Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

motardová kola z Yamaha WR

#1 11.08.2009 12:37:39

reiben
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Věk: 23
0 0

motardová kola z Yamaha WR


chci se zeptat jestli by na tt-čko pasovali tyhle kola aniž bych musel něco upravovat http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi … ha-wr.html   jinak budu čekat že někdo prodá z TT motardy  mad

 offline 

 

#2 11.08.2009 14:25:25

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: motardová kola z Yamaha WR


bez uprav asi ne, ikdyž zadni kolo na TT-R je puvodně z YZ250, ale kolem roku 97-98. Ale ty bys chtěl koupit kola za takovy nehorázny penize? To už mužeš koupit pomalu novy. Jinak kámoš bude prodávat TT-R na motardech, možná by ti je dal za vyměnu za tvy endurokola + nějakej doplatek. Jinak TT-R kola na SM ráfcich maj hodnotu tak 10tis, když hodně drahy tak 15. Ale za 15 jeden člověk prodával SM kola, ale byly modry


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 11.08.2009 18:05:37

Frantis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Místo: Lesy okolo Týna nad Vltavou
Motorka: TT600R
Věk: 25
0 0

Re: motardová kola z Yamaha WR


Navrc.TT-R napsal(a):

bez uprav asi ne, ikdyž zadni kolo na TT-R je puvodně z YZ250, ale kolem roku 97-98. Ale ty bys chtěl koupit kola za takovy nehorázny penize? To už mužeš koupit pomalu novy. Jinak kámoš bude prodávat TT-R na motardech, možná by ti je dal za vyměnu za tvy endurokola + nějakej doplatek. Jinak TT-R kola na SM ráfcich maj hodnotu tak 10tis, když hodně drahy tak 15. Ale za 15 jeden člověk prodával SM kola, ale byly modry

ták,za ty prachy bych je nebral ani náhodou,buď  seš vatař nebo po nich fakt moc toužíš.

jinak navrc mysliš chippa,že?ve spolupráci s ním si teď stavím taktéž motárdy,zejtra bych je mohl mít už doma a obutý,tak sem zvědav  ano

 offline 

 

#4 11.08.2009 18:36:44

reiben
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Věk: 23
0 0

Re: motardová kola z Yamaha WR


já chci na léto motardy a na zimu drapáky na pole... nemyslel jsem zrovna tyhle asi to tak vyznělo já myslel z ostatních WR(občas se na netu ukážou i levnější) souhlasim je to docela za ně pálka . For:Navrc už jsem volal dvou lidem co pradávají TT-čko na kros kolech + motardy. A pořád to samí chtějí to prodat komplet když to prodají na kros kolech tak se ozvou a až pak prodají motardy .... modrý bych klidně bral mám TT-čko z roku 01 tudíž modré      smile

 offline 

 

#5 11.08.2009 18:45:22

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: motardová kola z Yamaha WR


Frantis> jj, myslim Chippa

reiben> tak zavolej tomuhle. Ten by to mohl prodat aji zvlášť http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah … 600-r.html


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#6 11.08.2009 19:32:54

reiben
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Věk: 23
0 0

Re: motardová kola z Yamaha WR


4 Navrc... ten je první komu jsem volal

 offline 

 

#7 12.08.2009 17:55:41

Frantis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Místo: Lesy okolo Týna nad Vltavou
Motorka: TT600R
Věk: 25
0 0

Re: motardová kola z Yamaha WR


to reiben:já chci na léto motardy a na zimu drapáky na pole... jako bys mi mluvil z duše,akorát teď si toho motarda šperkuju a bude mi líto to prasit pak v lese po lese,láká mě ještě do těch nějvětších bažin koupit nějaký starší krosový peklo,to je nejideálnější varianta,tt už mi bude líto zavrtat do metru bahna,nebo topit v kaolínu  gp

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů