Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kde jsou "zelení" tolerantní?

#1 11.06.2010 15:41:23

xtmotoman
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 254
Založená vlákna
Místo: Horušany (PJ)
Motorka: YAMAHA XT 600 43F, BMW R1100GS
Věk: 32
Tel: 728154471
Web
0 0

Kde jsou "zelení" tolerantní?


Zajímalo by mě, kde všude jsou motorkáři víceméně tolerováni - střet se obejde max. s pár gesty a nadávkami.


Tady u nás - Přešticko (Plzeň-jih) je nespočet polňaček a lesních cest, závory většinou otevřené ( i kdyby ne, ničemu nezabrání ne?  big_smile  ), když potkávam lesáky, tak většinou jen koukaj a nic, samozřejmě jsou tu asi 3 aktivisti, ale jinak docela v klidu. Když tady čtu o tom, jak se někde pokouší motoráře srazit z motorky autem, nevěřícně kroutím hlavou.

Tak sem pište, kde lze bezpečně vyrazit mimo asfalt nebo odkud se vrátíme s olovem v zadku big_smile

 offline 

 

#2 11.06.2010 17:52:23

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


USA a Kanada. Tam maj pro endura a 4kolky aji stezky ano 

Tady to stojí za hovno všude, někde míň, někde zas víc. Třeba když sem jel s jungenem, tak dokonce sem jel v obci po silnici 40km/h a nějakej dědek po mě vystartoval uplně bezduvodně a11   Předtim sem lital po lesích se skinasem a to se tam na nás 2 duchodci aji smáli a jeden řikal ať jedem opatrně a uplně v pohodě. Někde to jde, jinde tě chcou zabit aji když jedeš pomalu po silnici s tichym laufem a31 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 11.06.2010 18:11:32

xtmotoman
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 254
Založená vlákna
Místo: Horušany (PJ)
Motorka: YAMAHA XT 600 43F, BMW R1100GS
Věk: 32
Tel: 728154471
Web
0 0

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Navrc.TT-R:

Máš naprostou pravdu, do teď jsem si myslel, že se tady u nás trochu jezdit dá, ale asi jsem to zakřiknul, dneska odpoledne se mě snažil zastavit jeden blázen se samuraiem, dělal s nim zátaras big_smile Příkop to jistil  cool 

PS: Dostal asi trošku sprchu kamení  heh1 

Editoval xtmotoman (11.06.2010 18:18:44)

 offline 

 

#4 11.06.2010 19:38:39

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


xtmotoman napsal(a):

PS: Dostal asi trošku sprchu kamení  heh1 

Před tím, nebo po tom, co tě zkoušel zastavit? heh2  ano 

 offline 

 

#5 11.06.2010 21:30:56

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Stou sprchou kamením už mám bohužel taky nějaké zkušenosti... ugh2 Jednou sme fičeli s kámošem po lesní cestě a před náma se objevil nějaký jeep tak sme ho předjeli a šutry "trochu" lítaly,ikdyž sem to tak něchtěl... a28 A ten blázen najednou přidal a totálně za náma fičel rychle jak cyp po brutálních dírách a pořád se nás držel a kdyby se tam najednou neobjevila skupinka turistů tak newm no...  usch 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#6 11.06.2010 22:45:07

xtmotoman
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 254
Založená vlákna
Místo: Horušany (PJ)
Motorka: YAMAHA XT 600 43F, BMW R1100GS
Věk: 32
Tel: 728154471
Web
0 0

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Vláďa:

No on jel proti mně, a když mě zbejstřil, tak postavil samuraje napříč, lez ven a něco halekal a hrozil big_smile Tak potom dostal spršku no, jinak když normálně potkam cyklisty, auta, prostě normální lidi, uhnu, uberu a až když zmizim zase zatáhnu.....ale když člověk natrefí na vola, to je pak těžký....

 offline 

 

#7 12.06.2010 11:05:06

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


jawacekk:

tak jako to se nedivim. Kdybych jel autem a tys mě předjel a ohodil mě kamenim že by mi ruplo světlo nebo sklo, tak bych se za tebou taky rozjel a chtěl tě zastavit abys cáloval a11 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#8 12.06.2010 13:37:41

jungen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: kousek od litovle
Motorka: nx 650,fzs 1000,gsxr-1100,dkw,nsu
Věk: 35
1 1

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Navrc.TT-R napsal(a):

USA a Kanada. Tam maj pro endura a 4kolky aji stezky ano 

Tady to stojí za hovno všude, někde míň, někde zas víc. Třeba když sem jel s jungenem, tak dokonce sem jel v obci po silnici 40km/h a nějakej dědek po mě vystartoval uplně bezduvodně a11   Předtim sem lital po lesích se skinasem a to se tam na nás 2 duchodci aji smáli a jeden řikal ať jedem opatrně a uplně v pohodě. Někde to jde, jinde tě chcou zabit aji když jedeš pomalu po silnici s tichym laufem a31 

navrc.tt-r    - a ty se divis kdyz ti to strasne rve  a1 ja byt dedek tak taky vystartuju  usch 

 offline 

 

#9 13.06.2010 12:35:22

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


jungen:

mě? a11 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#10 13.06.2010 20:52:15

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Navrc.TT-R: v USA mají Public Lands, což jsou vlastně státní lesy kde je vjezd po cestách dovolen všemu co se hýbe a platí tam samozřejmně normální dopravní předpisy... na porušování dohlížejí strážci a ty jsou opravdu všude, stačí rozdělat oheň a už u vás stojí  big_smile  jinak jsou velmi ochotní a rádi pomůžou... do soukromých lesů a státních parku se samozřejmně nesmí... každopádně nikdo nehrotí to, že jede moto po lese...

 offline 

 

#11 24.03.2011 23:31:01

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Jiný kraj, jiný mrav.U Nás stále platí a bohužel dlouho asi platit bude - Co Čech, to dobrý práskač.
Nevim jestli je to závist, nebo zloba, každopádně kdyby se každej staral o svý, žilo by se v naší nádherý zemi mnohem lépe.
Haleluja a32 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#12 25.03.2011 07:46:44

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Kluci ono je to dany velikosti republiky a poctem lidi. V ameru i jinde, kde neni 5 lidi na kilak ctverecni jsou porad pusty mista, kde proste lidi moc nezijou a jen se tam trebas tezi drevo nebo tak... Takze chapu ze to nekoho muze rusit. Ale je to o oboustranne toleranci. Ja taky nezakazuju pesakum chodit do lesa, i kdyz tam 90 procent z nich dela bordel a odpadky... Je bohuzel v ceskych lidech zakoreneny, ze kdo ma na vic, nebo dela neco jinyho, je smejd a je treba ho sejmout... Vsude se najde debil, v prurezu vsemi konicky a zalibami, jenom ty motorky jsou tak hodne na ocich a dobry terc pro media...  a8 

K te sprsce kameni - mozna bych se zachoval stejne... Vzdy muzes jet tak aby jsi nehazel sutry!!! a me by to kralovsky nasralo, protoze to je pripad prave te bezohlednosti k okoli, kvuli ktere sou pak lidi nasrani... Mladou na kole takhle nahodil sutrama debil na motorce taky, ja byl za zatackou vpredu (kolem me taky prolit, ale uz nebyli sutry jen pisek), ale vedet to, tak ho z te motorky sundam a jeste mu pridam...  a13 

 offline 

 

#13 25.03.2011 07:59:08

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Jawson:

Souhlas s Navrcem, pokud bys mě i jen "trochu" jak píšeš, osprchoval kamením, taky bych se snažil tě dostat  ee3 !!! Přece víš že za motkou to lítá ne? A taky co udělá i jen malý kamínek na laku. heh11 

 offline 

 

#14 26.08.2014 20:41:59

Lubi
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 69
Založená vlákna
Místo: jižně skoro Prágl
Motorka: Aprilia Tuono 1000R, Drill One
0 0

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


co je špatného na kypření půdy? voda se bude lépe vsakovat...
Ještě jsem neviděl, že by motorky zničily les...

 offline 

 

#15 26.08.2014 21:07:40

calleb
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: Fulnek
Motorka: ktm 300exc
Věk: 29
0 1

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Lubi:
zaujala mě poslední pasáž z toho článku- "Nerady tak motorkáře vidí jen kozy a ovce, které porosty na kopci spásají. "Někdy je motorkáři vyplaší, takže nám utečou do pole nebo je rozeženou napůl. Musíme se nějak naučit být tady spolu," dodal chovatel ovcí Petr Kosmák."       Super přístup pana chovatele. Úplně stačí když nás budou tiše ignorovat a my je nebudeme srát svou bezohlednou jízdou v jejich přítomnosti. Škoda že se nacházejí jedinci a obou stranách co se neumí trochu krotit.

 offline 

 

#16 27.08.2014 08:24:03

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: Kde jsou "zelení" tolerantní?


Lubi:



Hodně zajímavý článek:) Důkaz, že motorky prospívají životnímu prostředí...a já si myslel že nás lidi jenom nesnáší

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů