Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius

#1721 26.10.2014 11:28:11

Radim929
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 56
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 550
Věk: 31
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


VacaXR:ne,ne ta R8 byla kamaráda,už ji nemá..jasně,projet se můžem,jen musím sehnat nakopávačku.. sad 

 offline 

 

#1722 30.10.2014 18:19:50

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

takže z toho bude stavba?


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#1723 30.10.2014 18:44:00

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

hustý a1  a1  a1  a1  a1 


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#1724 30.10.2014 18:46:27

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

cafe racer   lol 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … 0-4062.jpg

Blázen  lol  lol  na jaře to dojedeme omrknout  lol  lol 

 offline 

 

#1725 01.11.2014 17:35:03

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

jede jak cip  :lol: 




hovno blázen je to magor  :lol:   :ano: 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1726 07.11.2014 21:20:36

Radim929
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 56
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 550
Věk: 31
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


..Hoj,kluci,nejeli byste v neděli,někdo pojezdit kolem,komína..??

 offline 

 

#1727 08.11.2014 07:46:11

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Radim929: zvažuji že ano, ale jen kousek někde, bohužel není moc času  sad  ostatní pojedou asi v sobotu

 offline 

 

#1728 12.11.2014 23:27:10

Radim929
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 56
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 550
Věk: 31
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


..tak H2,bych si taky nechal,líbit,ještě jsem v jedné stopě s ničím přeplňovaným,nejel.. neutral a ten,Zed,pro nějaký krutostřelce,asi nebude..ZX10R,ZZR1400,apod..když se držíme Kaw..

 offline 

 

#1729 12.11.2014 23:46:05

Radim929
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 56
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 550
Věk: 31
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


..měl by to,být sportovně-cestovní stroj,se vším všudy,tedy i s naladěním,motoru a podvozku..trojuhelník,řídítka,stupačky,sedlo je taky spíš cestovní,ale přesedlej z toho na ZX10ku a uvidíš,ten rozdíl..další,věc je že na tom,kolem světa asi jet,už nebudeš chtít.. big_smile 

 offline 

 

#1730 12.11.2014 23:46:49

Radim929
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 56
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 550
Věk: 31
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Radim929 napsal(a):

..měl by to,být sportovně-cestovní stroj,se vším všudy,tedy i s naladěním,motoru a podvozku..trojuhelník,řídítka,stupačky,sedlo je taky spíš cestovní,ale přesedlej z toho na ZX10ku a uvidíš,ten rozdíl..další,věc je že na tom,kolem světa asi jet,už nebudeš chtít.. big_smile 

..jo a co,je k nepochopení..??

 offline 

 

#1731 13.11.2014 15:06:23

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


 a1  tady to saze žije  usch 

A koukám že ve stejných kolejích. Někteří jedinci dokonce stagnují stále na stejném místě lol 
Někomu ten pán ze "svatby" stále leží asi v žaludku. K tomu tedy jen doplním, že je to zcela zbytečné, protože jak jsem k Vám nehodlal jet tenkrát, tak tím spíš mě to nenapadne teď.
A vůbec se nedivím komukoli jinému.
Přece platí pořád to přísloví: "kdo nevěří ať tam běží"  a2 
Já Vám věřím vše kucí a jestli se vy chcete o něčem přesvědčovat, tak si tady za klukama dojeďte, to dá přeci rozum ne? a4 

Mě když se někam jet nechce, tak i kdyby tady někdo psal, že tam u nich mají samé krásné ženské s trojkama kozama, nechám je přitom a nebudu po nich chtít, ať je naloží a doveze mi je sem ukázat  lol  i když představa je to hezká, ale bohužel jen představa  lol  lol 

Danouši, jsi šílenec... a13 ...zdraví máš jen jedno...!  key  Protože Tě znám, tak Ti ledacos věřím, ale  spíš jde o to, jestli to za to zdraví a riziko stojí. Ale ty bez toho nemůžeš bejt a11  lol  jen nerad bych aby Ti jednou hráli tu poslední " ine kafe" Jednou ji vlastně zahrajou každýmu  lol 

Tak to jen tak že jsem tu dlouho nebyl  heart 

Proč jsem ale vůbec sem lezl: Danouši, pokud by bylo tak pěkně jako dnes, tak bych v sobotu třeba přijel. Pro Vás to bude sice zase takový výlet s důchodcem, ale ještě bych se letos rád projel. Tak uvidíme jak bude.
A kdyby to tu zkouklo více "našinců" vyzývám tímto ke zvážení, zda neudělat větší slezinu a rozlučkové poježdění na pohodu 2014?!  ano 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1732 13.11.2014 19:13:41

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


xfany napsal(a):

Zvěřáki napsal(a):

 a1  tady to saze žije  usch 

A koukám že ve stejných kolejích. Někteří jedinci dokonce stagnují stále na stejném místě lol 
Někomu ten pán ze "svatby" stále leží asi v žaludku. K tomu tedy jen doplním, že je to zcela zbytečné, protože jak jsem k Vám nehodlal jet tenkrát, tak tím spíš mě to nenapadne teď.
A vůbec se nedivím komukoli jinému.
Přece platí pořád to přísloví: "kdo nevěří ať tam běží"  a2 
Já Vám věřím vše kucí a jestli se vy chcete o něčem přesvědčovat, tak si tady za klukama dojeďte, to dá přeci rozum ne? a4 

Mě když se někam jet nechce, tak i kdyby tady někdo psal, že tam u nich mají samé krásné ženské s trojkama kozama, nechám je přitom a nebudu po nich chtít, ať je naloží a doveze mi je sem ukázat  lol  i když představa je to hezká, ale bohužel jen představa  lol  lol 

Danouši, jsi šílenec... a13 ...zdraví máš jen jedno...!  key  Protože Tě znám, tak Ti ledacos věřím, ale  spíš jde o to, jestli to za to zdraví a riziko stojí. Ale ty bez toho nemůžeš bejt a11  lol  jen nerad bych aby Ti jednou hráli tu poslední " ine kafe" Jednou ji vlastně zahrajou každýmu  lol 

Tak to jen tak že jsem tu dlouho nebyl  heart 

Proč jsem ale vůbec sem lezl: Danouši, pokud by bylo tak pěkně jako dnes, tak bych v sobotu třeba přijel. Pro Vás to bude sice zase takový výlet s důchodcem, ale ještě bych se letos rád projel. Tak uvidíme jak bude.
A kdyby to tu zkouklo více "našinců" vyzývám tímto ke zvážení, zda neudělat větší slezinu a rozlučkové poježdění na pohodu 2014?!  ano 

S tebou se nikdo nebavi...od cisla cca 145 v tomto tematu to bylo psane jasne, tak neotravuj.
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=11098&p=8

Co to tady meleš. Jednak to nebylo tohle téma... a pokud mluvíš o tom jiném tématu a příspěvku 145, tak ten jsem četl až když jsem psal do 185-ky. Po dlouhé době. Tehdy jsem na to ještě měl nervy, teď už mě můžeš tak leda políbit řiť.  a1 
A pokud se mám vyjádřit přesněji, tak asi takhle: Já osobně vás nikam nezvu a ani zvát nikdy nebudu. V tomhle tématu je nás tu dost, co jsme spolu párkrát byli, s něketrýma častěji, jinýma zřídka, ale i kdybychom byli stokrát větší mrdalové než vy, tak to vždy stálo a bude stát zato, protože to jsou normální lidi co se umí taky normálně bavit.
A pokud se Ti tohle nelíbí, můžeš se odporoučet klidně do jiného téma ostrej hochů, protože tady jste tak trošku samozvaní  usch 
A jsem si jistej, že tu mnohým nebudete chybět.


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1733 13.11.2014 19:20:08

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Nečekám že výše napsané k něčemu bude, takže počítám i s opakem. Tím pádem se posílí jen všeobecný názor mnohých, co už svou účast zde omezili na minimum, protože se tu povětšinou neřeší nic smysluplného, ale spíš se tu vrtá v ničem, uráží apod.

Co se postupně děje, je každému jasné, takže si tu dál hoňte peří tygři a postupně to tu celé dojebejte.. wink 
Škoda jen té Radůzovy práce.


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1734 13.11.2014 21:40:50

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

Dane v pohodě  smile  Chce to jen míň reagovat a zase to tu bude čitelné. U nás se toho za poslední dobu stalo hodně. Já i brácha, Rosťa a dokonce i Staňa jsme změnili zaměstnání a každý má dost práce se s tím vyrovnat. Řešíme jiné problémy a ani nám nezbývá čas na ježdění. Máme problém se sejít sami mezi sebou, ae každopádně bych chtěl na jaro domluvit zase nějaký pojezd u tebe nebo u nás pěkně všichni pospolu. Snad se to povede  big_smile 

 offline 

 

#1735 14.11.2014 07:53:09

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:
Carbous:

videjkma nešetři wink  , člověk se rád podívá...  Kvůli práci se nemůžeš na vyjížďku utrhnout a tak když si pustíš "nakopávačku" jak Danouš bez helmy  a1  hobluje po zadním na XR, s tím svým věčným úsměvem, tak je to skvělé připomenutí našich vyjížděk a hned mě to nakoplo k případné víkendové vyjížďce. Uvidíme co na to počasí. Dnes to tu zase pro změnu vypadá děsně. U nás 1 nad nulou, lehká jinovatka na polích a jakási mlha.  ugh1 

Změna zaměstnání je vždy docela vopruz a člověk bez práce nemá ani na nic jiného myšlenky. Ještě si živě vzpomínám na dobu před devíti lety, kdy jsem vyjebal všechny prachy na pozemek, studnu, el.přípojku a základovou desku a čerstvě si vzal míč úvěr. A zrovna se ve firmě, kde jsem byl 6 let oběsil majitel. Docela situace na kokot. Jednak to byl dobrej chlap, kterýho jsem měl i tak nějak rád, ale taky to šlo vše samozřejmě do kopru a mě nezbývalo než si rychle něco sehnat. Začátky byly těžký, ale s odstupem času se ukázalo, že jsem měl štěstí... a17 
Pár let byla taková ta doba bez jakýchkoliv koníčků, jen práce a obavy. To se musí vždy nějak skousnout.
Nicméně nemládneme, s rodinou přibývají starosti a zodpovědnost, takže i když jezdit budeme vždycky, prioritu má rodina, povinnosti co jsou kolem dokola potřeba udělat a pak i trocha toho ježdění. a12 

Ale jinak má ta situace samé výhody.... motorku mám sice hezkou ale starou co neletí, auto sice spolehlivé, ale taky dědečka dnes v podstatě bez hodnoty a jinak pár let splátek na barák ještě přede mnou, takže vlastně jen dluhy  lol , tak mi v podstatě nemají ani co ukrást lol  A tak se mi dobře spí. a1 Jen mě občas v noci vzbudí ta moje bestie, když hlídá ty mé dluhy  a1 a zrovna po někom vyjede za plotem. Vona to totiž neví, že zatím hlídá jen dluhy a já jí přitom klidně nechávám. lol  Však co, když někomu ukousne hnátu, neměl na cizím co dělat

Editoval Zvěřáki (14.11.2014 07:54:07)


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1736 14.11.2014 13:47:00

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


no ty krávo to je zase peklo jak to tady čtu tak kdyby blbost bolela tak spoustu lidí na Bruntálsku neuvěřitelně trpí...  a11 

 offline 

 

#1737 14.11.2014 15:48:43

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zvěřáki:

Je to přesně jak píšeš. Dnes ráno jsem došel do práce a vše vypadalo v pohodě. Jsem tam druhý týden tak se ještě rozkoukávám co a jak. Byl jsem přidělen k jednomu staršímu chlapíkovi a jezdil s ním dělat opravy kanálů a opravovat díry v cestách (musel jsem dělat to co on). Ráno nás poslali čistit příkopu do jedné čtvrti s tím že kolem osmé hodiny dojede náklaďák s asfaltem a budeme pokračovat v zadělávání děr po vodařích. Před osmou jsme sedli do auta že se přesuneme na místo. Po cestě jsme potkali kolegy kteří na nás mávali ať zastavíme. Zastavili jsme a šli za nimi co se děje. Chlapi chtěli jen zapalovač a pokecat (montovali nové značky). Po asi pěti minutách vyjel ze zatáčky ředitel, zastavil a hned začal po nich řvát co postávají a pak se vrhl na mě který jsem byl semlet jen okolnostmi že jsem tam s nimi musel v tu chvíli být. Výsledek......oni všichni bez prémii a já vyhazov aniž bych něco porušil nebo udělal nějaký průser. Dá se říct že v tom neštěstí je to i výhoda, protože ten ředitel se k těm chlapům choval hrozně povýšeně a hrozně rád je urážel a ponižoval před ostatníma. Mám jen strach abych něco rychle sehnal, protože na mě doma taky čekají splátky atd. jako každého v téhle době. Prostě když někdy narazíš na totálního debila který má navíc funkci tak nic nezmůžeš i když nevyslovíš jediné slovo. To je ta dnešní doba.  a31  a31  a31 

 offline 

 

#1738 15.11.2014 09:34:00

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

Dobrý fofr  lol 

 offline 

 

#1739 15.11.2014 21:23:06

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


carbous:

No, to je pěkný hnus... nee1 
Nejsou to náhodou Značky Morava?
Hele, asi to tak mělo být... najdeš jinou práci, to je jistý. Jen je důležitý aby to bylo dostatečně brzy,....jak potřebuješ.
Držím palce....!
Každého z nás to čas od času potká...to je život.

Dane, kurňa...Tobě zase chybí retardace ksichtu, co lol , bez helmy v tom průvanu si koleduješ o nějaký nachlazený nerv...a to miluješ co...?? lol  No aspoň už to znáš, tak víš do čeho jdeš... usch  tull 

Navečer bylo na těch rybách fajn...teplo...a měli jsme i štěstí... ano 

Zdarec!

Editoval Zvěřáki (19.11.2014 13:10:03)


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1740 16.12.2014 22:55:22

Huvr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 240
Založená vlákna
Místo: Brantice
Motorka: XR400
Věk: 38
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zdravím , nejedete někdo na vánoční sraz motorkaru 24.12 v 11hod?  smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů