Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)

#121 28.07.2016 12:43:51

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Míra 89: Ono když jezdíš od 10 - 18 hod extrém tak už většinou kolem 17hod nemůžeš na ruce, ale to na louce těžko poznáš  wink 

Asi jsem byli každý na jiným víkendu, ale zas takový extreme to nebylo, na ruce jsem mohl i v 18.00 a chtělo se mi jezdit ano . V sobotu, jak se do oběda hodně čekalo na mě a od oběda na toho skopčáka a na tebe, bylo dost času si odpočnout ano  lol  lol 

 offline 

 

#122 28.07.2016 12:47:09

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer napsal(a):

Martin993 napsal(a):

Trochu mimo :-D jak se vám jel výjezd z videa quixe na 5:36? Nechápu jak to quix mohl fouknout přes ty skalky :-D já to vždy musím hodit do leva do tý drážky smile Máte nějaký videjko kterej výjezd byl nejnáročnější ? smile

jsem jí podržel odspoda a když jsem viděl, jakou mam nahoře rychlost, tak jsem to fouknul přes skalku big_smile

Celý víkend jsi jel rozdílem třídy od nás všech, takhle ve formě jsem tě ještě neviděl ano  ano až tedy na ty traverzy, to by chtělo potrénovat ano 

 offline 

 

#123 28.07.2016 12:49:05

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy jedeš zase strašný pecky ne 

 offline 

 

#124 28.07.2016 12:55:59

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer napsal(a):

Martin993:

300

A to zdaleka nejede jako Beta nebo Ktm  a13 

 offline 

 

#125 28.07.2016 13:07:41

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Martin993 napsal(a):

Trochu mimo :-D jak se vám jel výjezd z videa quixe na 5:36? Nechápu jak to quix mohl fouknout přes ty skalky :-D já to vždy musím hodit do leva do tý drážky smile Máte nějaký videjko kterej výjezd byl nejnáročnější ? smile

jsem jí podržel odspoda a když jsem viděl, jakou mam nahoře rychlost, tak jsem to fouknul přes skalku big_smile

Celý víkend jsi jel rozdílem třídy od nás všech, takhle ve formě jsem tě ještě neviděl ano  ano až tedy na ty traverzy, to by chtělo potrénovat ano 

Tak ty se rychle prober nee1  To mě poser ! Nejslabší člen výpravy a jedena z nejhorších co kdy byli na Šuku jezdí o tříd lepší. Seru na to k čemu to je když ukázaná neplatí!!! nee1 

 

#126 28.07.2016 13:14:51

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


allan napsal(a):

Hoždy jedeš zase strašný pecky ne 

Nebyl jsi tam a jedeš jen podle toho co ti naštěbetali. Já byl se svým výkonem spokojenej a s ničím si nezadal stím Jankovým takže mi je na blití z toho co se tu valí za sračky  a31  ne  Roman byl jinde o tom žádná.  ano 

 

#127 28.07.2016 13:27:08

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

allan napsal(a):

Hoždy jedeš zase strašný pecky ne 

a s ničím si nezadal stím Jankovým takže mi je na blití z toho co se tu valí za sračky  a31  ne  Roman byl jinde o tom žádná.  ano 

Až na to, že já dal všechno, co ty, ae tys nedal to co já, ... ale že to neumím, je pravda ano 
Jsi fakt slabý, je ti pod 30, měl bys být na vrcholu, ... ale tebe na fyzičku tě posere i fotřík od 3 dětí v + 40 letech ... trošku se zmáčkni, ať s tebe opravdu lítaj sračky ano  lol  lol 

 offline 

 

#128 28.07.2016 13:28:28

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek:  ano   lol  To jo převážně ojebávkama  lol 

 

#129 28.07.2016 13:35:51

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Janek:  ano   lol  To jo převážně ojebávkama  lol 

A co mám jako dělat, když se pořád cpeš dopředu, zamrdáš výjezd, hobluješ 3 minuty kládu, .... musím tě prostě nějak objet lol  lol 
Hele, dostal jsem jednu skvělou radu - Enduro je i o tom, jak to ojebat, být chytrej ... toho se držím. Nemusím za každou cenu jet tu nejhorší drážku .... házet s motorkou na 5x .... to mám už za sebou. Jezdím pro radost ... ale třeba jak jsem to ojebal v tom nepovinným, který jsem jel jako první?? Máš k tomu něco zaručenýho?

 offline 

 

#130 28.07.2016 13:52:07

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek: Jestli myslíš tenhle https://www.youtube.com/watch?v=cdfNzD4 … e=youtu.be  0:20   tak ten jsi ani nejel  wink 

 

#131 28.07.2016 14:25:08

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Janek napsal(a):

enduroracer napsal(a):


jsem jí podržel odspoda a když jsem viděl, jakou mam nahoře rychlost, tak jsem to fouknul přes skalku big_smile

Celý víkend jsi jel rozdílem třídy od nás všech, takhle ve formě jsem tě ještě neviděl ano  ano až tedy na ty traverzy, to by chtělo potrénovat ano 

Tak ty se rychle prober nee1  To mě poser ! Nejslabší člen výpravy a jedena z nejhorších co kdy byli na Šuku jezdí o tříd lepší. Seru na to k čemu to je když ukázaná neplatí!!! nee1 

Precti si to poradne čertíku, to psal janek mne....a socka janek? Spal v aute, verim, ze se tam spalo lepe, nez v posteli, teda te moji urcite....zaplatil janek full cenu a dal 300kc dysko...

 offline 

 

#132 28.07.2016 14:27:29

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Sry ztratil jsem se v kontextu a udělal z toho slušnou sračku. Je to celé dvojsmyslné ale do teď jsem si toho nevšiml. To že je Roman o třídu i o 2 jinde je samozřejmě pravda ano  Zbytek jsme stejní sráči a tím bych to utnul. Omlouvám se!

 

#133 28.07.2016 14:27:59

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Janek napsal(a):


Celý víkend jsi jel rozdílem třídy od nás všech, takhle ve formě jsem tě ještě neviděl ano  ano až tedy na ty traverzy, to by chtělo potrénovat ano 

Tak ty se rychle prober nee1  To mě poser ! Nejslabší člen výpravy a jedena z nejhorších co kdy byli na Šuku jezdí o tříd lepší. Seru na to k čemu to je když ukázaná neplatí!!! nee1 

Precti si to poradne čertíku, to psal janek mne....a socka janek? Spal v aute, verim, ze se tam spalo lepe, nez v posteli, teda te moji urcite....zaplatil janek full cenu a dal 300kc dysko...

 ano 

 

#134 28.07.2016 14:32:22

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janku promiň  ano2 

 

#135 28.07.2016 14:38:01

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Kluci vy mě tu tím měřením čehosi zas bavíte. Se vždycky těším na víkend že se svezu,ale jak tu čtu ty hovna tak je mi blujno   a31 
Úplně mi to bere chuť vyjet jinam než s naší partou. a11 
Nebyl jsem, stejně jako většina co to tu čte,takže jinotaje neodkryju. Místo abych si početl o tom co a jak a jaké svezení, tak tu zas lítají sračky všemi směry.
Zajímavé že jen od některých, v podstatě od těch samých furt dokola  a21 

 offline 

 

#136 28.07.2016 14:39:32

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Martin993 napsal(a):

Trochu mimo :-D jak se vám jel výjezd z videa quixe na 5:36? Nechápu jak to quix mohl fouknout přes ty skalky :-D já to vždy musím hodit do leva do tý drážky smile Máte nějaký videjko kterej výjezd byl nejnáročnější ? smile

jsem jí podržel odspoda a když jsem viděl, jakou mam nahoře rychlost, tak jsem to fouknul přes skalku big_smile

Celý víkend jsi jel rozdílem třídy od nás všech, takhle ve formě jsem tě ještě neviděl ano  ano až tedy na ty traverzy, to by chtělo potrénovat ano 

Bez pochyby mam rezervy ve vsem....tak, jak bych chtel jezdit, asi nikdy nebudu....ale cely vikend jsem jel za vodicem, tak se prostě jeden nebo dva traverzy nepovedly, protoze jsem podcenil najezd a pak uz byl nizko a splhal vetsi kus lol 

 offline 

 

#137 28.07.2016 15:35:41

fiss
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 590
Založená vlákna
Místo: ???
Motorka: 36kw
Věk: 31%
Tel: cth
1 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Jarynn:

vystihl jsi to přesně už není co dodat lol  lol  ano 

horší jak děti ve školce ne  ne a to jsou dospělí nebo ne?? heh2 


jinak pěkné počtení a31  a31  a31 

 offline 

 

#138 28.07.2016 16:13:12

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Do nikoho rýpat nechci,  ale Hoždy umíš úplný hovno a pořád se tu naparuješ, takže místo toho kecaní a machrovaní jdi radši jezdit.   smile 

 offline 

 

#139 28.07.2016 16:19:51

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Míra 89: Jezdím jak nejlíp umím a bez keců.  Na takový másla jako ty to stačí  wink 

 

#140 28.07.2016 16:36:30

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hezký videjka a pojezdy hoši, ale ten zbytek tady...myslim že kdyby to tu četl Venda, tak by mu buď bylo blivno, zesral by se smíchy, nebo by si vás rovnou bloknul v kalendáři  usch 
Tak snad to někdy dám s váma, ať to všechno vidim na vlastní oči  cool 


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů