Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Bělá pod Bezdězem

#1 07.09.2009 21:56:05

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Bělá pod Bezdězem


A je to opět tady! Bělá pod Bezdězem se stane v sobotu 12.9. rájem jezdců a fanoušků KTM. Oproti loňskému srazu v Bělé, se budou moci, nehledě na značku motocyklu, vyjezdit do syta všichni příznivci motocyklového sportu, a to na tratích:

STREET - kombinace silniční přírodní trati a parkoviště (bez offroadové sekce). Ideální pro vyzkoušení si vlastních jezdeckých schopností, což je o dosti bezpečnější a proto i zábavnější než v silničním provozu. >>Dle účasti a zájmu se nezdráháme ani uspořádat menší soutěž o nejrychlejší kolo.

CROSS COUNTRY - účastníky opět čeká příjemně dlouhá endurová trať na hlínito-písčitém povrchu tankodromu Bělá s pasážemi v lese. Zde bude možné jezdit jak na enduro či motokrosových speciálech a čtyřkolkách, tak i na větších cestovních endurech. Těžší pasáže, na které by si někdo nemusel troufat nebo ty, na které by obutí vlastního motocyklu nestačilo, bude možné objet. >>Trať bude po celý den otevřená volnému ježdění bez závodů.

MOTOCROSS - proslavená písčito/hlínitá trať bělského tankodromu, kam se často vydávají potrénovat i čeští reprezentanti motokrosového sportu, jako je Michal Kadleček, Jiří Čepelák a místní Petr Bartoš bude pro účastníky 3.KTM srazu opět k dispozici. >>Dle účasti a zájmu se nezdráháme ani uspořádat menší závod na např.2x10minut.

Ten kdo bude chtít v rámci programu "po ježdění chutná" využít večerních radovánek, bude moci složit hlavu ve vlastním stanu nebo v dodávce
přímo na parkovišti nebo na travnatých plochách poblíž yikes) Večer plánujeme ve velkém party stanu menší posezení u piva a grilovaných
pochoutkách při hudbě a menším programu.

Více informací najdete na www.ktmclub.cz, kde je možné se registrovat do CZ KTM CLUBU.

Těšíme se na Vaší účast, Váš CZ KTM CLUB.


Vem za ní

 offline 

 

#2 07.09.2009 22:13:55

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: Bělá pod Bezdězem


Dědek TT600r napsal(a):

sakra Peťane,vždyť víš,že nikdo z nás by KTM nechtěl lol  big_smile  tongue

........Oproti loňskému srazu v Bělé, se budou moci, nehledě na značku motocyklu, vyjezdit do syta všichni příznivci motocyklového sportu, a to na tratích: .......

Já jen myslel ... není zas tak daleko, že bys těm KTM moh natrhnout prdel. lol


Vem za ní

 offline 

 

#3 08.09.2009 20:43:32

Martin.V11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 538
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna WR250,Motoguzzi V11
Věk: Ve vývinu
0 0

Re: Bělá pod Bezdězem


Dědek TT600r napsal(a):

petan napsal(a):

Dědek TT600r napsal(a):

sakra Peťane,vždyť víš,že nikdo z nás by KTM nechtěl lol  big_smile  tongue

........Oproti loňskému srazu v Bělé, se budou moci, nehledě na značku motocyklu, vyjezdit do syta všichni příznivci motocyklového sportu, a to na tratích: .......

Já jen myslel ... není zas tak daleko, že bys těm KTM moh natrhnout prdel. lol

přeci jim  na jejich dnu nebudu dělat ostudu nee1 taková svině nejsem lol

Ty vole já bych jim dal lol ,škoda že mám v řiti tu nohu bliz2 .Vzal bych s sebou Mika a vidělo by se smile  big_smile  lol

 offline 

 

#4 09.09.2009 16:59:47

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: Bělá pod Bezdězem


Mikagen napsal(a):

petan napsal(a):

Dědek TT600r napsal(a):

sakra Peťane,vždyť víš,že nikdo z nás by KTM nechtěl lol  big_smile  tongue

........Oproti loňskému srazu v Bělé, se budou moci, nehledě na značku motocyklu, vyjezdit do syta všichni příznivci motocyklového sportu, a to na tratích: .......

Já jen myslel ... není zas tak daleko, že bys těm KTM moh natrhnout prdel. lol

Ty jedeš Peťane ???
Měl by jsi místečko pro jednu malou Husqvarničku - za odměnu bych tě nechal před sebou  big_smile

Asi spíš nepojedu mám něco naplánovanýho s mejma klukama, ale dneska mi volal Čízák že by jel.

Ty se tam barevně ztratíš - Husqvarny sekačky jsou stejně oranžový. heh2
a Husaberg je napůl KTM

Editoval petan (09.09.2009 17:01:32)


Vem za ní

 offline 

 

#5 09.09.2009 21:04:56

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: Bělá pod Bezdězem


Tak jsem myslel že bych se tam vokázal ale ty ceny za to že bych se svezl třeba 20-40 min po trati je dost o ničem ...

loni tam bylo pár lidí že tam nesměly jiné moto než KTM a letos daj víc jak dvojnásobnou cenu než kolik se platí za trať na celej den , tak to jsem zvědavej kolik lidí budou mít letos ... , není Honda den apod  atd zadara aby přilákaly potenciální zákazníky ? a teprve až tam bude lidí nad rámec tak se to začne omezovat např cenami ???  hmm

Mikagen> máš auto s koulí a jel bys ?

 offline 

 

#6 09.09.2009 22:34:24

tomi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 518
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE450, Moto Guzzi V11 Le mans
Věk: 1968
0 0

Re: Bělá pod Bezdězem


cizak napsal(a):

Tak jsem myslel že bych se tam vokázal ale ty ceny za to že bych se svezl třeba 20-40 min po trati je dost o ničem ...

loni tam bylo pár lidí že tam nesměly jiné moto než KTM a letos daj víc jak dvojnásobnou cenu než kolik se platí za trať na celej den , tak to jsem zvědavej kolik lidí budou mít letos ... , není Honda den apod  atd zadara aby přilákaly potenciální zákazníky ? a teprve až tam bude lidí nad rámec tak se to začne omezovat např cenami ???  hmm

Mikagen> máš auto s koulí a jel bys ?

Taky jsem o tom přemýšlel, ale vim o tom kulový. Tak nevim, co za tu cenu nabízej. Myslel jsem, že je to formou volných jízd a ne nějak časově omezený.

 offline 

 

#7 10.09.2009 18:39:17

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: Bělá pod Bezdězem


tomi> no většinou na krosových tratích se platí na celý den ježdění 50-100kč viz tady na stránkách motokros.bělá mají 100kč http://motokros.bela.googlepages.com/

Volal jsem tam teď , tak na klasickou motokros trat je přístup volný ale za vytyčené enduro po lese už je to těch 300-350 jinak vstup pro diváka do zázemí KTM dne je zadarmo ...

Pojede někdo ?

Editoval cizak (10.09.2009 18:40:55)

 offline 

 

#8 10.09.2009 21:11:41

tomi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 518
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE450, Moto Guzzi V11 Le mans
Věk: 1968
0 0

Re: Bělá pod Bezdězem


cizak napsal(a):

tomi> no většinou na krosových tratích se platí na celý den ježdění 50-100kč viz tady na stránkách motokros.bělá mají 100kč http://motokros.bela.googlepages.com/

Volal jsem tam teď , tak na klasickou motokros trat je přístup volný ale za vytyčené enduro po lese už je to těch 300-350 jinak vstup pro diváka do zázemí KTM dne je zadarmo ...

Pojede někdo ?

Jel bych, ale nemám tenhle víkend vozejk.  hmm

 offline 

 

#9 10.09.2009 21:26:32

beavis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 167
Založená vlákna
Místo: Litoměřice
Motorka: Yamaha TT 600 E
Věk: 48
0 0

Re: Bělá pod Bezdězem


cizak napsal(a):

tomi> no většinou na krosových tratích se platí na celý den ježdění 50-100kč viz tady na stránkách motokros.bělá mají 100kč http://motokros.bela.googlepages.com/

Volal jsem tam teď , tak na klasickou motokros trat je přístup volný ale za vytyčené enduro po lese už je to těch 300-350 jinak vstup pro diváka do zázemí KTM dne je zadarmo ...

Pojede někdo ?

Kamos tam jede tak premejslim jestli nejet s nim. Strzenej vypustnej sroub na vane po zasahu modrym silikonem zatim drzi, tak nad vejletem do Bele p. B. dost uvazuju.
Chtel bych si dat enduro trat, podle ceny odhaduju ze by tech nejakych 300-350 Kc mohlo nejt za neomezeny jezdeni. Je to tak? Nebo je to nedej boze nejak omezeny. Cili ze bych si za tu cenu dal napr. par kol a zaplat znova mad

 offline 

 

#10 11.09.2009 14:39:05

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: Bělá pod Bezdězem


Kolotoče a houpačky   hmm


Vem za ní

 offline 

 

#11 12.09.2009 21:20:50

beavis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 167
Založená vlákna
Místo: Litoměřice
Motorka: Yamaha TT 600 E
Věk: 48
0 0

Re: Bělá pod Bezdězem


Tak sme dneska s klukama navstivili tuhle akcicku. Bal sem se ze tam bude hafo lidi ale opak byl pravdou ano2 Ja jako neKaTeMista sem zaplati 350 Kc a celej den sme litali na enduro a motocross trati az..... sme toho meli az az smile Fakt  super akcicka! Nemelo to chybu. Lidi tam moc nebylo, pocasko luxus, trate taky luxus (i kdyz ta crossova trat byla docela husta). Maj to tam moc hezky udelany, hafo mista na jezdeni, jak pohoda enduro jezdeji tak i trosku narocnejsi (pokud si chtel) useky, vse skvele znaceny, na trati bylo temer porad prazdno,....... co vic dodat? Snad ze bylo teply pivo usch Ale taky dobry teply klobasy ano Jen co se proberou tou stovkou fotek, prdnu je na net sjuk

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů