Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Uhy piskovna - dobre zpravy

#21 23.07.2009 08:57:47

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


elchupacabra napsal(a):

jak je v rohu piskovej  tak ten hned vedle nej je uplne v riti koryto 2na2 metry na tom uz se asi nikdy jezdit nebude jiank ty mensi dole sou naky taky v riti jinak se da ,jeden picus v nive zasitej za krovim pozoroval dalekohledem co se deje, nevylez ale poslal na me psa tak sem jenom projel a pryc fakt to tam nak smrdi ,uz at je zima a daj pokoj

jo ten zničenej jsem přesně myslela ale na druhou stranu jsem koukala že se to někdo snažil vyjet po boku a podařilo se mu to...
vy si cestu najdete.. dekjte vědět až tam pojedete jezdit a já se stavim s mým novým povozem... wink

 

#22 23.07.2009 10:21:48

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


nejezdi tvuj novej povoz na oves ?

 offline 

 

#23 23.07.2009 11:25:16

Jirka XT 600 Tenere
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 426
Založená vlákna
Místo: Koleč, okr. Kladno
Motorka: XT 600Z Tenere a WR426
Věk: 27
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


elchupacabra napsal(a):

nejezdi tvuj novej povoz na oves ?

Myslis takovej ten na kterej se kupuje obuti v zelezarstvi?

 offline 

 

#24 23.07.2009 11:44:48

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


a kope to jako svina?! big_smile

 offline 

 

#25 23.07.2009 12:02:43

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


to teda nevim o kom mluvíte, do železářství nechodím, nekope to, a oves nedostává lol

Editoval MIssEnduro (23.07.2009 12:03:06)

 

#26 23.07.2009 14:36:19

Jirka XT 600 Tenere
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 426
Založená vlákna
Místo: Koleč, okr. Kladno
Motorka: XT 600Z Tenere a WR426
Věk: 27
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


tak asi mas jiny povoz no

 offline 

 

#27 28.07.2009 08:13:21

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


Když dorázíte a já o tom budu vědět tak se stavím a schválně si můžete zajezdit (pokud to zvládnete)  usch

 

#28 28.07.2009 08:42:54

Jirka XT 600 Tenere
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 426
Založená vlákna
Místo: Koleč, okr. Kladno
Motorka: XT 600Z Tenere a WR426
Věk: 27
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


Tak to jsem fakt docela zvedavej, co to je oko1 Hlavne at to nema kopyta

 offline 

 

#29 28.07.2009 13:04:39

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


Mikagen napsal(a):

Tak je to pravda, že jsi si koupila čtyřnofého offroada ???  ou2

A co YZ-to - máš ho ještě ?

Kdo Ti to řekl ??

YZ je na prodej, zítra si pro ni možná přijede jeden maník...
Budu se sní loučit těžko ale nemá srdce, tak to nebude tak těžké..

 

#30 16.08.2009 10:15:14

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


v piskovne zacina dalsi faze zavazeni udelaly uplnou dalnici prez celou cast kde se jezdilo a odvazej tu horni hlinenou muldu kterou zavazej spodek ,podle celkem velkejch zasahu pocitam ze piskovna uz dlouho fungovat nebude  mad

 offline 

 

#31 16.08.2009 11:47:18

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


foto neni nemel sem fotak ,jak byla cesta prez spodek piskovny tak ta ma ted sirku tak 6metru a vsechny hupy srovnany  dole to zacinaj zavazet takze misto novy trati bude novy pole,proste dalnice pro tatry

 offline 

 

#32 16.08.2009 15:20:23

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


vzhledem k tomu ze driv  byl celej spodek jenom pisek a uz ted ze 3/4 udelali pole pocitam ze to dotahnou a pole bude po cely plose piskovny

 offline 

 

#33 16.08.2009 17:40:38

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


no vrsek jak tam je  hromada hlinena s tim vyjezdem jako by od lesa tak ten uz je utrzenej a tim zavazej spodek no a vyjezdy spodni taky bida zadni rohovej piskovej se da ale uz jen po pisku jak to slo este zadem jezdilo se tam tudy i dolu tak ten uz neni  ,zustal ten hlinenej sikmej cca uprostred ,piskovej v rohu se da ten vedle uz taky ne takze v cely piskovne zbyl akorat hlinenej a od nej nalevo piskovej jinak finito

 offline 

 

#34 16.08.2009 17:59:54

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


dalo se to cekat zacli predloni a mista je cim dal tim min ,zas nebejvaj moc rychli pocitam ze letos este dilo zkazy nedokonaj ale pristi rok uz bude asi celej spodek jenom pole sad

 offline 

 

#35 17.08.2009 08:30:24

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


Mikagen napsal(a):

Ale jo mohli bychom zajet juknout do UH a pak třeba požádat Elpachubru a dát si ten výjezd na Říp co ???

ted sem v sobotu jel prez rip 2x a v tomhle pocasi a obdobi  je to fakt oprus samej zevl s kocarem se psem dedci baby vsichni nadavaj  holema mavaj do cesty si stoupaj a to sme jeli jenom 3 , jinak se to da ale chtelo by to  pro nas pekny  a pro ne hnusny pocasi

ja byl tady o vykendu a koupacka dobra +je tam trat mala piskova vydel sem tam litat jenom atv duro zadny
http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq … 01408@z=13

Editoval elchupacabra (17.08.2009 08:33:42)

 offline 

 

#36 17.08.2009 10:12:37

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


elchupacabra napsal(a):

Mikagen napsal(a):

Ale jo mohli bychom zajet juknout do UH a pak třeba požádat Elpachubru a dát si ten výjezd na Říp co ???

ted sem v sobotu jel prez rip 2x a v tomhle pocasi a obdobi  je to fakt oprus samej zevl s kocarem se psem dedci baby vsichni nadavaj  holema mavaj do cesty si stoupaj a to sme jeli jenom 3 , jinak se to da ale chtelo by to  pro nas pekny  a pro ne hnusny pocasi

ja byl tady o vykendu a koupacka dobra +je tam trat mala piskova vydel sem tam litat jenom atv duro zadny
http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq … 01408@z=13

říkáš že pěkný koupání?? a nejosu tam pijavice?
protože kam já vlezu mám na ně štěstí....

 

#37 17.08.2009 10:34:08

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


MIssEnduro napsal(a):

elchupacabra napsal(a):

Mikagen napsal(a):

Ale jo mohli bychom zajet juknout do UH a pak třeba požádat Elpachubru a dát si ten výjezd na Říp co ???

ted sem v sobotu jel prez rip 2x a v tomhle pocasi a obdobi  je to fakt oprus samej zevl s kocarem se psem dedci baby vsichni nadavaj  holema mavaj do cesty si stoupaj a to sme jeli jenom 3 , jinak se to da ale chtelo by to  pro nas pekny  a pro ne hnusny pocasi

ja byl tady o vykendu a koupacka dobra +je tam trat mala piskova vydel sem tam litat jenom atv duro zadny
http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq … 01408@z=13

říkáš že pěkný koupání?? a nejosu tam pijavice?
protože kam já vlezu mám na ně štěstí....

tak to budes muset ject zkouknout ale pochybuju ze tam budou pijavice prece jenom je to piskovna ne nakej kacak , jediny pijavice sou okolo cely piskovny na dekach .)

 offline 

 

#38 18.08.2009 08:43:51

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


elchupacabra napsal(a):

MIssEnduro napsal(a):

elchupacabra napsal(a):


ted sem v sobotu jel prez rip 2x a v tomhle pocasi a obdobi  je to fakt oprus samej zevl s kocarem se psem dedci baby vsichni nadavaj  holema mavaj do cesty si stoupaj a to sme jeli jenom 3 , jinak se to da ale chtelo by to  pro nas pekny  a pro ne hnusny pocasi

ja byl tady o vykendu a koupacka dobra +je tam trat mala piskova vydel sem tam litat jenom atv duro zadny
http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq … 01408@z=13

říkáš že pěkný koupání?? a nejosu tam pijavice?
protože kam já vlezu mám na ně štěstí....

tak to budes muset ject zkouknout ale pochybuju ze tam budou pijavice prece jenom je to piskovna ne nakej kacak , jediny pijavice sou okolo cely piskovny na dekach .)

No Vojkovice i Cítov jsou oboje pískovny :-D

 

#39 18.08.2009 08:49:43

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


MIssEnduro napsal(a):

elchupacabra napsal(a):

MIssEnduro napsal(a):


říkáš že pěkný koupání?? a nejosu tam pijavice?
protože kam já vlezu mám na ně štěstí....

tak to budes muset ject zkouknout ale pochybuju ze tam budou pijavice prece jenom je to piskovna ne nakej kacak , jediny pijavice sou okolo cely piskovny na dekach .)

No Vojkovice i Cítov jsou oboje pískovny :-D

to sou kacaky uz davno ,dobrin je opravdu supr voda kdyz nebudes vedet kam tak to jed omrknout urcite nebudes litovat

 offline 

 

#40 22.08.2009 14:55:07

Re: Uhy piskovna - dobre zpravy


tak par fotek destrukce mam v galerce

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů