Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#401 24.01.2014 14:34:54

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Raduz TT600r:


nic se mazat nechystam neboj necham to tu at si to vsichni proctou ja uz radsi zavru hubu a odpojim klavesnici nebudu uz nic komentovat

Editoval Ditrow (24.01.2014 14:37:21)

 offline 

 

#402 24.01.2014 15:15:41

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Hele, přiznej barvu, kolik je ti let?
Klidně do SZ  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#403 24.01.2014 15:16:18

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


richcici....
.... je tu jedna na kterou jsi neodpovedel- jak se muze sam od sebe ohnout ventil??? a co je teda vlastne přičina toho že se to proste jednouduše potkalo????

možná by to pomoci dalším lidem aby vedeli co nemaj delat a nebo co mají delat???


edit -

za mě nemazat- kdo necetl tak se ebude nudit....

Editoval 1flip1 (24.01.2014 15:17:13)

 offline 

 

#404 24.01.2014 15:25:36

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


1flip1 napsal(a):

richcici....
.... je tu jedna na kterou jsi neodpovedel- jak se muze sam od sebe ohnout ventil??? a co je teda vlastne přičina toho že se to proste jednouduše potkalo????

možná by to pomoci dalším lidem aby vedeli co nemaj delat a nebo co mají delat???


edit -

za mě nemazat- kdo necetl tak se ebude nudit....

Ale jaký ohlý ventil, vše jsou jen dohady borců odtud. Zatím jsme se nedozvěděli, proč motor ze dne na den ztratil kompresi a co bylo příčinou. Richichichi tvrdil, že rozhodí vršek a dá vědět. Určitě by to zajímalo hodně lidí a bylo by to pro mnohé poučením , na co si dát pozor, ale mám velkou obavu, že se nic nedozvíme.
Hlavně, ať to mechanik dá do kupy a vrčí to aspoň tak, jak dříve ano 

 offline 

 

#405 24.01.2014 17:04:25

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Raduz TT600r:


klidne i verejne 28

 offline 

 

#406 24.01.2014 17:07:36

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32 napsal(a):

1flip1 napsal(a):

richcici....
.... je tu jedna na kterou jsi neodpovedel- jak se muze sam od sebe ohnout ventil??? a co je teda vlastne přičina toho že se to proste jednouduše potkalo????

možná by to pomoci dalším lidem aby vedeli co nemaj delat a nebo co mají delat???


edit -

za mě nemazat- kdo necetl tak se ebude nudit....

Ale jaký ohlý ventil, vše jsou jen dohady borců odtud. Zatím jsme se nedozvěděli, proč motor ze dne na den ztratil kompresi a co bylo příčinou. Richichichi tvrdil, že rozhodí vršek a dá vědět. Určitě by to zajímalo hodně lidí a bylo by to pro mnohé poučením , na co si dát pozor, ale mám velkou obavu, že se nic nedozvíme.
Hlavně, ať to mechanik dá do kupy a vrčí to aspoň tak, jak dříve ano 

taky bych byl mooc rad kdyby to vrcelo ;(

 offline 

 

#407 25.01.2014 11:13:04

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32 napsal(a):

1flip1 napsal(a):

richcici....
.... je tu jedna na kterou jsi neodpovedel- jak se muze sam od sebe ohnout ventil??? a co je teda vlastne přičina toho že se to proste jednouduše potkalo????

možná by to pomoci dalším lidem aby vedeli co nemaj delat a nebo co mají delat???


edit -

za mě nemazat- kdo necetl tak se ebude nudit....

Ale jaký ohlý ventil, vše jsou jen dohady borců odtud. Zatím jsme se nedozvěděli, proč motor ze dne na den ztratil kompresi a co bylo příčinou. Richichichi tvrdil, že rozhodí vršek a dá vědět. Určitě by to zajímalo hodně lidí a bylo by to pro mnohé poučením , na co si dát pozor, ale mám velkou obavu, že se nic nedozvíme.
Hlavně, ať to mechanik dá do kupy a vrčí to aspoň tak, jak dříve ano 

Kdyby to po rozborce jelo jak dříve, bral bych to jako velký neúspěch.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#408 25.01.2014 11:37:18

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


xfany napsal(a):

Ja bych v tom pripade smaznul cele Offmoto, a zacal od znova.

Nebylo by od veci take se po te prihlasit do celosvetove souteze o nejlepsejsi forum na svete, kde si lide pomahaji, nelzou, technicke rady jen odborne, a hlavne mit moznost se svobodne vyjadrit, at v inzeratu nebo v tematu BMW z nemcka proste kdekoliv.

Ja bych se k tomu taky přiklonil už je to tu třeba jak vyše zminovany dakara a jeho dění jako k němu měli nedavno někteří vyhrady tohle tu nebyvalo když jsm přišel.
Podle některych by se vlakno nemělo mazat a pokud možno ty dva vystavit všem na oči a zlinčovat za jejich jednaní  heh2 (mě je jedno co s něma a s vlaknem bude) Za mě jen ti kluci neumí maskovat svoje chyby slovy odborniku a každy kdo tu radí a nebo se považuje za znalejšího by mohl napsat co v životě skurvil pak by jsme se tomu všichni mohli zasmat jenže to by asi většině lidi neprospělo v knowhow přezdívky
Fany jestli Raduz bude v takove formě jako jeho motorka tak si nachystej uroven Despres  a1 
Ričičičičči  Ditrow a ostatní tohle je chlapske jednaní  ano  http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=1654


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#409 25.01.2014 12:01:03

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


já sem při svojem prvním skládání hlavy nastavil ventilové vůle na vačce ve střihu. to byl rachot  big_smile od té doby poznám když cvakají ventily


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#410 25.01.2014 12:06:09

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Tristan napsal(a):

xfany napsal(a):

Ja bych v tom pripade smaznul cele Offmoto, a zacal od znova.

Nebylo by od veci take se po te prihlasit do celosvetove souteze o nejlepsejsi forum na svete, kde si lide pomahaji, nelzou, technicke rady jen odborne, a hlavne mit moznost se svobodne vyjadrit, at v inzeratu nebo v tematu BMW z nemcka proste kdekoliv.

Ja bych se k tomu taky přiklonil už je to tu třeba jak vyše zminovany dakara a jeho dění jako k němu měli nedavno někteří vyhrady tohle tu nebyvalo když jsm přišel.
Podle některych by se vlakno nemělo mazat a pokud možno ty dva vystavit všem na oči a zlinčovat za jejich jednaní  heh2 (mě je jedno co s něma a s vlaknem bude) Za mě jen ti kluci neumí maskovat svoje chyby slovy odborniku a každy kdo tu radí a nebo se považuje za znalejšího by mohl napsat co v životě skurvil pak by jsme se tomu všichni mohli zasmat jenže to by asi většině lidi neprospělo v knowhow přezdívky
Fany jestli Raduz bude v takove formě jako jeho motorka tak si nachystej uroven Despres  a1 
Ričičičičči  Ditrow a ostatní tohle je chlapske jednaní  ano  http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=1654

Slovo chlapa bude, až se tady bude příště prodávat něco jako ta 520 v podobném stavu a prodávající rovnou uvede že jde o kupu šrotu. To je slovo chlapa. Uvědom si že tady jde o prachy.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#411 25.01.2014 12:07:50

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Richichichi:

tak ono je to pořad životní vyhra koupit si hromadku neštěstí za 30 horší kdyby dal 90.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#412 25.01.2014 12:26:37

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Richichichi:

 lol  Ty se mi snad zdáš  lol To už není možný, to musí být nějaká recese  lol 

 offline 

 

#413 25.01.2014 12:47:23

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Noend:

Taky mi to tak přijde  heh2 

 offline 

 

#414 25.01.2014 12:51:32

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Richichichi napsal(a):

Slovo chlapa bude, až se tady bude příště prodávat něco jako ta 520 v podobném stavu a prodávající rovnou uvede že jde o kupu šrotu. To je slovo chlapa. Uvědom si že tady jde o prachy.

Sry, fakt nic proti tobě, ale měl by jsis prvně znovu v klidu přečíst, co noend o motorce psal.. A to je krása fóra - vše tu je. Kdyby se toto vlákno smazalo, tak můžete klidně z noenda udělat vola, ale takhle děláš vola jen ze sebe..



Noend napsal(a):

Přesně vypsat závady, to není tak jednoduchý. Zásadní problém jsou jen ty ložiska, všechno ostatní tak nějak funguje. Ale že to po třech vyjížďkách neumře, to ti nikdo nezaručí ani u ostrý motorky z roku 2010. Být tebou, tak pokud to koupíš, vykašli se na nějaký zásadní generální opravy, přetěsni ty přední tlumiče a vodní pumpu, zkus něco udělat s tím karburátorem a jezdi. Až se něco podělá, oprav to a jezdi dál. Kdyby si chtěl opravovat všechno co je opotřebovaný, vyšlo by tě levněji koupit novou motorku  wink 

Noend napsal(a):

OK, ale skoro jistě ještě nebudu mít ty nový ložiska v zadním kole. Motorka je sice provozuschopná i teď, ale ...

To jen k těm, tvým nekonečným dotazům k ložiskům (to je snad ta nejmenší věc, ne? A ty tady z toho děláš drama jak o život.) Kdyby Ditrow tak na motorku nespěchal, tak ji dostal rovnou s ložisky, jak mu noend navrhroval.



Noend napsal(a):

 a14  Možná by jsi udělal i dobře, kdyby sis udělal jeden večer čas a pořádně pohledal zde na fóru. Není až takovej problém najít tu historii téhle motorky cca 5 let zpět  a2 

Noend napsal(a):

Zas nepodléhej eufórii, až budeš chtít přijet tak si zavoláme a já ti o ní trochu povyprávím do telefonu. Nerad bych, aby sis myslel, že jedeš pro motorku v TOP stavu a pak mi tu brečel, že jsi se trmácel takovou dlouhou cestu ... atd ... atd ...  wink 

Editoval C.J. (25.01.2014 12:52:48)

 offline 

 

#415 25.01.2014 12:53:00

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


str. 8, příspěvek č. 150:

Richichichi napsal(a):

Konečne jsem to tady našel...

Ditrow mi ukázal dnes tu svoji KTM, no za ty prachy neber to ano 

 offline 

 

#416 25.01.2014 12:55:27

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Vláďa:

Ale víš jak  lol 

Richichichi napsal(a):

Uvědom si že tady jde o prachy.

 offline 

 

#417 25.01.2014 13:32:38

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Tristan napsal(a):

xfany napsal(a):

Ja bych v tom pripade smaznul cele Offmoto, a zacal od znova.

Nebylo by od veci take se po te prihlasit do celosvetove souteze o nejlepsejsi forum na svete, kde si lide pomahaji, nelzou, technicke rady jen odborne, a hlavne mit moznost se svobodne vyjadrit, at v inzeratu nebo v tematu BMW z nemcka proste kdekoliv.

Ja bych se k tomu taky přiklonil už je to tu třeba jak vyše zminovany dakara a jeho dění jako k němu měli nedavno někteří vyhrady tohle tu nebyvalo když jsm přišel.
Podle některych by se vlakno nemělo mazat a pokud možno ty dva vystavit všem na oči a zlinčovat za jejich jednaní  heh2 (mě je jedno co s něma a s vlaknem bude) Za mě jen ti kluci neumí maskovat svoje chyby slovy odborniku a každy kdo tu radí a nebo se považuje za znalejšího by mohl napsat co v životě skurvil pak by jsme se tomu všichni mohli zasmat jenže to by asi většině lidi neprospělo v knowhow přezdívky
Fany jestli Raduz bude v takove formě jako jeho motorka tak si nachystej uroven Despres  a1 
Ričičičičči  Ditrow a ostatní tohle je chlapske jednaní  ano  http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=1654

Jé, to jsem rád , že jsi byl rychlejší, než já a dal to sem. Chybami se člověk učí. Mělo to být jen seřízení ventilů, ale nakonec se preventivně vyměnil píst, udělal se už rozvoďák a zabrousily ventily a nějaké drobnosti. Motor rozhazoval Petr v 18 letech a všechny ostatní motory taky.A nebylo jich málo- TT 350, XR 400 , několikrát KTM 520, D 350, XR 600.
Beta od té doby najela 170 Mth bez problému s motorem a je taky nyní na prodej smile 

Editoval viteka 32 (25.01.2014 15:41:34)

 offline 

 

#418 25.01.2014 13:53:43

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32:

 ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  key  key  key  key  key 

Výborně a tak to probíhalo i mým motorem s DR 350 ta doufám taky jezdí dodnes.Foto v mé galerii


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#419 25.01.2014 13:58:06

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Slovo chlapa bude, až tu někdo konečně napíše příčinu ztráty komprese ze dne na den.
Jak uvedl Váďa, sám jsi řekl, škoda to nebrat za ty prachy, tak tu nebreč nad penězi a nemluv o šrotu.
Ditrow motku vehementně chtěl, i když ho z ní skoro Noend zrazoval. Měl dost času na to získat o ní jakékoliv informace, jen chtít. Krása internetu je právě v možnosti vytáhnout si cokoliv o čemkoliv. Ať jsou to staré založené témata, fotogalerie a pod. Jen chtít, ale ta chuť  ani snaha tu nebyla. Tak potom je zbytečné někoho obviňovat, třeba Noenda.
Osobně mohu říct, že Noendovi jsem velmi přál, ať se mu prodej zdaří, dokonce jsem mu napsal, že se večer asi ožeru, když prodej klapne.  usch  Na druhý den už byla motka u nového majitele a22 
A Ditrowovovi za ty jeho kydy od samého začátku jsem kup přál snad ještě víc usch 
Je to tu psané tisíckrát dokola, nakonec ale každý si tím musí projít sám a natlouct si držku. Konečné rozhodnutí je jen na kupujícím, nemůže potom nikoho pomlouvat za špatný kup. Každé starší ostré enduro je sázka do loterie a je jen na štěstí, které stojí buď při prodávajícím nebo kupujícím.

 offline 

 

#420 25.01.2014 14:04:54

_Vlk_
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1163
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Husaberg FE 550 09, Husaberg TE 250 12, Husqvarna TE 300 15
Věk: 28
Tel: 776588125
Web
8 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32 napsal(a):

Rozhodně nemazat. Ten kdo bude mít chuť a čas, si klidně pročte celé vlákno. A možná se i zamyslí nad něčím. Dost se tu projevili někteří jedinci , je to jejich vizitka do budoucna. Někdo se možná chytí za nos a někdo ne.

Už se tahám za nos Tondo  deb1  deb1  deb1  už nebudu tak vyrypovat... oko1 


Padám sám,zvedám se sám...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů