Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

inyerát z motoinzerce GG 300 R

#1 30.06.2014 08:35:07

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

inyerát z motoinzerce GG 300 R


http://www.motoinzerce.cz/motorky/gas-g … acing.html

Musím Vám říct včerejší zážitek, a chci slyšet Váš názor na věc. Beru auto na plyn(bez TZ - bez vleku aby to bylo co nejlevnější)  Táhnu se celý odpoledne podívat na gase kousek pod Prahu, autem s 2 kamarády. Přijedem, lehce nervozní prodejce že chce někam jet, tak chápu spěchá. Koukám koukám, pár šrámů to má ale za ty prachy asi dobrý, všechno odkýval že filt pral co jízdu, pokaždý, tak nový ložiska v kolech nemají vůly jak kráva jako předek, tak mu to říkám, pak nějaký ptákoviny totálně bouchlá stupačka mu říkám, desky KO, gumy KO, tak že co s tou cenou?? To se mi skoro vysmál že počítám takový píčoviny (tak ale korunak ke korunce je z toho 5000kč jak hovno) tak mi nabízí projížďku že se budeme bavit dál. OK svezu se proto sem taky přijel, bez toho o tom ani neuvažuju. Beru si helmu a týpek prej že mu dám snad nějaký prachy. Tak na něj koukám jak blázen a říkám můžu ti dát občanku a peněženku aby si neměl strach že ti s tím ujedu. Dotaz a ty jako nemáš prachy??? Říkám: Ne na co?? mám tak litr. No jedeš kupovat motorku bez vleku a peněz??? To se nezlob ale to ti to nepůjčím, jako někde mi to vyválíš a jak z tebe dostanu prachy?? (to jsem ještě asi pochopil) Ty si asi ještě nikdy motorku nekupoval prej  lol tak to už jsem se řechtal já. tak mu říkám přijel jsem se podívat, abych neletěl 150 s vlekem a prachama a pak neby zklamanej, s tím že když by se mit o líbilo tak se pro to 2. den otočím. Což mi nepřijde blbý. No a nakonec jsem se teda nesvezl a zklamanej že vůbec nic nevím jak to jede co to dělá jsem jel domů. Jako nebylo to totální propadák ta motorka, ale ten majitel byl prostě jinej a mě se tam díky tomu znovu nechce ani kdybych to jel koupit. Zkažený odpoledne... heh11 

Ráno jsme byly na Gasovi 250 a ten týpek nám pomalu vnutil se jít projet, pokecal s náma, chápal že se jedeme jen podívat a že chceme vidět víc kusů než vzít první kaši co uvidíme. Jaký je Váš názor na věc??? Já motorku vždycky pujčil a neměl jsem s tím žádný problém. Na druhou stranu chápu jeho obavy, ale mě to sere že jsem vůbec někam jel ee3 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#2 30.06.2014 08:39:26

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


nedávno jsem četl něco podobnýho, přijali dva týpci autem bez vleku a jeden že se projede. Prodávající už motorku nikdy neviděl.

 offline 

 

#3 30.06.2014 08:42:08

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Ty jo tak to ti řeknu můj názor, že kdyby jsi přijel se podívat, fajn. Ale bez peněz bych tě na to taky nepustil. kamošovi takto jebnuli R6tku a za 2 dny toho blba našli rozstřelenýho u Brna, takže motorka šrot, zloděj pod drnem.

Takže máš zájem? Polož tady prachy na stůl a jeď se projet.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#4 30.06.2014 08:43:15

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


taky bych ti to bez prachů nepůjcil, viděl bych to úplně stejně. Nezlob se na mě ale tak to prostě chodí, takovych případů už bylo, pak prodejci zbudou jen oči pro pláč.
Seš divnej jet s litrem ve šrajtofli a myslet si, že ti někdo bude půjčovat svojí mašinu.

 offline 

 

#5 30.06.2014 08:52:10

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Nj tak asi je chyba u mě, asi si na to budu muset zvyknout. Já s tímhle nikdy problém neměl, když mu nabídnu občanku tak bez ní bych nikam přeci nejel. Nevím asi sem z jiný planety nebo co...


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#6 30.06.2014 08:53:44

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Prodejce byl opatrný no... já se mu v dnešní době nedivím. Bez peněz bych mašinu kupcovi taky nepučil. Minimálně nějaká adekvátní záloha nebo klíčky od auta s ověřením že je jeho. Není špatný záznam na kamerku. Položíš si někam nenápadně kameru a když se něco semele, máš záznam a ksichty


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#7 30.06.2014 08:54:05

kubba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Orlicí
Motorka: Husaberg FE 450
Věk: 18
0 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Robinsson napsal(a):

taky bych ti to bez prachů nepůjcil, viděl bych to úplně stejně. Nezlob se na mě ale tak to prostě chodí, takovych případů už bylo, pak prodejci zbudou jen oči pro pláč.
Seš divnej jet s litrem ve šrajtofli a myslet si, že ti někdo bude půjčovat svojí mašinu.

Tak koukám, že jsem taky jeden z těch naivní co všem důvěřoval a vždy bez problému pujčil. big_smile Ještě, že se mi to zatím nevymstilo smile


Koupím: nakopávačku husaberg 2002-2008
             díly na husaberg kolem roku 2006

 offline 

 

#8 30.06.2014 09:10:56

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


JOJO pokud to není známej tak bez peněz se neprojede kámoš takto přišel o dvácu maník přijel vlakem s helmou a on mu dal ještě malej tp pak čekal půl dne u vrat než mu to došlo  a7  a7 Takže já osobně bych ti to nepůjčil a měl se hodně na pozoru přijet bez peněz a vleku pro motorku je dost divné   a2  a2  a2 

 

#9 30.06.2014 09:34:08

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Muj pripad:koukam na inzerci vidim te 450.volam jestli bych se mohl prijed podivat,chlapik neni problem.beru auto babu ve srajtofli asi 2 a pul.dorazime,kecame,okukuju motorku.u baraku mel slusnej plac louky rikam esi bych to mohl projet.jasne v pohode.jezdim asi 10 minut dojedu z5 a rikam svoje pocity z jizdy rikam beru pristi tyden si pro ni prijedu davam mu co mam u sebe jako zalohu sepisem papir opisuju si najety km s tim ze uz na ni jezdit nebude.pristi vykend volam ze mi krachla doprava.borec nalozil do dodavky a za hodku sem ji mel doma.vse sme srovnali pokecali a bylo.
Edit. Tim nechci rict ze kdyby me nenechal projet tak bych byl nasranej nebo tak.pochopil bych to v dnesni dobe corkaru

Editoval Zobák310 (30.06.2014 09:56:22)


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#10 30.06.2014 09:34:11

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


babaexc:
Tak to bych asi pochopil že přijede vlakem, s helmou to by mi došlo, tak ale přijeli jsme autem s SPZ nabízel jsem mu občanku a s veškerejma dokladama penženku. Asi to stále nechci pochopit je to jen o lidech, prostě mi nevěřil, komu taky dnes věřit. Ráno jsme byli na gasovi 250 a typ nám jí pomalu nutil na projetí bez jakýchkoliv okolků. já když prodával XR i SX tak jsem prostě věřil a neřešil. Začnu být opatrnější


Jo mimochodem když nepočítám fichtly a babety atd. vlastnil jsem 5 jetých motorek, takže jsem byl cca na 10 , vždy jsem se projel a nikdy jsem se s tím nesetkal, proto mě to překvapilo. Hlavně mě mrzelo že vzít prachy bylo to nejmenší, ale nerad u sebe vozím tolik peněz, jsem pak nervozní. Nadruhou stranu, nedal bych nikomu do ruky 70000kč oproti ničemu. Jako předat někomu 70000kč za půjčení moto a pak očekávat navrácení a to celé částky když nikde není psáno kolik si mu předal mi přijde jako 2. debilita, protože ty pak důvěřuješ tomu majiteli že ti neřekne, no a to sedadlo nebylo trhlý, beru si litr... a to je ta lepší varianta, co kdyby t řekl jaký prachy myslíš nic si mi nedal, jeď domů atd. To bych pak rád viděl ten víraz. Sorry, ale příjde mi to jako dvousečná zbraň, proto mi přišla občanka a klidně i klíče od auta jako dostatečný argument na projetí se abych vyzkoušel daný kus.

Editoval FoXR (30.06.2014 09:47:20)


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#11 30.06.2014 09:58:29

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


FoXR:

Já to tak dříve dělal žádná záloha projet se a uvidíme  ano2  ale třicet dobrejch prodejů a koupí předčí jedna špatná zkušenost.Kolikrát jsem dostal motorku na projetí a říkal si že mít kradené auto tak mám motorku zadarmo  a1  každýho věc jak si dává bacha.

Editoval babaexc (30.06.2014 20:01:58)

 

#12 30.06.2014 09:59:57

Hellborn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 558
Založená vlákna
Místo: Želechovice (MORAVA)
Motorka: WR450F, Suzuki TL 1000S
Věk: 30
Tel: Samsung
0 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Pokud bych toho člověka neznal, určitě bych chtěl aspoň vidět, že ty peníze má a nechá je v autě nebo u jeho kamarádů.
Přijet pojezdit na motorce bez peněz není opravdu 2x důvěryhodny. Navíc s autem plnym kámošů.

Jednu sem na pumpě natankoval a zapomněl sem doma peníze. Povidám pumpařovi, že mu tam nechám občanku a že sem za 5 minut zpátky. On se začal nahlas smát, vytáhl šuplík a prej mrkni kolik takovejch občanek už tady mám (měl tam tak 20 občanek). Nakonec mě nechal jet s tím, že 200Kč ho nezabijou a že věří, že nebudu další občanka v šuplíku.

Takže kdyby mi někdo místo peněz cpal občanku, tak se asi taky jen zasměju. To mi nemusí dávat vůbec nic :-D

Editoval Hellborn (30.06.2014 10:06:07)


Až se ti před očima promítne celej tvůj posr*nej život.....tak ať je na co koukat

 offline 

 

#13 30.06.2014 10:01:29

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Zobák310:

Pro mě také novinka, nejrychleji prodaná motorka z mého repertoáru, sx 125 minulý týden kolem 15,00 hod dávám na inzerci a bazos, koukám na bednu asi 18:30 skoro spím a telefon. Týpek, hele tu KTM máš?? říkám no tak je tam sotva 5 hodin tak snad i jo, co si dělal atd, takže normální spověď a pak co slevíš, tak sem mu to řekl a on OK jsi okres vedle mě jseš schopen mi to dovézt?? Tak to jsem se zarazil a říkám, ještě jsi to neviděl na živo, nejel si na tom atd. On: říkám Ti moje adresa ... přijeď s tím já ti tady vychystám prachy na dřevo ti to vysázím a jedeš dom. Tak jsem se tak nějak sebral a s kámošem razíme, že to bude prdel. Buď nás okradou v nějaký prdeli, nebo to klapne. přijedu tam týpek mává, sotva to shodím z vleku a jdu přeparkovat už to běželo, než jsem zaparkoval měl to projetý a že dobré. No a typ jezdí závodně, fakt řízek rozuměl tomu, že to jezdil co jsme přivezli a že to má pro kámoše, 2 hoďky jsme kecaly, všechno nám ukázal, co jezdí na čem jezdí, pozval nás že až koupím jiné moto že se máme určitě ozvat a že nám to v okolí ukáže, jak se tam jezdí. Prachy vyskládal a za 8 hodin od vystavení inzerátu jsem zase ležel na gauči u telky, s fakt zajímavým zážitkem. Všechno je jen o lidech.


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#14 30.06.2014 10:06:09

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


FoXR:
Být opatrný není v dnešní době na škodu. Četl jsem o případu, kdy přijel někdo na koupi silniční motorky starým autem. Že peníze do ruky nedá, ale nechá tam auto a dal občanku do ruky. Už nikdy nepřijel. Občanka byla kradená(nahlášená její ztráta) a auto s cenou asi 15 tisíc, bylo rovněž kradené, rozlomená spínačka, ale toho si prodávající v první chvíli nevšiml.

Já jsme si vždy žádal peníze, a pokud neměl tak klíčky od auta kterým dojel(něco hodnotnějšího něž moje motorka). A radši jednou s vozíkem a penězma bez výsledku než dvakrát. PS dobrá motorka zmizí hned, takže napodruhé tam nebude. Zálohu bych nevzal. Cheš ji? zaplať, Kdo dřív příjde s plnou částku odjížní s motorkou domů....


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#15 30.06.2014 10:21:31

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Učitelka ze střední (strašně fajn ženská, zkušenosti s jednáním s lidma mraky) nám pokaždý vtloukala do palice pravidlo 3N ... NIKDY NIKOMU NEVĚŘ :-) samozřejmě že platí vyjímky, ale v podstatě jen v kruhu rodiny a blízkých přátel..


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#16 30.06.2014 10:45:12

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Sally06: Jo tak ten prodej byl fakt hustej  usch 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#17 30.06.2014 10:56:56

Rohlik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 308
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: GG EC300R sixdays
Věk: 28
1 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Opatrnost je vzdy na miste vyk! 
Samotna obcanka i pokud je prava ti taky moc nepomuze, dokazat ze zrovna ten clovek ti ukradl motorku bez svedku nebo bez nejake nahravky je docela potiz. Slovo proti slovu a motorku uz nikdy neuvidis.

Nastesti jsem mel vzdy stesti

 offline 

 

#18 30.06.2014 11:40:18

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Motors:

S tou zalohou me mohl klidne poslat do prdele.mel sem proste stesti na typka.obchod probehl presne jak sme se dohodli zadnej stres.nevim jak dloho ji prodaval kolik uz se na ni bylo podivat lidi tak si treba rek ze to klapne s prodejem takhle.rikam mu kdybych z nejakyho duvodu moto nakonec nemohl koupit zaloha mu samozrejme zustane.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#19 30.06.2014 11:48:29

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


FoXR:

Ja kdyz prodaval ktm xc 300 2012 tak si rikam je to drazsi moto tak kdo vi jak ji budu dlouho prodavat.a ted si prdel nedelam hodinu od podani inzerce jen na motoinzerci vola borec od liberce cca 220km ke me.jestli muze prijet.rikam sem pres tyden mimo takze az nasledujici vikend v sobotu on jestli mu ji podrzim rikam ze do soboty do vecera mu ji podrzim driv ji stejne neprodam pac sem mimo.inzerat sem nesmazal a behem tydne volalo dalsich asi 15 lidi.bocer prijel v sobotu rano po nocni skoukl projel rikam starter mam i znamyho na go ze mu ho poslu.sepli sme smlouvu vyskladal prach slevu nechtel cena byla dobra a stav motorky 1a.starter uz ma a vse vyrizeno.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#20 30.06.2014 12:08:11

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


FoXR:

Hmmm, 70 jistě není špatná cena  hmm  Ale abych tě nasral . . . já koupil EC300 Racing 2008 za 55  tongue  cool 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů