Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Suzuki DR600S zlobí

#1 03.08.2015 15:39:57

Suzuki DR600S zlobí


Ahoj, na bráchovo DRku řeším zajímavý problém. Moto chytá jak víno teplá i studená. Komprese dobrá, rozvody ok, svíčky ok... každopádně při jízdě funguje ve dvou režimech. Bud korektně reaguje na plyn, drží volnoběh jak má, ale výkon je dost slabý, nebo drží vyšší volnoběh, má hezčí zvuk a jde za plynem jak se na 600cm3 jednobuch patří. Během jízdy se tohle střídá. Při jízdě po rovině bez přidávání plynu si sama přidá/ubere. Když zrovna jede a drží se plnej plyn, tak chvílemi jdou otáčky nahoru v pohodě, chvílemi se to "dusí". Zkoušeli jsme jinej karburátor a bylo to stejný. V zapalování je čerstvě novej snímač polohy klik. hřídele, svíčky maj hezkou barvu. Někdy funguje pár km dobře, jindy na tom vůbec nejde jet. Podezírám, že si CDI nekorektně upravuje předstih, ale nemam jak to zjistit. Proto se ptám- byl by někdo ochotny půjčit na vyzkoušení svoje CDI? Tady je CDI s jedním snímačem polohy kliky. (přivezl bych moto autem a klidně nechal auto s klíčkama jako zálohu během projížďky) Ideálně Praha a střední Čechy. Nenapadá někoho co jsem přehlídnul a co by to mohlo dělat? Za ani ne 14 dnu odjíždíme do Rumunska a jestli to nedořeším bude to nepříjemný...

Díky moc

 offline 

 

#2 03.08.2015 19:23:38

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: Suzuki DR600S zlobí

 offline 

 

#3 04.08.2015 12:56:40

Re: Suzuki DR600S zlobí


Ahoj, zkusím to...díky

 offline 

 

#4 05.08.2015 13:41:20

Bugs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 201
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: GG 300, XT660X
2 0

Re: Suzuki DR600S zlobí


Podobný příznaky jsem řešil u své KLR 250. Bylo to lehce ohnutým dříkem ventilu - netěsností ventilu v sedle. Takhle hluboko jste motor asi nezkoumali, že?  heh1 

 offline 

 

#5 05.08.2015 22:43:08

Re: Suzuki DR600S zlobí


Bugs:

hlava dole nebyla. nicméně se mi potvrdilo moje podezření na CDI - měl jsem na polici dvou-snímačovou CDI, kterou jsem v nevědomosti špatně koupil asi před rokem a napadlo mě vsadit vše na jednu kartu, tak jsem jí upravil, aby šla použít na zapalko s jedním snímačem a jezdí to jak zamlada...Rumunsko je zachráněný smile

Každopádně díky všem co se pokusili pomoct/poradit...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů