Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

TT 600 R

#1 09.09.2014 21:12:01

Suiram
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 122
Založená vlákna
Místo: Pribiš
Motorka: TT 600r
Věk: 26
0 0

TT 600 R


Zdravím, chcel by som sa spýtať čo by ste povedali na túto moto po prehliadnutí z fotiek:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 84482.html

myslím že vyzerá fakt dobre, čo ale mňa trošku zaujíma je, že nakoľko má najazdených 10tis km, aký dôvod asi má výmena plastov, poťahu sedla..a taktiež či je normálne, že je odretý rám pri stupačkách spolusediaceho (možno je to hlúpa otázka ale tak predsa...)

ináč celkovo vypadá fakt dobre aj recenzie na chlapíka/firmu ktorá ju predáva sú fajn takže nejak asi jej nie je čo vytknúť...chystám sa ju totiž rovno dať doviesť nakoľko to mám 600km takže cestovať za ňou sa mi moc nechce..

Za každú reakciu vopred vďaka

 offline 

 

#2 09.09.2014 22:45:16

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: TT 600 R


Motorka pěkná, plasty mohly být vybledlé i s potahem tyhle ročníky to dělají. Ale jelikož má řadičku danou jako jelito tak je možný že tu motorku trošku obouchal  big_smile Ošoupaná část podsedláku je mi taky divná, jelikož rám je netknutý. Buď tam měl dané acerbis kryty a nebo nějaké maskování- dobrej lakýrník??? těžko soudit podle fotek...


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#3 09.09.2014 23:09:11

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: TT 600 R


s těma kilometrama nepočítej... já když jsem kupoval TTR, tak mělo najeto 25 tisíc a vypadalo v podstatě stejně (rám) a blok motoru nebyl ani ošoupanej, oloupanou olejovou nádobu jsem měl taky stejně... pozice startpáky a řadičky je více než legrační usch , brzdová kapalina v zadu žlutá jak kdyby tam nachcal, někdo se pokoušel rozleštit svody hnedka za hlavou, nebo z nich dostat zapečený bordel... takovouhle barvu mají jen čerstvě vydrhnutý, při provozu zezlátnou stejně jako je zbytek svodů, olej černej jak bota, ale hlavně že tam je....
Podle mě je dobře udělná na oko, těžko říct jak vypadá ten zbytek, ale dal bych si na to hooooodně bacha


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#4 09.09.2014 23:17:55

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: TT 600 R


Takhle debilně daná nakopávačka může taky značit že už byl někdo pod spojkovým deklem a nebo taky že pův. majitel je trošku jinej  a1 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#5 09.09.2014 23:36:53

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: TT 600 R


měl jsem TTR r.v. 2001 stejné barvy, ale potah sedla nebyl vybledlej, narozdíl od původních platů...

- zrcátka jsou neoriginální
- rukojeti řídítek taky
- pokud má najeto těch 9. tis, mohla by mít původní pneu (ty samé jsem na svém taky měl - při koupi 7,5 tis.)
- na kolech nejsou haltry - TTR je má standardně
- lanko spojky má u motoru špatně navlečenou ochrannou gumičku a na křivo namontovanej váleček
- ten lehce ošoupanej lak podsedláku ještě nemusí nic znamenat (velká bota, dlouhý a široký nohavice), ale v extrému si dovedu představit i výměnu po nějakým ťukanci (jen pro info - na podsedláku je v prostoru pod sedlem jeden z identifikačních štítků)
- osa kyvky nemý plastové krytky (ani na jedné straně)

ať ti prodejce pošle fotky původních plastů, pokud jsou k motorce - třeba bude víc jasno


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#6 10.09.2014 01:02:20

Suiram
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 122
Založená vlákna
Místo: Pribiš
Motorka: TT 600r
Věk: 26
0 0

Re: TT 600 R


mart:
- O pôvodných plastoch mi presne hovoril že sú vyťahané zo slnka..
- Zrkadlá a rukoväte mohli byť vymenené len kvôli estetickej stránke tak to som neriešil no a krytky osi kyvky nemá každá druhá TTR takže asi majú dosť v obľube vypadávať takže tieto veci by som asi až tak neriešil

ale nakoniec som ju porovnal s touto moto http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 74870.html a celkovo vyzerá menej používaná aj keď má o 2tis km viac...napríklad aj opotrebovanie páčky zadnej brzdy je na tej ktorú som spomínal na začiatku výrazné, kdežto na tejto nevidno takmer nič, taktiež podsedlový rám nemá nič ošúchané.
Plasty, sedlo, rukoväte a asi aj zrkadlá originál, vyzerá schopnejšie, možno skúste kuknúť na ňu

 offline 

 

#7 10.09.2014 06:47:22

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: TT 600 R


Suiram:

tak tohle TTR (z Češňovic) vypadá líp, zrcátka jsou origo, výfuk a sedlo taky, apod. - působí mnohem důvěryhodněji (samozřejmě podle fotek)...
je zajímavý, že původně pochází taky z K-Mota, viz SPZ a samolepka na předním blatníku.

myslím, že jednu z nich vybereš, chce to ale vidět na živo - pořádně prohlídnout a projet ano 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#8 10.09.2014 08:07:24

Re: TT 600 R


Suiram:

za ty prachy se zacatkem leta prodavala na motorkarich TTRE ve stejnem stavu jako ta druha co mas tady. TTR tu byly na jare 3 (2x modra, 1xcervena) v podobnem stavu jako ta druha ale o 12-15tis. levnejsi.
Za ceny co v obou tech inz. jsou bych se na to vyprd. Je po sezone, ono se neco v brzku objevi za cenu kolem 50tis.

 offline 

 

#9 11.09.2014 21:53:13

Suiram
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 122
Založená vlákna
Místo: Pribiš
Motorka: TT 600r
Věk: 26
0 0

Re: TT 600 R


kick-start:

jj, sledoval som slovenské aj české bazáre od jari, nuž len vtedy som nemal zarobené...nechám to tak, idem skúsiť jedného dobre recenzovaného dovozcu na motoride.sk a uvidíme čo to spraví...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů