Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Rady ohledně PC...

#241 19.01.2016 12:00:56

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Rady ohledně PC...


Janek:

Spatne jsem te pochopil,myslel jsem ze chces mit wifi JEN na tom gauci a nikde jinde..viz tvuj prispevek v 8.48."ma fungovat je  v omezenem miste"nevim jak si to mam vylozit nez ze jen na tom gauci a1 

 offline 

 

#242 19.01.2016 12:07:24

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Rady ohledně PC...


Pokud si Pc pripojis pres ten sitovej kabel do dvojzasuvky tak staci zakoupeny router odpojit ze zdi.  on/off. Nekteré routery maji i tlacitko wifi on/off


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#243 19.01.2016 12:10:14

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Rady ohledně PC...


Já mám doma v bytě wifi router Comtrend VR 3026e ( nafasováno od O2 k netu-pevná linka ) a ten má anténu jenom vevnitř ( drátek+nalepený na vnitřní straně bočnice ) dosah moc vekej nemá,protože ho mám na stolku vedle skříně-5m zeď-2m další zeď a tam už signál na mobilu vypadává ( musím nasměrovat mobil Microsoft 640 LTE ),vedle v cimře přes jednu zeď router-5m zeď-5m od zdi už signál vypadává ( mobil,tablet).Když router posunu na kraj stolku aby ho skříň nestínla tak se to zlepší. Do patra nevím,nezkoušel sem,zeptám se sousedů( zkusím ). Tak možná nějakej takovej router by mohl splnit požadavek.
Má tlačítko on/off a wifi lze vypnout zvlášť.

Editoval MotoDriver (19.01.2016 12:24:27)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#244 22.01.2016 18:10:37

Re: Rady ohledně PC...


Koupil jsem ten router tp-link, připojil vstup, jak jsem psal a funguje to bez jakéhokoliv nastavovani. Heslo pro WiFi je na štítků a funguje to bezva. ano 
Ještě jednou díky.

 offline 

 

#245 08.06.2016 19:15:28

Re: Rady ohledně PC...


Ahoj, prosím o radu,
pořídil jsem nový mobil a potřeboval bych do něj z toho starýho přetáhnout aplikaci - And Bible, kterou jsem stáhnul z google play. Mám v ní poznámky a fakt to potřebuju.
Poradíte mi někdo, jak to udělat, je nějaký univerzální návod, jak to udělat? Oba telefony můžu píchnout do PC, ... jestli to jde třeba jako soubor ....
Taky bych potřeboval přesunout konverzace SMS, ale to tak nehoří.
Oba tel Android
Díky.

 offline 

 

#246 08.06.2016 19:27:29

Re: Rady ohledně PC...


Zdar.

V "And Bible" si to zazálohuj na SD kartu, mělo by to jít.. Na SMS jsem používal "SMS Backup+" od Jana Berkela, ale už je to nějaký rok. Aktuální zkušenost nemám.

 offline 

 

#247 08.06.2016 22:49:06

Re: Rady ohledně PC...


RadoTP: tak jsem to zazálohoval, napíše mi to název souboru, v původním tel. mi to potom v nabídce umožní obnovit data, ale jak ji přesunu do 2. tel. tak soubor na kartě není a obnovit mi to nenabídne.
Zajdu k operárovi a snad mi poradí a vyzkouší, volal jsem tam a byli ochotný.
Díky za radu ano  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů