Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#1101 31.05.2017 17:10:24

Nightfuckers
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 492
Založená vlákna
Motorka: Exc300
Věk: 905 Před n.l.
0 0

Re: Do lesa NE!


Zase nějaký z ekoalkajdy nemá co na práci a píše kraviny,kdyby se lidi starali sami o sebe tak by bylo na světě o všechno postarano.


Buď jedeš, nebo se jebeš

 offline 

 

#1102 31.05.2017 18:44:03

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: Do lesa NE!


Autor je redakci dobře známý, určitě je zaplavuje podobnýma dopisama pravidelně big_smile


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#1103 31.05.2017 21:16:55

Re: Do lesa NE!


božínku, vypíchnout z článku jednu větu, ale totálně vynechat souvislost, a sice, že motorkář v helmě dá ještě ochranáři přes držku, a pak se nad tím pohoršovat....
motorka v lese dle zákona nemá co dělat jezdím tam taky, ale můžu ujíždět, můžu pičovat, ale dát někomu přes hubu, za to že mně na to upozorní, to je vskutku jednání
zmrdovské...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1104 31.05.2017 22:13:33

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Do lesa NE!


co takhle zase třošku nasrat nimrody, když bezohledná buzerace tak i jejich "spolku" usch 
http://www.stopsecenisrncat.cz/


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#1105 31.05.2017 22:27:04

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Do lesa NE!


Slow napsal(a):

co takhle zase třošku nasrat nimrody, když bezohledná buzerace tak i jejich "spolku" usch 
http://www.stopsecenisrncat.cz/

Trefils kozla. Tohle není ani tak proti srnomrdům, ale spíše proti zemědělcům...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#1106 01.06.2017 06:23:57

SkejT
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 294
Založená vlákna
Motorka: YZ450, Kubeg START
Věk: 36
1 0

Re: Do lesa NE!


Miguel napsal(a):

božínku, vypíchnout z článku jednu větu, ale totálně vynechat souvislost, a sice, že motorkář v helmě dá ještě ochranáři přes držku, a pak se nad tím pohoršovat....
motorka v lese dle zákona nemá co dělat jezdím tam taky, ale můžu ujíždět, můžu pičovat, ale dát někomu přes hubu, za to že mně na to upozorní, to je vskutku jednání
zmrdovské...

a proc ne? kdyz mas situace kdy ti pred brejlama mava zelenej nabitym laufem tak kazdej se posere jinak. Nekdo si klekne na zem, nekdo vyhrozuje ze to ma natoceny na kamere tak at ti nevyhrozuje a jinej mu da rovnou pres tlamu

 offline 

 

#1107 01.06.2017 10:12:21

TangoBravo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Místo: Val.Mez.
Motorka: Yamaha WR 250 R
Věk: 35
0 0

Re: Do lesa NE!


Je zajimave jak takova nepodstatna vec ktera nema temer zadny dopad na cokoliv (nemyslim devastaci mladeho porostu a jinou likvidaci)  jako je to ze nekdo jezdi v lese dokaze zvednout takovou vlnu odporu a medialniho zajmu. Naproti tomu vzhled lesu po tezbe chovani tezaru a uz zminovane seceni nechava vsechny v klidu. Nechci se jim srat do toho co delaji a jak to delaji ale at se oni prestanou srat do nas. A takove kecy o zakonech jsou uplne to nejlepsi (ChKO beru) Jsou mnohem vetsi zverstva ktere by se mely resit ve statni sprave a na uradech. Ja osobne vozim vojenskou dyku a to pekne viditelne a hned po ruce. V kapse slzak pro neinvazivni reseni. Zatim jsem nic z toho nepotreboval a na ty co jsou slusni jsem ja jeste slusnejsi ale radeji mit a nepotrebovat nez nemit a dostat do huby.

 offline 

 

#1108 01.06.2017 10:50:39

NEW black-jack
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 111
Založená vlákna
Místo: Severovýchod někde okolo Kopru
Motorka: Suzuki DR 350 SE
Věk: 31
1 0

Re: Do lesa NE!


Veškeré tohle negativní medializování endura je jen odpoutávání pozornosti od opravdových problémů či stará dobrá vlastnost půlky našeho národa a to je malost a závist. Takoví pisálkové jako psal ten výše uvedený článek o enduro-teroristech je u mě ubožák. Kdyby měl koule a chtěl dělat něco pořádného, tak píše úplně o jiných věcech, ale z toho má strach, protože by mu bylo brzo šlápnuto na krk, aby byl potichu...

A když už chce chránit přírodu, ať ukazuje na lidi co tu přírodu OPRAVDU ničí/týrají zvířata, nebo ať medializuje podobné kauzy jako je tato: https://www.novinky.cz/domaci/439442-hn … penou.html

Dělat z endura terorizmus je už opravdu hodně velké přestřelení stop2 


Black-jack is back :-D

 offline 

 

#1109 01.06.2017 11:20:37

TangoBravo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Místo: Val.Mez.
Motorka: Yamaha WR 250 R
Věk: 35
0 0

Re: Do lesa NE!


NEW black-jack:  ano 

 offline 

 

#1110 01.06.2017 11:25:41

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Do lesa NE!


Toto téma se bude řešit neustále. Boj o území kdo kde proč a za kolik. Je to bohužel tak motorové vozidlo do lesa nesmí jen s povolením. Tak a když se vrátíte v čase o 30 a více let zpět tak tu bylo co. Zemědělství fungovalo ,po lese nikdo nejezdil, protože nebylo pořádně na čem,pole měl skoro každý, zahrádku domácí zeleninu, ted se vše dováží šmejdama z EU. Další věc je internet a mediální vliv na lidi který je opravdu už maximální tento problém už nikdo nikdy nezastaví. Co bylo lepšího na Rusákoch za totáče, když přebytečnou naftu vylévali na zem(to byla ekologie) je to sice výtěžek z ropy, která pochází ze země tak co je to taková hrůza. U nás v okolí mají lesáci třeba zájem na těžbě ručně s pilou než Harvestor. Pak když to dřevo vyvážejí tak je jasné,že je to potřeba někama přejet a když nepřeje počasí tak to pak dopadá,že si na to hned někdo vzpomene i mě samotného to sere ale to je tím ,že do nás rýpou jinak se nám jen blbě přes tu rozbitou lesní cestu blbě jede  lol 
Strana zelených to je jen banda která si myslí ,že zachrání svět. Proč ti neurgují před parlamentem omezení třeba kamionové dopravy. Dřív skoro všechno jezdilo po železnici ted ten kamion vyjde o hodně mín i s poplatkama na dálnici. Kolok těch zelených zasadilo nějaký strom nebo šli čistit potoky od odpadku které tam třeba vyhodil jeho třeba předek(děda)
Toto je jen malý názor ale pokud se člověk potká s pitomcem tak nepomůže nic vysvětlovat.
Motorkám ZDAR ano 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#1111 01.06.2017 11:51:44

Re: Do lesa NE!


TangoBravo napsal(a):

NEW black-jack:  ano 

Vy dva a další,  co tu obhajujete, když někdo napadne myslivce atd. jste fakt borci.
Stojím plně co napsal Miguel. Hoši, ať se vám to líbí nebo ne, mi tak nemáme co dělat a podle toho bychom se měli chovat. I já vjiždím do lesa s tím, že porušuji zákon a jsem smířen s případným postihem, když mě chytnou, ale vozit slzák,  nože atd. věci k případné obraně , hmm na vás bych si smlsnul při zadržení.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1112 01.06.2017 12:05:59

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Do lesa NE!


jopr:

Až ti bude nimrod mířit kulovnicou do xixchtu změňíš názor.  smile 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#1113 01.06.2017 12:17:48

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Do lesa NE!


jopr:
Já sám jsem myslivec a určitě bych se z nikým nepral. Ještě jsem tam zapomněl dopsat ,že i u nás jsou borci co tu jezdí kolem baráku jak největší kingové v kratasech v tilku a botaskách a ještě tomu dávají aby všichni věděli ,že jedou oni na motorce a ke všemu několikrát za den. Takovým bych taky nejradši nakopal prdel. Pak se není čemu divit, že to lidem vadí. Pak nás všechny hned hažou do jednoho pytle.
Už se těším jak budu moct vyjet,už cca 8měsícu jsem na tom neseděl. lol 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#1114 01.06.2017 12:58:11

Re: Do lesa NE!


jopr:

 ano 

 offline 

 

#1115 01.06.2017 13:34:37

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Do lesa NE!


Slzák je dobrej když jdou na tebe 2  ano2 ještě jsem ho nepoužil. Teleskop mam v auťe a už mi párkrát pomohl hold férovka už neni v modě tak je obrana nutná a bude hůř a31 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#1116 01.06.2017 13:41:28

Re: Do lesa NE!


jopr napsal(a):

TangoBravo napsal(a):

NEW black-jack:  ano 

Vy dva a další,  co tu obhajujete, když někdo napadne myslivce atd. jste fakt borci.
Stojím plně co napsal Miguel. Hoši, ať se vám to líbí nebo ne, mi tak nemáme co dělat a podle toho bychom se měli chovat. I já vjiždím do lesa s tím, že porušuji zákon a jsem smířen s případným postihem, když mě chytnou, ale vozit slzák,  nože atd. věci k případné obraně , hmm na vás bych si smlsnul při zadržení.

A proc mi myslivci nezaplati skodu na aute, kdyz  me vezme prase nebo srna?  Chteji to vlastnit, zrat, ale zadna zodpovednost. Uz 2x jsem potkal agresivni zelene tvory ...ze serezat je malo.

 offline 

 

#1117 01.06.2017 13:46:36

Re: Do lesa NE!


Prochal11 napsal(a):

Slzák je dobrej když jdou na tebe 2  ano2 ještě jsem ho nepoužil. Teleskop mam v auťe a už mi párkrát pomohl hold férovka už neni v modě tak je obrana nutná a bude hůř a31 

Hoši, ale vy si neuvědomujete, že kdyby i přes použití vašich zbraní, vás spacifikovali,  jste na tom o dost hůř (napadení veř. činitele ) v případném trestním stíhání. Navíc svou obranou dost možná spustíte řetězec neočekávaných reakcí protistrany např. ve vzteku použije zbraň atd. aniž by před tím chtěl.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1118 01.06.2017 13:47:57

Re: Do lesa NE!


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

TangoBravo napsal(a):

NEW black-jack:  ano 

Vy dva a další,  co tu obhajujete, když někdo napadne myslivce atd. jste fakt borci.
Stojím plně co napsal Miguel. Hoši, ať se vám to líbí nebo ne, mi tak nemáme co dělat a podle toho bychom se měli chovat. I já vjiždím do lesa s tím, že porušuji zákon a jsem smířen s případným postihem, když mě chytnou, ale vozit slzák,  nože atd. věci k případné obraně , hmm na vás bych si smlsnul při zadržení.

A proc mi myslivci nezaplati skodu na aute, kdyz  me vezme prase nebo srna?  Chteji to vlastnit, zrat, ale zadna zodpovednost. Uz 2x jsem potkal agresivni zelene tvory ...ze serezat je malo.

Podle mých znalostí na to máš plné právo a musí ti být vyhověno a škoda uhrazena.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#1119 01.06.2017 13:50:08

Re: Do lesa NE!


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

TangoBravo napsal(a):

NEW black-jack:  ano 

Vy dva a další,  co tu obhajujete, když někdo napadne myslivce atd. jste fakt borci.
Stojím plně co napsal Miguel. Hoši, ať se vám to líbí nebo ne, mi tak nemáme co dělat a podle toho bychom se měli chovat. I já vjiždím do lesa s tím, že porušuji zákon a jsem smířen s případným postihem, když mě chytnou, ale vozit slzák,  nože atd. věci k případné obraně , hmm na vás bych si smlsnul při zadržení.

A proc mi myslivci nezaplati skodu na aute, kdyz  me vezme prase nebo srna?  Chteji to vlastnit, zrat, ale zadna zodpovednost. Uz 2x jsem potkal agresivni zelene tvory ...ze serezat je malo.

Honzo, ano na každé straně se nejde vůl, ale oni jsou bohužel pro tebe v právu.
Auto ti uhradí pojišťovna,  pokud ho máš pojištěné proti střetu se zvěří (do 100000), myslím,  že to dnes dávají k povinnému automaticky, já ho mám


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1120 01.06.2017 13:50:37

Re: Do lesa NE!


NEW black-jack napsal(a):

Veškeré tohle negativní medializování endura je jen odpoutávání pozornosti od opravdových problémů či stará dobrá vlastnost půlky našeho národa a to je malost a závist. Takoví pisálkové jako psal ten výše uvedený článek o enduro-teroristech je u mě ubožák. Kdyby měl koule a chtěl dělat něco pořádného, tak píše úplně o jiných věcech, ale z toho má strach, protože by mu bylo brzo šlápnuto na krk, aby byl potichu...

A když už chce chránit přírodu, ať ukazuje na lidi co tu přírodu OPRAVDU ničí/týrají zvířata, nebo ať medializuje podobné kauzy jako je tato: https://www.novinky.cz/domaci/439442-hn … penou.html

Dělat z endura terorizmus je už opravdu hodně velké přestřelení stop2 

proboha. četl jsi to celé? ne jen ten podtržený řádek? psal o tom, že když někoho někdo zmlátí s přílbou na hlavě, aby se nedalo identifikovat, naplńuje to znaky terorismu.
což je samozřejmě hovadina, ale nikdo tam nepsal nic o enduru jako o terorismu:)
v lese nemáš co dělat, jezdím tam taky, ale abych zmlátil v autě policajta, když mi naměří překročení rychlosti, toho jsem jak se říká, dalek
 a30 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů