Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#581 07.06.2016 14:05:15

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Fakt já si vydělával taky zápasama, i Když nelegálníma a stejně jako ty jsem o tom nerad mluvil.
Chytal jsem 1. Ligu ve futsale a v 17-ti o mě měli zájem ve fotbale druholigový týmy. Jenže jsem se pořád  pral a futsal jsem ukončil dvouletým trestem a 20 tkč pokutou, navíc jsem v 18-ti poznal krvavou buchtu ( bez kružítka) a šlo to se mnou z kopce, ale jak říkám psss.
Motorku neřeš, mě už to unavuje říkat, že jsem si jí koupil na loukokros, řešte klidně kokota. ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#582 07.06.2016 14:10:25

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO napsal(a):

jopr:

Tvl tobě je fakt 40?😂
Víš že umíš hovno,ale pro veřejnost vytáhneš motku k Jankovy,když ti ji P opraví a Janek poplive,...

No, neber to jako plivání, když vidím, že aku je přímo za chladičem a není nijak tepelně odstíněná, na druhý straně za chaldičem je změť kabelů a řídící jednotka .... podívej se na kartery motoru a mezeru mezi rámem, tam snad není ani mm, spojka na hovno, protože pokaždý zabírá jinde, jednou našteluješ lanko jako ok a za chvíli je to jinak, když spojkuješ výjezd a píčovinky, abys to někam dostal .... atd. Je toho špatně hodně
Ono se řeší, že blbne startování ... ale tím teplem, co jde na řj to nemůže být? A ještě dáme čidlo z 80 na 100 st. ať to z těch chladičů jde ještě teplejší ano  lol . Tu motorku skládal nerozumný člověk, chyb je tam mrtě.
Chyby jsou i na ostrých endurech, ale tam je to daň za nový modely snad co 2 roky, není čas testovat a testují zákazníci. U AJP je to s vývojem PR4, 5 vcelku bez pohybu několik let, tak by to mohlo být vyladěný k dokonalosti.
Jsem si jistej, že kdyby tu motorku dostal Mikiberg do dílny s požadavkem AJP udělat z toho motorku do terénu, udělal by to v rámci možností "k dokonalosti". A stálo by to třeba jen 150 - 200 t .... a měli by vzor - třeba další verzi PR5 ano .
Za mě v tom pořád potenciál je ano 

 offline 

 

#583 07.06.2016 14:17:48

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Motorku neřeš, mě už to unavuje říkat, že jsem si jí koupil na loukokros,..... ano 

Takže to zase budeš omílat jak odrhovačku?
Už několikrát jsi psal, že tě nejvíc baví jezdit roklinky, potoky, ... tak se to asi trochu změnilo, nemyslíš?
A když se to změnilo, tak jako tonoucí, co se chytá stébla, motorku, myšleno ajp, prodej a kup něco jinýho, co tě podrží ano Za cca  100 t budeš mít parádní motorku s naladěným podvozkem, motrem v bodě "0" ...

jopr napsal(a):

No a já to tam dávám, protože jsem ten tonoucí,  co se stébla chytá  lol

Nebo se vrať k loukokrosu ano 

 offline 

 

#584 07.06.2016 14:24:36

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

Fakt já si vydělával taky zápasama, i Když nelegálníma a stejně jako ty jsem o tom nerad mluvil.
Chytal jsem 1. Ligu ve futsale a v 17-ti o mě měli zájem ve fotbale druholigový týmy. Jenže jsem se pořád  pral a futsal jsem ukončil dvouletým trestem a 20 tkč pokutou, navíc jsem v 18-ti poznal krvavou buchtu ( bez kružítka) a šlo to se mnou z kopce, ale jak říkám psss.
Motorku neřeš, mě už to unavuje říkat, že jsem si jí koupil na loukokros, řešte klidně kokota. ano 

No ja jen volnej styl....ale pak jsem vymyslel program na opravovani chyb v cestine pri psani na pc a telefonech.....a od te doby to jde semnou do kopru, linej tlustej bez fyzicky.

 offline 

 

#585 07.06.2016 14:36:12

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Fakt já si vydělával taky zápasama, i Když nelegálníma a stejně jako ty jsem o tom nerad mluvil.
Chytal jsem 1. Ligu ve futsale a v 17-ti o mě měli zájem ve fotbale druholigový týmy. Jenže jsem se pořád  pral a futsal jsem ukončil dvouletým trestem a 20 tkč pokutou, navíc jsem v 18-ti poznal krvavou buchtu ( bez kružítka) a šlo to se mnou z kopce, ale jak říkám psss.
Motorku neřeš, mě už to unavuje říkat, že jsem si jí koupil na loukokros, řešte klidně kokota. ano 

No ja jen volnej styl....ale pak jsem vymyslel program na opravovani chyb v cestine pri psani na pc a telefonech.....a od te doby to jde semnou do kopru, linej tlustej bez fyzicky.

Jó tak to kvůli tobě nejsem schopnej napsát ani sms protože ty programy fungujou skvěle než narazí na moraváky  lol 

 

#586 07.06.2016 14:45:07

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Fakt já si vydělával taky zápasama, i Když nelegálníma a stejně jako ty jsem o tom nerad mluvil.
Chytal jsem 1. Ligu ve futsale a v 17-ti o mě měli zájem ve fotbale druholigový týmy. Jenže jsem se pořád  pral a futsal jsem ukončil dvouletým trestem a 20 tkč pokutou, navíc jsem v 18-ti poznal krvavou buchtu ( bez kružítka) a šlo to se mnou z kopce, ale jak říkám psss.
Motorku neřeš, mě už to unavuje říkat, že jsem si jí koupil na loukokros, řešte klidně kokota. ano 

No ja jen volnej styl....ale pak jsem vymyslel program na opravovani chyb v cestine pri psani na pc a telefonech.....a od te doby to jde semnou do kopru, linej tlustej bez fyzicky.

Jó tak to kvůli tobě nejsem schopnej napsát ani sms protože ty programy fungujou skvěle než narazí na moraváky  lol 

No melo by to fungovat, spis je to delane cim vic tatar tim vic program uoravuje......ale stavim se za tebou a opravim.....

 offline 

 

#587 07.06.2016 14:47:18

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):

No ja jen volnej styl....ale pak jsem vymyslel program na opravovani chyb v cestine pri psani na pc a telefonech.....a od te doby to jde semnou do kopru, linej tlustej bez fyzicky.

Jó tak to kvůli tobě nejsem schopnej napsát ani sms protože ty programy fungujou skvěle než narazí na moraváky  lol 

No melo by to fungovat, spis je to delane cim vic tatar tim vic program uoravuje......ale stavim se za tebou a opravim.....

Ok smazat neprodleně! Psát u nás spisovně dle českého pravopisu tak mám druhej den ukopaný zrcátka woe  lol A vem si rovnou motku  ano  wink 

Editoval Hoždy (07.06.2016 14:48:03)

 

#588 07.06.2016 15:01:38

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):


Jó tak to kvůli tobě nejsem schopnej napsát ani sms protože ty programy fungujou skvěle než narazí na moraváky  lol 

No melo by to fungovat, spis je to delane cim vic tatar tim vic program uoravuje......ale stavim se za tebou a opravim.....

Ok smazat neprodleně! Psát u nás spisovně dle českého pravopisu tak mám druhej den ukopaný zrcátka woe  lol A vem si rovnou motku  ano  wink 

No nevim jak s motorkou....mam najeto jen 10 tis a je furt v servisu....tak nechci jezdit aby treba neprestalo fungovat cidlo zapalu. Taky sem zjistil ze je lepsi tfenovat na lepsich moto a pak se vratit ke krapu a sklizet obdivne pohledy a zavistive reakce.....tak

 offline 

 

#589 07.06.2016 15:03:49

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Včera vydatný deštík, tak jsem prořízl gumu, vyměnil ventilátor za 176,-  a dnes je krásně - hotový balzám na duši ano  ano 

AJP FANS CZ napsal(a):

Janek: porad tu tvrdim, ze toho na, motorce moc neumim, ale ze mi kazda vyjizdka s klukama da hodne. A ze zatech par vyjizdek na sobe vydim pokrok a kvuli tomu mi tady kazes o pokore... a11
Od te vyjozdky, co jsme jeli spolu jsem jel 2 vetsi, jinak nic, neni cas, jezdit 2x tydne jak vy, bylo by to taky jine

Odstavec začínal "Jinak Jopr" .... ano 
Mně každá vyjížka s klukama jen sráží sebevědomí, moc z toho nemám, jen nervy, že zdržuju a sere mi, že se mi smějou a na cestách přede mnou zpomalujou a když je dojedu, tak zatáhnou a mě nakrmí šutrama  ne  ne 
Proto jezdím nejradši sám a mám rád ten pocit, že jsem dobrej ano 
Taky nemám čas, jedu cca 1x vyjímečně 2x týdně ale jen chvíli třeba hodinku až 2, stačí mi to k uspokojení. ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20160607_111602.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20160607_111650.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20160607_115708.jpg

 offline 

 

#590 07.06.2016 16:12:53

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jopr

Mně spíš připadá  lol že jsi točil nějaké GAY péčko  big_smile    lol  lol 

 offline 

 

#591 07.06.2016 16:27:17

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Míra 89 napsal(a):

Jopr

Mně spíš připadá  lol že jsi točil nějaké GAY péčko  big_smile    lol  lol 

 lol málem, ale naštěstí jen dvě reklamy pro Španělskou TV.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#592 07.06.2016 19:03:35

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hugila napsal(a):

jopr napsal(a):

Janek:

Jinak ostatní nic, ale chápu to, chtěj se svézt a ne pomáhat a čekat.

čoveče, já mám zkušenost s Frantíkem opačnou, klidně pomůže a počká....tož nevím, nenasral si ho něčím? a1 

Ne nenasral, sem to uz psal.....vzdyt se neptal jak na to....cekali sme a ani to nevadi, kdyby jo tak je tu debata vole me normalne ujeli a nechali v lese ne? Kdyby mu neodeslo razeni tak jedem dal a ma gps v hlave by prepocitavala trasu podle schopnosti ......zadnej voser.
Voser prichazi az tehdy kdyz.......

 offline 

 

#593 07.06.2016 19:13:32

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

Tak takhle to bude pokračovat dál. Napsal jsi to skoro přesně,  Tak jsem nereagoval. Cca 4 měsíce, co 14 dní jízda, najeto cca 1300 ( přesně nevím) Servis, vždy když se to posralo a stálo mě to cca ventilátor, čidlo, směs do chlad.,ostatní věci jsem si objednal já, aniž by byli nutné pro provoz. A z toho vyplívá, že mám prd najeto a ty mě vezmeš tam, kam si mě vzal. On i ten tvůj  kamárád párkrát vyjížděl na 3 pokusy a to jezdí sakra líp než já. Pak se tu divíte, že to rozmlátim a dva dny tu rešíme kokota s výmluvama. Ono je rozdíl vyjet 50m krpál u Janka, kde zvednu a vyjedu treba na tretí pokus a 200m u tebe a pořád zvedat motorku po 20 metrech. Postavit jí opravovat sedlo, blatník a ona při tom zase spadne, protože je to furt krpál a takhle 3 hodiny, proto jsem byl vyfluslej, žádná výmluva, tam nebyla odpočinková zóna ( rovinka) jako všude jinde. Když byla ,tak samý drncák a vy jste letěli,  že  jsem nestíhal. Na začátku vyjížďky byla v levotočivé zatáčce hromada dřeva a klestí, vy jste se vyhnuli ( asi o ní víte) já tam vlítnul zapích se a přes řídítka, na takových písečných hupech co byly později, jsem taky hodil tlamu, o tom ani nevíte Fando, zvednu se a pelášim za váma. A vy kokote ego, já chci jen říct, že by byl vyfluslej každý a vím, že vy jste na začátku taky padali, ale určitě jste nebyli čiloučký jak rybičky.

A o čem pak je enduro? Řeknu ti čím je pro mě. Pro mě je to něco co mě naplňuje pocitem že dělám něco co mě baví, když už nedělám práci co mě baví tak aspoň ten sport! Kvůli enduru jsem poznal kopu fajn lidí a jsem za to nesmírně rád...(např. Twincam, xFany oba hrozně fajn)Ne jen pro to že máš dalšího "kamaráda" ale i proto že si rozšiřuješ obzory, sbíráš zkušenosti (životní, technické, teorie se co týče motorek, aut, bla bla bla) získáváš nové možnosti... A přiznávám že mě baví když jsem se silami totálně na dně, nemůžu hnout s motorkou nikam, leje z tebe, nemůžeš se dostat, vyjet od někud, vsechno mě bolí atd. Pak vyjedeš a máš v sobě ten pocit vítězství nad sebou samým... To mě baví a hodlám se dále zlepšovat. To je pro mě enduro.
Já když byl na EKR tak na mě taky nikdo nečekal, na cestách se nejelo pomalu (na přejezdech se odpočívá nejlépe... Vydejcháš se atd.) vyflusání si způsobuješ sám sobě, kdyby jsi radši motorku svezl dolů a radši to zkusil znovu 2x 3x tak ušetříš sebe i motorku... easy, jen přemýšlet.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#594 07.06.2016 19:16:16

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Btw ta písčitá cesta s boulema je boží  heh1 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#595 07.06.2016 19:22:52

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WoxmenRX napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Tak takhle to bude pokračovat dál. Napsal jsi to skoro přesně,  Tak jsem nereagoval. Cca 4 měsíce, co 14 dní jízda, najeto cca 1300 ( přesně nevím) Servis, vždy když se to posralo a stálo mě to cca ventilátor, čidlo, směs do chlad.,ostatní věci jsem si objednal já, aniž by byli nutné pro provoz. A z toho vyplívá, že mám prd najeto a ty mě vezmeš tam, kam si mě vzal. On i ten tvůj  kamárád párkrát vyjížděl na 3 pokusy a to jezdí sakra líp než já. Pak se tu divíte, že to rozmlátim a dva dny tu rešíme kokota s výmluvama. Ono je rozdíl vyjet 50m krpál u Janka, kde zvednu a vyjedu treba na tretí pokus a 200m u tebe a pořád zvedat motorku po 20 metrech. Postavit jí opravovat sedlo, blatník a ona při tom zase spadne, protože je to furt krpál a takhle 3 hodiny, proto jsem byl vyfluslej, žádná výmluva, tam nebyla odpočinková zóna ( rovinka) jako všude jinde. Když byla ,tak samý drncák a vy jste letěli,  že  jsem nestíhal. Na začátku vyjížďky byla v levotočivé zatáčce hromada dřeva a klestí, vy jste se vyhnuli ( asi o ní víte) já tam vlítnul zapích se a přes řídítka, na takových písečných hupech co byly později, jsem taky hodil tlamu, o tom ani nevíte Fando, zvednu se a pelášim za váma. A vy kokote ego, já chci jen říct, že by byl vyfluslej každý a vím, že vy jste na začátku taky padali, ale určitě jste nebyli čiloučký jak rybičky.

A o čem pak je enduro? Řeknu ti čím je pro mě. Pro mě je to něco co mě naplňuje pocitem že dělám něco co mě baví, když už nedělám práci co mě baví tak aspoň ten sport! Kvůli enduru jsem poznal kopu fajn lidí a jsem za to nesmírně rád...(např. Twincam, xFany oba hrozně fajn)Ne jen pro to že máš dalšího "kamaráda" ale i proto že si rozšiřuješ obzory, sbíráš zkušenosti (životní, technické, teorie se co týče motorek, aut, bla bla bla) získáváš nové možnosti... A přiznávám že mě baví když jsem se silami totálně na dně, nemůžu hnout s motorkou nikam, leje z tebe, nemůžeš se dostat, vyjet od někud, vsechno mě bolí atd. Pak vyjedeš a máš v sobě ten pocit vítězství nad sebou samým... To mě baví a hodlám se dále zlepšovat. To je pro mě enduro.
Já když byl na EKR tak na mě taky nikdo nečekal, na cestách se nejelo pomalu (na přejezdech se odpočívá nejlépe... Vydejcháš se atd.) vyflusání si způsobuješ sám sobě, kdyby jsi radši motorku svezl dolů a radši to zkusil znovu 2x 3x tak ušetříš sebe i motorku... easy, jen přemýšlet.

Sportak no, ten co to udela kralovne bez kecu. ano 

 offline 

 

#596 08.06.2016 07:08:57

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WoxmenRX napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Tak takhle to bude pokračovat dál. Napsal jsi to skoro přesně,  Tak jsem nereagoval. Cca 4 měsíce, co 14 dní jízda, najeto cca 1300 ( přesně nevím) Servis, vždy když se to posralo a stálo mě to cca ventilátor, čidlo, směs do chlad.,ostatní věci jsem si objednal já, aniž by byli nutné pro provoz. A z toho vyplívá, že mám prd najeto a ty mě vezmeš tam, kam si mě vzal. On i ten tvůj  kamárád párkrát vyjížděl na 3 pokusy a to jezdí sakra líp než já. Pak se tu divíte, že to rozmlátim a dva dny tu rešíme kokota s výmluvama. Ono je rozdíl vyjet 50m krpál u Janka, kde zvednu a vyjedu treba na tretí pokus a 200m u tebe a pořád zvedat motorku po 20 metrech. Postavit jí opravovat sedlo, blatník a ona při tom zase spadne, protože je to furt krpál a takhle 3 hodiny, proto jsem byl vyfluslej, žádná výmluva, tam nebyla odpočinková zóna ( rovinka) jako všude jinde. Když byla ,tak samý drncák a vy jste letěli,  že  jsem nestíhal. Na začátku vyjížďky byla v levotočivé zatáčce hromada dřeva a klestí, vy jste se vyhnuli ( asi o ní víte) já tam vlítnul zapích se a přes řídítka, na takových písečných hupech co byly později, jsem taky hodil tlamu, o tom ani nevíte Fando, zvednu se a pelášim za váma. A vy kokote ego, já chci jen říct, že by byl vyfluslej každý a vím, že vy jste na začátku taky padali, ale určitě jste nebyli čiloučký jak rybičky.

A o čem pak je enduro? Řeknu ti čím je pro mě. Pro mě je to něco co mě naplňuje pocitem že dělám něco co mě baví, když už nedělám práci co mě baví tak aspoň ten sport! Kvůli enduru jsem poznal kopu fajn lidí a jsem za to nesmírně rád...(např. Twincam, xFany oba hrozně fajn)Ne jen pro to že máš dalšího "kamaráda" ale i proto že si rozšiřuješ obzory, sbíráš zkušenosti (životní, technické, teorie se co týče motorek, aut, bla bla bla) získáváš nové možnosti... A přiznávám že mě baví když jsem se silami totálně na dně, nemůžu hnout s motorkou nikam, leje z tebe, nemůžeš se dostat, vyjet od někud, vsechno mě bolí atd. Pak vyjedeš a máš v sobě ten pocit vítězství nad sebou samým... To mě baví a hodlám se dále zlepšovat. To je pro mě enduro.
Já když byl na EKR tak na mě taky nikdo nečekal, na cestách se nejelo pomalu (na přejezdech se odpočívá nejlépe... Vydejcháš se atd.) vyflusání si způsobuješ sám sobě, kdyby jsi radši motorku svezl dolů a radši to zkusil znovu 2x 3x tak ušetříš sebe i motorku... easy, jen přemýšlet.

 ano  Dokud nejsi vyšťavenej na kaši a neusínáš při koupání - tak to byl spackanej den  ano  lol 

 

#597 08.06.2016 07:41:10

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy: Pro jistotu usínám už při cestě domů po dálnici  lol v průměru tak 20x...


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#598 08.06.2016 07:50:12

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WoxmenRX napsal(a):

.....
A přiznávám že mě baví když jsem se silami totálně na dně, nemůžu hnout s motorkou nikam, leje z tebe, nemůžeš se dostat, vyjet od někud, vsechno mě bolí atd. Pak vyjedeš a máš v sobě ten pocit vítězství nad sebou samým... To mě baví a hodlám se dále zlepšovat. To je pro mě enduro.
.......

V tom případě je pro mě enduro jen se oblíknout do MX hadrů a vyjet z garáže v těhlech vedrech místo toho abych šel na  beer  beer  beer   lol 

 offline 

 

#599 08.06.2016 07:58:15

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Pokusím se přeložit do srozumitelného to, co tady čtu.
Přijeďte ke mě na projížďku................pozvu si pár diváků, ukáži co jsem se naučil, pojedeme tudy, kde to mám již mnohokrát najeté a vím, že tam budou mít nemístní jezdci problém...............oni mě potom vychválí, že jedu pěkně, moje EGO se dotkne nebe a budu uspokojen. Když po pádu odejde spotřebák na jejich motorce, poukážeme na svojí motorku ze které nic při vyjížďce neupadlo a doporučíme koupi takového stroje. Tím se opět ujistíme, že jsme nejlepší a opět posílíme své EGO. Když se vyškrábeme efektně někam a víme, že to zas až tak na pohodu nebylo, vyhlásíme tento úsek za NO HELP ZONE a potencionální spolujezdec, který svým životním postojem či schopností ovládat motocykl sráží naše EGO (což je absolutně nepřípustná situace), ponechá na tomto úseku své síly. A tím se stal naší kořistí - vyhráli jsme a jsme NEJ.

Moc jsme se nesvezli, udělali jsme pár škod na motorkách, spousta drahých motohodin, občas úraz z přecenění sil a nesmyslného hecování..............ale to nevadí - budeme tomu říkat ENDURO.

 offline 

 

#600 08.06.2016 08:15:30

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


 big_smile Brůča:

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů