Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

#3041 19.12.2015 14:42:20

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


ZbyneKTM:

Šak jasně smile ale je tu i plno lidí co si to pročítaj, tak jsem zahrnul i výhody smile ze začátku než jsem si zvyk, tak jsem si taky párkrát zmáčk zadní brzdu, když jsem chtěl přeřazovat, Ale není to o držce, zadní kolo je celkem v poho. Původně jsem měl úmysl to přehodit tak jak to je na kole (přední brzda na levo zadní na pravo) to by byla pak solidní držka big_smile

 offline 

 

#3042 19.12.2015 16:43:50

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Beldor:
není to trochu zbabělé? Nerýpu, jen se ptám.  Nemám automat v autě, nemám skůtra a ani nechci a dávat to na sportovní stroj?  hmm 

 offline 

 

#3043 19.12.2015 18:36:00

Romix
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: EXC 450
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Palo7 napsal(a):

Beldor:
není to trochu zbabělé? Nerýpu, jen se ptám.  Nemám automat v autě, nemám skůtra a ani nechci a dávat to na sportovní stroj?  hmm 

Já si spíš říkam, že přece jenom jsou chvíle kdy tu spojku promáčknout prostě potřebuješ. A koukal jsem že ty rekluse spojky na většině motorek maj spojkovou páčku tak chápu, že tam se dá použít v nějakym případě, ale když neni vůbec?

 offline 

 

#3044 19.12.2015 18:38:18

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Palo7 napsal(a):

Beldor:
není to trochu zbabělé? Nerýpu, jen se ptám.  Nemám automat v autě, nemám skůtra a ani nechci a dávat to na sportovní stroj?  hmm 

Zbabelej je kazdej kdo jede moderni moto, to znamena i ty. To nerypu jen nazor.


To je max povolene, vse vejs je zbabele ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_12376550_977932098932360_7526095101255042256_n.jpg

 offline 

 

#3045 19.12.2015 18:55:08

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Palo7 napsal(a):

Beldor:
není to trochu zbabělé? Nerýpu, jen se ptám.  Nemám automat v autě, nemám skůtra a ani nechci a dávat to na sportovní stroj?  hmm 

No tak já když jsem začínal, tak mi tato vychytávka celkem dost pomohla a posunula mě o kus dál. Soustředil jsem se hlavně na terén atd. Dál to není jako skůtr, kvalty si tam musíš kopat sám big_smile jde o to že nemusíš mačkat spojku a v korytech ti to spojkuje dle potřeby a sou případy kdy to reklus udělá líp než člověk big_smile Zadní brzdu místo spojkové páčky jsem volil z důvodu pohodlnějšího brždění a spojková páčka mi zatím nechyběla. K dispozici je origo pumpa a spojková páčka, takže kdyby to někomu nevyhovovalo může si tam spojkovou páčku dat z5 smile

 offline 

 

#3046 19.12.2015 19:44:02

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Xfunny2 napsal(a):

Zbabelej je kazdej kdo jede moderni moto, to znamena i ty. To nerypu jen nazor.

U Rekluse jsem na řeči o zbabělosti byla zvyklá, zvykla jsem si na to i při zmínce o tlumiči řízení, ale donedávna jsem netušila, že podvádím už i tím, když mi syn do interkomu řekne, že ve výjezdu je kořen  a1 

Marku reklusi nevysvětlíš, ta se musí zažít  smile Kdybych bývala byla koupila Betynu s reklusí, určitě bych ji nevyndávala  wink 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#3047 19.12.2015 19:54:26

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


ZbyneKTM napsal(a):

Zbynek KTM - je to jen o zvyku, v podstatě to je teď jako težší kolo a díky zadní brzdě, kterou mám místo spojkové páčce se lépe brzda dávkuje a celkově se líp jezdí z kopce. Můžu být ve stupačkách a prstem si přibrzďovat big_smile

Me to nerikej, uz jsme to spolu v lese nekolikrat resili a plne chapu vsechny vyhody, ktere z teto koncepce plynou ano 

Proto jsem napsal: ....ale nez se na tom clovek nauci jezdit, tak musi jit nekolikrat solidne na drzku smile 

A Ty když stojíš ve stupačkách tak nedokážeš brzdit nohou??Jeslti máš nějaký handicap nohy tak chápu...


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3048 19.12.2015 20:11:52

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


[Klasika]

Xfunny2 napsal(a):

Zbabelej je kazdej kdo jede moderni moto, to znamena i ty. To nerypu jen nazor.

U Rekluse jsem na řeči o zbabělosti byla zvyklá, zvykla jsem si na to i při zmínce o tlumiči řízení, ale donedávna jsem netušila, že podvádím už i tím, když mi syn do interkomu řekne, že ve výjezdu je kořen  a1 

Coze???? Ty mas intercom??? To si ale zbabelec oko1 

 offline 

 

#3049 19.12.2015 21:13:12

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Filda napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Zbynek KTM - je to jen o zvyku, v podstatě to je teď jako težší kolo a díky zadní brzdě, kterou mám místo spojkové páčce se lépe brzda dávkuje a celkově se líp jezdí z kopce. Můžu být ve stupačkách a prstem si přibrzďovat big_smile

Me to nerikej, uz jsme to spolu v lese nekolikrat resili a plne chapu vsechny vyhody, ktere z teto koncepce plynou ano 

Proto jsem napsal: ....ale nez se na tom clovek nauci jezdit, tak musi jit nekolikrat solidne na drzku smile 

A Ty když stojíš ve stupačkách tak nedokážeš brzdit nohou??Jeslti máš nějaký handicap nohy tak chápu...

Omg to je zase debata, ne nemam problem nohy 😀 Prostě jsem to tak chtěl. Ve sjezdu nemusim sedět na předku sedadla, ale su pěkně ve stupačkach a brzdím si prstíkem. Nemám problém s klasickou moto občas si vemu EXC 125 je to paradni motorka, jen je slabá a proto bych chtěl EXC 300. Reklus používaj i profi jezdci, takže jsou to v podstatě lamy? Kdo si reklus nevyzkpuší kritizuje, kdo si to odzkouší tak blahem chrochtá. Není to špatná věc a to že si dám zadní brzdu místo spojky neznamená že jsem hned invalida na nohu, ale že tim zlepším své možnosti. Hold kdo na to má tak si to porřídi, ať je to reklus, tlumič řízení nebo další vychytávky, kdo na to nemá spamuje hovdiny jak je to zbytečný a sám závidí. Jen tak zastav se pojď se na tom projeď a pak kritizuj. Sorry su na mobilu mam tam asi dost chyb 😃

 offline 

 

#3050 19.12.2015 21:26:33

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Beldor napsal(a):

Filda napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Zbynek KTM - je to jen o zvyku, v podstatě to je teď jako težší kolo a díky zadní brzdě, kterou mám místo spojkové páčce se lépe brzda dávkuje a celkově se líp jezdí z kopce. Můžu být ve stupačkách a prstem si přibrzďovat big_smile

Me to nerikej, uz jsme to spolu v lese nekolikrat resili a plne chapu vsechny vyhody, ktere z teto koncepce plynou ano 

Proto jsem napsal: ....ale nez se na tom clovek nauci jezdit, tak musi jit nekolikrat solidne na drzku smile 

A Ty když stojíš ve stupačkách tak nedokážeš brzdit nohou??Jeslti máš nějaký handicap nohy tak chápu...

Omg to je zase debata, ne nemam problem nohy 😀 Prostě jsem to tak chtěl. Ve sjezdu nemusim sedět na předku sedadla, ale su pěkně ve stupačkach a brzdím si prstíkem. Nemám problém s klasickou moto občas si vemu EXC 125 je to paradni motorka, jen je slabá a proto bych chtěl EXC 300. Reklus používaj i profi jezdci, takže jsou to v podstatě lamy? Kdo si reklus nevyzkpuší kritizuje, kdo si to odzkouší tak blahem chrochtá. Není to špatná věc a to že si dám zadní brzdu místo spojky neznamená že jsem hned invalida na nohu, ale že tim zlepším své možnosti. Hold kdo na to má tak si to porřídi, ať je to reklus, tlumič řízení nebo další vychytávky, kdo na to nemá spamuje hovdiny jak je to zbytečný a sám závidí. Jen tak zastav se pojď se na tom projeď a pak kritizuj. Sorry su na mobilu mam tam asi dost chyb 😃

Tvl co se chováš jak malá holka?  Já se jen normálně zeptal a nějak jsem nenarážel na rekluse pouze jsem se ptal na to jestli ti nijak nejde šlapat na pedál brzdy?  Tak ať žije ta tvoje slavná rekluse co ti tak strašně moc závidím ty moralisto uplakanej  lol  lol 

Editoval Filda (19.12.2015 21:27:30)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3051 19.12.2015 22:19:46

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Ty vole to jsou zase hnoje co tady někteří vypouštějí big_smile viz Filda. To, že se do pravé zatáčky hůře brzdí zadní brzdou je snad každýmu jasný ne ? Mimojiné rekluse i v případě vyvedení zadní brzdy, lze vymáčknout spojku, často se dává místo páčky dekompresoru nebo ochuzovače. Výhody jsou snad jasné.

Za mě je Rekluse jednoznačně nejlepší doplněk na motorku za posledních několik let.  ano 

Editoval Joraell (19.12.2015 22:21:06)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#3052 19.12.2015 22:36:47

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Joraell napsal(a):

Ty vole to jsou zase hnoje co tady někteří vypouštějí big_smile viz Filda. To, že se do pravé zatáčky hůře brzdí zadní brzdou je snad každýmu jasný ne ? Mimojiné rekluse i v případě vyvedení zadní brzdy, lze vymáčknout spojku, často se dává místo páčky dekompresoru nebo ochuzovače. Výhody jsou snad jasné.

Za mě je Rekluse jednoznačně nejlepší doplněk na motorku za posledních několik let.  ano 

 ano  ano  ano

BELDOR má pěknou motku na prodej a vždy se bude někdo do toho nesmyslně štourat a zasírat to,já už to nechápu tohle chování a31  

Editoval Carlitos13 (19.12.2015 22:43:32)

 offline 

 

#3053 19.12.2015 22:52:47

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


To jste vážně všichni tak dementní?  Já se pouze ptal jestli má nějaké problémy s nohou když se mu to přes páčku na řídítkách ovládá lépe.Možná by jste si to měli přečíst celé a pak třeba zjistíte, že jediný kdo tu tak naznačil že rekluse je "srabárna" je Palo7, tak se naučte číst vy chytrolíni, každý tu jen moralizujete a hrajete si na offmoto spasitele ale podstata otázky vám asi unikla viď?

Editoval Filda (19.12.2015 23:04:59)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3054 19.12.2015 23:09:36

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Filda:
na mně to hošánku nesváděj, já tady lidi neurážím že jsou ufňukaný slečny  a11 Jsem se slušně zeptal a bylo to tady od majitele a některých dalších lidí objasněno (těm děkuji za info  ano ). Po objasnění bych byl naopak celkem rád za možnost to porovnat a zkusit

 offline 

 

#3055 19.12.2015 23:11:59

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Xfunny2 napsal(a):

Palo7 napsal(a):

Beldor:
není to trochu zbabělé? Nerýpu, jen se ptám.  Nemám automat v autě, nemám skůtra a ani nechci a dávat to na sportovní stroj?  hmm 

Zbabelej je kazdej kdo jede moderni moto, to znamena i ty. To nerypu jen nazor.


To je max povolene, vse vejs je zbabele ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 2256_n.jpg

 ano  pokud se ta Jawka dá koupit a udržovat při životě za slušný peníz, tak bych do toho šel. Mně se dost tyhle retro stroje líbí  ano 

 offline 

 

#3056 19.12.2015 23:12:09

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Filda napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Zbynek KTM - je to jen o zvyku, v podstatě to je teď jako težší kolo a díky zadní brzdě, kterou mám místo spojkové páčce se lépe brzda dávkuje a celkově se líp jezdí z kopce. Můžu být ve stupačkách a prstem si přibrzďovat big_smile

Me to nerikej, uz jsme to spolu v lese nekolikrat resili a plne chapu vsechny vyhody, ktere z teto koncepce plynou ano 

Proto jsem napsal: ....ale nez se na tom clovek nauci jezdit, tak musi jit nekolikrat solidne na drzku smile 

A Ty když stojíš ve stupačkách tak nedokážeš brzdit nohou??Jeslti máš nějaký handicap nohy tak chápu...

tvl uz zase musim něco napsat.....zbynek napsal něco ve smyslu ze ze když jede z kopce blbe se mu brzdí - dávkujebrzda-  z fildove otázky sem spis pochopil ze se ho pta proc brzdi rukou radej nez nohou....pokud jdu co nejdal ja dozadu tak me stejne limituje delka rukou nez ze budu mit zadek vzadu..... stacilo napsat je to pro me pohodlnejsí......

ani mi nevadi ze zbynek nepochopil otázku...mozna to filda bbe napsal...mozna blbe pisu i ja:-) tady se moc lidi stejne vzajemne nechape...akorát když něco napise filda tak se musí vždycky někdo najit kdo po nem půjde a11 

me by taky třeba nedělalo dobře mit dve packy nad sebou a stridat je...s reklse nemam vůbec problém....jen bych třeba ty packy neresil.....

 offline 

 

#3057 19.12.2015 23:13:05

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Rekluse je gutt, nejni samospasna ale dobra vecicka kdyz s tim umis a mas to vyladene. Ja zas nechapu spis, nemit packu spojky. Ta je proste na jezdeni endura potreba. I beru to ze je pro nekoho pohodlnejsi brzdit zadni brzdu rukou. Ale nespojkovat nee1 

MX a enduro je k porovnani kazde o necem jinem to beru.

 offline 

 

#3058 19.12.2015 23:14:03

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Beldor: díky za odpověď, popsal jsi to dobře a snad chápu výhody  ano 

 offline 

 

#3059 19.12.2015 23:17:10

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Palo7 napsal(a):

Filda:
na mně to hošánku nesváděj, já tady lidi neurážím že jsou ufňukaný slečny  a11 Jsem se slušně zeptal a bylo to tady od majitele a některých dalších lidí objasněno (těm děkuji za info  ano ). Po objasnění bych byl naopak celkem rád za možnost to porovnat a zkusit

Na tebe jsem to nesvedl spíš jsem to za tebe schytal wink protože se mi dostavila odpověď ve stylu proč mám problém s rekluse když o tom nic nevím a přitom jsem se ptal na něco jiného  wink


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3060 19.12.2015 23:20:58

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

Filda napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Zbynek KTM - je to jen o zvyku, v podstatě to je teď jako težší kolo a díky zadní brzdě, kterou mám místo spojkové páčce se lépe brzda dávkuje a celkově se líp jezdí z kopce. Můžu být ve stupačkách a prstem si přibrzďovat big_smile

Me to nerikej, uz jsme to spolu v lese nekolikrat resili a plne chapu vsechny vyhody, ktere z teto koncepce plynou ano 

Proto jsem napsal: ....ale nez se na tom clovek nauci jezdit, tak musi jit nekolikrat solidne na drzku smile 

A Ty když stojíš ve stupačkách tak nedokážeš brzdit nohou??Jeslti máš nějaký handicap nohy tak chápu...

tvl uz zase musim něco napsat.....zbynek napsal něco ve smyslu ze ze když jede z kopce blbe se mu brzdí - dávkujebrzda-  z fildove otázky sem spis pochopil ze se ho pta proc brzdi rukou radej nez nohou....pokud jdu co nejdal ja dozadu tak me stejne limituje delka rukou nez ze budu mit zadek vzadu..... stacilo napsat je to pro me pohodlnejsí......

ani mi nevadi ze zbynek nepochopil otázku...mozna to filda bbe napsal...mozna blbe pisu i ja:-) tady se moc lidi stejne vzajemne nechape...akorát když něco napise filda tak se musí vždycky někdo najit kdo po nem půjde a11 

me by taky třeba nedělalo dobře mit dve packy nad sebou a stridat je...s reklse nemam vůbec problém....jen bych třeba ty packy neresil.....

Ono je to jednoduché, moc lidí nedokáže zkousnout že tady píšu i já smile A tak si na mě nahání ego ať už tady nebo v sz jako Mistr dotazů na pneu spacy, kterého asi zaskočila má odpověď natolik, že už se ani neozval smile. Ale je mi to volný, já se jim směju že jsou natolik omezení a hloupí že když chcou něco napsat tak si nepřečtou pár příspěvků zpět a jsou pak mimo mísu a vznikají zbytečné rozbroje, přitom by stačilo si pořádně přečíst otázku a pak napsat normální odpověď. Škoda že nefunguje ten NEW OFFMOTO TEAM no  lol  lol 

Editoval Filda (19.12.2015 23:25:40)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů