Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Airbox + karburator

#1 05.09.2014 12:37:43

Airbox + karburator


Zdravím potřeboval bych poradit s Pegaso "92"  najednou jsem ho nemohl natočit a z přepadu airboxu tekl benzin. Vydal jsem vzduch. Filtr vyměnil . Vyndal karburator objevil jsem praskle membrány  koupil nové vyměnil a vše dal zpět a opět to nechce chytnout , motor se točí ale jako by tam nešel benzin( je otevřeny)  a z přepadu to zase teče nemáte někdo tucha co by to mohlo by..  Díky

 offline 

 

#2 05.09.2014 12:57:02

Re: Airbox + karburator


PavelF napsal(a):

Zdravím potřeboval bych poradit s Pegaso "92"  najednou jsem ho nemohl natočit a z přepadu airboxu tekl benzin. Vydal jsem vzduch. Filtr vyměnil . Vyndal karburator objevil jsem praskle membrány  koupil nové vyměnil a vše dal zpět a opět to nechce chytnout , motor se točí ale jako by tam nešel benzin( je otevřeny)  a z přepadu to zase teče nemáte někdo tucha co by to mohlo by..  Díky

rozeber a vyčisti to poctive,pod plovakem je jehla ktera ma držet hladinu v komore,bud skripla,nebo zasekla stači poklepat nekdy na karbec.

 offline 

 

#3 05.09.2014 23:21:29

Re: Airbox + karburator


OK ale asi bych karbec dal do servisu trochu se bojím abych to pak složil , nevíš o nejakym dobrým v Praze ? Dik

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů