Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

XT600 ložiska krku

#1 28.09.2009 16:30:22

XT600 ložiska krku


Zdravim..mám XT600 rok 89 a mám problém s krkem řízení.Když vyrazim na projížďku tak je vše celkem v pohode a po cca 45min. až hodině ježdění má řízení kakoby snahu držet v přímém směru.Čím déle se jezdí tím je to horší (nějaké chroupání nebo cokoli ale slyšet vůbec není).Myslim si že to bude chtít vyměnit ložiska,ale radši se tady ještě ptám..díky za rady smile

 offline 

 

#2 28.09.2009 21:41:32

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Re: XT600 ložiska krku


davers napsal(a):

Zdravim..mám XT600 rok 89 a mám problém s krkem řízení.Když vyrazim na projížďku tak je vše celkem v pohode a po cca 45min. až hodině ježdění má řízení kakoby snahu držet v přímém směru.Čím déle se jezdí tím je to horší (nějaké chroupání nebo cokoli ale slyšet vůbec není).Myslim si že to bude chtít vyměnit ložiska,ale radši se tady ještě ptám..díky za rady smile

Určitě vyměnit. Ono ti to ani cvakat nemusí - určitě bude zatečené vodou a bude rezavé jak liška - a přes tu rez to právě dělá, ty válečky v tom jezdit nemůžou.
Sem měl přesně to samé, spodní ložisko jak liška. Vyměň a paráda.  key  yes  Samozřejmě obě, když to bude rozdělané  wink

 offline 

 

#3 29.09.2009 14:53:22

Re: XT600 ložiska krku


Ok..díky moc za názory! wink

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů