 06.07.2017 14:31:10

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: Bledowská poušť


Miguel napsal(a):

takže: ubytoval jsem se v pěkným hotelu pět km od "pouště", ráno jsem si dal kafe a vytáhnul motorku a vyjel.
bylo cca osm hodin, nikde ani živáčka, cesta dobře značená, projedeš vesnicí Chechlo, zabočíš za vesnicí podle šipek doleva a seš tam.
obrovská, na všechny strany se rozprostírající písečná plocha. povahově je to feš feš, žádný udusaný písek. prostě zajedeš a kolo se točí třikrát rychleji, než ve skutečnosti jedeš.
jako Sahara. přesně takhle to bylo v Dubaji v dunách co jsem jezdil, akorát tam jsem měl ostrou 350. tady jsem si vzal 701ku. objel jsem to dokola a dost fuška, jenom přejet
nějaké vyjete stopy od čtyřkolek nebo od čeho to bylo znamenalo totálně rozhodit motorku a furt vyrovnávat. odpočinek ani na půl sekundy, ve stupačkách nonstop.
no a pak jsem se vracel na začátek a to je do mírného kopečka podcenil jsem rychlost a zahrabal se. tak jsem se trochu odhrabal, vyjel a po dvou metrech jsem se zahrabal
až po motor a už se nedalo nic dělat:)
lomcoval jsem tam s tím asi půl hodiny, než přišel nějaký hodný pán a pomohl mi to postavit a vyvrátit na bok. za což jsem byl dost vděčný, protože jinak bych tam byl asi doteďsmile
takže příště jedině s ostrou... a rozhodně ne sám, i když tu stokilovou bych asi měl vytáhnout vždycky:)
resumé: jezdit se tam dá, když tam pojedeš dejme tomu ráno od sedmi do devíti, tak teď v létě bude ještě akorát počasí a nikoho tam nepotkáš...
a kdyby náhodou tak to je ten nejbližší hotel
http://www.dworeknadrozlewiskiem.pl/

Diky. Presne tohle jsem potreboval vedet smile 

http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 4_past.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … _past1.jpg


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#10 06.07.2017 15:09:47

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: Bledowská poušť


Nepridal by se nekdo? Prece jen nejedu na ostrych gumach yikes 


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#11 06.07.2017 16:42:34

Re: Bledowská poušť


včera jsem koukal na youtube, prďola vytáhne sám mnohem těžší motorku, má na to flignu:)
http://www.youtube.com/watch?v=um4zQbGMMfk


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#12 06.07.2017 17:58:46

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Bledowská poušť


stan henkl:

Já o tom lehce uvažuju. Záleží odkud by jsi jel.


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#13 06.07.2017 18:05:31

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: Bledowská poušť


peTTR:

Od Olomouce


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#14 06.07.2017 21:06:39

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Bledowská poušť


Taky bych rád jel, jel bych z Třince, ideálně někdy o víkendu.

 offline 

 

#15 06.07.2017 21:48:30

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: Bledowská poušť


Pro mě ideálně 22.7. přechrápat a ráno na to vlítnout ano 


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#16 07.07.2017 15:22:09

Re: Bledowská poušť


v neděli ráno jsou všichni Poláci v kostele, to by mohl být ideálsmile


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#17 07.07.2017 22:42:46

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: Bledowská poušť


Miguel:

Neni problem smile 


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#18 14.08.2017 10:48:04

Re: Bledowská poušť


No a kdybyste chtěli něco daleko daleko lepšího tak o víkendu jsem jezdil po tankodromu ve vojenském prostoru Záhorie, cesta mezi Plaveckým Mikulášem a Kuchyňou, česká i polská Sahara
se můžou jít zahrabat, je to nadpozemský zážitek, tolik písku jsem pohromady viděl fakt jenom v Dubaji:) ale příště s lehčí motorkou, GSA je trochu těžký na zvedání ze země každé tři minuty:)
opět tajný tip, teď v létě o víkendu tam jít jezdit hned za rozbřesku o víkendu, kdy je nulová šance, že tam budou cvičit nebo chodit turisti...
páč slovenské zákony jsou poněkud drakonické v tomto ohledu...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů