Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#421 25.01.2014 15:42:21

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


_Vlk_:
Tak tebe jsem zrovna nemyslel a30  usch 

 offline 

 

#422 26.01.2014 11:02:58

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32:


jasne vsichni mi vsechno prali hlavne ze tys osobne psal jak je to dobra masina jak na nauceni bude stacit ze ma vykonu az nad hlavu a takove kecy kolem a ted pises takove hovna!!! muze vam to byt uplne ukradene ja do toho snad budu sypat vase prachy ze se vsichni tak starate??? mozna jsem to uspechal to jo s koupi jsem jaks taks spokojeny!!! napisu to uz po 150te 520tka se mi libi!!! s tim ze se do toho neco nasype jsem pocital!! tak nevim co tady porad sakra neco resite driv nebo pozdeji by to stejne kleklo a nastesti at uz s neci pomoci nebo bez to kleklo neresim to jsem jen rad ze ted kdyz je venku zima a jezdit se neda
navic aspon ted mam dalsi zkusenost jak tady nekdo uz psal

jinak jestli se ti doma jeste vali ten vyfuck se svodama cos tam tehdy mel tak mi napis do sz cenu wink

Editoval Ditrow (26.01.2014 11:19:46)

 offline 

 

#423 26.01.2014 11:10:37

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

resíme tu proc to kleklo z niceho nic.... a po oprave..mimo jiné toto ti asi rict mechanik před rozborkou tak bys to k nemu asi nedal ne????

ricici napsal - Kdyby to po rozborce jelo jak dříve, bral bych to jako velký neúspěch. a povedlo ..po rozborce to nejelo vubec

edit -

takze když prekoroutim slova riciciho tak to byl vlastne uspech smile 

Editoval 1flip1 (26.01.2014 11:12:55)

 offline 

 

#424 26.01.2014 11:15:40

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


taky bych rad priznal jak se tohle mohlo stat ale opravdu nejsem schopen odpovedet protoze tomuhle nerozumim

kdyby jste se me zeptali proc vam doma vyhazuje proudovy chranic tak jsem se 100%tni jistotou odpovedet proc to dela a zavadu vyresit i takhle po telefonu protoze tomuhle rozumim

tot asi vse co jsem ktomu ja schopen rict jako pikr (pica k ruce) ja jen povoloval podaval pritahoval sundaval podrzel (pro rypal soucastky ne neci ocas big_smile) atd

 offline 

 

#425 26.01.2014 11:20:23

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


hosi vy jim teda davate smile proste to nekdo pokazil a chtel to svezt na nekoho jinyho,klasika no
kdyz uz se to stalo tak to tu nemel verejne prezentovat,asi si nemyslel ze se na to prijde,a je jasny ze kdyz uz je to rozdelany tak za ty roky je tam spoustu veci na vymenu nebo opravu,ale urcite by to jezdilo dal,chybama se proste clovek uci,ale musi si je priznat ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#426 26.01.2014 11:23:35

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

taky bych rad priznal jak se tohle mohlo stat ale opravdu nejsem schopen odpovedet protoze tomuhle nerozumim

kdyby jste se me zeptali proc vam doma vyhazuje proudovy chranic tak jsem se 100%tni jistotou odpovedet proc to dela a zavadu vyresit i takhle po telefonu protoze tomuhle rozumim

tot asi vse co jsem ktomu ja schopen rict jako pikr (pica k ruce) ja jen povoloval podaval pritahoval sundaval podrzel (pro rypal soucastky ne neci ocas big_smile) atd

a to je taky o co tu jde...mel by se k tomu poradne ricicici ...ditrow ty s tu napsal spoustu prispevku ale ten co to opravoval to tu nijak neosvetlil a všichni na to cekaji ....

 offline 

 

#427 26.01.2014 11:50:46

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


allanktm napsal(a):

Richichichi:

nic si z toho nedělej,čim víc věcí zkurvíš ,tím budeš lepší mekanik. Hold každý vyškolení něco stojí ano2 a je dobrý když to zaplatí někdo jinej lol 

Klidně se tomu nebráním. Nevím kolik motoru si udělal za minuly rok, ja 13 a vsechny funguji.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#428 26.01.2014 12:28:15

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


xfany udělěj sadrovy odlitek a pak ho změř  ano potom z odlitku udělaš zase odlitek na píst a do odlitku z odlitku vylíješ hliník a maš píst tak to opakuješ na každy valec hlavně si je očíslovat a maš píst do každeho valce na míru  chapeš?


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#429 26.01.2014 12:29:08

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:
Akrap i doma racing se svodama je už 3 roky prodaný ne 
Nový majitel mota chtěl koupit motku co nejlevněji, tak ji bral s původním výfukem.
Při prodeji Noendovi motorka jela, zvuk motoru byl stále stejný, s tímto výfukem byl problém s volnoběhem, ale Noend to nijak nehrotil.
Proč bych ti já měl něco psát, když ty ses mne na nic neptal, já ti motorku nepprodával a30 
Na naučení to byla supr motorka, Petr se na ní naučil dokonale jezdit i opravovat, pro mne to byla na jednu stranu  heart a na druhou stranu někdy proklínaná stará hujda usch 
Takový je holt život.

Editoval viteka 32 (26.01.2014 12:39:56)

 offline 

 

#430 26.01.2014 12:42:17

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


allanktm napsal(a):

šel sem rychle něco rozhodit lol 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3 … 1782_n.jpg

nová kawa tak opatrně víš že se člověk učí každy den  ano 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#431 26.01.2014 12:48:27

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32 napsal(a):

Ditrow:
Akrap i doma racing se svodama je už 3 roky prodaný ne 
Nový majitel mota chtěl koupit motku co nejlevněji, tak ji bral s původním výfukem.
Při prodeji Noendovi motorka jela, zvuk motoru byl stále stejný, s tímto výfukem byl problém s volnoběhem, ale Noend to nijak nehrotil.
Proč bych ti já měl něco psát, když ty ses mne na nic neptal, já ti motorku nepprodával a30 
Na naučení to byla supr motorka, Petr se na ní naučil dokonale jezdit i opravovat, pro mne to byla na jednu stranu  heart a na druhou stranu někdy proklínaná stará hujda usch 
Takový je holt život.

to je fuk ja uz tohle nechci resit zbytecne nervy skoda ze je to fuc sad to je prave to oc mi jde ten volnobeh a taky si myslim ze to bude tim vyfukem wink co mi poradis (poradite i ostatni) koupit? mam moznost novy vyfuk z 450exc (nevim zda by pasoval nebo potrebuje upravit)sundany hned po koupi kvuli nasazeni ladaku nebo se radsi poohlednout po necem jinem?

 offline 

 

#432 26.01.2014 12:50:18

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Richichichi napsal(a):

allanktm napsal(a):

Richichichi:

nic si z toho nedělej,čim víc věcí zkurvíš ,tím budeš lepší mekanik. Hold každý vyškolení něco stojí ano2 a je dobrý když to zaplatí někdo jinej lol 

Klidně se tomu nebráním. Nevím kolik motoru si udělal za minuly rok, ja 13 a vsechny funguji.

Tak tobě se dá věřit asi každé desáté slovo ano 
Je to stejné, jak jsi napsal, žes svoji motku koupil koncem léta, věčně jsi na ní něco dělal, ale do konce roku jsi sjel 3 je gumy ano 

 offline 

 

#433 26.01.2014 12:54:29

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:
Byl to původně SX kový motor, dolněný o 6 kvalt. Zda je stejně naladěný karbec na SX a EXC nevím, ale sladit tento karbec s nějakým výfukem je dost problém a dost laborování. Chtělo by to asi někoho, kdo tomu trochu rozumí.

Editoval viteka 32 (26.01.2014 12:55:16)

 offline 

 

#434 26.01.2014 12:56:46

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32 napsal(a):

Ditrow:
Byl to původně SX kový motor, dolněný o 6 kvalt. Zda je stejně naladěný karbec na SX a EXC nevím, ale sladit tento karbec s nějakým výfukem je dost problém a dost laborování. Chtělo by to asi někoho, kdo tomu trochu rozumí.

a stim akrapem nebo domaracing to slapalo jak? jde mi hlavne o ten volnobeh

 offline 

 

#435 26.01.2014 13:09:41

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

viteka 32 napsal(a):

Ditrow:
Byl to původně SX kový motor, dolněný o 6 kvalt. Zda je stejně naladěný karbec na SX a EXC nevím, ale sladit tento karbec s nějakým výfukem je dost problém a dost laborování. Chtělo by to asi někoho, kdo tomu trochu rozumí.

a stim akrapem nebo domaracing to slapalo jak? jde mi hlavne o ten volnobeh

To víš že naladit karburátor s vyfukem by to chtělo, ale tohle zatím nemá žádný smysl. K tak jemnému doladění je potřeba mít motor v 100% stavu a výfuk který je na ten motor koncepčně dělanej. To co tam nyní je jako za výfuk na tom nic neodladíš, více méně to jen kurví motor, hoří na tom ventily, snižuje kompresi, bere více paliva atd. Ten výfuk je další z větších problémů. Volnoběžné otáčky si myslím že to bude držet i kdyby jsi jezdil s holýma svodama.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#436 26.01.2014 13:19:34

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32 napsal(a):

Richichichi napsal(a):

allanktm napsal(a):

Richichichi:

nic si z toho nedělej,čim víc věcí zkurvíš ,tím budeš lepší mekanik. Hold každý vyškolení něco stojí ano2 a je dobrý když to zaplatí někdo jinej lol 

Klidně se tomu nebráním. Nevím kolik motoru si udělal za minuly rok, ja 13 a vsechny funguji.

Tak tobě se dá věřit asi každé desáté slovo ano 
Je to stejné, jak jsi napsal, žes svoji motku koupil koncem léta, věčně jsi na ní něco dělal, ale do konce roku jsi sjel 3 je gumy ano 

Fantica jsem rozdělal až na zimu, a prakticky do té doby jsem měl jen jednu vážnější opravu - ložiska v řízení. Jinak se jezdilo prakticky každý den. Nevím kde se tady psalo o tom že na něm furt něco dělám. Hold babaexc dostál svému jménu a prodal mi super motorku za 40 tis (Pavle ještě jednou dík.) A to že ji rozmazluji (když mám čas) je jen můj problém. Ditrow může říct co je to za leštěnku, že?


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#437 26.01.2014 13:25:59

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Jj to klobouk dolů ani skrabanec moc hezká.

 offline 

 

#438 26.01.2014 14:00:05

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Koncovky výfuků by měly být tuším stejné na staré i nové 4T  EXC/SX. Jestli jsem t opochopil, tak motor je z SX, karbec z SX, při prodeji byl s nějakým přidušeným výfukem, karbec jste přetryskovali podle originálu. Takže dle SX nebo EXC?

Koncovka na prodej třeba tady http://motorky.bazos.cz/inzerat/3158812 … 0-sx-f.php

a tady http://motorky.bazos.cz/inzerat/3068327 … ocross.php

Tady poněkud drahá sranda http://motorky.bazos.cz/inzerat/3113465 … IC-KTM.php

v divném stavu http://motorky.bazos.cz/inzerat/31006328/Akrapovic.php

možná by stálo za to zjistit cenu http://www.tipmoto.com/dily-moto/vyfuky … 0-sxf.html

dobrá cena http://allegro.pl/ktm-450-exc-sx-250-tl … 28138.html

 offline 

 

#439 26.01.2014 14:09:37

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Karburátor byl rozebrán richichichi ho vzal do práce na Ultrazvukové čištění byla vyměněna volnobězna tryska byla tam nějaká jiná tak se vyměnila za originál exc (podle únavou jsou trysky stejně ať už sx nebo exc) výfuk tam je průchozí hola děrování trubka v hliníkovém oválu u konce s trochou vaty
Jinak ten poslední cos nasel na allegru  můžu mít buď je ty za 1400 a nebo novou za 2jku
Jinak podle tvých odkazů na tu 520tku můžu dát i výfuk z 250??to se mi nějak nezdá
Radši bych se priklanel k originálu a nebo nějakému akrapu určenému Přímo na 520tku

Editoval Ditrow (26.01.2014 15:17:21)

 offline 

 

#440 26.01.2014 14:13:18

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Richichichi:

PROSIMTE  muzes napsat co bylo pricinou náhlé ztráty komprese???? porad tu pises všechno mozny okolo ale na tuto otázku zadna reakce....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů