Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nabíječka baterií - Lidl

#141 10.01.2017 21:13:49

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Klasika napsal(a):

Ládínek napsal(a):

Kdo nemá nabíječku a prodlužovák  tak není chlap. usch 

Uffff.... už jsem málem podlehla davovému šílenství. Až tenhle příspěvek mě uklidnil, že pro nebíječku jet nemusím. Díky Ládínku  smile 

P.S. Nemám ani prodlužovák. Sice nevím čeho či na co, ale nemám ho.

 a1 

Aha. Takže asi mám nějaký problém. nemám nabíječku, nemám prodlužovák, nejsem asi chlap- Lenko...osobní otázka -poraď mi shop s dámským prádlem...Nebo Lidl v akci ?


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#142 10.01.2017 22:08:51

Re: Nabíječka baterií - Lidl


ja si dnes v lidku koupil zachodove prkynko, ktere je navic brzdene, takze kdyz prcek chce zavrit zachod tak s tim nerizne jak s tim starym...cena polovicni oproti beznejm cenam a zadnej shit to neni... big_smile
jen teda meli posledni a ja mam doma dva hajzly... tak v patek jedu do Brna, tak treba tam jeste nekde bude...kdyz jsem totiz zacal resit zachodove prkynko brzdene a zjistil, ze cena je cca 800kc tak me ta myslenka honem rychle presla... ne ze by na to nebyly prachy ,ale spis jsem nebyl ochotnej ty prachy dat za vec na kterou clovek vylozene sere big_smile
Takze Lidl vali BOMBY big_smile big_smile big_smile


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#143 10.01.2017 22:23:37

Re: Nabíječka baterií - Lidl


cuir napsal(a):

ja si dnes v lidku koupil zachodove prkynko, ktere je navic brzdene, takze kdyz prcek chce zavrit zachod tak s tim nerizne jak s tim starym...cena polovicni oproti beznejm cenam a zadnej shit to neni... big_smile
jen teda meli posledni a ja mam doma dva hajzly... tak v patek jedu do Brna, tak treba tam jeste nekde bude...kdyz jsem totiz zacal resit zachodove prkynko brzdene a zjistil, ze cena je cca 800kc tak me ta myslenka honem rychle presla... ne ze by na to nebyly prachy ,ale spis jsem nebyl ochotnej ty prachy dat za vec na kterou clovek vylozene sere big_smile
Takze Lidl vali BOMBY big_smile big_smile big_smile

Tak mi pak dej vědět,  kolik cyklů ti to prkénko vydrželo, než ti přerazí prsty. Už jsem jich pár namontoval  ( ne z Lidlu)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#144 11.01.2017 00:31:13

Ládínek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 341
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: XT 600
Věk: 50 + 10
5 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Klasika:
Ahoj, já myslel, že ty už nabíječku máš. Někdy v létě jsi jí tu scháněla. Jestli nechceš stát frontu tak ti mohu ze staré známosti darovat tu mojí. Jetou ale funkční.
Ten prodlužovák jsem myslel něco jako prodlužovačku k žehličce. To se musím vždy smát jak to reklamují na těch billbordech za dobrou akční cenu. Tomu se nedá odolat.


Moje XTčko žije tam, kde končí asfalt.

 offline 

 

#145 11.01.2017 07:23:54

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Doted jsem si myslel ze bydlim v civilizovane casti republiky, kdyz ale ctu jak se vsude jinde tech nabijecek vali po regalech a jen u nas, ve dvou mestech co mam na dostrel maji hovno, tak musim uznat ze bydlim v pekne riti usch 

Jediny duvod proc jsem tolik stal o koupi tehle nabijecky je jeji program cislo 4 urceny pro AGM baterie. Pokud kdokoliv z vas mate doma klasickou trafo nabijecku s usmernovacem a nemate doma zadnou AGM baterii je uplne zbytecne si ji kupovat.
Zatimco bezne kyselino-olovene akumulatory snesou bez problemu napeti 16V ktere na baterce vystoupa na konci nabijeciho cyklu pro AGM baterii by to byla jista smrt. Tyhle baterie jsou velice citlive na velikost nabijeciho napeti. Jejich maximum je na hodnote 14,4V a jen kratkodobe se muze jejich nabijeci napeti zvysit (pri zacatku nabijeni) na 14,7V. Takhle presnou hodnotu napeti nejste schopni pri pouziti klasicke, gretzem usmernene trafo nabijecky uregulovat. Pro spinany zdroj, navic jeste rizeny procesorem je dodrzeni tohoto napeti vicemene brnkacka.
Dovolim si tipnout ze 1/2 lidi co si tuhle nabijecku koupila vi o nabijeni uplny prd a tudiz ani nevi proc si ji koupila. Nikdy s ni nebudou dobijet zadnou AGM baterii, jen ji doma polozi do regalu vedle stare tarfo nabijecky a jednou za rok s ni naladuji 44Ah baterku v aute. Budou ale IN tim ze maji tu dobrou nabijecku z Lidlu. Vubec nikdy nepochopi, ze ta stara nabijecka na kterou ted v regale bude sedat prach by jim poslouzila uplne stejne a to utraceny petikilo mohli s babcou projist u poctiveho reznika a nemuseli se cpat vakuovanym salamem.
Byl jsem svedkem jak se pan ptal prodavace kde maji tu nabijecku z letaku, chlapi mu rikali ze je dobra, proto si ji jde koupit.

 offline 

 

#146 11.01.2017 08:06:00

srsen600
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Gas Gas EC250 Cami-R
Věk: 28
Tel: 732857376
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Mě se hodně líbí jak píší pro všechny typy baterií  a22 !Ještě si to tam dají červeně - • pro všechny baterie osobních automobilů a motocyklů s 6 V nebo 12 V a kapacitou 1,2–120 Ah.

Myslím si , že mojí Lithiovou baterii o váze 495g by to krásně  a29 pohřbilo  ee3 !
Ale pravda je , že se mám řídit instukcema k baterii...

Já už do motorky jen lithiovou baterii! Nepotřebuje nabijet!


Gas Gas EC250 R (Raketa :-) - tlumiče marzocchi,sachs / brzdy komplet nissin a podsedadlák , řidítka , chladiče z EC 300 2T .

 offline 

 

#147 11.01.2017 08:22:38

Re: Nabíječka baterií - Lidl


srsen600 napsal(a):

Já už do motorky jen lithiovou baterii! Nepotřebuje nabijet!

Pokud je dobijeci soustava motorky na tu lithiovku udelana tak neni problem. Pokud je ale soustava udelena na klasickou kyselinovku s napetim 14,4V a peres tohle napeti do te 12V lithiovky tak nevim co ona na to.
AGM baterie je porad klasicka kyselinovka jen izolacne-absorbcni vrstva mezi olovenyma deskama je jina, takze ji na soustavu stavenou na stare olovene baterie muzes bezproblemu pripojit. Co to ale udela s baterkou lithiovou nevim. Zatim jsem to nezkoumal protoze ji v motorce nemam.  Mas to nejak nastudovano, jestli je ta zamena mozna?

 offline 

 

#148 11.01.2017 08:53:18

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Jopr: Mně bržděné prkénko (ne z Lidlu, ale značku nevím) funguje už odhadem 8 let. Cykly teda nepočítám  a24 

Ládínek: děkuji za nabídku smile,  mám v obou motorkách lithiovky a k nim i nabíječku. Zatím jsem ji ale nepotřebovala.


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#149 11.01.2017 09:08:21

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Spousta věcí z Lídlu nemá konkurenci. Nemrznoucí kapalina /vitěz testu MF/, párky, kapsle do myčky, vůbec celá jejich drogerie, belgické pralinky... dobrej qvelb:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#150 11.01.2017 09:26:03

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Klasika:

No proto mě to zajímá,  kolik to vydrží. Dělám v tom, takže vím co vydrží i hodně drahý a i ty se někdy poserou, ještě v záruce. Každopádně 8 let je dost a blahopřeji ti k výbornému kusu ano, ale opravdu záleží, jestli seš na něj sama  lol , nebo třeba 4členná rodina.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#151 11.01.2017 10:56:56

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


kick-start napsal(a):

Doted jsem si myslel ze bydlim v civilizovane casti republiky, kdyz ale ctu jak se vsude jinde tech nabijecek vali po regalech a jen u nas, ve dvou mestech co mam na dostrel maji hovno, tak musim uznat ze bydlim v pekne riti usch 

Jediny duvod proc jsem tolik stal o koupi tehle nabijecky je jeji program cislo 4 urceny pro AGM baterie. Pokud kdokoliv z vas mate doma klasickou trafo nabijecku s usmernovacem a nemate doma zadnou AGM baterii je uplne zbytecne si ji kupovat.
Zatimco bezne kyselino-olovene akumulatory snesou bez problemu napeti 16V ktere na baterce vystoupa na konci nabijeciho cyklu pro AGM baterii by to byla jista smrt. Tyhle baterie jsou velice citlive na velikost nabijeciho napeti. Jejich maximum je na hodnote 14,4V a jen kratkodobe se muze jejich nabijeci napeti zvysit (pri zacatku nabijeni) na 14,7V. Takhle presnou hodnotu napeti nejste schopni pri pouziti klasicke, gretzem usmernene trafo nabijecky uregulovat. Pro spinany zdroj, navic jeste rizeny procesorem je dodrzeni tohoto napeti vicemene brnkacka.
Dovolim si tipnout ze 1/2 lidi co si tuhle nabijecku koupila vi o nabijeni uplny prd a tudiz ani nevi proc si ji koupila. Nikdy s ni nebudou dobijet zadnou AGM baterii, jen ji doma polozi do regalu vedle stare tarfo nabijecky a jednou za rok s ni naladuji 44Ah baterku v aute. Budou ale IN tim ze maji tu dobrou nabijecku z Lidlu. Vubec nikdy nepochopi, ze ta stara nabijecka na kterou ted v regale bude sedat prach by jim poslouzila uplne stejne a to utraceny petikilo mohli s babcou projist u poctiveho reznika a nemuseli se cpat vakuovanym salamem.
Byl jsem svedkem jak se pan ptal prodavace kde maji tu nabijecku z letaku, chlapi mu rikali ze je dobra, proto si ji jde koupit.

Tady ale v motorce asi klasický olovo nikdo mít nebude. Tak proto


Co shoří neshnije

 offline 

 

#152 11.01.2017 11:35:44

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Ládínek napsal(a):

motoline.cz:
Kdo nemá nabíječku a prodlužovák  tak není chlap. usch 

Já mám k nabíječce dokonce prodlužovací kabel ke konektoru na motorce, takže jsem 2x chlap

 offline 

 

#153 12.01.2017 21:09:44

Ládínek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 341
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: XT 600
Věk: 50 + 10
5 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jees napsal(a):

Ládínek napsal(a):

motoline.cz:
Kdo nemá nabíječku a prodlužovák  tak není chlap. usch 

Já mám k nabíječce dokonce prodlužovací kabel ke konektoru na motorce, takže jsem 2x chlap

Je vidět že jsi chytrý kluk, SUPERMAN. Já to mam stejně podobně. Konektor na který můžu napojit startovací kabely. Nebo naopak můžu dát někomu cucnout z mojí baterky v nouzi někde na mezi. Sundávat plasty kvůli tomu abych se dostal k baterce je dost nepohodlný. ano 


Moje XTčko žije tam, kde končí asfalt.

 offline 

 

#154 12.01.2017 21:35:17

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Nabíječka baterií - Lidl


kick-start:
Já to zkoušel na modelářské li-pol a normálně se nabila. Nevím zda jí to nějak uškodilo, protože už i tak byla posmrtná smile


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#155 13.01.2017 11:00:12

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Ládínek: jen pro upřesnění, myslel jsem tento prodlužovák mezi konektor na motorce a nabíječkou  https://www.motoretezy.cz/cz/e-shop/716 … imate.html  .Jinak byl jsem se podívat do zrcadla a musím říci, že máš pravdu, jsem Supermanovi opravdu podobný, mám i takový ten supermanovsky oduševnělý výraz v supermanovské tváři

 offline 

 

#156 14.01.2017 12:24:28

BIGR
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 540
Založená vlákna
Motorka: XR 400R
2 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Podělím se o svou zkušenost s Lidl nabíječku. V pondělí jsem koupil v Praze Letňanech  jednou sousedovi a jednu pro sebe,nebo pro někoho odsud. Sousedovi nesvítilo číslice na displeji a tak jsem ji šel ve středu reklamovat. Vzhledem k tomu, že v pondělí tam byl plném koš kolem oběda,tak jsem předpokládal,že dostanu jinou. Ale houby! Neměli už ani jednu. Takže mi vrátili peníze. A já dal svojí sousedovi...  a19 
Takže já mám prd, protože mi to vykoupili důchodci. okok 

 offline 

 

#157 16.01.2017 17:46:29

Ládínek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 341
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: XT 600
Věk: 50 + 10
5 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


BIGR  Dnes opět šílenství.
Lídl má v nově otevřené prodejně akci. Slevu 20% na vše. I na nabíječky.  usch 
Kbelská Praha 9.


Moje XTčko žije tam, kde končí asfalt.

 offline 

 

#158 25.01.2017 08:26:37

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Tak hoši,  od zítřka v Kauflandu. Šup, šup  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20170125_082303.jpg


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#159 25.01.2017 18:53:13

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jopr:

ta asi nedava lithiovky, co?

 offline 

 

#160 25.01.2017 19:35:25

Marýlek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 262
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 200 EXC
Věk: 20 a vic
2 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Tak po prvním nabíjení du svou nabíječku reklamovat big_smile Zapojil sem, věechno ok big_smile příjdu druhej den do garáže, vyhozený pojistky. Nabíječka od té doby nejede. Když ji dám do sítě, nerožne se ani display big_smile A jo, zapl sem ty pojistky big_smile big_smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů