Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#741 10.06.2016 16:33:14

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

Janek:
Njn boty občas blbnou  a2  horši je ten živej zátaras.Než se odstrani tak ti vychladne motor  a1  a1 

Presne tak!! A po vyhchladnuti olej neplni svoji funkci a muzes zadrit!! Proto spravny jezdec jezdi furt, treba vic napravo na bublaka lol 

Tak sup sup a nastartuj to aspon v garazi lol 

 offline 

 

#742 10.06.2016 17:04:41

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Pro rohliky jedu zejtra dneska už chladne    ano2 

 

#743 10.06.2016 17:43:55

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

To je komedie  lol 

Od šaškárny, co tu začla, posun ke komedii, to jde, ne? Víc už pro to udělat nešlo lol a děkuje pánům z PEH ano  ano 
Teď už jen počkáme na to, jak to vidí Brůča a lajkeři ano 

 offline 

 

#744 10.06.2016 18:09:04

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

xfany:

Pro rohliky jedu zejtra dneska už chladne    ano2 

Tak super konecne vyjedes, tak to tu pak obohat videem jak s kamosema jezdis na bublaka a jak se vede Ajpine ano 

 offline 

 

#745 10.06.2016 18:14:51

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek napsal(a):

Hoždy napsal(a):

To je komedie  lol 

Od šaškárny, co tu začla, posun ke komedii, to jde, ne? Víc už pro to udělat nešlo lol a děkuje pánům z PEH ano  ano 
Teď už jen počkáme na to, jak to vidí Brůča a lajkeři ano 

Ale slo, treba by se oni lajkeri mohli podelit o zazitky a nejake video z jizdy na motocyklu natocit a nenechat  tom AJPfans samotneho.
Bych chtel videt treba na MX poradnou placku na lavici, nebo vvmx v akci jak mu knuci spojka v kopci.....proste neco real.
Spolecne vyjizdky, rady a porady, gril a limcu atd. ne si mastit ego u pc ano 

 offline 

 

#746 10.06.2016 20:15:30

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr:

 usch  usch 


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#747 10.06.2016 20:43:22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Joarel.  lol  lol 

 offline 

 

#748 10.06.2016 20:47:01

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr napsal(a):

Janek napsal(a):

xfany napsal(a):

Hale ty jsi taky vemeno, takovej mistr, honis ego na svem uzemi a jeste to natacis a smejes se? To se nemuzete chovat normalne....trochu si pomoct, pochvalit, poradit.....je jasny ze jste byli dohodli  ne  a31 
Furt zvedam motorku tak je jasny ze jsem byl unaveny, mel jsem rymu jsem alergickej na pil a prach a praci vyk! 
Ze tam nevemete Brucu nebo babuexc nebo zanesenyho rafka?? Ty by vam ukazali vo co jako jde !!! 
Me je to fuk, neco potrenuju a ja se vratim, motorka je OK  vyk! 

Dostals lekci a konečně přišel na to, že na vrchol vedou jen krev, pot a slzy.
Já teda včera zažil hodně "vrcholů", ale nejvíc mě z toho bolí břišáky lol .
Trénuj, papej oplatky, jitrnice ...  ano 
Tohle je novinka - vhodné i pro jezdce endura lol  lol - internetová škola, něco jako tady :-)
http://www.prvni-letecka.com/

Jeee tolik vtipnejch moudrejch dukazu valeni se... jachachaaaa... lol 
Spolu v Raholci tolik " vrcholu"? , bolej jenom brisaky rikas?  ano 
Jak jsem psal, lesu a vam 4% tolik nerozumim..., sorry a ani nechci...
Mohli by jste nam jen naznacit kdo v tom lese delal Manku a kdo Runcajze?
Az vas myslivec z posedu nacape, znovu naladuje zaludem a zakaze vstup, nevim kdo se bude smat naposled  lol 

To muselo dat praci, nebo to bylo z prvni?  lol 

 offline 

 

#749 10.06.2016 22:07:06

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr napsal(a):

Jeee tolik vtipnejch moudrejch dukazu valeni se... jachachaaaa... lol 
Spolu v Raholci tolik " vrcholu"? , bolej jenom brisaky rikas?  ano 
Jak jsem psal, lesu a vam 4% tolik nerozumim..., sorry a ani nechci...
Mohli by jste nam jen naznacit kdo v tom lese delal Manku a kdo Runcajze?
Az vas myslivec z posedu nacape, znovu naladuje zaludem a zakaze vstup, nevim kdo se bude smat naposled  lol 

Jako vždy - vedle jak ten .... žalud - loupežník byl Rumcajs ne Runcajz - to fakt může napsat jen ...... prostota lol  lol 
Nemáš na urážku nic lepšího? Došly jitrnice, teď žaludy, 4% ....???

O co se vsadíš, že dřív zruší MX tratě ve tvým okolí, než mě trefí myslivec čímkoliv do zadku?  Ne že bych ti to na rozdíl od tebe přál ne zlořáde  big_smile jeden ne , ale je to smutná realita.
Radši se budu smát celej život, ten smích nakonec ti klidně přenechám ano  ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_jitrnice.jpg

 offline 

 

#750 11.06.2016 13:33:37

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Tak dnes jsem odzkoušel AJP PR4 a 5. Mohl jsem jezdit v terénu kde to znám a mám to najeté. Můj názor: Motorka v pohodě, jezdí to, funguje to. Pro lidi co se rádi vozí a nehledají extrémy tak super. Přítelkyně jezdila na PR3 a byla spokojená.

 offline 

 

#751 11.06.2016 18:19:11

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


metro napsal(a):

Tak dnes jsem odzkoušel AJP PR4 a 5. Mohl jsem jezdit v terénu kde to znám a mám to najeté. Můj názor: Motorka v pohodě, jezdí to, funguje to. Pro lidi co se rádi vozí a nehledají extrémy tak super. Přítelkyně jezdila na PR3 a byla spokojená.

Tak to je jasný, že super  ano . Dnešní tříhodinová projížďka na pohodu a hledání nových cest.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160611_162306.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160611_162251.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160611_153046.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160611_153036.jpg
http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20160611_153013.jpg


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#752 11.06.2016 18:46:16

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:
To jsi musel zase kurvapicovat vid? 😃 Až se budeš chtít projet polem nepolem, dej vedet, mám lehce upravevenou trasu cool 

 offline 

 

#753 11.06.2016 20:43:51

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Dandyss napsal(a):

jopr:
To jsi musel zase kurvapicovat vid? 😃 Až se budeš chtít projet polem nepolem, dej vedet, mám lehce upravevenou trasu cool 

 lol  lol si to vystihl úplně přesně, dneska jsem si říkal, že budu zticha, ale nevydržel jsem  lol . Až budu dělat video, to bude manželka zase koulet očima  ou2 
Já myslel, že už se mnou nikdo nechce jezdit, když jsem kokot  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#754 11.06.2016 22:06:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Dandyss napsal(a):

jopr:
To jsi musel zase kurvapicovat vid? 😃 Až se budeš chtít projet polem nepolem, dej vedet, mám lehce upravevenou trasu cool 

 lol  lol si to vystihl úplně přesně, dneska jsem si říkal, že budu zticha, ale nevydržel jsem  lol . Až budu dělat video, to bude manželka zase koulet očima  ou2 
Já myslel, že už se mnou nikdo nechce jezdit, když jsem kokot  lol 

To jsi napsal Ty... Já Te spíš podezřívám, že mimo Prochazky si Té platí moderátoři, aby to tu zilo lol 

 offline 

 

#755 11.06.2016 22:26:48

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Dandyss napsal(a):

jopr napsal(a):

Dandyss napsal(a):

jopr:
To jsi musel zase kurvapicovat vid? 😃 Až se budeš chtít projet polem nepolem, dej vedet, mám lehce upravevenou trasu cool 

 lol  lol si to vystihl úplně přesně, dneska jsem si říkal, že budu zticha, ale nevydržel jsem  lol . Až budu dělat video, to bude manželka zase koulet očima  ou2 
Já myslel, že už se mnou nikdo nechce jezdit, když jsem kokot  lol 

To jsi napsal Ty... Já Te spíš podezřívám, že mimo Prochazky si Té platí moderátoři, aby to tu zilo lol 

Tvl Dane, jak to víš  ee3 
Někdy zajezdime  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#756 11.06.2016 22:35:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Stačí číst řádky i mezi řádky, vzdyd Ty jsi se stal dokonce nametem ke složení básnického dila lol  Ne aby Tě napadlo si někdy v životě poridit jinou motorku, to by byl konec legendy a1 

Dej vědět, až budeš ready ano 

Editoval Dandyss (11.06.2016 22:36:38)

 offline 

 

#757 11.06.2016 22:46:27

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Nedávno mě přes SZ Brůča obvinil, že jsem enduro začal jezdit, protože jsem přišel o papíry a abych to přiznal ...  protože jsem do tý doby jezdil jen silnice


Janku lžeš..............přesto, že jsem ti poslal SZ, máš moje svolení jí zde zveřejnit.

 offline 

 

#758 12.06.2016 05:24:03

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Brůča napsal(a):

Nedávno mě přes SZ Brůča obvinil, že jsem enduro začal jezdit, protože jsem přišel o papíry a abych to přiznal ...  protože jsem do tý doby jezdil jen silnice


Janku lžeš..............přesto, že jsem ti poslal SZ, máš moje svolení jí zde zveřejnit.

Mas moje svoleni to zde zverejnit  ano 

 offline 

 

#759 12.06.2016 07:53:37

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Napsat a lajkovat pitomost, cos napsal, může jen někdo, kdo nemá páru, jak to chodí. Ano, je v tom i dávka škodolibosti, chceš toho "pitomce", co má plnou hubu blbejch keců na fóru zničit, chceš aby "vypustil duši", ale tím vším, co tvoří jen určitou část pocitů, sleduješ i něco jinýho - ukázaná platí a platí i to, že vždy sklízíš, co zeseješ ano

Když platí ukázaná, jak jsi začal s ježděním v přírodě....................a proč? Předtím jsi jezdil na silnici - že by nějaký problém? Co třeba "kápnout božskou"...............stačilo by málo, třeba ukázat kartu řidiče, nebo nějaké soudní rozhodnutí. Buď od té dobroty, a nech mojí osobu bez reakcí..............ano, máš pravdu - vždy sklidíš, co zaseješ.

....................................................................................................................................................................................Horní část je to, co bylo určeno mě. Pod tím je moje reakce. Nikde zde není žádné obvinění a ani zmínka o tom, že jsi přišel o papíry. To jsi prvně zmínil ty ano ...............byl bych proto rád, aby jsi nelhal.

 offline 

 

#760 12.06.2016 08:30:35

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Dandyss napsal(a):

jopr:

Stačí číst řádky i mezi řádky, vzdyd Ty jsi se stal dokonce nametem ke složení básnického dila lol  Ne aby Tě napadlo si někdy v životě poridit jinou motorku, to by byl konec legendy a1 

Dej vědět, až budeš ready ano 

NESMRTELNÉ LEGENDY OFFMOTA  lol , to některým lidem přece nemůžu udělat.  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů