Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kvadrokoptéra pro natáčení videí

#21 18.02.2015 20:13:30

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Taksnadtoto: vyskúšaj si let na simulátore, hned pochopíš o čom je let s heli..

 offline 

 

#22 18.02.2015 20:32:17

BIGR
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 540
Založená vlákna
Motorka: XR 400R
2 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Taksnadtoto napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=p8t41avFuCc

něco mimo téma, ale asi by to kameru taky uneslo

než bych se to naučil tak bych jich tak 539 rozjebal, než by mi to usekl hlavu  ou2 

Dobrý,ale tenhle je LEPŠÍ. https://www.youtube.com/watch?v=RJRUb1Y … 1&index=14

 offline 

 

#23 18.02.2015 20:47:39

BIGR
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 540
Založená vlákna
Motorka: XR 400R
2 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


pretekardano napsal(a):

Taksnadtoto: vyskúšaj si let na simulátore, hned pochopíš o čom je let s heli..

Můžu potvrdit lítal jsem s malejma vrtulníčkama i s Raptorem 60 a jakmile chvilku neřídíš,tak je to v prd.. a čím větší vrtulník,tím víc to stojí.  a1  Je pravda,že u většího máš víc času na korekci a záchranu. Protože je "těžkopádnější" (podle nastavení) a taky je na něm líp vidět kam se šine...

 offline 

 

#24 19.02.2015 13:00:26

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Hoždy napsal(a):

Semis: Kuwa to je moc to raděj narvu do motky  lol  lol  lol 

není lepší si to najmout, třeba i s maníkem co s tím umí ???? to musí určitě přijít levněji, než to kupovat, stavět atd, teda pokud jen potřebuješ něco natočit a nestane se to tvým koníčkem  hmm 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#25 19.02.2015 16:25:38

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


offroaderTE: Rád natáčím takže je to vlastně forma koníčku   lol 

 

#26 17.05.2015 11:20:23

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


a co toto taky des?


https://www.youtube.com/watch?v=4vGcH0Bk3hg

vypada ten obraz celkem slusne a hlavne asi to nikdo nemusi ridit sleduje to tebe, asi taky na chuja, vypada co celkem ze to fachci ugh1 


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#27 17.05.2015 12:02:20

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


offroaderTE:

Pokud si budeš chtít najmout někoho kdo má kopteru, která točí opravdu čistě, on s tím umí a má na to oprávnění, tak tě pár hodin natáčení bude stát kolem 10tis. smile
Tý legislativy bych se nebál, pokud se tím nebudeš živit. Pokud to má někdo na obživu, tak ty poplatky musí platit a to je ranec.
Jinak jsem viděl rozhovor v TV s nějakým tím maníkem od úřadu a ten tam mlel dobrý hovna. Když se ho zeptali jestli to teda musí mít uživatel zaplacený, tak mlžil jako prase, protože nechtěl říct že nemusí, ale měl by.... vocas jeden.  ne 

Já už pár akcí se svojí kopterou točil a jde to, ale všechno je závislé na okolnostech.
Když je třeba málo místa kolem třeba kvůli stromům nebo barákům a fouká vítr, tak je to docela vopruz něco soliního natočit.
Točit třeba jedoucí motorku je už vůbec maso. Taky chce počítat s tím, že koptera letí max tak 40km/h na plný plyn a motorka je stejně rychlejší.

Na kvalitě komponent strašně záleží. S levnou kopterou sice video natočíš, ale v počítači už to neni hezký. Hlavně ty levný koptery jsou bez gimbalu a to neni moc pěkný na koukání.
Já už mám kopteru velkou a drahou a stejně by to mohlo být lepší. Jenže to by stálo tak 50tis. Pak tě stojej třeba jen kvalitní vrtule 6tis kč.


Dej koním pít...

 offline 

 

#28 17.05.2015 12:23:37

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


blejdamint: Docela by mě zajímalo jak u té Lily mají vyřešený nějaký skenování terénu pokud se tý koptéře připlete do trajektorie letu sloup, lampa, strom kopec dráty... Mám takovou obavu, že za tu cenu bude v manuálu napsáno ať s tím v takových podmínkách "nelítáš". Navíc i koptéry které jsou řízené pomocí člověka občas vezmou roha pokud se létá na GPS a na kompas u tohodle bych se bál dvojnásob že to vzlítne a už to neuvidím.

 offline 

 

#29 18.05.2015 11:45:27

Stefa99
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 127
Založená vlákna
Motorka: CR500
Věk: 30
0 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Tady to maj chlapy vychytany. Zajímalo by mě na kolik takový vybavení vyjde. Pár set tis. hadam.

https://youtu.be/VqcI2g2bbkc

Editoval Stefa99 (18.05.2015 11:45:53)

 offline 

 

#30 18.05.2015 21:11:28

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Pěkné téma, tak se musím taky přidat, protože semis asi jede už na moc moc moc profi, protože kolega má drona čtyřvrtulového z dx.com za 7tisíc k tomu koupil gymbal a má k tomu gopro 4 a jako musím říci že záběry excelentní. A jako dolazování nevím tak v čem, ten obraz je tak krásně čistý a plynulý, že více se k tomu říci nedá. Jinak dron je vybaven tou gps kdy si sám umí držet výšku když se to na ovladači zapne a umí i sám přistát. Jediné co je opravdový mínus tak vítr, je na to moc háklivý, ale není se čemu divit, přece je to lehká potvora, která má takové otáčky vrtulí, že sebemenší průvan ho hned rozhodí, ale na velkém prostranství se to dá. Letí sice cca 15 min, ale dokoupil baterie tak vždy hned přehodí druhou a letí dál. Záběry z něj jsou ale masakrální.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#31 18.05.2015 21:59:59

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Na profi úrovni v tom nejsem ani zdaleka. Je to moje asi čtvrtá koptera, co mám teď. Původně jsem to stavěl pro kameru něco velikosti Sony Nex, ale pak jsem zjistil, že by mě jen kamera s gimbalem vyšla tak na 40tis aby to fungovalo, tak jsem to zamítl. Nicméně kopteru mám komplet asi 2,8kg hexa.
K čistotě videa:
Pokud s tím létám v klidu, tak je to taky super. Problém ale nastává, pokud začneš lítat rychleji, dělat prudší manévry, nebo ti do toho foukne nějakej větřík a tak. A to všechno tě čeká, pokud chceš točit nějaký sport. Tam se potom začínají projevovat nekvalitní komponenty tí, že se video různě vlní a tak. Už se na to pak blbě kouká.

Mimochodem mě překvapilo, že ta koptera z toho husťáckýho videa od Stefa tam má jaky pěkná vlnění. Rozhodně to neni čistý video. A to bude kopterka v ceně přes kilečko.

Mám v plánu stavět další model. Už se nato chystám. Tentokrát chci jít cestou malé X-coptery s váhou do 1,5kg pro agresivnější létání a co nejdelší dobu letu.
Ta moje je díky váze opravdu poměrně dost stabilní a dá se s ní fotit i v silnějších poryvech, ale díky váze mi to dá na jednu baterku 6-8min čistého letu s rezervou pro bezpečné přistání a to je na můj vkus málo. Pokud chci čisté video, tak to chce bezvětří a létat v klídku.

Ta Lili koptera je pěkná, ale jak Robinson trefil, se stromama a podobně se nepočítá. To se levně vyřešit nedá. Nápad je to pěkný, ale využití bude hodně omezené. Nicméně líbí se mi ta koncepce odolnosti a sklopných vrtulí. Ty sklopky chci příště použít taky.


Dej koním pít...

 offline 

 

#32 24.08.2016 07:13:55

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Zdar lidi, potřeboval bych natočit něco jednoduchého v okolí Rožnova pod Radhoštěm.V podstatě jn vzlétnout, udělat kolečko v průměru max 100m a zase dosednout na zem.Pokud by si chtěl někdo přivydělat tak dejte vědět.Nemusí to být super profi video.Spěchá.

 offline 

 

#33 24.08.2016 14:10:26

CKrupa
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 15
Založená vlákna
Motorka: BMW R 1200 GS, KTM EXC 350, Gas Gas 280 TXT
Věk: 60
Tel: 603 513 478
0 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Co říkáte odbornici na drona od AEE TORUK AP9, www.magicam.com. Cena cca 10 tis.Kč

Kameru AEE mam, je srovnatelná s Go Pro, možna lepší a dron se mi zda v pohodě smile 

Smrček, pořiď jej a budeme po Rožnově točit.

 offline 

 

#34 24.08.2016 19:20:36

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Cestovní-Kancelář-rupa.
Já vrtulník ty kameru dáme to dokupy a budeme rýžovat jak na Klondaiku.Uvažoval jsem, že bych pořídil něco kolem pěťa ale za málo peněz málo muziky navíc to člověk vytáhne dvakrát do roka.Mám nějakej contact tak to prubnu- známý známého .... uvidíme.

Editoval Smrček (24.08.2016 20:48:39)

 offline 

 

#35 26.08.2016 20:58:40

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Smrček:

Ja se ted hodne nudil a koupil symu x8c fpv neni treba, origo kamery taky ne vytiskl jsem si antivibracni drzak na gopro a pohoda na nauceni uz jsem do toho sice narval nejakou kasu za upgrady ale je to hodne dobre odreagovani pres zimu to prekopu na stridaky a to zas bude jina diskoteka

Editoval Ditrow (26.08.2016 20:59:33)

 offline 

 

#36 26.08.2016 21:11:41

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


CKrupa napsal(a):

Co říkáte odbornici na drona od AEE TORUK AP9, www.magicam.com. Cena cca 10 tis.Kč

Kameru AEE mam, je srovnatelná s Go Pro, možna lepší a dron se mi zda v pohodě smile 

Smrček, pořiď jej a budeme po Rožnově točit.

Hodne odvážné tvrzení o kvalitě AEE lol 

 offline 

 

#37 26.08.2016 21:23:16

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Ditrow:

Nechceš si s tím v neděli dopoledne zalítat nad MX trati  wink 
Režii hradím smile  ano 

 offline 

 

#38 26.08.2016 21:27:23

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Strejda-GC napsal(a):

Ditrow:

Nechceš si s tím v neděli dopoledne zalítat nad MX trati  wink 
Režii hradím smile  ano 

Zitra ma otec oslavu 55 takze nevim jak mi v nedeli bude 😂😂 ale pristi vikend mam volny tak to muzem poresit wink za rezii nic nechci litam stim pro zabavu wink napisu kdyztak v nedeli na fb wink

 offline 

 

#39 26.08.2016 21:28:49

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Jarynn napsal(a):

CKrupa napsal(a):

Co říkáte odbornici na drona od AEE TORUK AP9, www.magicam.com. Cena cca 10 tis.Kč

Kameru AEE mam, je srovnatelná s Go Pro, možna lepší a dron se mi zda v pohodě smile 

Smrček, pořiď jej a budeme po Rožnově točit.

Hodne odvážné tvrzení o kvalitě AEE lol 

Taky si myslim 😂😂

 offline 

 

#40 26.08.2016 23:17:09

CKrupa
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 15
Založená vlákna
Motorka: BMW R 1200 GS, KTM EXC 350, Gas Gas 280 TXT
Věk: 60
Tel: 603 513 478
0 0

Re: Kvadrokoptéra pro natáčení videí


Jarynn:porovnej parametry a uvidiš, navíc más za stejnou cenu u AEE i dalkove ovladani.

Je to na www.magicam.com

Cely problem je v tom, že Go Pro je vice známá a rozširena diky lepsi reklame.

Ahoj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů