Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#521 09.11.2014 20:41:04

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


xfany napsal(a):

A jestli je tezke delat policistu tvl tak at jde do fabriky zvedat zavoru na vratnici pro boha!!!!

přesně tak....
Myšleno z pohledu jiného... ty Janku  heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#522 09.11.2014 20:51:40

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Tak já myslím, že důležité je vědět, že máme úhel beta:

https://www.youtube.com/watch?v=Mw64TPHRHeU

Jantare  heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#523 09.11.2014 21:32:33

Full Throttle
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: KTM 500 EXC-F
1 0

Re: Do lesa NE!


No... je to hnus ,ale stalo se  a31 těžko soudit benga...třeba ho už párkrát naháneli kvůli tomu bordelu co tam dělal ....težko říct. A když nereagoval na zastavení ? co se honilo hlavou tem policajtům když nereagoval a začal ujíždět taky nikdo neví ....třeba dealer písku na motorce ...... možná jen vykrádal z aut autorádia. ...... ukradl motorku......atd ,
další...
výhled s auta bengu...viděli ten sloup když se chystali ho tuknout ? nezabrzdila nečekaně motorka ? .....jak zastavit motorku jinak než tuknout ?? .....těžko soudit, co se  honilo hlavou bengum než přišel hodně slušnej tukanec.
A reakce bengu ?? Hnus na entou. Chtělo to o dost víc profesionality,která by třeba přišla kdyby nebyla rána do sloupu....adrenalin...vztek....když člověk dostane  airbag do držky těžko bude hledat klid a profesionalitu .....těžko říct...benga nic nevydržej a hned se sesypou jak domeček s karet .....asi se stalo moc špatných okolností v jednu chvili....
Nejdůležitější je, že to ten 20letý kluk bez trvalej násletků přežil i když nedomyslel, co se všechno může stát když nezastaví a že to pokaždé nekončí zamáváním po zadním kole.

Tím nehajím jakýmkoliv způsobem benga  vyk! 

 offline 

 

#524 09.11.2014 21:37:17

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


Raduz TT600r napsal(a):

A fízla dělat není lehký - o tom cosi vím. Kámoš občas vypráví.
Šulínek, co si myslel, že je mistr světa a měl s námi místními řekněme rozdílný názor si to pak těžce vyžral na pokutách nasázených kámošem, bo byl úřad jaxi... no... neobjektivní.

Někdy je se zaujatost hodí, jindy je na škodu - vždy záleží na tom, co se skutečně stane a kdo to jak pojme.

Ti bejku ... fízl je školenej , otestovanej , ozbrojenej pravomocí , je placenej za to aby byl vyrovnanej a hlavně nesmí myslet!!! V tomhle případě soudit a vykonat trest ... normálně ho sestřelil ani neubral ... kdokoli jinej by šel za pokus o vraždu.

....psychopat... ani na vrátnici by se nehodil.... myslím, že ho převelej na bouchací komando do prahy na to má vlohy

Janek by napsal, že to je dement co nás stojí fůru peněz ... rozstřelí služební auto , zruší motorku a léčení toho blbečka co se nechal chytit bude taky fúra peněz... dal bych mu to zaplatit kreténovi.

 offline 

 

#525 09.11.2014 21:43:22

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


MikiberG napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

A fízla dělat není lehký - o tom cosi vím. Kámoš občas vypráví.
Šulínek, co si myslel, že je mistr světa a měl s námi místními řekněme rozdílný názor si to pak těžce vyžral na pokutách nasázených kámošem, bo byl úřad jaxi... no... neobjektivní.

Někdy je se zaujatost hodí, jindy je na škodu - vždy záleží na tom, co se skutečně stane a kdo to jak pojme.

Ti bejku ... fízl je školenej , otestovanej , ozbrojenej pravomocí , je placenej za to aby byl vyrovnanej a hlavně nesmí myslet!!! V tomhle případě soudit a vykonat trest ... normálně ho sestřelil ani neubral ... kdokoli jinej by šel za pokus o vraždu.

....psychopat... ani na vrátnici by se nehodil.... myslím, že ho převelej na bouchací komando do prahy na to má vlohy

Janek by napsal, že to je dement co nás stojí fůru peněz ... rozstřelí služební auto , zruší motorku a léčení toho blbečka co se nechal chytit bude taky fúra peněz... dal bych mu to zaplatit kreténovi.

No, hele, ty si můžeš dovolit tohle napsat....
Já bych sice (třeba jako otec sestřelenýho klučiny) věděl, co dělat a nijak bych se za to asi později nepyšnil, ale to víš... starosta nesmí...
Benga jsou přece právoplatný ORGÁN, kterému všichni věří, páč pomáhají a chrání  a2 



.... nebo ne? heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#526 09.11.2014 21:51:52

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


Full Throttle:
 lol další ... tak je prosimtě neobhajuj ... jen pro úvahu:
- tím spíš jestli dělal jen bordel tak to není důvod poškodit zdraví ... mají mít prostředky aby to dokázali řešit a mají je !!! např maj šetřit/zjistit, a zajít si za ním
- ťuknutí není způsob zastavení
- to jako žiješ v tom že když nezastavíš tak tě můžou vytlačit z dálnice , přejet buldozerem....?? ... co když vezeš manželku k porodu , nebo uháníš zabránit ujmě na zdraví ... nezastavení je přestupek ... nic víc
- co se honilo poldovi hlavou ... právě že debility nesvéprávnýho psychopata
- čí je problém jak zastavit motorku bez ujmy na zdraví? , to by byla demagogie ... od toho platíme daně aby si zajistili prostředky a nezabili tě při pokusu tě legitimovat
-  lol  lol ať jde prodávat do krámu když nezvládá profesionalitu....

 offline 

 

#527 09.11.2014 21:56:06

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


Raduz TT600r:
.. jj smile ... no hele v tomhle případě by asi nemělo cenu nic řešit v tom pravým slova smyslu, a prostě se na tom finančně zahojit ... pořád je to orgán, kluk je živej , kosti srostou , holt narazil na většího vola než čekal  no ... smile
... myslím že Sokol by si smlsnul smile

 offline 

 

#528 09.11.2014 22:02:56

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Víš jak... Kaktibjazavut? Dyť víš, ne... Ale to jen v případě, kdyby "kosti nesrostly".... nebo  dead 
Tady do toho asi šlapat formou takovou, aby z toho měl dement postih a je.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#529 09.11.2014 22:04:38

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Raduz TT600r napsal(a):

Víš jak... Kaktibjazavut? Dyť víš, ne... Ale to jen v případě, kdyby "kosti nesrostly".... nebo  dead 
Tady do toho asi šlapat formou takovou, aby z toho měl dement postih a je.

Nebo nechat nacouvat 8kolku MANa do předzahrádky a složit fůru nekvalitního hnoje, když by byli na dovolené - to potěší  heh2  - k tomu samozřejmě sundat sloupek  lol  lol  lol 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#530 09.11.2014 23:48:18

stakr1
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Motorka: Yamaha
Věk: 38
0 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG napsal(a):

Full Throttle:
 lol další ... tak je prosimtě neobhajuj ... jen pro úvahu:
- tím spíš jestli dělal jen bordel tak to není důvod poškodit zdraví ... mají mít prostředky aby to dokázali řešit a mají je !!! např maj šetřit/zjistit, a zajít si za ním
- ťuknutí není způsob zastavení
- to jako žiješ v tom že když nezastavíš tak tě můžou vytlačit z dálnice , přejet buldozerem....?? ... co když vezeš manželku k porodu , nebo uháníš zabránit ujmě na zdraví ... nezastavení je přestupek ... nic víc
- co se honilo poldovi hlavou ... právě že debility nesvéprávnýho psychopata
- čí je problém jak zastavit motorku bez ujmy na zdraví? , to by byla demagogie ... od toho platíme daně aby si zajistili prostředky a nezabili tě při pokusu tě legitimovat
-  lol  lol ať jde prodávat do krámu když nezvládá profesionalitu....

On měl zastavit a poslechnout výzvy k zastavení o tom žádná, následky nezastavení ať si nese sám ( v jiných státech by dopadl mnohem hůře). Přečti si bod f,g, toto může policista použít, pokud nebude uposlechnuto jeho výzvy.

POUŽITÍ DONUCOVACÍCH PROSTŘEDKŮ A ZBRANĚ
§ 51
Obecné ustanovení
Policista je oprávněn použít při zákroku donucovací prostředek a zbraň, k jejichž používání byl vycvičen.
§ 52
Donucovací prostředky
Donucovacími prostředky jsou
a) hmaty, chvaty, údery a kopy,
b) slzotvorný, elektrický nebo jiný obdobně dočasně zneschopňující prostředek,
c) obušek a jiný úderný prostředek,
d) vrhací prostředek mající povahu střelné zbraně podle jiného právního předpisu s dočasně zneschopňujícími účinky,
e) vrhací prostředek, který nemá povahu zbraně podle § 56 odst. 5,
f) zastavovací pás, zahrazení cesty vozidlem a jiný prostředek k násilnému zastavení vozidla nebo zabránění odjezdu vozidla,
g) vytlačování vozidlem,
h) vytlačování štítem,
i) vytlačování koněm,
j) služební pes,
k) vodní stříkač,
l) zásahová výbuška,
m) úder střelnou zbraní,
n) hrozba namířenou střelnou zbraní,
o) varovný výstřel,
p) pouta,
q) prostředek k zamezení prostorové orientace.
§ 53
Obecné podmínky použití donucovacího prostředku
(1) Policista je oprávněn použít donucovací prostředek k ochraně bezpečnosti své osoby, jiné osoby nebo majetku anebo k ochraně veřejného pořádku.
(2) Před použitím donucovacího prostředku je policista povinen vyzvat osobu, proti které zakročuje, aby upustila od protiprávního jednání, s výstrahou, že bude použito donucovacích prostředků. To neplatí v případě použití prostředku k zabránění odjezdu vozidla. Od výzvy s výstrahou lze upustit v případě, že je ohrožen život nebo zdraví osoby a zákrok nesnese odkladu.
(3) Policista je oprávněn použít donucovací prostředek, který
a) umožní dosažení účelu sledovaného zákrokem a
b) je nezbytný k překonání odporu nebo útoku osoby, proti níž zakročuje.
(4) Elektrický donucovací prostředek je policista oprávněn použít pouze, pokud by použití jiného donucovacího prostředku zjevně nebylo dostatečné k dosažení účelu sledovaného zákrokem.
(5) Policista při použití donucovacího prostředku dbá na to, aby nezpůsobil osobě újmu zřejmě nepřiměřenou povaze a nebezpečnosti jejího protiprávního jednání.

Když povezu ženu k porodu, tak za prvé jsem blb že ji vezu sám, protože v porodnici o mě nikdo nic neví, a mě může žena v autě i umřít, záchranka se hlásí předem, za druhé nebudu ujíždět a za třetí zastavím a vše rozumně vysvětlím a možná mě ještě doprovodí. Jinak toho co ujížděl, jsem po nějaké době viděl v nějakém pořadu, nevím přesně, se sádrou na noze a o berlích, dělal dojem frajera až na půdu, bez řidičáku, co až mu sundají sádru, bude jezdit dál, a možná i někoho přejede, podle toho co řikal, se vůbec nepoučil.( mimochodem v např. v Rakousky by šel rovnou do vazby, zabavení motorky).
Policajt do něho rozhodně neměl kopat, jasný profesní selhání, za tohle nebude nijak povýšen, nebo přeřazen na lepší místo, je to řadový policajt, který to odnese s plnou parádou.
Chceš říct, jak by to dopadlo, kdyby se ho šli zeptat domů, proč jezdí bez řidičáku ? Ti policajti v autě to ani nemuseli vědět, jen chtěli zastavit vozidlo( motorku) a to jim začalo bezdůvodně ujíždět. Kdyby byl slušně vychovanej, tak nejezdí bez řidičáku a zastaví, hlavní problém vidím v rodině, policajti a nehoda je jen důsledek. Pokud budou takový jezdit po silnicích a budou si stále myslet, že se jim nic nestane ( myslím právní postih jako např. v Rakousku), tak budou naše silnice vypadat, jak vypadají.
Oni Tě nechtějí zabít při pokusu o zjištění totožnosti, stačí se jen chovat dle pravidel a zákonů, pokud to někdo nerespektuje, ať si nese následky sám. V Americe by si to dovolil asi jen jednou nezastavit, ale mi bohužel nemáme demokracii, ale anarchii.

 offline 

 

#531 10.11.2014 08:44:14

EL.BEER
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: EXC 450
0 0

Re: Do lesa NE!


stakr1:
To je všechno pěkný co píšeš, ale ve skutečnosti znám dost policajtů co jezdí zásahy a když nastane taková situace, že někoho honí tak si chcou bouchnout.

Editoval EL.BEER (10.11.2014 15:30:41)


Když to nejde silou, tak to jde ještě větší silou.

 offline 

 

#532 10.11.2014 09:57:11

stakr1
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Motorka: Yamaha
Věk: 38
0 0

Re: Do lesa NE!


xfany napsal(a):

 § 53 odst. 5 PolČR, podle kterého má policista při použití donucovacího prostředku dbát na to, aby nezpůsobil osobě újmu zřejmě nepřiměřenou povaze a nebezpečnosti jejího protiprávního jednání.

Co prosim znamena radovi policista?? To je ten co nemusi bejt profik??

Svedecke vypovedi uvadeji mj. to ze motocykl hsq po cca 100 metrech neskutecne ho icky zpomalil a jel ke krajnici....

Prosim Tě, hlavně předem, se jich(policistů), vysloveně nezastávám,nebyl jsem u toho, vím co dokáží udělat svědecké výpovědi, a je bohužel spousta lidí, kteří si svědky mohou dovolit zaplatit, aniž by tam Ti svědci byly. Při použití těch donucovacích prostředků, např. hmaty a chvaty sebeobrany, dojde i k tomu, že oni se učí použít před nimi tkz. navolňovací úder, a pak použijí např. páku na prsty a ruku, čímž Tě znehybní, můžeš dělat jen drobný přestupek např. proti veřejnému pořádku, neuposlechneš výzvy, policajt použije donucovací prostředek, a může se stát, že Ti třeba natáhne vazy, nebo něco horšího, pak už je na soudci a schopnosti právníků, jak to vyhodnotí, zda to bylo přiměřené, nebo ne. Taky existuje bezohledná a nebezpečná jízda, kterou ohrozí policisty, nebo ostatní příslušníky provozu. Na druhou stranu, když dnes jezdí dosz lidí pod vlivem nejenom alkoholu, tak se jim moc ani nedivim, že pokud jim někdo začne ujíždět, tak jdou proti němu tvrdě, sám radši zastavim a tomuhle předejdu.
Mám dva kluky 7 a 5 let a snažim se je vychovávat tak, aby se nemuseli chovat, jak ten kluk co ho policajti srazili, doufám, že se mi to povede, takže se dokážu podívat i ze strany rodiče.
Řadový je ten, co šlape chodník, dělají psychotesty, zaměřené hlavně na agresivitu, prý z uchazečů co se k Policii ČR hlásí, tak z 10-ti uchazečů, 8 vyhodí na psychotestech, znám kluky, co neudělali psychotesty u Policie ČR, za týden šli dělat psychotesty k městské policii a tam prošly. Profík by měl být každý policista, ale nikdo znás není neomylný a každému v jakémkoliv zaměstnání se stalo, že někdy chyboval, pokud mi budeš tvrdit, že zde jde o život, mohu Ti napsat, ale pouze do SZ , jak dnes a denně chybují lékaři, jak obvodní, tak v nemocnicích,kde jde opravdu o život.

Co je dle svědků neskutečná honička po cca 100 metrech, to si nedovedu představit.
Víš ,je tam spousta věcí, který mi tady nevyřešíme, jen jsem napsal můj pohled na věc, jiný budou mýt právníci, 10 právníků a 10 názorů na stejnou věc.

 offline 

 

#533 10.11.2014 09:59:17

stakr1
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Motorka: Yamaha
Věk: 38
0 0

Re: Do lesa NE!


EL.BEER napsal(a):

stakr1:
To je všechno pěkný co píšeš, ale ve skutečnosti znám dost policajtů co jezdí zásahy, že když nastane taková situace, že někoho honí tak prostě si chcou bouchnout.

Věřim Ti, a to je bohužel profesní selhání toho policajta pokud to udělá, a následky si musí pak nést.

 offline 

 

#534 10.11.2014 10:19:33

Zadrhell
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 16
Založená vlákna
Místo: středočeský kraj
Motorka: TM EN 300
Věk: 31
0 0

Re: Do lesa NE!


stakr1:

To jenom samý možná a kdyby a tehdá... Tenhle kluk ale nic jinýho,než že neměl řidičák nespáchal. Tyhle vaše teorie jsou naprosto mimo. Protože to by jste nesměli vyjít za plot,aby vám nehrozilo jakékoli nebezpečí. Natož sednout do auta,nebo na kolo,motorku.... Řešte to co je a né to co by mohlo být. Mohli by taky padat hovna místo vloček... Mě jako mladýho taky chytli,bez řidičáku,bez techničáku,technický a ještě bez helmy. Jenomže jsem byl na Pionýru,ve 13ti letech. Ještě mě poslali domu pro peníze na pokutu a helmu a měli ze mě prdel za dvě stovky. Dneska není problém mít pořádnou motorku,tak halt mohl zkusit ujet. Byla to klukovina. Neříkám že správná,ale kdo z lidí zrovna tady na tomto foru at uz fizlum nebo lesni strazi zastavuje?. Ale aby někoho takhle sejmuli,to fakt né. Tohle není adekvátní zastavení hříšníka v 21 století a neodpovídá to jeho přestupku. Pomáhat a chránit???? Spíš machrovat a mrzačit Proč si nepřivolali posilu a neudělali zátaras? Od čeho maji vysílačky a dispečink? Pánové... Jen kdyby takhle sejmuli vás...

 offline 

 

#535 10.11.2014 10:54:18

Full Throttle
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: KTM 500 EXC-F
1 0

Re: Do lesa NE!


Zadrhell napsal(a):

stakr1:

To jenom samý možná a kdyby a tehdá... Tenhle kluk ale nic jinýho,než že neměl řidičák nespáchal. Tyhle vaše teorie jsou naprosto mimo. Protože to by jste nesměli vyjít za plot,aby vám nehrozilo jakékoli nebezpečí. Natož sednout do auta,nebo na kolo,motorku.... Řešte to co je a né to co by mohlo být. Mohli by taky padat hovna místo vloček... Mě jako mladýho taky chytli,bez řidičáku,bez techničáku,technický a ještě bez helmy. Jenomže jsem byl na Pionýru,ve 13ti letech. Ještě mě poslali domu pro peníze na pokutu a helmu a měli ze mě prdel za dvě stovky. Dneska není problém mít pořádnou motorku,tak halt mohl zkusit ujet. Byla to klukovina. Neříkám že správná,ale kdo z lidí zrovna tady na tomto foru at uz fizlum nebo lesni strazi zastavuje?. Ale aby někoho takhle sejmuli,to fakt né. Tohle není adekvátní zastavení hříšníka v 21 století a neodpovídá to jeho přestupku. Pomáhat a chránit???? Spíš machrovat a mrzačit Proč si nepřivolali posilu a neudělali zátaras? Od čeho maji vysílačky a dispečink? Pánové... Jen kdyby takhle sejmuli vás...

Jenom neměl řidičák.../dobrý tak před 15lety .
Proč si nepřivolali posilu a neudělali zátaras? Od čeho maji vysílačky a dispečink?..../v reálu docela nemožný  wink nějak si to nedokážu představit v pár minutách na motardovou motorku ,která opravdu nemusí jezdit pouze po účelové komunikaci atd  wink .

...

stakr1 napsal(a):

:Co je dle svědků neskutečná honička po cca 100 metrech, to si nedovedu představit.
Víš ,je tam spousta věcí, který mi tady nevyřešíme, jen jsem napsal můj pohled na věc, jiný budou mýt právníci, 10 právníků a 10 názorů na stejnou věc...

..../naprostý souhlas  ano 

 offline 

 

#536 10.11.2014 16:13:53

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Do lesa NE!


Janek:

ratolesti většinou negativní vlastnosti rodičů dovedou hravě kumulovat a překročit  a1 

přeju mladýmu hodně šťastných kilometrů  ano 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#537 10.11.2014 17:32:30

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Do lesa NE!


janku u policajtu buzerace???? lol  lol  lol 

https://www.youtube.com/watch?v=dLzQBGiFRwA

mozna to byl tento smile  urcite psychotesty dava levou zadní
ale v nejakych vecech ma pravdu.....pracovni doba konci az reknu a u soukromniku byste zaplakaly ano 

Editoval Filip - SANDOKAAN (10.11.2014 17:34:54)

 offline 

 

#538 10.11.2014 17:37:34

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Janek napsal(a):

Synek si bude dělat příští rok papíry na motorku.
Video mu ukážu a vysvětlím mu, co se může stát, když ho budou chtít zastavit benga i když nic neudělal, jen tak preventivně, jak to dělaj většinou.
.... nebudu mu říkat nic o tom, že si může dovolit ujíždět i když si myslí, že je to jen buzerace. Řeknu mu, ať vždycky zastaví a udělá, co mu řeknou .... Je to tak správně předsedo?
Nebo mu mám říct, ať si dělá co chce, hlavně ať ho nikdo nechytí a když, že se mu nic nestane, protože policejní auto bude většinou řídit kvalifikovaný, psychicky vyrovnaný příslušník, který vždy adekvátně vyhodnotí situaci ...

Ať tak nebo onak budu doufat, že nebude jako já lol  ne

To je rozumné, bo nevíš, jak moc je kvalifikovaný a psychicky vyrovnaný příslušník, který vždy adekvátně vyhodnotí situaci.
Jinak každý rodič, jak umí...
Nicméně to mám podobný.... Jen tady tolik kvalifikovaných a psychicky vyrovnaných příslušníků, který vždy adekvátně vyhodnotí situaci není. Což mi značně ulehčuje výchovu  a2 
Video jim ale ukážu též, aby chápali správně, jak se pomáhá a chrání  a2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#539 10.11.2014 17:52:47

martan
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 383
Založená vlákna
Místo: Hranicko
Motorka: už nic
Věk: 41
Tel: samsung
2 0

Re: Do lesa NE!


Chlapi,nejsem policajt,ale trochu se to tady ubira spatnym smerem.myslim,ze je na nas na rodicich abychom detem vysvetlili,ze zakony se musi dodrzovat a ne s nima vyjebavat,jinak mirime do prdele. Mimochodem,delate stejnou vec jako delaji nam, strkate vsechny policajty do jednoho pytle.proc to v jinych zemich jde-svycarsko,skandinavie...ze by mentalitou?

 offline 

 

#540 10.11.2014 18:00:22

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


Tady jde ale i o něco jiného. Vlastně ani moc ne.

Jsem u fízlů, poseru to, zakryjou mě. Jsem chirurg, poseru to, zakryjou mě... No u instalatérů to třeba už tak moc nefičí, ale politik tě naopak překvapí.
Dodržovat zákony ano, ale kážeme o vodě a...    Kdo nikdy nic neporušil? Tak vidíte.

Není fízl jako fízl, a i mezi náma jsou kkti. Jsou prostě všude. Co k tomu dodat?
Snad jen hodně štěstí, ať se setkáte s co nejmenší skupinou kktů kdekoliv  gp   cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů