Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kecárna

#2521 21.06.2016 23:47:34

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: Kecárna


Nieco ako ze yamaha ma agresivnejsi, tocivejsi motor, dobre spravanie tlmicov aj na kamenistom povrchu, to som povazoval za take podstatne z toho videa big_smile

 offline 

 

#2522 22.06.2016 13:19:58

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Kecárna


Díky  ano  ano  ano 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#2523 05.07.2016 15:16:06

Re: Kecárna


Dnes 2.5 h na Homoláku a kde se vzala, tu se vzala vyschlá louže. Musel jsem do auta pro popruhy a za půl hodiny byla venku.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_received_1126817137375848.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160705_120709-1.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160705_120709.jpg


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2524 05.07.2016 17:09:35

super-biker
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 55
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: AJP PR5 250 Enduro
Věk: 30
0 0

Re: Kecárna


jopr:
dívám se že si odstranil všechny nálepky co by mohli identifikovat motorku jako AJP big_smile Nějaký záměr? Ještě by to chtělo hodit dát oranžový lak a bude to dokonalé big_smile

 offline 

 

#2525 05.07.2016 17:47:06

Re: Kecárna


super-biker:

Prdlajs záměr, ty tam nejsou už dávno za  1. přední u světla hnusná ( ztrhnul jsem sám )
                                                                     za 2. ostatní utrhla vapka a pády, žádná škoda  lol 
Jedině bílá liga  lol 

Editoval jopr (05.07.2016 17:52:09)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2526 05.07.2016 23:23:53

Re: Kecárna


Janku
A víš, že jsem si odpoledne říkal, že to vymažeš. Jsi trapnej, alergickej na Ajp. Kdyby jsi byl objektivní, tak v každém vlákně mažeš spoustu věcí. Proč by si majitelé Ajp,  nemohli do svého vlákna psát  jakékoli věci o motorce. Reagovali na to jen majitelé Ajp a nikomu to nevadí, než příjdeš ty. Tak rovnou  vymaž i příspěvky o holce co na tom jela závod atd. , mě osobně to nevadí  (ty příspěvky ) ,je to o Ajp.  Už se konečně prober a nehraj si tu na spasitele.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2527 06.07.2016 05:59:26

Re: Kecárna


Hele panacku, plakali jste, jak je to neprehledny, kdyz potrebujes najit dulezity info, tak to nejde, ... tak to nezasirejte sami a ja nebudu muset bejt trapnej. Holka na ajp je dulezite info, je videt, pro koho moto je lol 
Na ajp nejsem alergickej, myslenka se mi libi a jeste nedavno jsem rikal, ze si to v budoucnu, az dojdou bergoje, koupim ... az to kluci vychytaj a odladej  ano  lol .
Tak nepodsouvej nesmysly. Alergickej jsem mozna na majitele, co se tu prezentuji, protoze si do huby nevidi a dodrzovat pravidla chtej jen po ostetnich ....

 offline 

 

#2528 06.07.2016 06:43:41

Re: Kecárna


Janek:
Když to chceš teda vyčistit,  Tak proč to tedy neděláš. Strana 44 ve vláknu Ajp je celá, až do fotky s hadičkou, o ničem a to jsem jinam nekoukal. Pak sem dám fotku Ajp v blátě, která přiměje reagovat jednoho majitele na polepy a ty to mažeš  ano , ale příspěvky o kokotech atd. zůstávají, ale jo já ti rozumím, sám si to napsal o té alergii .


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2529 06.07.2016 07:45:19

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Janek:
Když to chceš teda vyčistit,  Tak proč to tedy neděláš. Strana 44 ve vláknu Ajp je celá, až do fotky s hadičkou, o ničem a to jsem jinam nekoukal. Pak sem dám fotku Ajp v blátě, která přiměje reagovat jednoho majitele na polepy a ty to mažeš  ano , ale příspěvky o kokotech atd. zůstávají, ale jo já ti rozumím, sám si to napsal o té alergii .

Ja to nechci cistit, tak nepodsouvej. Cistit to  chteji majitele  vyk!  vyk!  vyk! - co nesnesou objektivni kritiku a co v tematu prevazne fabuluji. Cisteni je pro me jen prace moder. Myslim, ze je to skoda prace mnoha lidi, co motorkam na rozdil od vetsiny majitelu ajp rozumi a maji strizlivy nazor. Ale pro vas udelame cokoliv  ano 
Pracuju podle casu, ktery mam, ostatni moder na to z vysoka serou. Strana 44 prijde na radu az po str 43 a ta az po 42 ....  lol 

 offline 

 

#2530 06.07.2016 08:55:11

Re: Kecárna


Janek:

Ano to máš naprostou pravdu, že jsi jediný mod. co tu něco dělá  ano .
Včera jsem si všiml,  že tu zmizelo několik desítek stran, takže to někdo pročistil  ano 
Ale pořád nechápeš, že fotka Ajp,  není to samé jako urážlivé atd. příspěvky, které tu majitelům vadili.
Až některý majitel Ajp napíše dalšímu majiteli Ajp, že to tu zasírá, ok.
Poslední dobou se to zlepšilo a už to někam vedlo, já osobně jsem se rozhodl nereagovat na určité příspěvky a asi nejsem jediný.
Schválně nech chvíli komunikovat majitele Ajp na svém vláknu o čemkoli a sám uvidíš, jestli se mezi sebou pohádáme.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2531 06.07.2016 11:14:52

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Janek:

Ano to máš naprostou pravdu, že jsi jediný mod. co tu něco dělá  ano .
Včera jsem si všiml,  že tu zmizelo několik desítek stran, takže to někdo pročistil  ano 
Ale pořád nechápeš, že fotka Ajp,  není to samé jako urážlivé atd. příspěvky, které tu majitelům vadili.
Až některý majitel Ajp napíše dalšímu majiteli Ajp, že to tu zasírá, ok.
Poslední dobou se to zlepšilo a už to někam vedlo, já osobně jsem se rozhodl nereagovat na určité příspěvky a asi nejsem jediný.
Schválně nech chvíli komunikovat majitele Ajp na svém vláknu o čemkoli a sám uvidíš, jestli se mezi sebou pohádáme.

Neni pravda, ze jsem jediny moder, co tu neco dela, nepodsouvej, co jsem nepsal. Psal jsem, ze moder serou na tema ajp, ne ze nic nedelaji, protoze delaji, mazou spamy, roboty, resi hlaseni, ...  ano 
Na kecani mate tema pokec nebo si vymente cisla a piste si sms nebo skype, whatsup, .... kazda vase akce vzbudi reakci - nemenna zakonitost. Nas potencialni zajemce nezajima barva tvych polepu ... doporucuju zaloz si tema v moje garaz  ano 
Treba me by zajimalo, jak by to vypadalo, kdybys zajel do mokry blativy louze, kdyz i z vyschly louze to tahas kurtama  lol . Kdyz vidim fotky motorky, tak to nebylo nic, co se std jezdi na std i  nestd motorkach. Jen trocha blata - to je videt na motorce. Nebyl jsem tam, ale i tak jdu do rizika, ze budu zas za chytraka.

A jinak i majitel ajp werdisko psal mmj. i dalsim uzivatelum ajp, aby tema "nezasirali" blbostma - viz porovnani ajp x mx atp. , takze ok uz  v tematu bylo davno  ano 

 offline 

 

#2532 06.07.2016 11:57:54

Re: Kecárna


Janek:

Ty si odůvodníš i 3. světovou viď.
Právě,  že si tam nebyl , tak to nekomentuj.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2533 06.07.2016 15:08:56

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Kecárna


Koukam že srandy kopec se přesunul jinam lol už sem 5tej tejden off,ale na víkend planuju rozjížďku,tak třeba nějaké ten sraz dokupy v létě dáme

Editoval WERDISKO (06.07.2016 15:09:27)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#2534 06.07.2016 17:53:19

Re: Kecárna


jopr napsal(a):

Janek:

Ty si odůvodníš i 3. světovou viď.
Právě,  že si tam nebyl , tak to nekomentuj.

Nebyl jsem, ale představu mám ... jen nevím, jak se v jednom tahá moto na kurtě lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_mast4.jpg

 offline 

 

#2535 06.07.2016 19:04:29

Re: Kecárna


Janek:

Jde o to, že já tam nevjel záměrně, chtěl jsem se otočit a myslel jsem, ze to je takové to 3cm bláto, co zbylo po louži,  protože bylo vedro a všude sucho. Jenže když jsem to tahal za řídítka směrem dozadu bořili se mi boty až jsem je měl celé v blátě a pořád jsem sjížděl, prostě nebylo se o co zapřít. No a jelikož nemám vzadu motorku za co vzít, tak jsem šel pro kurtu a přivázal za kyvku. Byl jsem tam se synem, ale nechtěl jsem, aby byl zasranej jako já.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#2536 04.08.2016 21:28:37

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Kecárna


Zajímavé .


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_13886835_1734121970188041_6717680409460895401_n.jpg


jediná vada na kráse je odstavec e tohoto paragrafu.

"§ 22 Přestupky proti bezpečnosti a plynulosti
silničního provozu
(1) Přestupku se dopustí ten, kdo
a) jako řidič motorového vozidla překročí nejvyšší dovolenou rychlost stanovenou zvláštním zákonem2a) nebo dopravní značkou o více než 30 km/h v obci nebo o 50 km/h mimo obec,
b) jako řidič motorového vozidla poruší nesprávným způsobem jízdy zvláštní zákon2a) tím, že
1. nezastaví vozidlo na příkaz světelného signálu s červeným světlem "Stůj" světelného signalizačního zařízení nebo pokynu policisty "Stůj" při řízení provozu na pozemních komunikacích,
2. předjíždí vozidlo na přechodu pro chodce nebo bezprostředně před ním nebo předjíždí vozidlo způsobem, který ohrozí protijedoucí řidiče nebo jiné účastníky silničního provozu, nebo předjíždí, jestliže se nemůže bezpečně zařadit před vozidlo nebo vozidla, která hodlá předjet, nebo předjíždí, aniž má před sebou rozhled na vzdálenost, která je nutná k bezpečnému předjetí,
3. nedá při jízdě z vedlejší pozemní komunikace označené dopravní značkou "Dej přednost v jízdě" nebo "Stůj, dej přednost v jízdě" na křižovatku přednost v jízdě vozidlům přejíždějícím po hlavní pozemní komunikaci nebo vozidlům přijíždějícím zprava, nevyplývá-li přednost v jízdě z dopravní značky,
4. vjíždí na železniční přejezd v případech, kdy je to zvláštním zákonem2a) zakázáno,
c) porušením zvláštního zákona2a) způsobí dopravní nehodu, kterou je povinen podle zvláštního zákona2a) neprodleně ohlásit policistovi,
d) se dopustí jednání uvedeného pod písmenem c) jako řidič vozidla hromadné dopravy osob,
e) jiným jednáním, než které je uvedeno pod písmeny a), b), c) a d), poruší zvláštní zákon.2a)

2a) Zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů.".

Co to je jiné jednání ?

Editoval MotoDriver (04.08.2016 21:34:26)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#2537 15.08.2016 10:26:30

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Kecárna


Dám to tady smile
Velký výprodej přileb v Razzo

http://shop.razzo.cz/hledat/fox%20v2/

 offline 

 

#2538 15.08.2016 15:03:15

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Kecárna


čaute stále platí že Toplite je na Taiwane vyrábaná Yuasa ktorá nevydrží 7r. ale 2? vďaka


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#2539 17.08.2016 21:10:52

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Kecárna


Čau, nemáte někdo zkušenost s Fordem Mondeo 2008, 2.0 TDCi, vím, že na předchozích modelech odcházeli vstříky, čerpadlo a oprava vyšla na ranec. U tohoto modelu jsem četl, že už tento problém vyřešili. naskytla se mi výhodná koupě, ale naftu jsem v životě neměl, tak z toho s mým nájezdem 15000 km za rok mám strach. Díky za jakoukoli zkušenost.

 offline 

 

#2540 18.08.2016 23:25:18

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Kecárna


Tak přispěju svojí troškou do mlejna.
Furt se mi na pikaču řadilo. Dílem jsem to přikládal ruce/noze dílem starý vyběhaný vráně. Dneska jsem si řek, že si otočim řadičku trochu níž a při té příležitosti světě div se jsem objevil, že šroub zajistujici řadičku má stržený závit a celá řadička má vůli jak sviňa.
Šroub vyměněný a hlemese, dá se řadit jak na KTMce ( skoro  big_smile ).
Taková blbina a takový vliv na celkový dojem z ovládání...


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů