Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

špatná pneu

#1 21.09.2009 19:25:36

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

špatná pneu


Dnes se mi stalo takové doost nemilé překvapení,prostě seženu starší zadní drapák skoro jako nový Mitas c-10 asi 2,5cm vzorku prostě skoro nový přes jednoho z rodiny co má taky XT za 350Kč no neberte to.. ee1 Tak já celý natěšeny že konečně zas trochu pojezdím u nás v lese tak ho vyměním vše vpoho ano Vyjedu na zkušební jízdu vše ok záběr jak pras jenomže asi po 500metrech zničeho nic vyskočila guma z ráfku a mmrdd pekca jak cíp heh11  totál sem se lek co to jako je..čumím guma ven z ráfku v duši asi 5cm díra..a zrovna v takové prdeli všude okolo samé kopce a pár chatek.. nee1 Tak sem do jedné znich zavítal jestli by neměli pučit nějaký šroubovák tk mi nakonec pučil nějaký větší klíč hned sem gumu nahodil a hurá domů sice to bylo ohubu jet bez vzduchu ale dojel sem ano2 Doma sem ji soundal z ráfku a ejhle na jedné straně byl prasknutý kord..  ee4 Tím pádem jak sem jel do zátáčky guma naskočila na ráfek a bum ne Stát se mi to ve větší rychlosti tk vážně newm ee4  ne Takže bacha na ty starší gumy vyk!


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#2 21.09.2009 19:41:41

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: špatná pneu


Klidně na ni jezdi v lese, ale to místo kde máš prasklý kord chytni do haltru a vše bude OK.
Mám to odzkoušeno. wink
(na ostré moto nedoporučuji, ale XT to zvládne)

Editoval ViTTek (21.09.2009 19:42:28)


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#3 21.09.2009 19:44:58

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: špatná pneu


ViTTek napsal(a):

Klidně na ni jezdi v lese, ale to místo kde máš prasklý kord chytni do haltru a vše bude OK.
Mám to odzkoušeno. wink
(na ostré moto nedoporučuji, ale XT to zvládne)

Taky sem to chtěl tak zrobit ale fotr zas měl blbé kecy tak sem ho tam nedával nee1  A už sem ho stéjně vrátil ten drapák až mi ho vymění za jiný..  vyk!  smile

Editoval jawacekk (21.09.2009 19:45:19)


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů