Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

#3061 19.12.2015 23:25:23

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


trošku se to opět zvrtlo, za mně omluva za zasírání tohoto vlákna

 offline 

 

#3062 19.12.2015 23:25:33

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Filda:

A kdo jsi , ze by mi melo vadit ze zde pises ? big_smile


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#3063 19.12.2015 23:28:44

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Joraell napsal(a):

Filda:

A kdo jsi , ze by mi melo vadit ze zde pises ? big_smile

Na tebe jsem ani nějak mým příspěvkem nemířil, ty jsi sice taky nepochopil mou otázku, ale alespoň jsi reagoval  normálně a ne ukřivděně, s tou pravou zatáčkou máš samozřejmě pravdu,s tím naprosto souhlasím, ale Beldor psal o sjíždění kopců a to mě právě zarazilo smile

Editoval Filda (19.12.2015 23:29:45)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3064 19.12.2015 23:37:11

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


mě tady vyloženě chybí Sally, ten uměl dát věcem správný rozměr  a12  

Sally napsal(a):

Chlapci k čemu je ta rekluse? Jestli jsem dobře pochopil, tak to z endura udělá skůtra na dobrým podvozku. Tudíž jedeš enduro a kdybys neměl levou ruku, tak by to vůbec nevadilo. A když ji člověk má, tak jen aby se opíral o levé řidítko, jestli to dobře chápu. A taková jízda vás baví? gp  Já jsem přešel z 4T na 2T, protože 4T mě vyvezl ve své podstatě kamkoli téměř a bez větší námahy. Teďka na 2T jsem rád, že mě ta motorka zaměstnává. Každý to vidí jinak a jezdí jinak a jiný terén atd. Ale pokud nejsem starej páprda, který se doslova jen vozí na enduru a za vyjížďku si ani jednou nestoupne do stupaček, tak budiž, pro takovýho chlapa to bude ideální doplněk. Ale pro nás? Já jsem názoru toho, že kdo jezdí s rekluse, tak je baba, jelikož už ho nemůže téměř nic vyšťavit, když jen kroutí pravým zápěstím a drží se řidítek. usch  Buď jsou lidi v ČR už i zhnilí používat spojku nebo nevim???

 offline 

 

#3065 19.12.2015 23:39:19

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


 Zrovna jsem to chtěl najít  lol  lol  lol   ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3066 20.12.2015 02:16:23

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Filda, Palo7 a všichni ostatní, omlouvám se za chybné informace, prostě jsem si pořídil reklus spojku, protože jsem byl ze začátku lama a s endurem jsem začínal smile v podstatě jsem ani nic neuměl jezdil jsme před tím supermoto smile Když jsem pořídil 450ku tak jsem jí kupoval s úmyslem, že na ní pořídím i motárdová kola big_smile pak jsem začal jezdit spíše terén a pár závodů přes ofroudmaraton. Neuměl jsem nic a přeskoky přes kládu dopadaly tak že mi motorka zdechla atd... pak jsem se seznámil s rekuls spojkou a nehorázně mě to nadchlo. Když jsem pročítal články o reklus spojce narazil jsem i na článek, kde bylo řešení zadní brzdy místo spojkové páčky a protože v noze s enduro botou nemám takový cit i ty výhody co byly popsané jsem se rozhodl to pořídít. Ano je to POHODLNĚJŠÍ, možná jsem línej, ale nejsem žádnej profík a i přeso bych si troufnul říct, že toto vylepšení mě posunulo o kus dál. Pocítil jsem výraznou výhodu ve sjezdech s brzdou místo spojky a reklus spojka mi dodala jistotu v extrému. Je to skvělý pomocník pro začátečníky i pokročilý enduráky. Momentálně chci pořídit EXC 300 a o reklusi neuvažuji. Reklus spojku doporučuji lidem co se chcou zdokonalit v enduru, pro závodní jezdce, kteří hrajou na vteřiny (motorka po pádu nezdechne, jen se nacvaká za 1, 2 a jde se) zadní brzda mýsto spojky : cit v ruce je rozhodně lepší jak v enduro botě, sjezdy z kopce !! pokud v kopci spadnu, lepší manipulace s motorkou a celkově je to o zvyku. Nejsem postižený na nohu nejsem lemra že nemačkám spojku - ano veškeré tyo doplňky mi pomohly k lepší jízdě, kterou jsem si náležitě užil. A pokud bych se měl mrdat celej den nebo si tu vyjížďku užít i třba na skůtru, tak si ji užiju na tom skůtru big_smile Nikomu svojí moto nevnucuji kdo ji nude chtít, tak si ji koupí smile kdo ne vybere si jinou, kdo chce reklus spojku, navštíví i zde založené vlákno a lidí co ji mají není málo.

Závěr: Reklus spojka Skvělý pomocník pro začátečníky i vrcholový závodníky smile
zadní brzda místo spojkové páčky: Možná z rozmaru pohodlnosti - Ano, nespočet výhod dávkování brzdy, při jakékoliv situaci.

asi tak k mému názoru a završení, kdo che ať souhlasí, kdo che ať nesouhlasí, já jsem s touto úpravou naprosto spokojený a kdybych nechtěl měnit za 2T tak bych se tý motorky nikdy nevzdal smile

 offline 

 

#3067 20.12.2015 09:53:07

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Beldor ano  proč chceš měnit za 2T ?

 offline 

 

#3068 20.12.2015 10:26:02

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Beldor:

Heled na 2t bych si tu reklus dal tim tuplem big_smile Já ji tam plácnul práve kvuli lepší práci se spojkou na 4t 450 bych o ni asi moc neuvazoval, ale jakmile jsem přešel na 2t 250 tak to byla jasná volba smile

Editoval Joraell (20.12.2015 10:26:28)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#3069 20.12.2015 10:33:35

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Beldor:
 ano  pěkně a srozumitelně popsáno (skoro tak, že bych ji snad taky chtěl  wink  big_smile ) 
Přeji rychlý a dobrý prodej  ano 

 offline 

 

#3070 20.12.2015 10:34:38

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


přesuňte to někdo, myslím tu diskuzi o Reklusy

 offline 

 

#3071 20.12.2015 10:57:04

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


hansr napsal(a):

Beldor ano  proč chceš měnit za 2T ?

Tak do loňského roku jsem si myslel že už nic jinýho nechci, ale pak jsem si vyzkoušel 300 2T a padlo mi to do ruk úplně jináč než má 450ka. Od té doby mám pocit že jezdím na traktoru big_smile a celkově se s tou motorkou prostě peru. Nějakou chvilku jsem bráchovi bral jeho EXC 125 a jezdil na tom a bylo to super, jen prostě, když jsem ve výjezdu přeskočil padlej strom, tak jsem se už nerozjel, 125ka nemá žádnej spodek a pak za tím člověk letí jak vlajka big_smile 300Ka je už o něčem jiném a celkově mě tá motorka sedí víc, proto ta změna.

O reklusi zatím na novou neuvažuji i z finanční stránky, ale třeba ji tam časem taky pořídím.

Omlouvám se za spam tohoto vlákna big_smile

 offline 

 

#3072 20.12.2015 12:16:39

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


sundat relkuse z 450 (ALE NEVIM JESTLI PASUJE) a tím snížit cenu 450???protože jako .......fakt moc....nebo prodat zvlast???protože fakt natrikile se spojka pouziva fakt porad(aspoň teda já) ale já osobnejel s rekluse jen chvily (pujcil semsi moto) a me to neuchvátilo aleto bylo stejne proto ze to bylo na 4t a na tom se mi proste jede blbe protože je pocitove tezkejjak kovadlina:-)

 offline 

 

#3073 20.12.2015 12:24:36

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


bohuzel ze 450 nepasuje.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#3074 20.12.2015 12:35:42

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


proto sem psal sundat a prodat zvlast....

edit - protože sem nevedel jesli pasuje...

Editoval Filip - SANDOKAAN (20.12.2015 12:36:10)

 offline 

 

#3075 20.12.2015 12:41:35

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Beldor napsal(a):

hansr napsal(a):

Beldor ano  proč chceš měnit za 2T ?

Tak do loňského roku jsem si myslel že už nic jinýho nechci, ale pak jsem si vyzkoušel 300 2T a padlo mi to do ruk úplně jináč než má 450ka. Od té doby mám pocit že jezdím na traktoru big_smile a celkově se s tou motorkou prostě peru. Nějakou chvilku jsem bráchovi bral jeho EXC 125 a jezdil na tom a bylo to super, jen prostě, když jsem ve výjezdu přeskočil padlej strom, tak jsem se už nerozjel, 125ka nemá žádnej spodek a pak za tím člověk letí jak vlajka big_smile 300Ka je už o něčem jiném a celkově mě tá motorka sedí víc, proto ta změna.

O reklusi zatím na novou neuvažuji i z finanční stránky, ale třeba ji tam časem taky pořídím.

Omlouvám se za spam tohoto vlákna big_smile

Jestli budeš uvažovat nad rekluse na 2T Tak napiš Kuželovi, myslím že něco říkal o tom, že jí prodá, ale nejsem si jistý a hlavně nevím jestli ze 125 bude pasovat na 300,nějak neznám to dělení podle druhů nebo jak se to vlastně ty rekluse od sebe liší big_smile

Editoval Filda (20.12.2015 12:42:20)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3076 20.12.2015 18:30:34

Hehe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 381
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 XC-W!
Věk: 24
0 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

 offline 

 

#3077 20.12.2015 19:26:58

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Hehe napsal(a):

http://www.motoinzerce.cz/motorky/husaberg/900176-te-300.html mth haha big_smile  ano 

Co je s nima?

 offline 

 

#3078 20.12.2015 19:37:36

VanHalen
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 29
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 40+
Tel: hTc
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Hehe:

Ty mth jsou samozřejmě šílený, na druhou stranu ale věřím tomu, že řada motek v inzerci má nájezdy podobný nebo stejný, ale prodají se lépe a dříve a málokdo to kritizuje, protože to majitel nepřizná/kamufluje. Takže za mě je tenhle inzerát ok.

 offline 

 

#3079 20.12.2015 19:47:50

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


VanHalen napsal(a):

Hehe:

Ty mth jsou samozřejmě šílený, na druhou stranu ale věřím tomu, že řada motek v inzerci má nájezdy podobný nebo stejný, ale prodají se lépe a dříve a málokdo to kritizuje, protože to majitel nepřizná/kamufluje. Takže za mě je tenhle inzerát ok.

3 roky stara moto, co cekat? Prumerne jeta moto roky vs mth. Sundavat budiky, kupovat po netu z mene mth?

Cekam co odpovi pan hehe, ten se pta lidi uz dva roky po SZ jakou koupit moto za 200tis  lol   a2 

Editoval Xfunny2 (20.12.2015 19:48:52)

 offline 

 

#3080 20.12.2015 20:27:22

Hehe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 381
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 XC-W!
Věk: 24
0 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Xfunny2:

jen se mě to zdá strašně moc 374mth hodně moc smile) jinak není vubec nic

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů