Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kvadrokoptéra pro natáčení videí

#41 27.08.2016 07:37:58

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


CKrupa napsal(a):

Jarynn:porovnej parametry a uvidiš, navíc más za stejnou cenu u AEE i dalkove ovladani.

Je to na www.magicam.com

Cely problem je v tom, že Go Pro je vice známá a rozširena diky lepsi reklame.

Ahoj

Vůbec né! Vyprdni se na to co píšou. Porovnej kamery zaráz ve stejném prostření a uvidíš že na Go pro to pořád ještě nemá. Ale aspoň se k tomu něco blíží a bohužel i cenovkou.  wink 

 

#42 27.08.2016 08:21:20

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


CKrupa napsal(a):

Jarynn:porovnej parametry a uvidiš, navíc más za stejnou cenu u AEE i dalkove ovladani.

Je to na www.magicam.com

Cely problem je v tom, že Go Pro je vice známá a rozširena diky lepsi reklame.

Ahoj

Vubec nevis o cem mluvis. Mas dalku ale kameru co nedosahuje zdaleka GP. A to nejsem zastance GP, videl jsem daleko lepsi kamery. Mi ucarovala sonka co vozili kluci na ua,bohuzel cena je jinde a fakt to melo prd vydrz baterky. Ale stabilizace a obraz paradni. Vozil 2ks baterky a kdyz byl bez stavy tak GP jelo jeste 2h.. AEE je opravdu china a kvalita odpovida.za 1000kc ok ale nic vic.Podani barev, stabilizace,vydrz baterie,proste slabota. Neboj,meli jsme.ji na jedne tydenni akci a nic moc,vim co pisu. Spis teda nic nez moc...

 offline 

 

#43 27.08.2016 13:27:14

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Jaká sony? Pochybuju že by gp vydrželo dyl. Jedina výhoda že se dá připojit bacpac bez něj bych mojí gp3 asi ani nezapnul a už by to chciplo 4ka je na tom trochu líp ale prostě vydrz baterií je na ...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3603_screenshot_2016-08-27-13-24-21.png

 offline 

 

#44 27.08.2016 13:49:35

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Robinsson:

No to nevim,ale xa 3 tydny na ua to zlistim.mozna je na vine ten display na naramku co to melo,predpokladam ze to vali prez wifi tak to asi zere...na gp baterku mam asi pokriveny pohled,pac mam doma social verzi gp hero,nema to zadne wifi ani ostatni ficury,bat paxk nemam a.myslim ze ani na tuto nejde a cisteho zaznamu do cca 2-3h nez lehne. Ted  to nepoxitam, vydrzi mi na celodenku bez problemu,ale kdyz jsem ji koupil tak jsem zkousel zaznam v kuse a bylo to dost prez 2hodky,nevim uz presne...
E: siny ma neskutecnou stabilizaci,video z prilby je jak ze stavu,azmi to hlava fakt nebrala,barvy a přechody svetlo/stin hezke.

Editoval Jarynn (27.08.2016 13:52:04)

 offline 

 

#45 27.08.2016 15:18:29

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Ta Sony kamera má fakt skvělou stabilizaci, bohužel nedokážu posoudit obraz, protože jsem to neviděl / nezkoumal na HD televizi smile

http://smartfoun.cz/recenze-outdoorova- … r-x1000vr/


Něco z YouTube, obrazově to celkem poráží GoPro





Edit:
YouTube odkaz

Editoval Strejda-GC (27.08.2016 18:16:20)

 offline 

 

#46 31.08.2016 22:00:19

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Ogaři nemůžete poradit jakou potvoru koupit na to jednoduché ale jakž takž kvalitní video na kterou by se dala nahodit Česťova kamera AEE.Zajímá mě u koptéry co má kameru na pevno jestli točí záběr po směru letu nebo se přetáčí náhodně jako káča.Snad jste pochopili co jsem tím chtěl říct.Dík za reakci.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů