Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Výběr CO svářečky - prosím o radu

#41 10.08.2016 20:27:19

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Takže jsem koupil Jasic 160 a jsem doslova nadšenej ... zatím smile . Vyzkoušeno opakovaně ano  ano  ano ,
U Chobolů perfekt jednání ano , ukážou z čeho je to složený, vysvětlí, proč třeba "tohle" zrovna ne i když to prdávají, předvedou v praxi ... člověk vidí, proč něco stojí 5t a proč něco stojí 10t. .... 

Nemáte zkušenost s levnými čínskými úhlovými svěrkami? Občasný svaření jecklů na vrátka, rám stolu, ... kupodivu je to levnější, než to brát ze země původu smile http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160810095240&SearchText=angle+clamp
http://www.naradihornig.cz/sverka-al-ro … 61_z19231/
http://www.naradihornig.cz/sverka-uhlov … 60_z12059/

Pokud byste měl někdo něco podobnýho na prodej, tak prosím nabídněte. Koupil bych i nějaký zbytek nerezovýho drátu 0.8 - 1 mm na cívce pro možnost převinutí na malou 5kg cívku. Nechce se mi utrácet za celý klubo 5kg na občasný svařování nerezu.

 offline 

 

#42 10.08.2016 21:02:33

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Janek:

Ty první svěrky mám v práci  (sice ne čínský)a jsou super, pravý úhel i úhlopříčky přesný ano . Jak pospícháš na ten drát, mám na dílně celý klubo, ale mám dovolenou a dílnu mám pod alarmem, protože mi tam lezli kluci a kradli materiál  lol  a čip mám v ponku. Samozřejmě by byl zadarmo.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#43 11.08.2016 09:41:33

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Janek: tu horní svěrku mají myslím i u Choboly. Ty spodní mám z OBI, dají se použít na lehkou práci, moc toho neudrží a mají tendenci pohnout s utahovaným profilem nebo se trochu roztahovat, je třeba pořád kontrolovat úhel. Taky vypadávají šroubky zdola a někdy zajišťovací podložky toho dlouhého závitu v čelisti. Když jsem je kupoval, vzal jsem úhelník a jednu po druhé v krámě rozbaloval a kontroloval, všechny nemají 90°

 offline 

 

#44 11.08.2016 10:37:53

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Janek:

premyslim taky o necem jako ty, muzes dat nejake fota jak to jezdi v praxi? Dik ou2 


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#45 12.08.2016 10:23:09

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Diky za zkusenosti ano 
Jopr, diky za nabidku  ano  ano  ano drat nechvata, dam vedet, az budu mit cestu kolem ...
Blejdamint: v praci jsem varil jen profi odbockama a u tohodle bazmeku nevidim rozdil, vari to fakt pekne, masivni podavac, vse plynule .... regulace funguje perfektne, nastaveni rychly, maly rozstrik, ... ano 
Ideal se zastav u prodejce choboly, jestli mas moznost a domluv si predvedeni v praxi. Mam starsi model jasic 160, ted nevim presny oznaceni. Uz se prodava novejsi model, ktery ma vic elektroniky .... Ale dal jsem na doporuceni a koupil jsem ten starsi, jednodussi.

 offline 

 

#46 13.08.2016 21:17:12

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Janek:

no nemam to za barakem....., skoda, mrkl bych na to, kazdopadne diky za postreh a4 

Editoval blejdamint (13.08.2016 21:18:55)


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#47 13.08.2016 21:19:58

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


blejdamint:

cumim Ol pobocka, hodim tam oko, diky


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#48 14.08.2016 09:41:50

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Janek:

To jsou zas porad jen sami palce chvalozpěvy je to dobry jsem nadsen pro ostatni nic nerikajici radsi sem hod fotku jaky to dela svary at vime ze tomu rozumis a nejezdis s trolejbusem proto ze na tramvaj jsi moc chytrej a nebavilo by te s tramvajakama hrat jen karty a byt potichu a na autobus to uz by te asi nepustili skrz to ze by jsi mel velkou spotrebu a kluci jsou tam trochu dal.  a27  a27 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#49 14.08.2016 10:30:57

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Tristan napsal(a):

Janek:

To jsou zas porad jen sami palce chvalozpěvy je to dobry jsem nadsen pro ostatni nic nerikajici radsi sem hod fotku jaky to dela svary at vime ze tomu rozumis a nejezdis s trolejbusem proto ze na tramvaj jsi moc chytrej a nebavilo by te s tramvajakama hrat jen karty a byt potichu a na autobus to uz by te asi nepustili skrz to ze by jsi mel velkou spotrebu a kluci jsou tam trochu dal.  a27  a27 

myslim ze budou bomby  ano  ano  ano 


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#50 14.08.2016 16:24:04

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Kluci, me je celkem jedno kdo s kým nebo tak,myslel jsem že jsme tu tak nějaká grupa lidí s podobnými zájmy. Nepotřebuji nikoho hanit nebo sekyrovat,rozhodovat se budu já. Pokud máte někdo jiný
zkušenost , rád si přečtu či se podivam na názor či radu. Když někomu píšu na dotaz snažím se odpovědět co nejdříve a hlavně z mé zkušenosti, nevím jak vy, vetsina mi tu případně jako normální,tak nevím proč mlet co je umleto. Sorry , trochu nadhledu a ne hned kare když sem nechce dát foto tak má asi důvod. Bahnu zdar.


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#51 14.08.2016 17:23:28

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Tristan: Nedávno jsi psal na jiným fóru ve smyslu, že pohled na svár (revize) je pro pitomce a VY posíláte sváry na rtg a že nevychází draho ...., tak ať nedělám z lidí hlupáky ... tzn. že fotka sváru je úplně k ničemu nebo už zas ne? .... nevyznám se z tvých obratů o 180 st.

Blejdamint: Vyvařil jsem starý rezavý kolečko, svařoval plotový trubky, traverzy výška 200 mm, klobouky na narážení kůlů pro stavbu šaluňku, díly šalovacích rámů .... všechno šlo parádně, bez zádrhelu, moc pěkná práce na domácí používání, nepoznal jsem rozdíl od profi svářečky - asi bych narazil na problém v dlouhodobý zátěži .... běží na 16A jistič, používám pro zapojení 25m prodlužovák. Žádný drbání s kuličkama nablitejma okolo sváru, bez problému provaří tl. 6 mm, regulace plynulá a prakticky synchonní, plyn mám směsku pro možnost svařování nerezu.
Kdo chce, ať to vyzkouší u prodejce. Snad budou ochotný stejně všude. Nebo ať koupí něco jinýho.

 offline 

 

#52 14.08.2016 18:10:59

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Výběr CO svářečky - prosím o radu


Tak zas ze sebe nedelej vetsiho .... nez ses projevil na jinem foru tam jsi udelal prevrat ty ale klidne to tu mistnim objasni kdyz jsi to tu vytahl.Bavime se tu o svarecce kterou rozhodne nic takoveho varit nebudes tak myslim ze o prevratu nemuze byt rec. Tak jsi mohl hodit dva plechy k sobe svarit a hodit fotky a pak si z toho treba mohl udelat drzak na okap kde to nema takovou dulezitost jako je ram motorky.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů