Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VW transportér 1,9TD

#61 28.02.2014 12:19:33

Re: VW transportér 1,9TD


allanktm:

Proč myslíšsmile je mi jasný, že za ty prachy nedostanu top kus a jako auto na každodenní ježdění to nechci, takže pokud by byl motor,podvozek,brzdy ok, tak by mi to mohlo 2-3 roky snad sloužit:/

 offline 

 

#63 02.03.2014 07:58:25

pan W
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 179
Založená vlákna
Motorka: HusaberG TE 250
1 0

Re: VW transportér 1,9TD


MartinSparco napsal(a):

Lukáš: Vnitřek vypadá opečovávaně, ted nevím ale 98 už jsou myslím pozink kastle. Jen je divné že u 98roku už by měl byt nový model s prodlouženým předkem.

V polovině 98 se pár věcí měnilo.Jak ten pozink, tak třeba podsvícení budíků ze zelený na modrou.Co se týče toho předku, tak Transporter se až do roku 2003, kdy byla ukončena výroba spolehlivých T4, dělal s tim krátkym předkem.
Z osobní zkušenosti se koukej po autech ne u nás, ale v Německu, Rakousku a jen soukromníci.Tady je to samá stočená předražená zbastlená mrcha.Chce to dobře ovládat jejich jazyk a rozumět autům, nebo mít někoho, co tomu rozumí a reagovat setsakramensky rychle, protože pěkný auta se na inzercích dlouho neohřejou a pak se tu objeví za několikanásobnou cenu.Já takhle pátral půl roku, z toho 3 měsíce fakt intenzivně.
Je i důležitý si sepsat, co vlastně chci za výbavu, co vlastně potřebuju a co v podstatě nevyužiju a kolik max chci do toho vrazit.Pozor, ze zahraničí musim počítat se všema možnejma poplatkama s dovozem.

 offline 

 

#64 02.03.2014 11:41:35

Re: VW transportér 1,9TD


kamoš koupil bílou 2.4d za 17 ale utržený rozvodák nakonec do nej dal ještě 20,teklo naftový čerpadlo a ten opravář mi asi přidal,protože to dýmuje černě,ale zrychlení docela ujde jezdil jsem se dvěma vitama 2.3D a ty byly proti tomu líný

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů