Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pitný vak

#21 26.02.2012 11:33:34

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Pitný vak


volodaj:
Vak od Camelbaku je taky  ano  ano  ano Mám ho v M.U.L.E. a když je pořeba tak třeba na moto v Rumunsku jsem ho plnil 3 litry a měl ho v Deuteru. Mám k němu i zimní zateplení, takže v zimě ho beru na lyže i na sněžnice. Horký čaj v něm vydrží fakt dlouho i při pěkný kose.  ano2  Dávám do něj čaj, jonťák, grog......je pořád v kondici. Jen čas od času ho propláchnu octem nebo roztokem z tabletek od SIGGI a vypucuju štětkou.  yes .


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#22 27.07.2015 16:24:33

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: Pitný vak


Přemýšlím, že si do mojeho baťůžku koupím vak na vodu.

http://www.sportisimo.cz/arcore/h2o-bag … tAodccsCnw

Má to někdo z vás dané v normálním batohu, k tomuto účelu neurčenému? Musím se tam nějak ten vak připevnit? V batohu žádnou kapsu asi nemám, abych to tam šoupl.

 offline 

 

#23 27.07.2015 16:43:04

WERDISKO
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Letovicko
Motorka: Čínská mrdka 2pade
Věk: 32
0 1

Re: Pitný vak


Mám pytel z intersportu za 340,- na 2L.Mám ho v obyč baglu,má dírku,takže sem našil knoflík dovnitř a paráda



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4456_193390110000.jpg

Editoval WERDISKO (27.07.2015 16:47:59)


Učím se pomalu,zato rychle padám ...

 offline 

 

#24 27.07.2015 19:01:46

fiss
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 590
Založená vlákna
Místo: ???
Motorka: 36kw
Věk: 31%
Tel: cth
1 0

Re: Pitný vak


zachvat:

tesco 209kč batoh i s vakem ano 

 offline 

 

#25 27.07.2015 19:20:09

Re: Pitný vak


pro případné zájemce o obměnu nebo zachvat - pokud ti dosluhuje ruksak, tak s klidným svědomím mohu doporučit tento http://www.sportisimo.cz/arcore/cruiser/40918/

můj odešel do věčných lovišť a camelbag co mám na kolo se mě nechtělo dodrbat. Ten ruksak je ideální velikostí, má stavitelný objem zipem, ty jsou mimochodem opravdu kvalitní a na rozdíl od tesco a lídl materiálu je ten Arcore cruiser opravdu pevný a odolný matroš. (už jsem ho zádama brousil a nic, na řezu o šutr taky nic) .V hlavní kapse je závěs na pitný vak, vnitřní poutka na klasickou kovovou cyklopumpu (nemám rád na huštění motorky ty cykloklacíky, co stejně udělají mizerný tlak, sám vozík klasickou kovovou, jen myslím tu kratší), má to dostatek místa na vercajk, vestu, či lehčí bundu. Pak kapsa na doklady a vzadu je pak rozměrově ideální kapsa na ten nesmysl co se vozí vzadu usch . Pak to má skrytou kapsu dole se síťkou na cyklohelmu, ale třeba v zimě jsem tam měl neoprenový rukavice na přejezdy a pod. Hrudní i bederní pás OK, sedí dobře a za ty love jsem opravdu spokojený. Nelobuji, jen píšu osobní zkušenost, kdyby někdo přemýšlel a nechtěl si kupovat třeba zn. KRIEGA za dva tácky. a za pěťo gut cena wink  ano 

Editoval Ataman (29.07.2015 17:36:26)

 offline 

 

#26 27.07.2015 19:24:20

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Pitný vak


Ataman napsal(a):

pro případné zájemce o obměnu nebo zachvat - pokud ti dosluhuje ruksak, tak s klidným svědomím mohu doporučit tento http://www.sportisimo.cz/arcore/cruiser/40918/

můj odešel do věčných lovišť a camelbag co mám na kolo se mě nechtělo dodrbat. Ten ruksak je ideální velikostí, má stavitelný objem zipem, ty jsou mimochodem opravdu kvalitní a na rozdíl od tesco a lídl materiálu je ten Arcore cruiser opravdu pevný a odolný matroš. (už jsem ho zádama brousil a nic, na řezu o šutr taky nic) .V hlavní kapse je závěs na pitný vak, vnitřní poutka na klacsckou kovovou cyklopumpu (nemám rád na huštění moto cykloklacíky, co stejně udělají mizerný tlak, sám vozík klasickou kovovou, jen myslím tu kratší), má to dostatek místa na vercajk, vestu, či lehčí bundu. Pak kapsa na doklady a vzadu je pak rozměrově ideální kapsa na ten nesmysl co se vozí vzadu usch . Pak to má skrytou kapsu dole se sííťkou na cyklohelmu, ale třeba v zimě jsem tam měl neoprenový rukavice na přejezdy a pod. Hrudní i bederní pás OK, sedí dobře a za ty love jsem opravdu spokojený. Nelobuju, jen píšu osobní zkušenost, kdyby někdo přemíšlel a nechtěl si kupovat kriega za dva tácky. a za péťo gut cena wink  ano 

I já potvrzuju, mám ho druhým rokem a taky pohoda, kdybych jej opral, tak je jak nový wink 

 offline 

 

#27 27.07.2015 21:12:27

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Pitný vak


fiss napsal(a):

zachvat:

tesco 209kč batoh i s vakem ano 

jezdím taktéž, druhá sezona a bez problému  ano 

 offline 

 

#28 01.08.2015 08:32:35

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: Pitný vak


Tak jsem ve Sportisimu koupil ten rezervoar na vodu 1.5 litru a on uplně přesně pásne do kapsy v mém baťohu z Lidlu. Ten mám asi 3tím rokem a bez sebemenšího poškození. Tak z toho mám celkem radost  a1 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3017_img_20150731_1729571.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3017_img_20150731_1729421.jpg

 offline 

 

#29 01.08.2015 18:40:33

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Pitný vak


zachvat: Tenhle batoh z lidlu s kombinací Hydrapacku na 3L jsem měl taky a asi po třech letech jsem se nasral a vyměnil ho za Leatt H2 na 2.5L a jsem z něho nadšenej! 4 pásovej systém funguje a batoh drží nádherně! Hadička je dost dlouhá takže jsem ji fiknul, nasadil rychlospojku na hadice a zavedl jsem si to do helmy! Je to neskutečná výhoda... v některých situacích to je bezpečnější a nemusíš se starat o to kde ti jaká hadice lítá a nemusíš jí chytat a při závodě to je fakt skvělý  ano Teď na enduro campu jsem to maximálně využil  smile 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#30 02.08.2015 11:05:25

josip01
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Místo: Detva
Motorka: KTM 500 EXC-F SixDays ´17, ex KTM 690 R RallyRaid ´13, ex KTM LC4 640 enduro ´05, ex Aprilia Tuareg Rally 250 `87
Věk: 37
Tel: Nokia 3310
Web
0 0

Re: Pitný vak


WoxmenRX napsal(a):

zachvat: Tenhle batoh z lidlu s kombinací Hydrapacku na 3L jsem měl taky a asi po třech letech jsem se nasral a vyměnil ho za Leatt H2 na 2.5L a jsem z něho nadšenej! 4 pásovej systém funguje a batoh drží nádherně! Hadička je dost dlouhá takže jsem ji fiknul, nasadil rychlospojku na hadice a zavedl jsem si to do helmy! Je to neskutečná výhoda... v některých situacích to je bezpečnější a nemusíš se starat o to kde ti jaká hadice lítá a nemusíš jí chytat a při závodě to je fakt skvělý  ano Teď na enduro campu jsem to maximálně využil  smile 

kde si kupil tu rychlospojku na hadicu? alebo mas tu original drahu od Leattu?


som skromný a najlepší.............

 offline 

 

#31 02.08.2015 19:18:05

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Pitný vak


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#32 11.08.2015 09:31:33

Re: Pitný vak


Narazil jsem na zajímavý článeko vacích, v kterém však chybí konkrétní modely a chtěl bych si vybrat nějaký univerzálnější - převážně turistika, pak moto a kolo, ideálně do tisícovky, nějaký tip?

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů