Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kupní smlouva v AJ

#1 08.09.2015 09:34:06

VENCA 92
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Motorka: KTM 400 SX - R.I.P. (ulomený ventil),GAS GAS EC 300,teraz zase pomeranč 250exc
Věk: 28
Tel: Ovocný
0 0

Kupní smlouva v AJ


Zdarec,
Nemá někdo kupní smlouvou v angličtině?  Jedu do Rumunska a chci prokazat na hranicích že motorka je moje a není kradena. Mam krosu proto tu smlouvu. nemůžu to najít na netu tu správnou kupní smlouvou a nechávat si to překládat nechci raději dám peníze do benzínu smile
Kdyby někdo měl budu rad
Děkuji smile
Bahnu zdar! smile

 offline 

 

#2 08.09.2015 09:48:08

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Kupní smlouva v AJ


Ahoj, sorry za ot, jen dotaz. To se tak dělá běžně u motorek bez papírů? Navíc je taková smlouva k něčemu, když není podepsaná oběma stranama v den koupě? Myslím, že by mohla stačit smlouva v CZ, ne? Však si Čech, vlastnictví to prokazuje a když je to zajímá, ať si to přeloží.

 offline 

 

#3 08.09.2015 10:59:18

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Kupní smlouva v AJ


Stačí plná moc, já to tak měl u auta, který na mě nebylo napsaný, ale provozoval sem ho já. Taky sme jeli do Rumunska a nikdo ani nic vidět nechtěl...

Pokud chceš tu smlouvu, zadej si na googlu ,,Bill for sale template" a stáhni si můstr, kterej se ti bude líbit.
Pokud budeš chtít plnou moc, opět do googlu a zadej ,,Power of attorney template"


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#4 08.09.2015 11:28:24

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Kupní smlouva v AJ


VENCA 92 : Jestli chceš, mám známého Rumuna...Pošli dokument (příloha v SZ) , nechám ti to přepsat do té jejich hatmatilky. Akorát nevím, jak bude na CZ klávesnici přepisovat ty jejich spešl znaky big_smile Netuším jak to řeší tohle...  usch 

K čemu to potřebuješ, nebo co od toho očekáváš je mi fuk, nemám ti s tím jak poradit. Leda přeložit, dál nemůžu sloužit.

 offline 

 

#5 08.09.2015 11:31:41

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Kupní smlouva v AJ


Apropo tak jednoduché slova a fráze jako "kupující"..."Cena"  "datum"...to lze realizovat i přes google translator.

Na formality typu - Prodávající se zavazuje že,..... kupující slibuje že...bych se vysral.

 offline 

 

#6 08.09.2015 11:59:48

VENCA 92
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Motorka: KTM 400 SX - R.I.P. (ulomený ventil),GAS GAS EC 300,teraz zase pomeranč 250exc
Věk: 28
Tel: Ovocný
0 0

Re: Kupní smlouva v AJ


Oka díky za názory
zkusím teda něco najít na google zadat tam to co piše SojkinXR6R
jako origo smlouvu mam ale jak se pak tam domluvit ukazu jim překlad a je to ;-)
Na jaře jsem to riskl bez ničeho a na hranicích pohoda ale ted raději nechci riskovat ;-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů