Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#781 13.06.2016 10:38:58

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


enduroracer napsal(a):

Joraell:

A čemu jsi ty tady tím pomohl? Zasviňuješ to tady úplně stejně jako ostatní, rozdíl je jen v tom, že ty ještě potom brečíš, že to někdo jiný zasvinil. Nevšiml jsem si jediné konstruktivní odpovědi nebo poskytnutí rady apod. v tomto vlákně..tak se vraťte do svých mx vláken a hoňte si nad tím, jak jste na netu viděli ten povedený troják...

Toho jsis taky nemohl všimnout protože v těch sračkách co tu v tomto tématu, které by normálně mělo 5 stran to ani není možný dohledat a taky komu by se to hledat chtělo, že ano ? Já tady alepoň napsal jaké bylo na předváděčce AJP svezení a že to není zdaleka taková hrůza jakou tady na tu motorku začal kydat Janek a spol.  Jen se podívej kolik je v tomto tématu přízpěvků od "určitého uživatelstva" a kolik z nich je k věci. Takže vystydni.  a4.

Editoval Joraell (13.06.2016 10:39:33)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#782 13.06.2016 10:46:22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Joraell napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Joraell:

A čemu jsi ty tady tím pomohl? Zasviňuješ to tady úplně stejně jako ostatní, rozdíl je jen v tom, že ty ještě potom brečíš, že to někdo jiný zasvinil. Nevšiml jsem si jediné konstruktivní odpovědi nebo poskytnutí rady apod. v tomto vlákně..tak se vraťte do svých mx vláken a hoňte si nad tím, jak jste na netu viděli ten povedený troják...

Toho jsis taky nemohl všimnout protože v těch sračkách co tu v tomto tématu, které by normálně mělo 5 stran to ani není možný dohledat a taky komu by se to hledat chtělo, že ano ? Já tady alepoň napsal jaké bylo na předváděčce AJP svezení a že to není zdaleka taková hrůza jakou tady na tu motorku začal kydat Janek a spol.  Jen se podívej kolik je v tomto tématu přízpěvků od "určitého uživatelstva" a kolik z nich je k věci. Takže vystydni.  a4.

A pak jen hromada hovínek..... a rozkazu co kdo ma delat  lol 

 offline 

 

#783 13.06.2016 17:15:19

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Joraell napsal(a):

Toho jsis taky nemohl všimnout protože v těch sračkách co tu v tomto tématu, které by normálně mělo 5 stran to ani není možný dohledat a taky komu by se to hledat chtělo, že ano ? Já tady alepoň napsal jaké bylo na předváděčce AJP svezení a že to není zdaleka taková hrůza jakou tady na tu motorku začal kydat Janek a spol.  Jen se podívej kolik je v tomto tématu přízpěvků od "určitého uživatelstva" a kolik z nich je k věci. Takže vystydni.  a4.

Aha, nepamatuju si sice, cos tu psal ty, ale můžu dohledat tu hrůzu, co jsem tu nakydal já ano - str. 96
Krom toho jsem napsal, že s AJP bych se nejspíš (asi určitě) na CC trati předjel, kdybych jel na Bergu. To je myslím dost kydanec na AJP lol , že?
Další hodnocení a to je to negativní, se týká provedení. Tam je to myslím neodiskutovatelný s ohledem na Hard používání nebo celodenní trápení v terénu.
Jsi jen příklad toho, který tu kritizuješ, zaslepený zlobou vůči těm, který tě tu "zlobí", výrobce zesměšňujících "log", nic konstruktivního nepřinášíš v tomhle tématu a v tom, co se týká endura, ... další tu uráží bez špetky nadsázky, nazývá 4%, přeje střelbu od myslivců, .... ale ne. vy jste ti správní hoši, vy nic ano . Hlavně, když tu prodával motorku, tak to byl popis jak z říše snů ... a najednou z něj leze (po odhalení), že na tom jezdil závody, ... Paměť mám docela dobrou. Jste prostě fajn hoši, ale o nic lepší, než kdokoliv jiný tady ano 

Janek napsal(a):

AJP FANS CZ: ano
Díky za vyjížďku, rád jsem tě poznal ano
Užil jsem si to a líbilo se mi to. Taky díky tomu, že jsme potkali místňáka a povodil nás ve svižným tempu ano
Baba jel moc pěkně, má rovnováhu a umí to i se spojkou. Jede hlavně chytře, podívá se, veze se za prvním a vidí kde je problém, umí se v mžiku otočit kolem stromu a ulehčit si ve vrstevnici .... ano 
PR4 jelo v těch terénech parádně a opravdu platí skoro na bubláka, není potřeba díky krátkýmu převodu spojkovat, na takovýhle ježdění parádní motorka. Rzohodně má na víc, než jsem jeli, .....
Když jsem jeli přesuny, ani za jedním AJP jsem neměl pocit, že jedu za nějakým tupým endurem ano
Svezení na PR5 - jen po louce, ale i tam to se mnou jelo svižně, ani na 6 to neskomíralo, ale chce to držet v otáčkách ... víc nemá cenu hodnotit, přišlo mi to příjemný, mít to jako student ve svý době, uchcával bych blahem. Ale do 30ti jsem měl nejsilnější mašinu MZ 250 lol . Nedivím se, že seš nadšenej a pěješ ódy, ale až pořídíš nějaký EXC 250 - 350 .... budeš v jiný dimenzi ano
Nejeli jsem nic, na co by AJP nemělo stačit, všude máte parádní trakci, za každým kořenem se to chytne a jede to .... AJP má určitě na víc ano
Co mi vadilo, tak že je to prostě Čína. Jestli si portugal dělá svůj rám, tak ať to daj taky do číny, protože bude aspoň k něčemu vypadat - ne tenhle hnus odlitej ...
Páčky vyverglovaný, hitlerkov jako VVMX - ale to má spoň "normálnější" cenu ano
Za ty prachy prostě úlet. Už nemá vůbec cenu uvažovat o extreme za 180t - absolutní nesmysl ne
I 145t za enduro LC je vyhození peněz oknem. Za ty prachy máš komplet oservisovaný enduro po go s naladěným podvozkem a ještě ti 1/2 motorky zbude na nd. Bude to sice starší stroj, ale úroveň vyšší než AJP + neomezený potenciál ....
Za mě se to už snad ani nedá nazývat obchodem ze strany dovozce ne Když už něco takovýho, tak opravdu VVMX 250 za 92 t
Každopádně na to může mít každý svůj názor, je mi to fuk, ať si každý jezdí za svoje na svým ano , hlavně když je u toho sranda smile  ano
Za sebe - jel jsem na údržbu, nebyl ten "hlad" po ježdění .... byl to 4. den ježdění za sebou, cca od 1/3 jsem jel na cvaklým zadním kole ... nahoru to tlačilo perfekt, ale když jsem potřeboval měnit směr, tak to dost ujíždělo ... na kořenech to byl mazec kopanec za kopancem ... jsem z toho trochu rozbitej, ale nemůžu říct, jestli bych to jel líp, kdyby bylo vše ok a nebyl jsem utahanej ....
Každopádně parádní vyjížďka, hezký kraj, fakt to najeď, pospojuj, protáhni dál a vejš ano
A hlavně zamakej ty. Máš malou výdrž, fakt malou .... zajeď do enduroškoly ke Korberovi. Ukáže ti a vysvětlí ... uděláš rázem velký pokrok, protože budeš vědět .... časem budeš zle zatápět, potenciál na to máš ano  ano  wink
Ještě jednou díky ano

Janek napsal(a):

Jinak spojka jde v pohodě jedním prstem ano , motorku si umím klidně představit na cc, offroadmaratony .... pro lehkýho jezdce ... vodí se to pěkně, neobtěžují vibrace, podvozek netluče v základním setupu, motor plynulý, ... i když další 2000 ot na vrchu by mu prospěly ...  umím si představit, že bych si ji na víkend půjčil a jezdil .... bavila mě ano

 offline 

 

#784 13.06.2016 17:23:45

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

joo dobře se ti to tu teď píše, když to téma bylo x-krát promazané  a11 a porozdělované do několika dalších.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#785 13.06.2016 17:37:53

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Joraell napsal(a):

Janek:

joo dobře se ti to tu teď píše, když to téma bylo x-krát promazané  a11 a porozdělované do několika dalších.

Nic, co se týkalo motorky se nepřesouvalo, šly pryč urážky a osobní spory, najdeš to v tématu Osobní spory a Smetiště, vyloženě napadání bylo vymazaný, ale znovu ti garantuju, že to nebylo nic k motorce AJP.

Krom toho tu máš zdroj citace - str. 96 tématu AJP. Kdybys aspoň napsal "sorry woe, .... ulítl jsem" .... ale nic, jen další obvinění ne . Sám se tu odkecáváš,jak jsem psal, zášť je tvůj motiv, nejde ti o AJP nebo další věci ohledně endura. Přičůrat nebo rádoby vtip bez špetky vtipu, na nic lepšího se nezmůšeš.
Nikdo ze "záporňáků" nikoho nezesměšňuje - není to v jeho moci - Každý se tu zesměšňuje nebo naopak získává respekt sám
.

 offline 

 

#786 13.06.2016 17:59:53

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Každý se tu zesměšňuje nebo naopak získává respekt sám
.
Kdyby Radúz tobě a fanymu nesmazal x účtů  a s nima ty kecy tady,tak to vlákno má 3500 příspěvků o ničem ...

Nejsme 18+

Edit Raduz


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#787 13.06.2016 18:14:31

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO napsal(a):

Každý se tu zesměšňuje nebo naopak získává respekt sám
.
Kdyby Radúz tobě a fanymu nesmazal x účtů  a s nima ty kecy tady,tak to vlákno má 3500 příspěvků o ničem ...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 02-34.jpeg

Mazani uctu, nebo prihlaseni pod jinym uctem bylo o necem jinem o cem ty nemas ani paru a netykalo se tebe ani sirsi verejnosti ci uzivatelu tady.
Hale kdyz to prectes na tom obrazku tak to smysl ma, a za tim si stojim.....v kontextu k cemu to bylo urcene. Kdyz si vzpomenu slo by opet i na tebe ukazat....ale zase by to byla cesta do riti  ano 
K motorce jsem se yjadroval vzdy jen z nejakou zkusenosti at osobni nebo dal porovnani k motorce motorkou taky osobni. To ze k tomu mate vy zastanci majitele asi 4-6 kluku kybl hovinek se neda nic delat, a dalsim "rejpanim" by clovek nezjistil ze vlastne mi tu nekdo odporuje a jezdi sezonu a to je pro nej kdyz je jehlici suche.

Spis teda ukazte koho sem slovne urazil nazval zle aniz by si sam nezacal nebo neutocil nebo nelhal. Tak jako ty specalisti na MX.

Editoval xfany (13.06.2016 18:17:08)

 offline 

 

#788 13.06.2016 18:18:51

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO napsal(a):

Každý se tu zesměšňuje nebo naopak získává respekt sám
.
Kdyby Radúz tobě a fanymu nesmazal x účtů  a s nima ty kecy tady,tak to vlákno má 3500 příspěvků o ničem ...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 02-34.jpeg

Tohle beru jako velký majstrštych od strejdy a spacaka ano  ano  ano asi největší, co tu kdy byl ano . Jen je dobrý to taky vztáhnout do doby, kdy se to tu objevilo.
Tak je to smazání účtů vlastně dobře, ne?
A za to smazání my nemůžeme. Krom toho minimálně 2 z mých dalších účtů jsou stále platný usch 

 offline 

 

#789 13.06.2016 18:28:31

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Joraell napsal(a):

Neee to nebyl Janko, Janko je přeci svátost sama a musíme jej uznávat vydobul si tu přeci velký RESPEKT ! To byl totiž ten jednorukej.

tohles napsal cca před 10ti hodinama ano  ano 

Joraell napsal(a):

, ale pokud se to zvrhne k vysmívání a zesměšňování .. je to špatný... ne

No z toho se tu už stal hlavní smysl tohoto fóra, defakto tu není téma ve kterém by se tento prvek neukázal.  roll ....

 offline 

 

#790 13.06.2016 19:29:14

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Já moc dobře vím o co šlo....ale spíš sem narážel na ten slogan


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#791 13.06.2016 20:58:36

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Tak něco pro zasmání od kokota www.youtube.com/watch?v=UZaB7VERpBo&feature=youtu.be


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#792 13.06.2016 21:03:51

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr> video je soukromé

 online 

 

#793 13.06.2016 21:13:13

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Tak něco pro zasmání od kokota www.youtube.com/watch?v=UZaB7VERpBo& … e=youtu.be

Jen se zeptám čí je to video?

 

#794 13.06.2016 21:50:04

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

jopr napsal(a):

Tak něco pro zasmání od kokota www.youtube.com/watch?v=UZaB7VERpBo&feature=youtu.be

Jen se zeptám čí je to video?

Moje, mě to hraje normálně


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#795 13.06.2016 21:57:13

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr: dej aby bylo veřejné  wink 

 

#796 13.06.2016 22:20:59

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

jopr: dej aby bylo veřejné  wink 

Tak snad už ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#797 13.06.2016 22:52:16

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Tyvole, nezasirej tohle vlakno takovyma srackama jako je AJP  ee3 

Chceš-li býti dobrým jezdcem a nebát se terénu
Přečti si to v OFFMOTO koránu
Budeš jezdit pecky i po ránu
XT 754 tě on-line spasí
Jinak tě spacák v reálu zprasí!!!!

Chcipam  tull  tull  tull 

 offline 

 

#798 13.06.2016 22:57:19

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Tak něco pro zasmání od kokota www.youtube.com/watch?v=UZaB7VERpBo&feature=youtu.be

Hale dobry, i hlasky byli gutt......to vydrzi to nejni zasrana ktm  lol 

 offline 

 

#799 14.06.2016 00:10:48

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Sorry, ale hlášky jsem omezil. Manželka na mě pak kouká divně, když slyší do pí.. atd.  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#800 14.06.2016 05:39:54

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Alexanderovic napsal(a):

jopr:

Tyvole, nezasirej tohle vlakno takovyma srackama jako je AJP  ee3 

Chceš-li býti dobrým jezdcem a nebát se terénu
Přečti si to v OFFMOTO koránu
Budeš jezdit pecky i po ránu
XT 754 tě on-line spasí
Jinak tě spacák v reálu zprasí!!!!

Chcipam  tull  tull  tull 

Offmoto čtu, 754 mám pro jistotu superlight a pecky pořád nikde  lol 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů