Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Motoline - doporučuji

#201 19.02.2014 20:56:03

Re: Motoline - doporučuji


Opět spokojenost. Už jsem několik těch objednávek udělal a vždy se slevou  ano díky

 offline 

 

#202 11.04.2014 14:08:07

Re: Motoline - doporučuji


Opět dávám kladné body pro motoline, hlavně za rychlost! Největší radost mi udělala propiska a pak až ta sleva. Takže Dík smile 

 offline 

 

#203 12.04.2014 19:19:49

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz:

Vzhledem k tomu, že jsem pohlcen konzumní společností tak se chci jen zeptat, jak se mám přihlásit o slevu?? Dvakrát jsem již nakupoval akorát jsem až teď zaregistroval nějakou slevu ano 

Jinak maximální spokojenost - především s rychlostí doručení wink 

 offline 

 

#204 12.04.2014 19:30:46

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


sykator napsal(a):

motoline.cz:

Vzhledem k tomu, že jsem pohlcen konzumní společností tak se chci jen zeptat, jak se mám přihlásit o slevu?? Dvakrát jsem již nakupoval akorát jsem až teď zaregistroval nějakou slevu ano 

Jinak maximální spokojenost - především s rychlostí doručení wink 

ahoj,
při objednávání přes e-shop tam při zadávání adresy najdeš i okno "napiště nám vzkaz" (nebo tak nějak  smile ) tak tam připiš že jsi offmoťák a já už to zpracuju

M


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#205 12.04.2014 20:04:29

jiriktm
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 666
Založená vlákna
Místo: Kudlov
Motorka: KTM EXC 525
Věk: 43
10 0

Re: Motoline - doporučuji


Za mě Max spokojenost!!
Takže DOPORUČUJI VŠEM

 offline 

 

#206 12.04.2014 20:31:10

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: Motoline - doporučuji


Janek napsal(a):

motoline.cz: Spoustě lidí by tu určitě vyhovovala možnost poslat malý (přibližně do A5 obálky - páčky, kolečko, ....) třeba poštou za levnějc.
150,- je opravdu raketa ne . Osobně klidně zaplatím převodem předem, ale za 150,- nee a ještě k tomu PPL, kde je kolikrát špatná domluva na termínu a kdo nemá depo poblíž, tak má kolikrát hoňku.
Poštu nemusím, ale má lepší služby pro mě jako pro koncovýho zákazníka a lepší ceny. Dávám to jen k diskuzi, třeba se někdo přidá, už jsem u tebe nekupoval dlouho.
Jinak chválím ano  ano  ano 

 ano  Souhlasím .. občas potřebuji jen nějakou prkotinu a je celkem blbý když dobírka stojí stejně jako zboží

 offline 

 

#207 12.04.2014 22:45:13

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Motoline - doporučuji


Me hlavne vyhovuje jen posta.vim,ze je tam balik a dojdu,jak mam cas.

Dhl,ppl,ups apod.mi naprosto nevyhovuji.a kdo ma spatne zkusenosti s postou je asi jen smolar.ja posilam baliky s obsahen XX XXX Kč a nikdy problem. A to se bavim o jemne elektronice

 offline 

 

#208 13.04.2014 09:06:53

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz napsal(a):

sykator napsal(a):

motoline.cz:

Vzhledem k tomu, že jsem pohlcen konzumní společností tak se chci jen zeptat, jak se mám přihlásit o slevu?? Dvakrát jsem již nakupoval akorát jsem až teď zaregistroval nějakou slevu ano 

Jinak maximální spokojenost - především s rychlostí doručení wink 

ahoj,
při objednávání přes e-shop tam při zadávání adresy najdeš i okno "napiště nám vzkaz" (nebo tak nějak  smile ) tak tam připiš že jsi offmoťák a já už to zpracuju

M

Ok dík ano 

 offline 

 

#209 14.04.2014 00:06:51

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


vzhledem k častým zmínkám o poště znovu zvažuju možnost výběru doručovací společnosti.

Pro mě jako odesilatele je pošta naprosto tragická. Jenom pro lepší orientaci uvedu pár důvodu proč:
1)- systém předání balíků - mám dvě možnosti. Buď budu stát s 20 balíkama ve frontě a pak bude pošťačka půl hodiny ťukat balíky do počítače (a lidi za mnou ve frontě mě sežerou, a ženská za okýnkem taky), nebo pojedu s balíkama 20 km na větší poštu, kde jsou schopni mi to vzít zadními vrátky. Takže ve finále tak či tak hodina ztracená jenom blbým předáním balíků dopravci. to je dost.
- PPL nacouvá ke mně, naházíme balíky do dodávky, odjíždí = 3 minuty

2) Pošta dělá strašné cavyky s formátem balíků. Gumu ve strečce nevemou, protože není v krabici. A když vemou tak příplatek 80,- za nekvadratický tvar. Takže náklady na balení a pracnost větší.
- PPL veme 6 pneu omotaných folii, no problem. týká se o i dalších nestandartních tvarů (stojan pod moto, blatník ve folii,...)

3) pošta nemá žádný moderní způsob na vyplnění papírů k balíku. (nepočítám nějaké kancelářské prográmky na vyplňování formulářů). Takže jmenovka na balík, podací lístek, složenka na peníze. U většího množství zásilek tragedie. U dvaceti balíků to sežere třeba hodinu? spíš i víc.
- PPL - databaze klientů - ťuknu první tři písmena ze jména, částku a hotovo = dvacet balíků - 10 minut.


A k platbě na účet. Tohle už u stálých a ověřených zákazníku provozujeme. Je to ale pro mě další časová zátěž spojená s neustálou kontorolou došlých plateb, tak se do toho zrovna nehrnu. Kdo si ale o tuhle možnost napíše, tomu bude vyhověno. Ale pozor, poštovné ani potom není zadarmo. Co se dá poslat v obálce, to se může účtovat jako dopis (cca 30,-, tam spadají třeba řetězové kolečka apod), ale co už jde v krabici tak bude pořád stát kolem 80,- Kč.

Vím, že to jsou problémy, které vás jako zákazníky vůbec nezajímají. Taky Vás s tím už více nehodlám zatěžovat. Bylo to jen tak na okraj, abyste viděli i pohled z druhé strany.

Nápady na zlepšování ale určitě vítám

M


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#210 14.04.2014 18:51:15

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz:

Vůbec se ti nedivím, též vítám to že PPL/DHL přijede až k tobě a vyzvedne to....si nedokážu představit že potkám někoho na pošte jak přede mnou chce odeslat dvacet balíků usch  usch  Bych se asi zbláznil

 offline 

 

#211 30.04.2014 22:58:05

error
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 323
Založená vlákna
Místo: KL :)
Motorka: YAMAHA DT 125 R (99)
Věk: 19
Tel: SExARCs
0 1

Re: Motoline - doporučuji


tak ja nevim, objednaval sem blatnik na moto, do poznamek sem napsal že jsem členem offmoto ale sleva se někde zasekla...rychlost doručeni OK, ale ta sleva? hmm 


.......pojedem tudma... smile
-kdo maže, ten jede :-) -                                                           

https://email.seznam.cz/imageshow/iZkdewGUZY4UEvpZtcmoHY3Pc7lZuxu8B3xsZeUmZa4GQqXWfS0q_zhvAvFE-w59YYcaCW8

 offline 

 

#212 30.04.2014 23:12:01

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


error napsal(a):

tak ja nevim, objednaval sem blatnik na moto, do poznamek sem napsal že jsem členem offmoto ale sleva se někde zasekla...rychlost doručeni OK, ale ta sleva? hmm 

o kterou objednávku se jedná? žádný blatník s poznámkou o slevu jsem tento ani minulý týden neřešil  a30 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#213 01.05.2014 00:09:27

Brusik
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 117
Založená vlákna
Místo: Žirovnice
Motorka: Berg FE 450
Věk: 20
1 0

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz napsal(a):

error napsal(a):

tak ja nevim, objednaval sem blatnik na moto, do poznamek sem napsal že jsem členem offmoto ale sleva se někde zasekla...rychlost doručeni OK, ale ta sleva? hmm 

o kterou objednávku se jedná? žádný blatník s poznámkou o slevu jsem tento ani minulý týden neřešil  a30 

Možná to bude errorem při vkládání zprávy k objednávce, mě to zahlásilo chybu a zpráva se neodeslala, musel jsem ji k objednávce vložit dodatečně

 offline 

 

#214 01.05.2014 01:05:47

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Motoline - doporučuji


Mě motoline opět nezklamal ano Tak se to dělá ;-)
Jeden den jsme domluvily po mailu a druhý den (přišlo mi to až moc rychlý :-D ) byl balík doma  ano 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#215 01.05.2014 01:56:25

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: Motoline - doporučuji


Jj Martin je nej - osobne treba neresim jestli je neco nekde o kousek levnejsi proste pristup a spolehlivost na rozdil od jinych je u Martina o level jinde  ano   Takze diky  cool  .

 offline 

 

#216 01.05.2014 11:32:54

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Motoline - doporučuji


Taky opet ok.prvne se mi zdalo ppl blby ale vcera mi dosla obednavka a konecne mi ridic taky rekl ze maji v jihlave vydejni misto v ciklo point a tam sou do sesti a myslim ze i o vykendu takze nakonec sem za ppl rad.je dobry vedet ze se muzu na motoline spohlehnout i co se vymeny spatne obednanyho zbozi tyce ano 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#217 01.05.2014 13:44:42

error
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 323
Založená vlákna
Místo: KL :)
Motorka: YAMAHA DT 125 R (99)
Věk: 19
Tel: SExARCs
0 1

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz:

no ten blatnik na husara/ktm-modry..sad jak je u objednavky poličko zanechat vzkaz, napsal jsem tam že jsem členem offmota a nick a že děkuji big_smile , ale sleva nikde, tak nevim kde se stala chyba  hmm 


.......pojedem tudma... smile
-kdo maže, ten jede :-) -                                                           

https://email.seznam.cz/imageshow/iZkdewGUZY4UEvpZtcmoHY3Pc7lZuxu8B3xsZeUmZa4GQqXWfS0q_zhvAvFE-w59YYcaCW8

 offline 

 

#218 01.05.2014 20:07:49

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


vzkaz tam bohužel není, asi jsi to nějak odeslal a neuložil. Nemělo by to být nijak komplikované, ty vzkazy mi k tomu chodí běžně

M


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#219 01.05.2014 21:23:56

error
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 323
Založená vlákna
Místo: KL :)
Motorka: YAMAHA DT 125 R (99)
Věk: 19
Tel: SExARCs
0 1

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz:

aaha, tak to fakt nevim kde se stala chyba big_smile nevadi, přiště už to snad pujde a dostanu slevu dvojnasobnou  lol  tongue 


.......pojedem tudma... smile
-kdo maže, ten jede :-) -                                                           

https://email.seznam.cz/imageshow/iZkdewGUZY4UEvpZtcmoHY3Pc7lZuxu8B3xsZeUmZa4GQqXWfS0q_zhvAvFE-w59YYcaCW8

 offline 

 

#220 02.05.2014 08:17:12

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Motoline - doporučuji


Pridavam se k pozitivnim ohlasum na motoline, vse ok a rychlost super!
L

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů