Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Převod vozidla nebo motocyklu

#21 24.06.2015 14:01:35

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


RadoTP napsal(a):

Ditrow a kalimerro:

a jste si tím jistý? Např podle http://www.hrabyova.cz/ platná STK být nemusí.

No budu prodávat teď moto bez STK, tak to prubnu na vlastní kůži .

nedavno jsem na voziku dotahl na evidencni kontrolu seat leon s propadlou stk bylo mi receno ze s propadlou stk se evidencni kontrola nesmi udelat takze jsem udelal stk a pak evidencni kontrolu

 offline 

 

#22 24.06.2015 15:22:07

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


je to mozne ted si vzpominam zejsem platil jen stk ne evidencku apapiryjsem dostal jak k stk tak k evidencni kontrole

 offline 

 

#23 24.06.2015 15:23:20

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


A jak bych pak prodal nepojízdnou motorku dalšímu majiteli, když by po mě požadovali platnou technickou? No je to bordel  a9 

 offline 

 

#24 24.06.2015 20:11:41

kalimerro
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: Babetta - raketa
Věk: 39
Tel: 724453952
Web
0 0

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


RadoTP: Přesně na tohle jsem se úředníka ptal a bylo mi řečeno ať se to protáhne přes depozit.


Král defektů

 offline 

 

#25 25.06.2015 10:24:23

Marýlek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 262
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 200 EXC
Věk: 20 a vic
2 0

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Ale bacha, kdyz delas aji technickou, tak musis rict, ze chces technickou s evidenckou. Jinak ti nov atechnicka bude na urade k nicemu. Mus u toho byt napsana evidencka na jmeno. Tak sem se asi pred 2 mesicama taky vydrbal, protoze sem to nevedel  big_smile 

 offline 

 

#26 26.06.2015 07:51:08

Marýlek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 262
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 200 EXC
Věk: 20 a vic
2 0

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Prave ze ne. Taky sem si to myslel. Udelal sem technickou s tim, ze sem si myslel, ze evidencka je uz v ramci stk a nemusim ju delat navic. Sel sme na urad prihlasit motorku a tam me vyhodili, ze nemam evidencku. Musi proste clovek rict, ze chce stk s evidenckou. Neplati se nic navic, jenom poplatek za stk. Tak to bylo aspon u me  big_smile 

 offline 

 

#27 26.06.2015 08:50:17

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Marýlek:

A mně zase řekli na STK, že mi udělají evidenčku bez technické a že akorát musím počítat s tím, že nový majitel nebude mít malý techničák do doby, než si udělá těchnickou..

 offline 

 

#28 29.06.2015 21:55:57

Kepec
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 195
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: GasGas EC 300
Věk: 25
0 0

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Tak teda sem prodal stroj, nechal jsem kupujícího odjet s TP a ORV... on zaevidenčkuje+pojistí pošle nazpátek TP+ORV+zelenou kartu+plnou moc? Já přihlásím a pošlu mu to nazpátek ? A jak je to se značkou tu si nechá ? nebo musí taky poslat ?

Editoval Kepec (29.06.2015 21:56:33)

 offline 

 

#29 30.06.2015 08:27:12

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Převod vozidla nebo motocyklu

 offline 

 

#30 30.06.2015 09:55:55

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Kepec:

Značka zůstává,pokud není poškozená nebo "ztracená"...
Pak je tuším kilo/ks s příslušným krajským označením nová-já bych asi nechtěl jezdit s SPZ XAX XXXX to si radši kilo za značku a 50,- za změnu v TP připlatím  lol.


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#31 03.02.2016 20:34:20

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Zdravím, chci se zeptat, prodával jsem moto a na úřadě mám problém s protokolem od evidenčky co mi poslal kupující, byly hned dvě chyby se kterými mě poslali dom, první že protokol nesmí být starší deseti dnů, bohužel byl a druhá věc, že na něm bylo napsáno jako provozovatel moje jméno. Vůbec jsem si toho nevšiml, i když vím, že když jsem někomu prodal moto, tak na evidenčce by měl být provozovatel kupující...nicméně musel jsem mu zaslat zpátky velkej a malej techničák aby zajel znovu na evidenčku a spravili to tam... dnes mi kupující volal, že byl na evidenčce ale že mu znovu napsali do provozovatele moje jméno, ale tentokrát že napsali do poznámky jméno kupujícího a že by to prý tak mělo stačit. Tak já nevím, co myslíte? Nechtěl bych aby mě zas znovu vyhodili z úřadu a pak další posílání a dny letí... díky

 offline 

 

#32 03.02.2016 21:12:31

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Kubajz:
asi jsou špatně proškolení ti technici na STK, kde to takhle říkají :-) Na DI v Liberci mají na nástěnce vystaveno, že Evidenčka MUSÍ být napsaná na nového majitele a nesmí být starší 14 dnů.

Tady na tom webu to uvádí taky:

http://www.registr-vozidel.cz/prihlaseni-prevod-vozidla

Edit: překlep.

Editoval badyšot (03.02.2016 21:42:03)

 offline 

 

#33 03.02.2016 22:04:38

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


badyšot napsal(a):

Kubajz:
asi jsou špatně proškolení ti technici na STK, kde to takhle říkají :-) Na DI v Liberci mají na nástěnce vystaveno, že Evidenčka MUSÍ být napsaná na nového majitele a nesmí být starší 14 dnů.

Tady na tom webu to uvádí taky:

http://www.registr-vozidel.cz/prihlaseni-prevod-vozidla

Edit: překlep.

No jo, já si taky myslím že je to samozřejmost, že tam musí být nový majitel ... je to STK v Karlových Varech, tak já nevím, asi je budu muset kontaktovat.

 offline 

 

#34 03.02.2016 22:32:48

kokonhead
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 274
Založená vlákna
Místo: činu
Motorka: pomeranč
0 1

Re: Převod vozidla nebo motocyklu


Kubajz napsal(a):

Zdravím, chci se zeptat, prodával jsem moto a na úřadě mám problém s protokolem od evidenčky co mi poslal kupující, byly hned dvě chyby se kterými mě poslali dom, první že protokol nesmí být starší deseti dnů, bohužel byl a druhá věc, že na něm bylo napsáno jako provozovatel moje jméno. Vůbec jsem si toho nevšiml, i když vím, že když jsem někomu prodal moto, tak na evidenčce by měl být provozovatel kupující...nicméně musel jsem mu zaslat zpátky velkej a malej techničák aby zajel znovu na evidenčku a spravili to tam... dnes mi kupující volal, že byl na evidenčce ale že mu znovu napsali do provozovatele moje jméno, ale tentokrát že napsali do poznámky jméno kupujícího a že by to prý tak mělo stačit. Tak já nevím, co myslíte? Nechtěl bych aby mě zas znovu vyhodili z úřadu a pak další posílání a dny letí... díky

takhle jsem to měl já, mělo by to stačit, provozovatel je dle TP, ale v poznámce je napsaný ten na koho se to přepisuje...alespoň u nás to na úřadě stačilo...
cca před týdnem jsem to vyřizoval...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů