Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Ložiska v krku řízení 43f

#1 25.08.2009 00:21:01

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Ložiska v krku řízení 43f


Zdravím potřeboval bych radu s těmito ložisky. Vím už tady nějaké témata sou, ale spíš na tt. Ložiska sou zatím "sjízdná" ale už se mi začínají ozývat cvakáním vív a víc - tak rady dopředu než se do toho pustím.
1/ Sou kuželovitá, bo ne? Na partsdepot sou nakreslana jako normální, ale nevím jestli jen k vůli náčrtku nebo doopravdy (na tt sem tady vyčetl kuželovitá)
2/ Sou tam ke měnění i misky jak se tady psalo u tt, nebo tam nejsou (taktéž na partsdepot nejsou vyobrazena)
3/ Samozřejmě cena - nevíte kde sehnat levněji než komplet s "partsu" zhruba za 3000,-  mad  Nejlépe by bodly rozměry - máme tady kousek unikol.cz - na motor mi tam tehdy dali vše od ložisek i gufera za hubičku a kvalitu  key
Děkuji  ano2

 offline 

 

#2 27.08.2009 11:04:41

andrew x
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 586
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 24
0 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


jsou tam kuželovita. Misky ty se tež musi vymenit, bo bývají vymačkané, a cena nevim no, vytahnout stare a skočit s tím do obchodu s ložisky se optat, ja je mam dobre asi, mel jsem to rozhozene, když jsem daval ram na komaxit, jinač bych vedel prd, jak to ve vnitř je

 offline 

 

#3 27.08.2009 15:51:48

HALUS
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: u Litovle
Motorka: XRV 750. panelka 250
Věk: 30
0 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


na TT600R jsem kupoval
320/28 NSK    1 ks Cena – 457,- + DPH
akorat je to bez ty dolní prachovky a tu asi tezko sezenes, ja použil starou prachovku ale musel jsem ji poupravit

 offline 

 

#4 28.08.2009 00:16:00

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


No tak já už objednal tady http://www.motoline.cz/e-shop/product_i … ts_id=1388 Myslíte že to je i s miskama nebo ne? Nevím ale na partsdepot žádné misky ke koupení ani nejsou. Vůbec nevím co přijde  ou1  Jinak jak sem myslel že si to v klidu přes zimu vyměním, tak situace se během měsíce zhoršila jako prase, ve větší rychlosti to ani nepřijde, ale třeba dojíždět mezi auty na křižovatce v úzké uličce už prostě nejde - sem jak ožralý. Možná blbá otázka, ale už se to někomu úplně kouslo?  zipp1

 offline 

 

#5 28.08.2009 01:01:06

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


Ehm - už sem to pochopil - ta miska je tam samozřejmostí, jinak by to ložisko nemohlo ani fungovat  roll  key  yes
Za jak dlouho vám chodí díly s motoline?
A ještě nemá někdo zkušenost s tím rozhozením krku - něco jako nejrychlejší způsob?  key

 offline 

 

#6 28.08.2009 07:27:16

HALUS
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: u Litovle
Motorka: XRV 750. panelka 250
Věk: 30
0 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


misky jsem vyklep kulatinkou a kladivkem, pokud maš doma svařečku tak udelej housenku po vnitřni straně misky a vypadne sama, nemusiš do toho mlatit. To spodní lozisko na krku jsem musel rozparat a opatrně odbrousit vrtačkou s brusnym nastavcem:( pač jsem nemel nejkaky lepší stahovak

Editoval HALUS (28.08.2009 07:28:15)

 offline 

 

#7 29.08.2009 20:08:15

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


HALUS napsal(a):

misky jsem vyklep kulatinkou a kladivkem, pokud maš doma svařečku tak udelej housenku po vnitřni straně misky a vypadne sama, nemusiš do toho mlatit. To spodní lozisko na krku jsem musel rozparat a opatrně odbrousit vrtačkou s brusnym nastavcem:( pač jsem nemel nejkaky lepší stahovak

To já myslel něco takového jako: Sundej kolo povol šavle ty (ne)musí dolů atd. Nějak to zmáknu, teď jen že čekám na ty ložiska  key

 offline 

 

#8 20.09.2009 22:52:53

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


Ložiska vyměněné  yes  key
To spodní bylo rezavé jak liška a ještě otlačené.
Výměna není nic hrozného, až na tu spodní misku - to by se bez návaru neobešlo - není to totiž o co vyklepnout musí se na ni něco navařit. Jo a protikus se taky nahříval švajcem pak šel dolů hned - asi mu bylo horko  deb1

 offline 

 

#9 20.09.2009 22:56:38

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Re: Ložiska v krku řízení 43f


HALUS napsal(a):

misky jsem vyklep kulatinkou a kladivkem, pokud maš doma svařečku tak udelej housenku po vnitřni straně misky a vypadne sama, nemusiš do toho mlatit. To spodní lozisko na krku jsem musel rozparat a opatrně odbrousit vrtačkou s brusnym nastavcem:( pač jsem nemel nejkaky lepší stahovak

Tobě dík za radu s tím navařením na tu misku- bez to ho ani houby  ano
Na to vnitřní - byl místo broušení použit švajc  yes
Za rady dík všem  gp

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů