Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#761 12.06.2016 08:40:16

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Brůča napsal(a):

Napsat a lajkovat pitomost, cos napsal, může jen někdo, kdo nemá páru, jak to chodí. Ano, je v tom i dávka škodolibosti, chceš toho "pitomce", co má plnou hubu blbejch keců na fóru zničit, chceš aby "vypustil duši", ale tím vším, co tvoří jen určitou část pocitů, sleduješ i něco jinýho - ukázaná platí a platí i to, že vždy sklízíš, co zeseješ ano

Když platí ukázaná, jak jsi začal s ježděním v přírodě....................a proč? Předtím jsi jezdil na silnici - že by nějaký problém? Co třeba "kápnout božskou"...............stačilo by málo, třeba ukázat kartu řidiče, nebo nějaké soudní rozhodnutí. Buď od té dobroty, a nech mojí osobu bez reakcí..............ano, máš pravdu - vždy sklidíš, co zaseješ.

....................................................................................................................................................................................Horní část je to, co bylo určeno mě. Pod tím je moje reakce. Nikde zde není žádné obvinění a ani zmínka o tom, že jsi přišel o papíry. To jsi prvně zmínil ty ano ...............byl bych proto rád, aby jsi nelhal.

Jé to je o mě, ale nevím jestli jsem zasel, nebo zesral  nee1 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#762 12.06.2016 09:48:28

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Poslední dobou je to tu jen o tobě  lol 


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#763 12.06.2016 10:28:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Brůča napsal(a):

Když platí ukázaná, jak jsi začal s ježděním v přírodě....................a proč? Předtím jsi jezdil na silnici - že by nějaký problém? Co třeba "kápnout božskou"...............stačilo by málo, třeba ukázat kartu řidiče, nebo nějaké soudní rozhodnutí. Buď od té dobroty, a nech mojí osobu bez reakcí..............ano, máš pravdu - vždy sklidíš, co zaseješ.

....................................................................................................................................................................................Horní část je to, co bylo určeno mě. Pod tím je moje reakce. Nikde zde není žádné obvinění a ani zmínka o tom, že jsi přišel o papíry. To jsi prvně zmínil ty ano ...............byl bych proto rád, aby jsi nelhal.

1. V horni casti je prispevek z fora - nepsal jsem ti jako prvni sz.
2. Co by podle tebe mela ukazat karta ridice nebo soudni rozhodnutirozhodnuti v souvislosti, ze jsem jezdil po silnici a " najednou" jsem presel do terenu?
3. Jak jsem si to mel jinak vysvetlit v kontextu vcelku jednoducheho sdeleni?
4. Dej sem i moji odpoved a dalsi tvoji naslednou ano . To nas zbavi jakychkoliv pochybnosti a pripadne vyvrati nedorozumeni.
Ze lzi me fakt nemuzes obvinovat. Tvy sdeleni je jednoznacny, alespon pro me. Uz ti to sadlo asi leze na mozek ano 

 offline 

 

#764 12.06.2016 11:20:03

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Poslední dobou čtu offmoto jen tak hodně zběžně - mohl by mi někdo v pár řádcích shrnout situaci, co se tu vlastně řeší???  big_smile Někdo někomu šlápl na kuří oko popř nějaká souvislost s PR5? big_smile Není to tak dávno, že se tu Janek snažil trochu "moderovat" a přesouval nějaké příspěvky do jiných vláken, ale teď je sám součástí něčeho, co ani nevím, co je  big_smile  Díky za vysvětlení a objasnění  big_smile 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#765 12.06.2016 11:53:24

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ:

Odpoledne roztridim. Za sebe se omlouvam, ale cele to tu nejak preslo ve volny pokec. Mozna by bylo lepsi nechat tak a zalozit tema "AJP PR5 - pouze fakta" ano 
Bude tam cca 1 stranka prispevku a bude klid. Muzes to moderovat, team moder. ti bude k ruce ano 

 offline 

 

#766 12.06.2016 12:34:50

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Janku neni zadne ale,zasvinil jsi to tady stejne jako my ostatni neprejicni.  O to hur ze jsi vlastne ten moderaror :-D Ja bych mel navrh na prejmenivani vlakna na neco jako " snuska lzi a polopravd o ajp" nebo "udelej si obrazek o ostanich clenech". Bude to vystizne pro vsechny strany bez ohledu na nazor  a1 

 offline 

 

#767 12.06.2016 12:51:29

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn: Nemyslim to nijak zle, do doby kdy tu byli jen "nepřejícní", byla alespoň sranda a mohl jsem sem tam napsat nějakou pohádku a reklamu na AJP big_smile ale já teď vůbec nemám tucha, co se tu děje big_smile Moderovat nic nechci, na to dlabu, ale nepochopil jsem, proč se tu kluci seštěkali zrovna v tomhle vlákně a vlastně ani nevím, co řešili, to pořád nepobírám big_smile


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#768 12.06.2016 13:34:59

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

Poslední dobou čtu offmoto jen tak hodně zběžně - mohl by mi někdo v pár řádcích shrnout situaci, co se tu vlastně řeší???  big_smile Někdo někomu šlápl na kuří oko popř nějaká souvislost s PR5? big_smile Není to tak dávno, že se tu Janek snažil trochu "moderovat" a přesouval nějaké příspěvky do jiných vláken, ale teď je sám součástí něčeho, co ani nevím, co je  big_smile  Díky za vysvětlení a objasnění  big_smile 

Já to chtěl napsat už v týdnu, ale nechtěl jsem zase dostat SZ od starosty, jako jestli se mi něco nelíbí, tak ať nahlásím jaký příspěvek sem nepatří, jenže to bych si na to musel vzít dovolenou.
Myslím, že máslo na hlavě máme všichni.
Jak píše Honza ( napadlo mě to samé ), založit nové vlákno k Ajp, i kdyby tam byl jen jeden příspěvek za měsíc,  pořád lepší než tohle. ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#769 12.06.2016 13:46:43

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek: už ti to sádlo asi leze na mozek...........................je to tvůj názor, vyvracet ti ho nehodlám. Jsem ale vyrovnaný člověk a zcela v pohodě.

Rozhodl jsem se, že budu držet půst a tím tak nějak vyčistím ty sračky v sobě. Tak jsem si osmažil balíček rybých prstů, dal si kopec brambor a řekl si, že na 20 dní je to moje poslední jídlo. V pondělí v 10.00 to bylo přesně 490 hodin, kdy jsem pil jen a pouze vodu z kohoutku. Bylo to chvílema na zbláznění, protože je docela i dost práce a měl jsem za 3 týdny jen 4 dny volna + asi 10 skoro 11ti hodinových směn, ale naštěstí mám práci, kde můžu i odpočívat. Prostě endurance zážitek jako prase . Jsem moc rád, že jsem vydržel (šlo by to i o dost dýl, ale už by to chtělo nějaký dozor a nechodit do práce, bo jsem měl poslední den trochu větší motolice při prudkých změnách pohybu

Více na: http://www.motorkari.cz/tema/?t=68795&pgr=291
Copyright © Motorkari.cz

Toto jsi psal ty.Možná bych si měl vzít z tebe příklad.............................za volantem jsem denně jen jako OSVČ, ale kdybych se živil jako řidič MHD a vozil třeba děti do školy, určitě motolice při prudkých změnách pohybu by byl endurance zážitek jako prase.

Nemám potřebu ani sobě a ani okolí něco dokazovat, a jestli to tebe uspokojuje a je pro tvoje žití extremismus nutností - prosím, ale jestli se nezmůžeš na jiné reakce, než lež a nebo urážku, tak je mi tě líto.

Omlouvám se všem, ale po sdělení svého pohledu na stávající stav, který tady vidím, jsem byl "vychován" někým, kdo by se měl zamyslet spíše sám nad sebou. Tímto končím a nehodlám se k tomuto více vyjadřovat.

 offline 

 

#770 12.06.2016 13:57:36

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Brůča napsal(a):

Janek: už ti to sádlo asi leze na mozek...........................je to tvůj názor, vyvracet ti ho nehodlám. Jsem ale vyrovnaný člověk a zcela v pohodě.

Rozhodl jsem se, že budu držet půst a tím tak nějak vyčistím ty sračky v sobě. Tak jsem si osmažil balíček rybých prstů, dal si kopec brambor a řekl si, že na 20 dní je to moje poslední jídlo. V pondělí v 10.00 to bylo přesně 490 hodin, kdy jsem pil jen a pouze vodu z kohoutku. Bylo to chvílema na zbláznění, protože je docela i dost práce a měl jsem za 3 týdny jen 4 dny volna + asi 10 skoro 11ti hodinových směn, ale naštěstí mám práci, kde můžu i odpočívat. Prostě endurance zážitek jako prase . Jsem moc rád, že jsem vydržel (šlo by to i o dost dýl, ale už by to chtělo nějaký dozor a nechodit do práce, bo jsem měl poslední den trochu větší motolice při prudkých změnách pohybu

Více na: http://www.motorkari.cz/tema/?t=68795&pgr=291
Copyright © Motorkari.cz

Toto jsi psal ty.Možná bych si měl vzít z tebe příklad.............................za volantem jsem denně jen jako OSVČ, ale kdybych se živil jako řidič MHD a vozil třeba děti do školy, určitě motolice při prudkých změnách pohybu by byl endurance zážitek jako prase.

Nemám potřebu ani sobě a ani okolí něco dokazovat, a jestli to tebe uspokojuje a je pro tvoje žití extremismus nutností - prosím, ale jestli se nezmůžeš na jiné reakce, než lež a nebo urážku, tak je mi tě líto.

Omlouvám se všem, ale po sdělení svého pohledu na stávající stav, který tady vidím, jsem byl "vychován" někým, kdo by se měl zamyslet spíše sám nad sebou.

Tímto končím a nehodlám se k tomuto více vyjadřovat.

i

No to jsi tu psal asi na 8 strance, skoda ze jsi se toho nedrzel....neco jako slovo chlapa.

 offline 

 

#771 12.06.2016 15:16:34

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Brůča napsal(a):

Janek: už ti to sádlo asi leze na mozek...........................je to tvůj názor, vyvracet ti ho nehodlám. Jsem ale vyrovnaný člověk a zcela v pohodě.

Rozhodl jsem se, že budu držet půst a tím tak nějak vyčistím ty sračky v sobě. Tak jsem si osmažil balíček rybých prstů, dal si kopec brambor a řekl si, že na 20 dní je to moje poslední jídlo. V pondělí v 10.00 to bylo přesně 490 hodin, kdy jsem pil jen a pouze vodu z kohoutku. Bylo to chvílema na zbláznění, protože je docela i dost práce a měl jsem za 3 týdny jen 4 dny volna + asi 10 skoro 11ti hodinových směn, ale naštěstí mám práci, kde můžu i odpočívat. Prostě endurance zážitek jako prase . Jsem moc rád, že jsem vydržel (šlo by to i o dost dýl, ale už by to chtělo nějaký dozor a nechodit do práce, bo jsem měl poslední den trochu větší motolice při prudkých změnách pohybu

Více na: http://www.motorkari.cz/tema/?t=68795&pgr=291
Copyright © Motorkari.cz

Toto jsi psal ty.Možná bych si měl vzít z tebe příklad.............................za volantem jsem denně jen jako OSVČ, ale kdybych se živil jako řidič MHD a vozil třeba děti do školy, určitě motolice při prudkých změnách pohybu by byl endurance zážitek jako prase.

Nemám potřebu ani sobě a ani okolí něco dokazovat, a jestli to tebe uspokojuje a je pro tvoje žití extremismus nutností - prosím, ale jestli se nezmůžeš na jiné reakce, než lež a nebo urážku, tak je mi tě líto.

Omlouvám se všem, ale po sdělení svého pohledu na stávající stav, který tady vidím, jsem byl "vychován" někým, kdo by se měl zamyslet spíše sám nad sebou. Tímto končím a nehodlám se k tomuto více vyjadřovat.

Když nemáš potřebu něco dokazovat, tak proč jsi s tím začal lol .
Končíš, protože ses zase pustil do tématu, o kterým víš lejno. Nevím, proč by sis měl brát ze mě příklad - vidíš někde v citovaným nebo v okazu, že bych psal, že jsem nejedl kvůli tloušce??? Neumíš nic než překrucovat.
Ale bereš to velkou oklikou k tomu řidičáku lol Šup, šup, dej sem i zbytek SZ, ať to máme za sebou a nestranný čtenář vidí, jak se věci mají ano 
Citace z m.cz

Brůča. napsal(a):

Od 9.1. stále neschopen. Dnes kontrola sono a další postup léčby..................................následná kontrola 15.3.
Už mě z toho doma hrabe, ale začínám se trochu pohybovat - ....]

- to jen k tomu, jak jsi v pohodě a vyrovnaný lol 
V SZ jsi psal něco o debilech - ty mě osobně vůbec nevadí, protože za to nemůžou, jsou většinou neškodný, hodný .... víc mi vadí VŠUDEBIL, jako ty.

 offline 

 

#772 12.06.2016 15:38:46

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn napsal(a):

Janek:

Janku neni zadne ale,zasvinil jsi to tady stejne jako my ostatni neprejicni.  O to hur ze jsi vlastne ten moderaror :-D Ja bych mel navrh na prejmenivani vlakna na neco jako " snuska lzi a polopravd o ajp" nebo "udelej si obrazek o ostanich clenech". Bude to vystizne pro vsechny strany bez ohledu na nazor  a1 

Taky bych to nejradši nechal ano I když třeba s Metrovo příspěvkem souhlasím ano 
14. 3. jsem psal Radůzovi návrh na pročištění tématu. Se zakladatelem tématu Slow jsme se dohodli, že to uděláme společně, aby to mělo nějakou kulturu. V té době bylo asi 78 stran. Zůstalo to bez odpovědi, tak jsem to nechal být.

Takže kluci ájépácký, jestli se do toho dáte, viděl bych to asi tak - tlačítkem nahlásit označit příspěvky, který chcete - bude jich míň než těch, co nechcete a1 ) a přesunulo by se to do nového tématu, co vy na to?

 offline 

 

#773 12.06.2016 17:27:47

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Celý tohle vlákno je o ničem ....všechno co sem tu vložil,je v té  hromadě napadání a blábolu k nedohledání.


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#774 12.06.2016 17:39:36

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO napsal(a):

Janek:

Celý tohle vlákno je o ničem ....všechno co sem tu vložil,je v té  hromadě napadání a blábolu k nedohledání.

To není pravda, nahoď, co by to mělo být a najdu to do pár minut ano - ale tohle ber jen jako vodítko, když se chce, jde skoro všechno.
Tady http://www.offmoto.com/search.php?search_id=1577788881 máš seznam svých příspěvků + název témat, kam si je vložil - to pomůže k selekci

Nebo můžeme vše nechat plavat a stěžovat si, jak to stojí za hovno ano 

 offline 

 

#775 12.06.2016 18:01:20

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Tak samo že je jednodušší najít příspěvky v mých cca 300 než tady v těch 2500😃


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#776 13.06.2016 06:54:16

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Navrhuju smazat celé offmoto vyměnit předsedu s pomocnikama a začit znovu a lépe   ano  ano 

 

#777 13.06.2016 06:59:16

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

Navrhuju smazat celé offmoto vyměnit předsedu s pomocnikama a začit znovu a lépe   ano  ano 

 ano 

 offline 

 

#778 13.06.2016 07:53:19

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

Navrhuju smazat celé offmoto vyměnit předsedu s pomocnikama a začit znovu a lépe   ano  ano 

No něco na tom bude. Ono když ti manželka i lidi, co nemaj ani motorku, říkaj, že jsme ubožáci, když si tu nedáváme atd., tak jim musím dát za pravdu.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#779 13.06.2016 08:12:52

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


, ale pokud se to zvrhne k vysmívání a zesměšňování .. je to špatný... ne 

No z toho se tu už stal hlavní smysl tohoto fóra, defakto tu není téma ve kterém by se tento prvek neukázal.  roll 

Vesměs nemá smysl to řešit, zvláště když moderátor je jedním z těch co to téma tímto směrem vždy pošle a následně potom řeší jakým způsobem by jsme to mohly pročistit.
A co třeba založit další téma?
Abychom ho mohly zase totálně zasvinit. Joo proč ne...

Editoval Joraell (13.06.2016 08:13:59)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#780 13.06.2016 10:32:46

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Joraell:

A čemu jsi ty tady tím pomohl? Zasviňuješ to tady úplně stejně jako ostatní, rozdíl je jen v tom, že ty ještě potom brečíš, že to někdo jiný zasvinil. Nevšiml jsem si jediné konstruktivní odpovědi nebo poskytnutí rady apod. v tomto vlákně..tak se vraťte do svých mx vláken a hoňte si nad tím, jak jste na netu viděli ten povedený troják...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů