Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kotvení motocyklu

#41 28.03.2015 22:15:48

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Kotvení motocyklu


Neviděl bych to tak skepticky. Pokud by se podobné zařízení použilo pro vozidlo typu HB ev. Combi a použilo částečné vynesení přes povolené zatížení střechy - přes Hagusy, nebo i přes zahrádku namontovanou do žlábků - při statickém zatížení TZ 75kg a povoleném zatížení střechy 70kg bych se dostal na hmotnost 145kg. Po odečtení cca 110kg Raduzovo YZka by samotnýdržák na kouli + ramena k hagusům mohly vážit 35kg. Spojil bych třeba konce motorky popruhy ke střeše a střed motorky posadil na kouli.
Takže použitelné i pro malá auta - a homologaci na demontovatelnou věc................ta samotná věc je náklad. Pokud tedy splním požadavky pro náklad - upevnění, nezakrytí RZ nebo světel a pod. mělo by to projít i u kontroly PČR. To už by mohli chtít za chvíli i homologaci na lešenářskou trubku, co povezu na střeše. Ne na homologovaném střešním nosiči, ale na dece položené na střeše, nebo na tu deku. A homologaci na tu prádelní šňůru, kterou jsem sundal na půdě tchýni z krku a teď s ní přivázal ty trubky.

 offline 

 

#42 29.03.2015 01:11:53

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Kotvení motocyklu


Brůča napsal(a):

Neviděl bych to tak skepticky. Pokud by se podobné zařízení použilo pro vozidlo typu HB ev. Combi a použilo částečné vynesení přes povolené zatížení střechy - přes Hagusy, nebo i přes zahrádku namontovanou do žlábků - při statickém zatížení TZ 75kg a povoleném zatížení střechy 70kg bych se dostal na hmotnost 145kg. Po odečtení cca 110kg Raduzovo YZka by samotnýdržák na kouli + ramena k hagusům mohly vážit 35kg. Spojil bych třeba konce motorky popruhy ke střeše a střed motorky posadil na kouli.
Takže použitelné i pro malá auta - a homologaci na demontovatelnou věc................ta samotná věc je náklad. Pokud tedy splním požadavky pro náklad - upevnění, nezakrytí RZ nebo světel a pod. mělo by to projít i u kontroly PČR. To už by mohli chtít za chvíli i homologaci na lešenářskou trubku, co povezu na střeše. Ne na homologovaném střešním nosiči, ale na dece položené na střeše, nebo na tu deku. A homologaci na tu prádelní šňůru, kterou jsem sundal na půdě tchýni z krku a teď s ní přivázal ty trubky.

No mne je to celkem jedno, odpoved byla tomu, kdo se ptal, jelikoz jsme jako Cr ve svazku s vysavacem Eu tak vse podleha homologaci a to cos napsal, zni verohodne, ale ja uz jsem zvyklej  vsude problemum predchazet, protoze jak se dostanes do viru udalosti tak se do toho zamotas a jsi v riti. Ja mam rad svuj cas a sere me, kdyz mi zacne 3.ti osoba nebo urad diktovat co mam delat a jak, byt ve sporu s nekym at je to clovek nebo urad nikam nevede, sharija tam neni v Cr a zena se muze primerene branit az po znasilneni, nebo po par reznych ranach, muz pouze ve smrtelne kreci heh2 

s tou tchyni ano , ja mam stesti uz se rozklada nekolik let, ale byvala stacila pochytit dost, nastesti pro mne jen slabym odvarem usch , no fciil jsem tak svobodny, jak su mladyyyy

Vis uz jen to, ze u nas by toto stalo 15litru, skrze tu homo a clo a Dph a zisk a vse je to vlastne k nicemu, vzpominam si, ze jsem mel, kdyz jsem byl pouhym usakem mladym jsme prevazeli krosky polozene na pneumatice ve voziku a vzdy jsem dojel bez problemu, dnes tomu nejak tak holdujou vsemu ty LOVE gp 


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů