Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Ukradene veci

#1 22.04.2012 09:43:06

Domes XT600E
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 280
Založená vlákna
Místo: Kósek od Litovle
Motorka: WR450F
Věk: 29
2 0

Ukradene veci


Ahoj kolegove,vim ze to sem nepatri ale mam mensi prozbicku na vas.V sobotu 21.4 rano  v 03,15h me v Savíne u Litovle bylo vykradene firemni servisni vozidlo zn.Fiat Ducato firma CORAX s r.o. primo pred barakem na konci dediny probudil me hluk tak sem vykoukl a videl jak nakej zmrd je naklonenej v me dodavce tak sem vyskocil zanim ale bohuzel hned naskocil do Passatu B5 v kombiku spz 3E4 a ujely. byl mi odcizen Dres oranzove barvy znacky KTM podepsany vlastorucne Joelem Smithem (nevim jak se to presne pise) pak kabela s notebokem MIO mini,fotakem,a diagnostickym kabelem na kamiony zn.Volvo kdyby ste nahodou nekdo pri projizdeni netem na neco narazily at dres nebo diagnostiku tak me prosim ihned informujte nebo aspon napiste sms a ja vam hned zavolam muj tel. 737 471 063 odmena jista pri dopadeni tech hajzlu a13 
V zivote se u nas na dedine nikdy nic neukradlo nestalo a nevykradly auto, bohuzel sem se dozvedel na polic. stanici ze u nas v dedine sem byl druhej za tento tyden heh11
a bylo mi receno ze bohuzel to bude horsi a horsi ee3  lidi nemaji praci tudis ani penize a zvisijou se kradeze...
TUDIS SI OPRAVDU VSICHNI DAVEJTE MAJZLA NA VSE CO BY MOHLI ODCIZIT 

 offline 

 

#2 22.04.2012 09:52:06

Sick
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 52
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna 410 TE
Věk: 19
1 0

Re: Ukradene veci


Tak to je teda pěknej zmrd  a31  , já sem pro každou špatnost ale takovíhle zmrdy bych nechal zmlátit 10ti skinhedama a poslal je do lochu na hodně dlouho nikdy není tak špatně aby musel člověk krást  ne 

 offline 

 

#3 22.04.2012 13:16:58

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Ukradene veci


Tak to je hnus.
Protože sem u tebe byl,vím kde bydlíš,napadá mě pár otázek.
První:vede k vám jen jedna cesta a z hlavní k tam vidět nejde.
Druhá:jaké máš sousedy i ty mladší?
Třetí:Kdo věděl z dědiny co děláš za práci?
Čtvrtá:krádež na zakázku.
Daval bych si bacha a sledoval co se děje na dědině,nedo počkat a někdo se prořekne.
Jsou to svině!Nejhorší je na tom,že fízli to sepišou a nedělaj nic.Mam vlastní zkušenosti a když sem si věci našel a došel si proně,tak málem zavřeli mě.
policeiní stát. a31  a31  a31  a31  dead  dead  dead 


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#4 22.04.2012 16:16:26

Domes XT600E
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 280
Založená vlákna
Místo: Kósek od Litovle
Motorka: WR450F
Věk: 29
2 0

Re: Ukradene veci


Ja osobne si taky prave myslim ze to musel nekdo nekomu naprasit ze tam a stym stavam a mam dodavku komplet vybavenou a nekdo zhanel urco jen tu diagnostyku pac jen kabel ve volvu stoji 60 000kč bez DPH a nic vic se neztratilo pac urco vic teho nestihly protoze sem na ne vyletel ale musely to byt na 100% naci amateri protoze prvni skousely vyhnout plech u okna a pak teda to okno rozbyjely to byly rany ze by to probudilo i mrtvolu heh11  nehledne na to ze rozbyly i to madlo  co je ovladani okna a otvirani dveri a ze vnitr byl promacklej sloupek mezi tym stahovacim a malim oknem. a nejlepsi na tom je ze 30min nez nastivily mne tak vykradli i taxiauto v litovli u Avanti coz cesta od tam tud ke me je cca 10min. a pred tim nez sem na ne vylitl tak 10min pred tim sem slisel ranu a zablesk jak kdyby hodily petardu pred okno a cekali za jak dlouho vylezu coz sem cumel hned z okna videl sem naky auto asi 200m od baraku

 offline 

 

#5 22.04.2012 18:53:16

jungen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: kousek od litovle
Motorka: nx 650,fzs 1000,gsxr-1100,dkw,nsu
Věk: 35
1 1

Re: Ukradene veci


jo to ti nezavidim vubec,musel to byt nekdo od vas,me se stalo neco podobnyho ,mel jsem v aute celkem drahou hudbu  a1 ktera nesla videt moc,auto stavalo pekne pod lampou pred barakem a jedno rano prijdu a zamky vybouchany na obou dverich-nechapu proc na obou a radio,zesilovac,6 repro+ cela tuba subwofer pryc  mad to rano jsem se opravdu rozbrecel ou1 a nejvic me sraly zamky-shanel jsem je cca mesic na mojeho sportacka a uz byli potreba dva klice zase  a16 

 offline 

 

#6 22.04.2012 19:06:41

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Ukradene veci


Caity si volal?Chtělo by to rozhodit info po okolních sevisech,kvůli diagnostiky,a obejít zastávarny ohledně toho zbytku.

Editoval Mišák ttr600 (22.04.2012 19:06:59)


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#7 22.04.2012 20:27:38

Domes XT600E
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 280
Založená vlákna
Místo: Kósek od Litovle
Motorka: WR450F
Věk: 29
2 0

Re: Ukradene veci


policajty sem samo volal a vcera sem byl i na obvodnim oddeleni sepsat trestni oznameni a co mi dnes rikali lidi tak sem cumel ou2  ou2  3 auta v litovli jedno na nove vsi a pak ja cca v 40min. rozmezi na nove vsi mam info ze lesakovi z nivi ukradli profi lesackou pilu a vse okolo a pak ja tudis to muselo byt planovany. pak sem dostal info ze s patka na sobotu v litovli ukradeno 22 jizdnich kol a stoho 2 delany  na zakasku za cca 80tis ee4  ee4  ee4  toto me uz mrda aby clovek se bal nechat neco nekde lezet i na par sekund a5  ee2 

 offline 

 

#8 22.04.2012 20:33:18

Domes XT600E
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 280
Založená vlákna
Místo: Kósek od Litovle
Motorka: WR450F
Věk: 29
2 0

Re: Ukradene veci


toto mi ted poslali na faceboku ou2  ou2  ou2  ou2  ou2  ou2 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2555_cikani.jpg

 offline 

 

#9 22.04.2012 21:13:37

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Ukradene veci


Znamemu asi mesic zpet nekde na zavodech ukradli skoro novotu YZF450.Odjel si,zaparkoval v depu, nekam na chvili odesel a bylo vymalovano.........kam ten svet speje.Asi budu zamykat i motorky v garazi na retez

Editoval milanosor (23.04.2012 07:43:30)

 offline 

 

#10 22.04.2012 21:19:34

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Ukradene veci


A u gáráže zuřivýho a hladového psa.


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#11 22.04.2012 21:21:18

ktm 350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1470
Založená vlákna
Místo: Někde v lese,,Pohoř
Motorka: Momentálně na prodej
Věk: 15
Tel: 604519929
6 0

Re: Ukradene veci


Mišák ttr600:

toho ti ukradnou taky lol 


Není ostuda spadnout ,ale zůstat ležet !!!

 offline 

 

#12 22.04.2012 23:09:30

Kraťas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 154
Založená vlákna
Místo: Olomoucký kraj
Motorka: Honda XR 400R
Věk: 29
0 0

Re: Ukradene veci


milanosor napsal(a):

Znamemu asi mesic zpet nekde na zavodech ukradli skoro novotu YZF450.Odjel si,zaparkoval v depu, nekam na chvili odesel a bylo vymalovano.........kam ten svet speje.Asi budu zamikat i motorky v garazi na retez

Bylo to na přerovské rokli. Přišel nějakej sráč, v depu nenápadně lapl motorku, která byla opřená o auto, kousek ju odtlačil, nakopl a byl v prdeli. Kámoši toho okradenýho za ním prej ještě rychle vyjeli, ale už byl v tahu. Je to hnus, manželka s děckama prej první rozjížďku fandili a na druhou už byl bez mašiny.

 offline 

 

#13 23.04.2012 00:34:20

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: Ukradene veci


jo já už ji v garáži zamykám není to prdel, a teď mi přišel i GSM alarm je to prostě jen na vás jak to zabezpečíte bohužel i to sem tam nestačí. hodně štěstí všem v bránění svého movitého majetku.  a26 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#14 23.04.2012 07:47:36

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Ukradene veci


Kraťas napsal(a):

milanosor napsal(a):

Znamemu asi mesic zpet nekde na zavodech ukradli skoro novotu YZF450.Odjel si,zaparkoval v depu, nekam na chvili odesel a bylo vymalovano.........kam ten svet speje.Asi budu zamikat i motorky v garazi na retez

Bylo to na přerovské rokli. Přišel nějakej sráč, v depu nenápadně lapl motorku, která byla opřená o auto, kousek ju odtlačil, nakopl a byl v prdeli. Kámoši toho okradenýho za ním prej ještě rychle vyjeli, ale už byl v tahu. Je to hnus, manželka s děckama prej první rozjížďku fandili a na druhou už byl bez mašiny.

Je to mozne. Prave jsem se o tom bavil s kamosem na vikendovem krose a cumel jsem na neho jako puk, ze i tohle je mozne ee5 To je jak kdyz te vykradou, kdyz jsi zrovna doma.Ty bastardi musi mit kuraz!!!! a31 

Editoval milanosor (23.04.2012 07:48:06)

 offline 

 

#15 23.04.2012 11:32:36

Re: Ukradene veci


koukám, že s krádežemi má hodně lidí zkušenosti.. tak se taky přidám svoje zkušenosti...

Dříve jsem měl 300m metrů od baráku ubytovnu sociálních případů. Každý rok pokus o ukradení auta! Naštěstí vopice černý neuměli vochcat imobilizér. Škoda, že když se jim to poprvé nepovedlo, že to zkoušeli znovu. Jednou dokonce i noční akční policejní akce big_smile Někdo to pak vyřešil, že vypálil celou ubytovnu -> od té doby nebylo rozbité jediné okénko!!!

Jiná zkušenost od bráchy z baráku, měli velký počet krádeží. Tak se zavedl kamerový systém a čipy. A ejhle zjistilo se, že 1/2 krádeží byla za spolupráce nájemníků. Dokonce nedávno řešil případ, kdy dobrá kámoška a zároveň sousedka vykradla auto té druhé. Sice byla zamaskována před kamerami, ale dveře byli 6x otevřeny jejím čipem, to už jí nedošlo.

Jednou dokonce strýce navštívil zloděj doma, když zrovna spal. Na neštěstí pro zloděje je strýc je myslivec a vášnivý sběratel zbraní. A jak do dnes rád vypráví "První do zloděje a pak varovná do vzduchu". Zlodějíček je potrestán na celý život, protože mu střelil do nohou a doslova mu rozjebal klouby. Omlouvám se za ty výrazy, ale já zlodějskou verbež opravdu nesnáším!

Pak k nám jednou zavítal taky soused (15 let) do baráku, šel tedy jenom do garáže, kde našel jen drobné ruční nářadí a prodlužovačky. Protože svářečky, vrtačky atd. mám schované, za pořádnými dveřmi. Stejně tak jako motorky, které byly asi původ jeho zájmu. A bohužel to dost zhoršilo vztahy mezi lidma. A je mi dost líto jeho dědy, který je velmi pracovitý a šikovný člověk a teď aby chodil kanálama. A asi nejvtipnější na celé věci je, že otec toho zmrda je policista.

Nedávno brácha parkoval před ochoďákem a když se vrátil, tak mu chyběl zadní nárazník s parkovacíma senzorama. Když pak šel o ofic. dealerovi a ten řekl cenu, tak se ani nedivil, proč mu to někdo ukradl big_smile

No a poslední zkušenost je z výstavy For Bikes, kde ještě před otevíračkou zmizelo kolo za 150 000,- a v sobotu nám pak boty za 8 000,-...


Závěrem snad říci, že lidé jsou nepřejícné svině! Je to asi v nás zakódováno od dob komunismu. Bohužel stát tyhle zmrdy moc nepotrestá a tak asi nejlepší když člověk zloděje chytí a zláme mu ruce. Ke všemu vaše věci prodají za setinu ceny a ještě si za to koupí chlast nebo drogy. Není taková bída, že by lidé kradli proto aby přežily. To, že si někdo naseká dluhy není bída, ale demence.

 offline 

 

#16 23.04.2012 11:41:12

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: Ukradene veci


Skoda jen, ze to neni tak jednoduche.Majetek si sice muzes v teto dobe branit pasivne ale ne aktivne.Je to kocourkov. Zlodeji neco udelas a pak jses jeste za spatneho ty. To me vcera ve zpravach dostalo,jak okradeny prodejce zverejnil fotku zlodeje a ted prodejce dostane flastr za to, ze zverejnil fotku zlodeje bez jeho souhlasu..... No je tohle normalni a31 ??? Sam si najdes,sam si chytis a jeste dostanes pres prsty ee3 

Nedej boze ho ted postrelit.Pokud po tobe nebude palit,tak jeste pujdes sedet! a9 

Editoval milanosor (23.04.2012 11:43:54)

 offline 

 

#17 23.04.2012 11:57:53

Re: Ukradene veci


milanosor:
no to mě taky vytočilo! chudák člověk přijde o majetek a ještě musí zaplatit pokutu! Pak Janoušek skoro zabije ženu a nic se mu nestane! Za tohle by měli odbory demonstrovat. big_smile

a strýc z toho vyšel bez trestu, protože střílel pod pas a navíc to byla nutná sebeobrana (svědci slyšeli dvě rány) big_smile Pak se mu to trošku vrátilo, když byl na honu, tak mu jeden blbec omylem střelil z metru do břicha brokovnicí.

 offline 

 

#18 23.04.2012 16:32:16

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Ukradene veci


Taky mám jednu příhodu za kterou bohužel můžu já sad Jeden můj bejvalej kámoš(zmrd) mi asi před 2 rokama ukradl motorovku za 15 tyček přímo z garáže....divný na tom bylo to že garáž zamknutá ale motorovka v prdeli.....tak jsem si to dal dohromady a zjistil jsem že sem před rokem než mi ta motorovka zmizla, ztratil klíče od baráku a ten den co jsem je ztratil jsem jel s tímhle zmrdem v autě....druhej den po ztrátě klíčů se ho ptám jestli je nenašel v autě, prej tam nic nebylo ,tak si říkám že jsem je možná ztratil někde venku a už jsem to neřešil, a bohužel ani nevyměnil zámky a30  Kámoš to bejvával dobrej hodně jsem toho s ním zažil.... do tý doby než začal fetovat pervitin a další sračky....nakonec to zkončilo tak, že ho o tejden po ukradení mojí motorovky zavřeli,ale né kvůli mojí motorovce to se bohužel a jak bývá zvykem nedalo dokázat.... ee4 měl toho víc krádeže-vaření drog,dokonce vokradl i svojí bábu vzal jí 15000 tisíc co měla schovaný na pohřeb nee1  a bůh ví co ještě.Dostal tři roky, ale přál bych mu daleko víc.

 offline 

 

#19 23.04.2012 18:32:26

Gron
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 239
Založená vlákna
Místo: Denver, Colorado
Motorka: Suzuki Intruder 750, Harley Davidson Fat Boy Lo 2010
Věk: 46
Tel: +1 720 694 9214
3 0

Re: Ukradene veci


A nejhorší na tom je to že v tom kriminále se maj líp než kdejakej slušnej rukama pracující, který dře každý den aby si k něčemu pomohl a stát ho ždíme dokud neskončí ve spacáku. Doporučil bych na Václaváku popravit vládní činitelé a jejich příznivce a kumpány pro výstrahu proti rozkrádání státu a lidí a jejich příbuzným sebrat vše co pro ně tihle státní činitelé nakradli. A další zloděje věšet a vrahy střílet a hned by bylo ušetřených miliard. cool  cool  cool 

 offline 

 

#20 07.04.2014 23:34:11

Re: Ukradene veci


no jo borci mě ukradli kola od auta obvolal jsem známy  smile  smile  smile  teda radoby známy (ty co obyčejně mlatím na potkání smažky ) do 1 hodiny jsem věděl adresu feťaku co mě to ukradli hned sem tam jel zavolal policii a ta mě řekla že stým nic neudělá  ee4  ee4  ee4 boužel... tak jsem to začal řešit po svem cca 30minut kola byla na světě ale potom udáni a ja sem platil na přestupkové komisi 5tacu no boužel kola měla cenu jen cca 2000kč ale slišet to praskani nosu stalo za to  smile  smile  smile  smile  a tým jsem sněma neskončil tu 5ku jim budu připomínat navždy jen bez svědku!!!!!!!!!!!!!!!!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů