Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Vývojové centrum

#1 24.11.2014 18:15:25

Vývojové centrum


Ogaři z Valašska a Čech, co kdyby se na offmotu založil nějaký klub kde by se zveřejňovaly nějaké naše české výmysly a vychytávky.Co kdyby se tu našli machři kteří rozumí technice a  dali sem páru návodů jak něco za páru korun udělat doma na koleně.
Většinou se všechno dělá za prachy ale možná že nejsme všici takové straky a kurvy.
Já jsem si třeba udělal rychloupínáky na krosku a dal jsem tu někde nákresy.To samé by se dalo udělat s mnoha chujovinama na motorku.Třeba jak jsem si jednoduše spravil podrážku na botě.Stačil chemoprén, páru krátkých samořezek a boty vydržely o rok dél.
Stačí dát pár nákresů s kótama v nějakém IT formátu a je levně vyrobeno tisíce kusů rozet na laseru.Možná že to bude Radůzovi kazit kšefty ale mohli by jste všici ušetřit spoustu kaček za které by se dala koupit třeba slivovice,kobzole,vepř,benál a ještě by v hrníčku zbylo na milenku  a1 .
Tohle asi nezní tržně ale když ty kujvy chtějí třeba za chladič pětku tak by mě cip jebnul..Prodávají se výstuhy za cca 2500Kč ale je to fake jak jsem viděl předevčírem u kamaráda.Když jsem si je udělal po svém tak vydržely asik 5* více.Pokud by si některou z našich vychytávek někdo neoprávněně patentoval tak se domluvíme (samozřejmě mimo síť) a dáme mu do držky zmr.ovi.
Nezní to krásně a férově???
Je mi jasné že už teď je tu spousta vychytávek ale mohlo by to být pohromadě.
Myslím že ani Yamaha ani Honda ani suzuki  ani  ........ na to nezkrachujou.
Mějte se a smějte se. a1 

Editoval Smrček (24.11.2014 18:21:03)

 offline 

 

#2 24.11.2014 18:38:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Vývojové centrum


Smrček:

hele, proč jen ogaři z Valašska a Čech ??????? heh11  a1 

jinak nevím, jestli se bude chtít lidem dělit o nápady..............z mnoha důvodů sad 

na foru je celkem dost návodů  ano 
http://www.offmoto.com/viewforum.php?id=132

EDIT:
a další věc, tohle forum je přístupné úplně pro každého, i pro neregistrované, tudíž všechno se dá hezky někomu na talíř  a11 

Editoval Strejda-GC (24.11.2014 19:03:49)

 offline 

 

#3 24.11.2014 19:42:30

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Vývojové centrum


Strejda-GC:

No a teď si mu zkazil plán big_smile big_smile a20  stop2 


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#4 25.11.2014 00:34:14

Re: Vývojové centrum


Sojkin86.
Pizzu plán,kašli na plán.Mohl by třeba někdo vymyslet ten sněžný pás nějak podomácku a levně a pak to sem přihrát.Nebude to nic tak složitého a nemusím všechno vymyslet sám.Mám spoustu jiných chujovin na práci.
Nicméně Jak píše Strejda je tu spousta zlepšováků už teď o kterých jsem ani nevěděl.

 offline 

 

#5 25.11.2014 06:50:37

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Vývojové centrum


Smrček napsal(a):

Sojkin86.
Pizzu plán,kašli na plán.Mohl by třeba někdo vymyslet ten sněžný pás nějak podomácku a levně a pak to sem přihrát.Nebude to nic tak složitého a nemusím všechno vymyslet sám.Mám spoustu jiných chujovin na práci.
Nicméně Jak píše Strejda je tu spousta zlepšováků už teď o kterých jsem ani nevěděl.

Snežný pás podomácku a levně  usch  Čeče to seš nějak špatně takovej odbornik tady asi nebude  nee1 

 

#6 25.11.2014 07:11:35

Re: Vývojové centrum


Už je mi to jasné, vše se musí koupit od výrobce z číny přes prostředníka USSA za pomoci zdejších těžce pracujísích dealerů. big_smile  ano 

 offline 

 

#7 25.11.2014 19:59:35

Re: Vývojové centrum


Nejde mi do kebule jedna věc. To by jako nikomu nepřišlo vhod kdyby tu někdo dal nějaký jednoduchý návod na nějakou levnou způsobilou obdobu exploreru?
Znám lidi v okolí co dokáží vyrobit elektronářadí za 1/3 tzv. tržní ceny a ještě prý v lepší kvalitě.Lidi trošku se  snažte kujva.

 offline 

 

#8 25.11.2014 20:24:24

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Vývojové centrum


Já bych rád přispěl ale zatim sem vynalez hov.. usch  usch 

 offline 

 

#9 25.11.2014 20:57:21

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Vývojové centrum


Smrček: Co to představuje "výroba elektronářadí" ?


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#10 25.11.2014 21:23:26

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Vývojové centrum


Najdeš starou pračku vezmeš motor a uděláš z ní brusku nebo vrtačku aaaaa nebooooo soustruh ??By mě to taky zajímalo za třetinu ceny udělat třeba akuvrtačku lepší než narex fíííha.

 

#11 25.11.2014 21:47:51

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Vývojové centrum


babaexc napsal(a):

Najdeš starou pračku vezmeš motor a uděláš z ní brusku nebo vrtačku aaaaa nebooooo soustruh ??By mě to taky zajímalo za třetinu ceny udělat třeba akuvrtačku lepší než narex fíííha.

cokoli je lepsi nez narex wink
ja se ted treba pustil do 3D tiskarny da se unas koupit za 20 a vys naklady mam spocitane na 7tis kdyz ji postavim sam tak uvidime takze bych se ani nedivil ze nekdo stavi elektronaradi za tretinu ceny

 offline 

 

#12 25.11.2014 22:47:44

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Vývojové centrum


Ditrow napsal(a):

babaexc napsal(a):

Najdeš starou pračku vezmeš motor a uděláš z ní brusku nebo vrtačku aaaaa nebooooo soustruh ??By mě to taky zajímalo za třetinu ceny udělat třeba akuvrtačku lepší než narex fíííha.

cokoli je lepsi nez narex wink
ja se ted treba pustil do 3D tiskarny da se unas koupit za 20 a vys naklady mam spocitane na 7tis kdyz ji postavim sam tak uvidime takze bych se ani nedivil ze nekdo stavi elektronaradi za tretinu ceny

A jakou bude mít ta 3D tiskárna přesnost?

 offline 

 

#13 25.11.2014 22:56:26

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Vývojové centrum


SethX napsal(a):

Ditrow napsal(a):

babaexc napsal(a):

Najdeš starou pračku vezmeš motor a uděláš z ní brusku nebo vrtačku aaaaa nebooooo soustruh ??By mě to taky zajímalo za třetinu ceny udělat třeba akuvrtačku lepší než narex fíííha.

cokoli je lepsi nez narex wink
ja se ted treba pustil do 3D tiskarny da se unas koupit za 20 a vys naklady mam spocitane na 7tis kdyz ji postavim sam tak uvidime takze bych se ani nedivil ze nekdo stavi elektronaradi za tretinu ceny

A jakou bude mít ta 3D tiskárna přesnost?

to se uvidi podle kalibrace ale jsou hodne presne uvidime v lednu, najdi si na youtube reprap prusa i3 tam jsou ukazdy tisku a tisknou se u dily primo pro stavbu tiskarny a ty musi byt hodne presne wink takze vse zavisi na kalibraci a nastaveni krokovych motoru wink a na zvolene sirce trysky

Editoval Ditrow (25.11.2014 23:09:24)

 offline 

 

#14 25.11.2014 22:57:32

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Vývojové centrum


Strejda-GC napsal(a):

Ditrow:

půjde s tou tiskárnou udělat tohle ? 


http://www.party-karneval.sk/emdata/products/2397_l.jpg

to si budes pripinat na sedlo motorky jo?? big_smile
neni problem 20ti centimetrovy big_smile pro tebe obednam i ruzove klubo plastu wink

Editoval Ditrow (25.11.2014 23:01:11)

 offline 

 

#15 25.11.2014 23:28:55

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Vývojové centrum


Ditrow:

ok, vezmu toho více, bude zájem   a1  a1 

 offline 

 

#16 26.11.2014 06:40:02

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Vývojové centrum


Strejda-GC:

aspon si tu jizdu vic uzijete big_smile

 offline 

 

#17 26.11.2014 08:22:15

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Vývojové centrum


Ditrow napsal(a):

babaexc napsal(a):

Najdeš starou pračku vezmeš motor a uděláš z ní brusku nebo vrtačku aaaaa nebooooo soustruh ??By mě to taky zajímalo za třetinu ceny udělat třeba akuvrtačku lepší než narex fíííha.

cokoli je lepsi nez narex wink
ja se ted treba pustil do 3D tiskarny da se unas koupit za 20 a vys naklady mam spocitane na 7tis kdyz ji postavim sam tak uvidime takze bych se ani nedivil ze nekdo stavi elektronaradi za tretinu ceny

Vyprdni se na 3D tiskárnu,ta už se dělá skoro ve velkým,když děláš do tý elektriky tak postav nějako kosmickou raketu na aku ( asponˇpro 100 lidí ),to by byla bomba,to by se všici ti předražení vývojáři a výrobci el.kurvítek apod. pos.li  lol 
Stejně je po těch el.šmejdech houno

http://www.novinky.cz/auto/353944-elekt … -auta.html


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#18 26.11.2014 12:38:57

Re: Vývojové centrum


Ten ...... známý vyrábí pásové pily, el. hoblíky,frézy a spoustu jiných pičovin.
Má zakázky na našem trhu valí to do  Rakous a něco mlel že bude dělat i pro USSA.
Tady nejde o nějaký design ale o užitkovou hodnotu,kvalitu,výdrž,dovednosti přístroje ....
Docela mě zaráží jak se to tu někteří snaží účelově dehonestovat.Lidi jsou u nás šikovní.
Dám příklad mikina lodias 3500Kč.Šikovná holka si ji spíchne za pár kaček.Úžitná hodnota a vzhled totožný nebo lepší jen tam není to logo.Pro metrosexuály a narcisy co tam to logo potřebují to samozřejmě nebude ono.
Jak jsem říkal nejde mi o to aby na té mašině musel být nápis Explorer ale aby to bylo funkční a dostupnější a to neříkám z pozice člověka který by si nemohl dovolit ten strojek koupit.
Motor z pračky :-))))))

Editoval Smrček (26.11.2014 12:41:58)

 offline 

 

#19 26.11.2014 14:05:53

Re: Vývojové centrum


Třeba zde je borec který na to jde asi správně.

https://www.youtube.com/watch?v=HYLazxjcFLk

jsem se hnedka jak jsem viděl ty jekle na vozíku a pak podruhé když jsem viděl ty rozkuchané staré pleumatiky.Měl jsem podobné úvahy.Jen bych si nechtěl takovým traktorem nechtě přejet nohu.Stejné dilema měl  i s Treleborgama které jsem si chtěl pořídit.Několik dní jsem je zvažoval ale při jedné vyjížďce na mě skočila příkopa a já najednou seděl na otáčejícím se zadním kole.Kdyby tam byly ty treleborgy s hrotama tak si dlouho nesednu.

 offline 

 

#20 26.11.2014 15:29:52

gal0s
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 157
Založená vlákna
Motorka: čína 125ccm
Věk: málo
0 0

Re: Vývojové centrum


Kámoš taky skládá 3d tiskárnu na maturitu 20x20x20 (cm) a taky 7 k zatím ale už to začíná zapojovat a přesnost bych řekl 0,1mm i možná víc

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů