Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#201 30.01.2016 23:26:31

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Zdravím,
po dlouhé odmlce, kdy jsem řekl,že už nebudu přispívat, tak na obranu našich zákazníků a majitelů AJP napíšu pár řádků. Prvně jsem se chtěl podívat v lékárně jestli nejsou nějaké prášky na paranou ohledně skrytých prodejců AJP,ale asi nejsou. myslel jsem si, že forum má fungovat jako poradna a sdílení informací. Bohužel ani tady na Offmotu tomu tak není,stejně jako na většině jiných po celém internetu. Škoda. Na vyjadřování emocí a pomluv máme spoustu jiných sociálních sítí,kde je i spousta zajímavých tlačítek ,smajlíků atd.. . Zaregistroval jsem se a napsal jsem ,že jsem jediný prodejce AJP ! pokud je tedy vlákno o těchto motorkách, předpokládá se,že majitelé nebo lidi, kteří na těchto strojích jeli, budou chtít předat nějaký názor. Pokud o něj nestojíte,nereagujte, ušetří Vám to spoustu životního času. Co se týče skryté reklamy, uvědomte si jednu věc, zrovna lidi, kteří píši naprosto mimo téma, tvoří reklamu,ne já nebo "skrytý prodejce" . Jste to Vy kdo už měsíce udržuje vlákno o AJP na prvních příčkách offmota a jsou to dokola stále Ti stejní lidé. Spousta offmoťáku využila soukromé zprávy,nebo té věci na telefonování a položila konstruktivní dotaz, žádost o testovací jízdu. Čímž se vše urychlilo, byl větší prostor pro odpovědi a nemuselo se čekat až se někdo vyjádří tady. Samozřejmě chápu , že chcete i objektivní odpovědi od majitelů a test riderů a ne jen "zkreslené od prodejce" , tak budte vděčný,když Vám je někdo dá.
Spusta lidípřispěla po testu kladně a i negativně, bereme vše, je to názor a jsme rádi za každej.
Děkuju všem majitelém a příznivcům AJP a AJP Fans za vytrvalost.. Vy ostatní pochopte,že pokud Vás něco baví, budete tomu fandit ikdyby to nebylo nejlepší..
Osobně bych doporučil,když někdo bude chtít,založit nové vlákno o AJP a tohle nechat zaniknout v propadlišti dějin, jelikož smysl existence a hloubka tohohle vlákna je podobná asi jako 3869. díl seriálu Ulice... nebo můžeme použít dalších 10 stránek a obrátit kartu a obviňovat všechny ostatní,že jste prodejci KTM a jiných značek a placeni za shazování AJP a jejich majitelů.. ???

Ted mimo mísu:
Dnes se odehrála zajímavá akce, viz fotky: Bylo to hezky strávené dopoledne,plné zajímavých informací a lidí. Jednalo se o start expedice Sen o Dakaru,kdy jsem na cestu do Afriky poskytli Jardovi Šímovi PR5 250 .. Sami jsme zvědaví jak se motorka popere s tolika km, písku a pouští dohánějící vozidla výpravy. Budem AJP a hlavně klukům držet palce, at cíl mise splní.


http://marauderka.rajce.idnes.cz/30.1.2016_Sen_o_Dakaru_II._odjezd

 offline 

 

#202 31.01.2016 01:18:18

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


ohledně nicku atd se nebudu vyjadřovat, opakoval bych co už jsem napsal a za tim si stojim.. věř, že mám své práce dost ..
a co se týče příspěvků - dokola na všechny temata přispívají jen ti stejní " offroad GURU ", kterým nemá smyls cokoliv říkat.. proto tak reaguju..ze cca 4,5 tis registrovaných uživatelů, pořád stejní dokola a na téma od jawy přes KTM, na vše svá pravda..
Co se týče ND, každý má CD s rozkresem ND, každý ví,co je zaměnitelné z jiných motorek a co pasuje, připravujeme i mimo jiné s Moto Zloch zařazení AJP do katalogů.. to bude hotovo do 3 týdnů..
Od cesty AJp do Afriky očekávám co na to Jarda řekne a hlavní cíl je ukázat lidem tu odlišnost od jiných strojů.. aby konečně bylo pochopeno to "skoro závodní a umí potrápit atd. co tu stále řešíte" Protože vzít si gas gas ec 300 a jet x tis km i po asfatu nejde a vyhrát s PR5 King of hill je taky hodně složitý.. takže prostě ukázat lidem, je to enduro, můžeš si s tim vyzkoušet terén,enduro jízdu, pojezdit celý Rumunsko, zajet soutěž,ale neočákavej maximální výkon a výsledek..Odměnou za to Ti bude možnost denního užívání a širšího využití a za jiný peníze..
Asi tak
Tak zatim...

 offline 

 

#203 31.01.2016 01:52:07

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


MotoDriver:

motor je od AJP odladěný na jejich požadavky - to znamená, jiné odstupňování převodovky, jiná ložiska atd.. ZS 177 mm je ve spoustě strojů.. a taky když se mrkneš po netu za hodně různé ceny.. Zongshen vyrábí podle požadavků svých odběratelů..  stačí takhle ?

 offline 

 

#204 31.01.2016 11:44:27

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


odpovím na přímý dotaz, který jsem zas našel v záplavě blbostí a obviňování.
a taky přemýšlím,že zavolám svojí máme, že mě špatně vychovala, po tom co tu čtu ...  smile 

to MotoDriver :
prosím Tě verze Extreme není prodejním trhákem, pár kusů se prodalo, je to dobrá motorka a její cena jí odpovídá, jen se těžko obhajuje tady v ČR. Už je velice blízko jiným strojům.
A tady už opravdu musíš vědět co cheš a znát rozdíl této motorky oproti jiným značkám..protože cena, už to není zas tak velké kriterium výběru..to by bylo na delší povídání.. Vyrábí se pořád i ve verzi 2016 ..

Jarda Šíma jede na seriovém stroji, jen dostal menší rozetu,kuli rychlosti a snížení spotřeby.. nečekají ho žádné výjezdy, ale spíš rychlé přesuny a s origo rozetou je motor zbytečně vytočený a zbytečně žere.. dostal sebou ND řetěz a rozety, destičky,olej, vodu do chladiče, řadičku a lanka ..

Jinak ještě jednou, odpovídám na otázky, které si dle mě zaslouží odpověď, nebo jsou slušně položené... Pro zbytek, opravdu nesedim (narozdíl od jiných uživatelů) celý den na offmotu a už vůbec si neměnim 10 x nick a nepodsouvám AJP, naopak debatu vždy o x stránek protáhnou sami ti, kteří nejvíc protestují a remcají.. Nemam na to čas.. Registrace sem měla přinést nějaké další odpovědi pro vytvoření si obrázku.. Samozřejmě s jistou dávkou odstupu, protože lidé si myslí, že od prodejce jsou názory trochu přibarvené.Ale pokud si je spojim s názory od majitelů,dá se z toho něco vybrat .. nepochodil jsem tu ani já ani majitelé..

Pro lidi,kteří mají o AJP zájem se něco dozvědět ,když bude zase někdy čas to tu pročíst jak ted, odpovim, jinak znova SZ, EMAIL, TEL , FB ..můžeme svézt... spousta regsitrovaných majitelů také odpovídá..A budte vděčný,když někdo z majitelů napíše své postřehy..

A náš způsob prodeje není přes Offmoto, ale naopak s velkou skupinou zákazníků jsem strávil x hodin v lesích ,roklích, půjčovali jsme si stroje navzájem a světe div se ale i na parkovištích a lehkých cestách,protože jsou mezi námi i takový,kteří se chtějí naučit a začít , takoví lidé, pro které i naše slabší PR4 bude dlouhou dobu stačit a kouzlit jim usměv na tváři, ale to tu nedojde pochopení.. a spousta jich byla tady z offmota ..
testovací jízdy jsou pro nás dobré, příjímáme i objektivní kritiku s otevřenou náručí a snažíme se ji využít pro další zlepšení, tak jak to v životě bývá.. a říkám objektivní kritiku, ne bludy...
tak zatim

 offline 

 

#205 03.02.2016 12:08:46

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Ja si puvodně chtěl koupit toto
http://www.tipmoto.com/motorky/ktm/2985 … -2016.html a nakonec koupil PR4 Nejsem blazen jsem světluška  lol 

 

#206 04.02.2016 15:41:17

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

O ulámání věcí by tu spíš mohl mluvit Werdisko, ikdyž ten jezdí na pankáče bez šusplechu a první chladič urval, když tam neměl ještě výztuhy (snad se nepletu). Jinak nevím, co ještě dalšího zničil, kdyby popsal, nebylo by od věci smile

Mě do toho netahej, já už se tohoto šaškecu odmítám účastnit.
Většina dílu co sem měnil tu pod těma blitkama je i s fakturama. Kdo chce, dohledá.
Čest.


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#207 21.02.2016 21:37:00

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Kdysi tu chtěl někdo vidět reakce na plyn AJPčka 2016, tak jsem se po dlouhé době k tomu dostal, abych to dal na net smile

www.youtube.com/watch?v=Il49Y9mCwpo&fea … ploademail


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#208 02.03.2016 14:44:24

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Tak zas nějaký info, co z čeho pasuje.
Přední kolečko je 432 (DR/DR-Z/RM) rozeta je 897 (EXC, nějaký HSB a HSQ),kryty tlumičů GG/Hujda a EXC. Šrouby do nich sem kupoval origo KTM.
Zadní desky viz foto.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4456_received_1546494695643061.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4456_img_20160302_144359_182.jpg


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#209 06.03.2016 08:21:16

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr: Můžeš odpovědět? Díky
To byl ten slušný prodejce, co na tipmoto inzeroval motorku jako novou ... a přitom to byla jetá předváděčka?
Jen aby bylo všem jasno, že není všechno zlato, co se třpytí ano 

Jaryn: máš v něčem pravdu, do svýho tématu na m.cz http://www.motorkari.cz/tema/?t=183245& … oto8930102 nepíše, ... asi chybí koncentrace lidí lol .
Chápu, že o radost se musí člověk podělit ... taky jsem se včera dělil lol .

 offline 

 

#210 06.03.2016 21:59:16

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:Ano můžu a rád. Ráno jsem psal příspěvek na mobilu asi 40 minut, hrál jsem si mezi tím i s dcerou a odeslal to, když už ty si poslal svůj první příspěvek a já se odhlásil a přečetl až teď. Ano je to ta motorka, že není nová došlo asi každému, kvůli ceně, nic méně mě zarazilo, že bylo inzerováno , že je to 2015, ale na m.cz jsem byl upozorněn, že je to 2014. po tel. s p. Vozňakem mi bylo řečeno, že opravdu je to 14. Když jsem si ji přijel prohlédnout, chtěl jsem slevu za dezinformaci a za t, že zadní plasty byly poškrábané. Pan Vozňak řekl, že motka není jeho a musí zavolat p. Velikovskému. druhý den olal,že sleva ne, ale že mi k tomu dají náhradní plasty, blikry a na mé přání blastry s al výstuhou a řídítka s hrazdou. Já souhlasil a zároveň, jak už jsem tu psal, zavolal p. Procházkovi, jak to bude se zárukou. Ten volal p. Velikovskému (asi mu vynadal), proč prodává motorku přes cizího člověka. Do hodiny mi volal zpět, ať si motku vezmu a on na ni udělá ser. prohlídku, aby mohl dát záruku a dál to znáte. To že p. Vozňak i p. Procházka se mnou jednali suprově a vám to vadí, to je váš boj.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#211 06.03.2016 23:16:21

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Jinak dneska jsem hoši 1,5 hodiny brázdil lesy a pole a nádhera ano , místama to bylo opravdu náročných bláto, hluboký rygóly, mávalo to semnou, až mne ruce boleli, ale ty přejezdy polí, hmm nádhera, valit si to šedesátkou, cejtit, jak ti zadní guma jezdí sem a tam  ano , pak asi 15 srnek, tak jsem je chtěl dojet, ty krávo oni běželi ještě rychleji, víc jak 70 jsem si netroufl, přece jenom to bylo mokrý a házelo to.Nic méně jsem chlap a říkám pravdu a musím si i postěžovat. Ke konci vyjížďky mi to občas chcíplo a trvalo i 2 minuty , než to zas chytlo, už se mi to stalo i při minulé vyjížďce a pak to bylo e Streetmoto. Diagnostika a projížďka nic neprokázali. Volal jsem dnes večer p. Procházkovi, že to dělá pořád, v úterý si pro ni prý přijedou a vymění ještě nějaký čidla.

Perfekt musel to bejt zazitek ano  Az to teda bude fungovat de vedet politame za srnkama po poli spolu taky me to bavi jak lita kolo sem tam a zpet. U nas v okoli tu tak nikdo nejezdi.  ne 

 offline 

 

#212 07.03.2016 07:55:17

solidus
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 129
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC-f 350 2018; Triumph Speed Triple 1050 2009
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Tak já to tu trošku taky rozdmíchám smile

Úvodem uvedu ( a1 ), že odříkaného chleba největší krajíc a tak mám KTM  heh2 AJP byla víceméně (PR5) moje první zkušenost s terénem typu loukokros a hrozně se mi to líbilo. Ta motorka byla jasně nad moje síly a co na ní prodejce vyjel, bylo neskutečný. Přišla mi lehká, obratná, silný spodek motoru, atd. V sobotu jsem poprvé vyjel na své EXC450 a i když rozhodně nevyjedu to, co p.Procházka na PR5, tak jsem schopen zajet asi tak 400x drsnější loukokros než na PR5 a navíc mít pocit, že vím, co dělám, reps. že to ZVLÁDNU. Na PR5 jsem ten pocit důvěry, že mě motorka "podrží", neměl. Totální lama, po kolena v blátě, první výjezdy, atd. a prostě to fungovalo. Na komponentech to nepopíšu, ale je jasný, že jako celek to funguje na úplně jiný úrovni. Jestli to odpovídá rozdílu ceny, náročnosti servisu, atd., to už si každej musí zhodnotit sám. A na rovinu přiznávám - jestli někdo přijede na PR5, tak mě pojezdí. Zatím ... a29 

Jinak p.Procházka mi přišel jako dobrý obchodník, ochotný (kdo jiný vás nechá projet?) a ta motorka má svojí cílovou skupinu, která s ní bude velmi spokojená. nevím, jestli je na trhu jiná srovnatelná a tím pádem není cena tak podstatná - kdo jí chce, zaplatí si za ní.

Editoval solidus (19.04.2016 16:09:43)

 offline 

 

#213 07.03.2016 11:24:21

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Tady je mapka dej ji do roubuku.
A guláš bude ale od maminky.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/1782_image-8b45ce2ccf03f00170e802e536ac2989053d1be16e7bbac5e11a1201081e4f85-v.jpg


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#214 07.03.2016 13:50:53

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Zas to tu zasíráte?


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#215 08.03.2016 11:39:18

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


A jde to tady do kopru, myslím tím na celém tomto foru

Editoval Vencam666 (08.03.2016 11:39:34)

 offline 

 

#216 08.03.2016 12:31:16

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ:

Super ale moc dlouhý.
Než jsem to dočetl zapomněl jsem očem to bylo. ou2 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#217 08.03.2016 13:58:03

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


V Plzni byla motorka dvakrát, to chcípání se mi projevilo na projížďce před tím servisem kvůli záruce. Ono , , jak jsem psal , , že mi p.Pr.  volal ať si motku vyzvednu od p. Vozňaka a oni to prohlídnou , tak mezi tím jsem se byl dvakrát projet a říkal jsem mu o tom. Dali to na diagnostiku,  projeli a nic. Když se mi to stalo po druhé, spojil se s Portugalskem a ti mu napsali o tom  čidle a že není vidět na diagnostice. Pan Procházka (servisák) mi volal a omluvil se mi, že ho to nenapadlo.  Toť vše, nikdo není dokonalý.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#218 08.03.2016 15:30:24

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Vis, co je sranda? Ze můj názor se vyrazne nezměnil. Cela ta hitparada byla pouze kvůli tomu, ze pár věci se nenazvalo uplne přesne a lidi tu hrozně chytali za slovíčka a ja se vyrazne ohrazoval vůči nepravdam a zesmesnovani. Par veci bylo prestrelenych a to si priznam.
Ty napr tvrdís, ze údržba ostré motorky je stejná jako umirnene. Muj nazor je jiny. Ale ok, povidej si to svoje. Pochopil jsem z casti taky mentalitu mistnich, nebot se vyrazne lisi o mentality inteligentnich, popr vzdelanych a slusnych lidi. Drive me fakt stvalo kdyz se tu psaly lzi a tezko jsem se s tim smiroval, protoze jsem znal realne zkusenosti a nektery fakta a ne jedna baba povidala, jak se tu mnozi prezentovali. Konecne se nastesti par veci povedlo objasnit - ze motor, podvozek ani zpracovani motorky neni shit. big_smile Je fakt, ze za tu dobu jsem poznal i druhou stranu věci (uzivatele jinych znacek) a poznal jsem i lidi, co tomu na rozdíl od mnoha tady opravdu rozumí a maji kvalitni nazor.
Ale jak uz tu porad dokola melu uz nějaký ten pátek. Pro vas lety zkusene enduristy je AJP nezajímavá a právem. Pro začínající nebo pro lidi, co s endurem prestali a chtějí znovu začít nebo proste pro ty, co nechtějí porad servisovat a chteji slusny bajk, ktery funguje je AJP dobra volba.
Vase prodejcova devka


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#219 08.03.2016 16:34:37

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoši vaše řeči o tom kdo jezdí a co jezdí mi jsou putna. Rád bych tu četl příspěvky k motu, takže nechcete to řešit jinde? Nějakej dobrák by to tady mohl promazat....Jinak tady je jedna na prodej http://www.motoinzerce.cz/motorky/ajp/9 … nduro.html asi to tady četl a radši to prodává.

 offline 

 

#220 08.03.2016 16:47:04

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


metro napsal(a):

Hoši vaše řeči o tom kdo jezdí a co jezdí mi jsou putna. Rád bych tu četl příspěvky k motu, takže nechcete to řešit jinde? Nějakej dobrák by to tady mohl promazat....Jinak tady je jedna na prodej http://www.motoinzerce.cz/motorky/ajp/9 … nduro.html asi to tady četl a radši to prodává.

Když nemá čas jezdit proč chce měnit??


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů