Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#561 07.06.2016 10:40:10

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek: porad tu tvrdim, ze toho na, motorce moc neumim, ale ze mi kazda vyjizdka s klukama da hodne. A ze zatech par vyjizdek na sobe vydim pokrok a kvuli tomu mi tady kazes o pokore... a11
Od te vyjozdky, co jsme jeli spolu jsem jel 2 vetsi, jinak nic, neni cas, jezdit 2x tydne jak vy, bylo by to taky jine

Editoval AJP FANS CZ (07.06.2016 10:43:01)


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#562 07.06.2016 10:47:16

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

Janek: porad tu tvrdim, ze toho na, motorce moc neumim, ale ze mi kazda vyjizdka s klukama da hodne. A ze zatech par vyjizdek na sobe vydim pokrok a kvuli tomu mi tady kazes o pokore... a11
Od te vyjozdky, co jsme jeli spolu jsem jel 2 vetsi, jinak nic, neni cas, jezdit 2x tydne jak vy, bylo by to taky jine

To psal pro Jopra

 offline 

 

#563 07.06.2016 10:49:12

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

Janek: porad tu tvrdim, ze toho na, motorce moc neumim, ale ze mi kazda vyjizdka s klukama da hodne. A ze zatech par vyjizdek na sobe vydim pokrok a kvuli tomu mi tady kazes o pokore... a11
Od te vyjozdky, co jsme jeli spolu jsem jel 2 vetsi, jinak nic, neni cas, jezdit 2x tydne jak vy, bylo by to taky jine

nechcu dělat advokáta lol  myslím že to bylo na jopra,jen to Janek blbě seřadil .
Sorry za OT pokud se pletu...
E: Fanda byl rychlejší

Editoval Jarynn (07.06.2016 10:49:50)

 offline 

 

#564 07.06.2016 10:53:25

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Jsi se zase smál na kopci a nepomohl že? Jsi zlý čert  lol 
Neskutečné dřisty tady ,vidim to úplně v barvách.Tam muselo být dobré ego  lol 

 offline 

 

#565 07.06.2016 11:00:01

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jarynn napsal(a):

xfany:

Jsi se zase smál na kopci a nepomohl že? Jsi zlý čert  lol 
Neskutečné dřisty tady ,vidim to úplně v barvách.Tam muselo být dobré ego  lol 

Vubec tomu nerozumim co se jako tady deje tvl  lol 

Jo bylo tam na krajicku a19 

 offline 

 

#566 07.06.2016 11:14:20

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Ano ten tvůj kamarád  mi tam radil pod jedním výjezdem a to že řvu to ví už i Janek, prostě nevím, ale mluvím hlasitěji. Řval jsem já vím, že to dělám blbě, já vím, máš pravdu. A on právě ,no ještě na mě řvi a odjel. V tom kontextu, jak si to napsal ty, vypadám jako kokot.
Slzičky, myslíš vaše od smíchu. Fando tady klidně ze mě kokota dělej,  mě to nevadí. Je jasný, že ti co tam nebyli, věří tobě,  ale nechci tu zase celý den řešit blbosti. Pořád melete něco o egu, ale nevím co chcete ještě slyšet. To že umím hovno jsem tu už psal několikrát.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#567 07.06.2016 11:18:44

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WERDISKO:

Tak přeji rychlou rekonvalescenci  ano . Taky mám urvaný vázy a menisky v koleni. Tak čekám, kdy upadnu, tak blbě, že mi nepomůže ani delegace z Plzně


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#568 07.06.2016 11:30:20

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr:

Mám za to (už nevím ), že základ motoru je čínský prodejce přiznává. To že vnitřek si upravují a vy tomu nevěříte, já nevyřeším, ani jsem to nezkoumal.
Dám ti příklad, jak to chodí. Kamarád táty měl kšeft a nechal si šít hadry v Anglii, tam to po letech krachlo a on došel k nějaké firmě v Číně  a ta mu poslala nabídku na výrobu zboží  ( stejného) za 5, 10, 15 a 20 dolarů. To zboží (hadry) vypadalo úplně stejně, ale kvalita byla jiná. Jestli to takhle chodí i v jiném odvětví nevím, ale proto je ten motor v x značkách motorek, ale cena je jiná, fakt nevím.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#569 07.06.2016 11:32:36

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

Ano ten tvůj kamarád  mi tam radil pod jedním výjezdem a to že řvu to ví už i Janek, prostě nevím, ale mluvím hlasitěji. Řval jsem já vím, že to dělám blbě, já vím, máš pravdu. A on právě ,no ještě na mě řvi a odjel. V tom kontextu, jak si to napsal ty, vypadám jako kokot.
Slzičky, myslíš vaše od smíchu. Fando tady klidně ze mě kokota dělej,  mě to nevadí. Je jasný, že ti co tam nebyli, věří tobě,  ale nechci tu zase celý den řešit blbosti. Pořád melete něco o egu, ale nevím co chcete ještě slyšet. To že umím hovno jsem tu už psal několikrát.

Ano ti co tam byli nemusi me verit, voni tam byli maj svoji hlavu ty co tam nebyli jim staci cist co a jak pises....kokota s tebe nedelam to ted delas ty ze sebe a ja nechapu proc.
Zatim tu zdarne delas kokoty z nas co se tam s tebou srali ze brecime smichy, nepomahame netahame te pokazdy ze sracek nevyjizdime ti kazdej kopec, po tom co si myslis pri 2 pokusu ze to nejde...... ego mas prestreleny nehorazne to o tom zadna .......
Celi dny tu resi kraviny ty ja jen reaguju. Jako tu resi kraviny jiny o motorce AJP.....testrideri a mechanici co nemaj vlastne cas jezdit.....tvl a s toho plyne ta zkusenost hodnotit moto .....pak kdyz se potkame tak koktate a ani nevite jak co kdy na cem udelat aby to bylo lepsi, levnejsi zabavnejsi.
A ano pokud si tu prectu zase blabol zareaguju  lol 

Tvoje moto pri koupi mela najeto 800km? Kolik ma ted? 1200km? Jezdis co 14 dni jeden den? Mas ji 3 mesice? Kolik je to dni na moto? Kolik to stalo? Kolik casu servisem? Kolik za praci?

 offline 

 

#570 07.06.2016 11:42:23

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Tak mela 618 a co ti rekl kamarád na kopci, to nevím,  ale dokážu si to představit,  ty si u toho nebyl. A víme jak se věci přibarvují k obrazu svému. Jinak pokec u piva  ano 
Jsem rád, že vím konečně,  proč tahle nesmyslná diskuze trvá, každý reagujeme. Přestanu reagovat a uznávám, že  mám ego, pláču, lžu a vymlouvám se. Pokusím se, na sobě zapracovat.
Za práci si nic neřekli

Editoval jopr (07.06.2016 11:44:42)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#571 07.06.2016 12:03:10

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

Tak mela 618 a co ti rekl kamarád na kopci, to nevím,  ale dokážu si to představit,  ty si u toho nebyl. A víme jak se věci přibarvují k obrazu svému. Jinak pokec u piva  ano 
Jsem rád, že vím konečně,  proč tahle nesmyslná diskuze trvá, každý reagujeme. Přestanu reagovat a uznávám, že  mám ego, pláču, lžu a vymlouvám se. Pokusím se, na sobě zapracovat.
Za práci si nic neřekli

Ja u toho konkretniho pripadu byl. A nedivim se ze dal nejevil zajem neco s tebou resit aver ze tenhle kluk v jezdeni je pokornej ke vsemu az hlavou mlati o zem.....a to je velkej pan v jinem odvetvi sportu a neco predvedl.
Nenapsal jsi kolik ma najeto, kolik dni si za tu dobu odjel.....a ty dalsi otazniky.

 offline 

 

#572 07.06.2016 12:46:42

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Tak takhle to bude pokračovat dál. Napsal jsi to skoro přesně,  Tak jsem nereagoval. Cca 4 měsíce, co 14 dní jízda, najeto cca 1300 ( přesně nevím) Servis, vždy když se to posralo a stálo mě to cca ventilátor, čidlo, směs do chlad.,ostatní věci jsem si objednal já, aniž by byli nutné pro provoz. A z toho vyplívá, že mám prd najeto a ty mě vezmeš tam, kam si mě vzal. On i ten tvůj  kamárád párkrát vyjížděl na 3 pokusy a to jezdí sakra líp než já. Pak se tu divíte, že to rozmlátim a dva dny tu rešíme kokota s výmluvama. Ono je rozdíl vyjet 50m krpál u Janka, kde zvednu a vyjedu treba na tretí pokus a 200m u tebe a pořád zvedat motorku po 20 metrech. Postavit jí opravovat sedlo, blatník a ona při tom zase spadne, protože je to furt krpál a takhle 3 hodiny, proto jsem byl vyfluslej, žádná výmluva, tam nebyla odpočinková zóna ( rovinka) jako všude jinde. Když byla ,tak samý drncák a vy jste letěli,  že  jsem nestíhal. Na začátku vyjížďky byla v levotočivé zatáčce hromada dřeva a klestí, vy jste se vyhnuli ( asi o ní víte) já tam vlítnul zapích se a přes řídítka, na takových písečných hupech co byly později, jsem taky hodil tlamu, o tom ani nevíte Fando, zvednu se a pelášim za váma. A vy kokote ego, já chci jen říct, že by byl vyfluslej každý a vím, že vy jste na začátku taky padali, ale určitě jste nebyli čiloučký jak rybičky.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#573 07.06.2016 12:54:39

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Tvl tobě je fakt 40?😂
Víš že umíš hovno,ale pro veřejnost vytáhneš motku k Jankovy,když ti ji P opraví a Janek poplive,tak jedeš k Fandovy  lol a celej den se budeš obhajovat,že na to nemáš fýzu,motorku ani skill...a brečet že si spadl a oni ne  big_smile

Editoval WERDISKO (07.06.2016 12:55:46)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#574 07.06.2016 13:00:15

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

Tak takhle to bude pokračovat dál. Napsal jsi to skoro přesně,  Tak jsem nereagoval. Cca 4 měsíce, co 14 dní jízda, najeto cca 1300 ( přesně nevím) Servis, vždy když se to posralo a stálo mě to cca ventilátor, čidlo, směs do chlad.,ostatní věci jsem si objednal já, aniž by byli nutné pro provoz. A z toho vyplívá, že mám prd najeto a ty mě vezmeš tam, kam si mě vzal. On i ten tvůj  kamárád párkrát vyjížděl na 3 pokusy a to jezdí sakra líp než já. Pak se tu divíte, že to rozmlátim a dva dny tu rešíme kokota s výmluvama. Ono je rozdíl vyjet 50m krpál u Janka, kde zvednu a vyjedu treba na tretí pokus a 200m u tebe a pořád zvedat motorku po 20 metrech. Postavit jí opravovat sedlo, blatník a ona při tom zase spadne, protože je to furt krpál a takhle 3 hodiny, proto jsem byl vyfluslej, žádná výmluva, tam nebyla odpočinková zóna ( rovinka) jako všude jinde. Když byla ,tak samý drncák a vy jste letěli,  že  jsem nestíhal. Na začátku vyjížďky byla v levotočivé zatáčce hromada dřeva a klestí, vy jste se vyhnuli ( asi o ní víte) já tam vlítnul zapích se a přes řídítka, na takových písečných hupech co byly později, jsem taky hodil tlamu, o tom ani nevíte Fando, zvednu se a pelášim za váma. A vy kokote ego, já chci jen říct, že by byl vyfluslej každý a vím, že vy jste na začátku taky padali, ale určitě jste nebyli čiloučký jak rybičky.

Ok uzevrem to tim, ze jam mam zlatou medaly v recko rimskem zapase a maoam nasobe od 12 let.....do ted...prosel jsem duklou a vojnou v ni....prosel jsem zapasenim za penize v nemecku a ted jedu crossfit a jahodove zabali na pero.....proto vydrzim vsecko fyzicky.....ale nejsem moc rad ze to o me lidi vedi....pak si mysli ze jsem namachrovanej a neznam bolest.
Tak zakladni i nfo o motorce a casu a km mame i penez kolem....furt ti to prijde ok. Tak je to ok.  ano 

 offline 

 

#575 07.06.2016 13:01:13

CruZz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 180
Založená vlákna
Místo: Liberec
1 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Jopre ty vypadáš jako takovej ten univerzální prototip "všude byl, všechno zná, od všeho má klíče".

Jeden den píšeš to, druhej den tamto. Jak kdyby to psali dva lidi. Chvílema si myslím že to je trolení level EXPERT.

Nějakou pokoru získat, nebo co sem tu čet, to máš mít od mala asi výchovou ne? Stejně jako druhá strana nemá mít předem danej respekt, ale má si ho získat.

Jako už se mi stalo hodněkrát, že lidi u klávěsnice jsou uplně jiný než naživo. Ale zrovna ty mě teda dostáváš.

Jinak teda pardon za příspěvek typu "jdu zrovna kolem", ale čtu to tady denně a jen kroutím hlavou.
Být na tvým místě, tak šoupu nohama a děkuju, že Tě chlapi vůbec berou na vyjížďku. Já bych s Tebou dle Tvýho psanýho projevu nešel ani na pivo.

 offline 

 

#576 07.06.2016 13:37:49

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Janek:

Jinak ostatní nic, ale chápu to, chtěj se svézt a ne pomáhat a čekat.

čoveče, já mám zkušenost s Frantíkem opačnou, klidně pomůže a počká....tož nevím, nenasral si ho něčím? a1 

 offline 

 

#577 07.06.2016 13:54:05

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hugila napsal(a):

jopr napsal(a):

Janek:

Jinak ostatní nic, ale chápu to, chtěj se svézt a ne pomáhat a čekat.

čoveče, já mám zkušenost s Frantíkem opačnou, klidně pomůže a počká....tož nevím, nenasral si ho něčím? a1 

Asi jo, to by tu nebyla jinak tahle diskuze .


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#578 07.06.2016 13:54:22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:
utok na tebe to rozhodne nebyl,mysleno mrdku ornzovou

 offline 

 

#579 07.06.2016 13:54:40

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


CruZz:

V poho  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#580 07.06.2016 13:54:55

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hugila:

Má ajp tim nasereš všecko kolem.

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů