Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM Freeride 350

#941 16.10.2014 21:00:20

Re: KTM Freeride 350


Tak z čeho by pak chudák ktm žila

 offline 

 

#942 16.10.2014 21:14:42

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: KTM Freeride 350


Robinsson napsal(a):

Tak z čeho by pak chudák ktm žila

Z dílů na husky...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#943 16.10.2014 21:39:24

Re: KTM Freeride 350


tank: to už je jen dopad   neutral 

 offline 

 

#944 16.10.2014 21:41:31

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: KTM Freeride 350


Robinsson napsal(a):

tank: to už je jen dopad   neutral 

Dopad -nebo odpad ?

Jirko, jestli ti to pomůže, tak píst a ventily jsem na exc dělal cca po 160 Mth. Jen nevím, kolik to bylo přede mnou a3 ...takže bych to asi nepřeháněl. Vždyť ti to přede jak spokojená kočka ano . Zkontrolovat ventily, rozvoďák...u tebe je v lehké službě.

Editoval tank (16.10.2014 21:54:18)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#945 16.10.2014 22:43:05

Re: KTM Freeride 350


tank napsal(a):

Robinsson napsal(a):

tank: to už je jen dopad   neutral 

Dopad -nebo odpad ?

Jirko, jestli ti to pomůže, tak píst a ventily jsem na exc dělal cca po 160 Mth. Jen nevím, kolik to bylo přede mnou a3 ...takže bych to asi nepřeháněl. Vždyť ti to přede jak spokojená kočka ano . Zkontrolovat ventily, rozvoďák...u tebe je v lehké službě.

Kdežto free je navržen pro ježdění HC terénu furt fullgazz proto doporučují vyměnit komplet střeva motoru po 5tisících km. Tak buďto to je šrot nebo si chtějí vydělat...

 offline 

 

#946 17.10.2014 10:09:15

doktor
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 112
Založená vlákna
Místo: Benešov
Tel: 606 660 601
0 0

Re: KTM Freeride 350


Thomaster napsal(a):

doktor: Ale copak nesedla , nesedla ???

Něco takového. Vyzkoušel jsem to, je potřeba jít dál. Na ostrém enduru jsem prostě šťastnější. A to i přes to, že mi to na něm jde hůř než na Freeride. Na Free, je to samé bam a hop. Ale je potřeba začít jezdit čistě technicky a na pohodu, že jo Janku? smile

 offline 

 

#947 04.11.2014 12:41:16

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM Freeride 350


k porovnání parametry smile 

http://www.imgup.cz/images/2014/11/04/GasGas.jpg


http://www.imgup.cz/images/2014/11/04/KTM.png

 offline 

 

#948 04.11.2014 12:56:02

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


RSWR
Hezke jen nechapu když je freeride k ničemu že se ještě někdo zabýva konkurenčním bojem  usch 
Beta oproti FR 2T větší zdvih vzadu o 20 mm a lepší el. starter levnější pořizovací cena o to dražší nahradní díly a jako bonus přepakování.  key  sms 
FR možna nižší výška sedla je fajn že se toho neboji vznika schopna konkurence.  gp 

E: Hmotnost stejmna jako FR 250

Editoval Tristan (04.11.2014 12:59:06)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#949 04.11.2014 13:03:34

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM Freeride 350


RSWR:

koukám, že i konkurenční cena proti FREE - Beta 160 000kč (přepočet)a  FREE 182 000kč  smile 

 offline 

 

#950 04.11.2014 13:09:51

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


Strejda-GC napsal(a):

RSWR:

koukám, že i konkurenční cena proti FREE - Beta 160 000kč (přepočet)a  FREE 182 000kč  smile 

O 6000 kč ceníkovka všichni víme jak jsou ceny pohyblivé
motor stejne vrtaní a zdvihy jako FR


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#951 04.11.2014 13:26:50

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


RSWR:
 ano dobrej krok ... malý lidi a echt hobíci tohle uvítaj .... na takový to prdlání ...
- tohle jsem zvědavej jak KTM vydejchá smile

- má to kompletní podvozek, full motor (300+ přívěra) jen naladěnej, full brzdy, pevnej rám (ne spatlaninu), možnost dát kick a sundat bat. se start (odlehčit), níž sedlo,  je trochu delší, je trochu těžší   ano 

 offline 

 

#952 04.11.2014 14:22:16

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

RSWR:
 ano dobrej krok ... malý lidi a echt hobíci tohle uvítaj .... na takový to prdlání ...
- tohle jsem zvědavej jak KTM vydejchá smile

- má to kompletní podvozek, full motor (300+ přívěra) jen naladěnej, full brzdy, pevnej rám (ne spatlaninu), možnost dát kick a sundat bat. se start (odlehčit), níž sedlo,  je trochu delší, je trochu těžší   ano 

V čem je lepší že má přívěru? Nejel jsem na tom, ale právě mám pocit že absence přívěry je u takového prdítka fajn. Stejně tak jako u free předky 43 mm, myslím jsem tu někde četl že je to špatně, že to není "plnohodnotné "  tak nevím, jak to teda je? Jinak nic proti Betce nemám, klidně to může být moje další moto, už jen pro to že se třeba poučili z chyb ostatních (kick a brzdy)

 offline 

 

#953 04.11.2014 15:06:19

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


quix:
 ano  ano  ani mě to netrklo ale je fakt že po betě už koukal ... už několikrát flexoval (pusou) KTM aby ji dostal níž  lol a tohle už je "fabric kindr "

... určitě to vypadá víc IN než free

 offline 

 

#954 04.11.2014 15:16:45

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

MikiberG napsal(a):

RSWR:
 ano dobrej krok ... malý lidi a echt hobíci tohle uvítaj .... na takový to prdlání ...
- tohle jsem zvědavej jak KTM vydejchá smile

- má to kompletní podvozek, full motor (300+ přívěra) jen naladěnej, full brzdy, pevnej rám (ne spatlaninu), možnost dát kick a sundat bat. se start (odlehčit), níž sedlo,  je trochu delší, je trochu těžší   ano 

V čem je lepší že má přívěru? Nejel jsem na tom, ale právě mám pocit že absence přívěry je u takového prdítka fajn. Stejně tak jako u free předky 43 mm, myslím jsem tu někde četl že je to špatně, že to není "plnohodnotné "  tak nevím, jak to teda je? Jinak nic proti Betce nemám, klidně to může být moje další moto, už jen pro to že se třeba poučili z chyb ostatních (kick a brzdy)

Motor s přívěrou má vyšší výkon od nižších otáček než bez ní. Ale na CR a KTM 500 taky přívěra neni a nikomu nechybí  lol ale ty jsou výkonem trochu jinde než Freeride.

 offline 

 

#955 04.11.2014 15:23:37

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


Jarynn napsal(a):

V čem je lepší že má přívěru? Nejel jsem na tom, ale právě mám pocit že absence přívěry je u takového prdítka fajn. Stejně tak jako u free předky 43 mm, myslím jsem tu někde četl že je to špatně, že to není "plnohodnotné "  tak nevím, jak to teda je? Jinak nic proti Betce nemám, klidně to může být moje další moto, už jen pro to že se třeba poučili z chyb ostatních (kick a brzdy)

Jakmile na 2t free uděláš podvozek aby to makalo jak má nebo může, tak zjistíš 2 věci - kroutí se rám rám (s tím ale jde žít) a nemá to motor (to je pro většinu i mě zásadní problém) ...  jestli máš vše v sérii tak ti to možná nepříjde tak akutní, protože tě to k "vyšším cílům" stejně nepustí.
- pokud je přívěra naladěná jako hodná (Beta) tak to je pecka!, protože máš spodek a seš schopnej mít i slušivej vrch (ktm by muselo být nejmíň 2t- 300 (350) bez nebo min. 250 s přívěrou) , i trialovej GG jede o dost líp.
... předky 43 jsou tam jen kvůli sražení 1-2kg hmoty (a protože to pro potřeby elektrokola prostě vymysleli) jinak jsou o ničem ale se std nastavením a motorem korespondují ... nesmíš chtít víc a nebo se prostě musíš trefit do free tak jak je.
Plnohodnotný vidle s brzdama ?! to je paráda ne?  wink 

Mimochodem ta Doktorova prošla dost rozsáhlým laděním podvozku vč. ne běžných úprav a kdo má zálusk na free 2t tak je to zajímavá moto a stojí za zkoušku.

 offline 

 

#956 04.11.2014 15:29:12

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


SethX: pleteš hrušky s jabkama ...

... není-li přívěra je podstatný jak a na které spektrum je motor naladěn ... je li na vrch jako u cr500 pojede to nahoře jak píchlá svině a dole to ta 500 stejně utluče dostatečně...
...dál se dřív dělali tzv rezonanční komory a ventily k nim ... to bylo vše jen kvůli rozšíření použitelných otáček a použitelnosti jako takový

... např trialky a třeba ta free je naladěná na spodek a nahoře je nic

... přívěra jako taková umožňuje mít oboje v jednom (spodek/vrch) a v případě laditelnosti si to ještě doladit ... to je v dnešní době vlastně top v 2T....

 offline 

 

#957 04.11.2014 15:44:14

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: KTM Freeride 350


MikiberG napsal(a):

SethX: pleteš hrušky s jabkama ...

... není-li přívěra je podstatný jak a na které spektrum je motor naladěn ... je li na vrch jako u cr500 pojede to nahoře jak píchlá svině a dole to ta 500 stejně utluče dostatečně...
...dál se dřív dělali tzv rezonanční komory a ventily k nim ... to bylo vše jen kvůli rozšíření použitelných otáček a použitelnosti jako takový

... např trialky a třeba ta free je naladěná na spodek a nahoře je nic

... přívěra jako taková umožňuje mít oboje v jednom (spodek/vrch) a v případě laditelnosti si to ještě doladit ... to je v dnešní době vlastně top v 2T....

Pravdu máš, já mám jen porovnání u MX motorek, a to neni případ free  smile Škoda že ho tu v okolí nikdo známej nemá, docela rád bych se na tom svez :-)

 offline 

 

#958 04.11.2014 16:05:46

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: KTM Freeride 350


SethX: je to zajímavý svezení , pokud chceš vstřebávat nový věci, tak ti to zase něco ukáže...

 offline 

 

#959 04.11.2014 17:24:23

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM Freeride 350


MikiberG:

No vidis a ja myslel ze privera je o vrsku a ne o spodku,jak rikam nemel jsem 2t s priverou a na dvace to asi nejni tak citelne.. Se divim ze po te doktorove jeste nikdo nesahnul,asi tu neni dost takovych pacientu jako ja  lol   Ze se krouti ram jsem nepostrehnul,na to mam prilis malo najeto a jezdim moc na pohodu,ale mozne to je.

 offline 

 

#960 04.11.2014 17:39:38

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM Freeride 350


Janek myslel jsem konkurenci něčemu co se prodava  je o to zajem ne o par kusech ajp scorpa ossa o kterych se jen ví gas moc přiznivcu nema ale uz se to da tak brát tyhle značky moc ktm neohrozí beta už k tomu ma přeci jen blíž.
je to jako vrtačka taky se bavíme o vrtačce a ne o motorku se skličidlem z kauflandu nebo že si někdo něco slepí podle svych představ použije nezvykle technologie ne lepší ale tím že jsou složitější to přida na duvěře a dá tomu jmeno . Tak jsem to myslel jsem zapoměl na český alibismus tak jen na doplnění mych slov.Nebylo to myšleno jak vyzvednutí KTM nade vše jen že to zas někam pohne s vyvojem cenou nic víc.

Chce se to na tom svest pak se uvidí aby to nebyla jen velka se sníženym sedlem popusštenyma tlumičema v brýlích což neříkam že je špatně ale to už muže alan vzít do ruky rovnou flexu a je na tom samem a nemusi se po tom dívat možná je to myšleno pro male lidi jako ja co se jen svezou a čumí na ostatní jak jim to jde možna tím bude stabilnější ve vyšších rychlostech ale huř ovladatelnější v nižších není kompromis nema smysl se o tom bavit mužem levitovat nad fyzikou šiřkou středu naboju kol uhlu krku řízení rozvoru on i ten slepenec ramu ma sve pro nejen proti ale nemá to smysl přeci to se přihlásíme do vědomostní soutěže.

Mě by jen stačilo kdyby se ostre dělali s ruznými velikosti rámu tak jak je tomu u kol tak abych dosahl na zem a nevytahoval přitom spodkem motoru pařezy ze země a taky proto aby velci lidi měli velke motorky a malý male a tím by síly byly srovnane   wink 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů