Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zatéká za gumu

#1 23.09.2013 17:24:36

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

zatéká za gumu


Ahoj bando, netýká se to vůbec endura, ale docela mě to štve

jedná se o to, že když prší tak u auta ,,Fabie,, mam u jedněch dveří louži na prahu a i za tou gumou je voda. Sahal jsem na polstrování, na ten koberec a ten je suchej, takže do auta to snad neteče.

Jde mi o to aby tam někde zbytečně nestála voda a v zimě to nedělalo neplechu, nebo za nějaký čas to nezačlo hnít zevnitř. nemá s tim někdo zkušenost, nebo nějaký nápad ? Hlavně mi je divný že se to děje jenom u jedněch dveří  a30 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2265_fotografie0138.jpg


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#2 23.09.2013 17:56:33

Martin_voe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 187
Založená vlákna
Místo: Praha
Věk: 32
0 1

Re: zatéká za gumu


wáca:

To vypadá na stejnej systém, jak felda/fáčko, takže i 742jky a dál do historie... Nejspíš teče kolem toho těsnění, klidně i někudy horem. Když dovřeš dveře, zkus kouknout, jestli někudy nevidíš ven :-D Je to jenom kus gumy a vevnitř takovej plechovej (nebo jakej) profil. Tak buď nějak přimět silou, aby to dolejhalo(jako to třeba kouda vysadit, prohnout a nasadit), nebo, jestli už je to třeba zlomený, koupit nový těsnění.. prodává se snad na metry v mototechně... Na nasazování doporučuju koupit rum, protože teda já na 105tce sem se celkem navztekal, než to bylo dost dobrý smile

 offline 

 

#3 23.09.2013 18:14:01

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 763
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Re: zatéká za gumu


taky možnost jestli neteče skrz tapece ve dveřích a pak na gumu a práh, občas tam je taková pěna která to neutěsní a teče pod ní

 offline 

 

#4 23.09.2013 18:14:07

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: zatéká za gumu


každé dveře mají ze spodu díry na odtok vody,zkontroluj jestli jsou průchozí. zkus si sednout do auta a někdo ať ti polije dveře vodou,měl bys vidět kudy tam teče. daší ochranou je igelit pod tepecem. pokud neteče dovnitř auta je to v klidu. ta sametka u těchto vozů moc nevidrži a zateka kolem okna. buď v klidu i u luxusních aut  teče do dveří.


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#5 23.09.2013 20:10:19

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: zatéká za gumu


to bude netěsnící pěna ve dveřích, bude to stékat po ní. Něměnily jste stahovačku, nebo zámek?


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#6 23.09.2013 20:11:35

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: zatéká za gumu


kornout:

fabia ma tzv.pancir penovka tam neni


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#7 23.09.2013 20:40:14

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: zatéká za gumu


na autě se nic neměnilo, je 5let starý tak snad gumy musí být OK a má najeto 26tis km. prodávat se mi to nevyplatí, zdědil jsem ho po dědovi tak nechci aby mi to hned schnilo takový žihadlo :-D zkusím kouknout na ty odtokový díry a zkusit sundat tu gumu a plast abych se ujistil že do auta neteče.

Spíš mi přijde že tam teče ze zhora, kde to neutěsní ten semiš nebo co to je za vynález ne   a po dveřích to stýká dolu.


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#8 23.09.2013 21:24:37

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: zatéká za gumu


wáca:

ten semis jak pises na to nema vliv je to spis na hlukovy efekt,nemas nekde tu pirelku prasklou?treba v miste jak je zamek?nebo moc ochozenou?jak nekteri starsi lidi lezou do auta tak tahaj zadek pres tu pirelku,jeste mrkni na ty odtokovy kanalky jestli nejsou fakt ucpany


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#9 24.09.2013 16:42:23

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: zatéká za gumu


foxdive:

ta guma ,,pirelka, je jak nová nikde neponičená. O víkendu to sundáme a snad na něco přijdem


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#10 24.09.2013 16:51:51

pet
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Místo: Sudety
Motorka: EXC45o
1 0

Re: zatéká za gumu


wáca napsal(a):

Ahoj bando, netýká se to vůbec endura, ale docela mě to štve

jedná se o to, že když prší tak u auta ,,Fabie,, mam u jedněch dveří louži na prahu a i za tou gumou je voda. Sahal jsem na polstrování, na ten koberec a ten je suchej, takže do auta to snad neteče.

Jde mi o to aby tam někde zbytečně nestála voda a v zimě to nedělalo neplechu, nebo za nějaký čas to nezačlo hnít zevnitř. nemá s tim někdo zkušenost, nebo nějaký nápad ? Hlavně mi je divný že se to děje jenom u jedněch dveří  a30 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2 … ie0138.jpg

Čest, měl sem stejný problém na oktávce. Teče tam kolem dveřního profilu a je to "běžná" závada a5  Když stojí auto v bočním náklonu, teče to rovnou pod koberce. Ve finále sem to vyřešil následovně: vzal sem 10 cm těsnící gumy do oken (malý trojúhelníkový profil) a nalepil sem jí kolmo dole na vnitřní stranu dveří tam, kde se objevuje ta louže. Při zavření  dveří se těsnící guma přilepená na dveřích vmáčkne do těsnění v místě co máš na fotce a vytvoří malou kolmou drážku, která tu vodu odvede mimo prostor kabiny. Jednoduché a funkčí. Pixla už je z baráku tak ti názorné foto nepošlu.

 offline 

 

#11 24.09.2013 16:57:50

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: zatéká za gumu


Tak stáhni okénko a použij hrubou sílu.
To Fox... : to už má jak GIV atd, já jen co si pamatuju, jsou ty ebilní nýty, jak se musej odvrtávat, to vymyslel kokot.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#12 24.09.2013 18:31:09

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: zatéká za gumu


kornout:

na tech prvnich to bylo jeste na srouby pak to zacali nytovat a31 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů