Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Náhoda nebo Znamení?

#1 01.09.2013 00:49:55

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Náhoda nebo Znamení?


Mám takovou trochu povídku big_smile je to docela dlouhý, takže kdo nechce ať nečte. Dnes se nám s kámošem stala (alespoň pro nás) zajímavá událost big_smile Je půl jedenácté večer a kámoš mi volá že je na jednom místě a přestala mu jet motorka (máme stejné - silniční TDR 125). Tak po chvilce vysvětlování co se mu stalo mě napadlo snad jen že odešla svíčka, tak mě poprosil jestli bych nemohl přijet s nářadím aby jsme to vyměnili. Sednu na motorku, startuju a nic. Zkouším pořád dál a pořád nic, ani na roztlačení nechytla, tak mu volám že je to v pr.eli že mi to taky nejede, přesně jako mu. Tak kámoš už zděšenej začal přemlouvat at jedu na EXC, jenže tuto noc bylo město plné policajtů kteří měli nějaký zátah, a jelikož na ní ještě nemám papíry tak to bych neriskoval. Už zcela beznadějně jsem přemýšlel co by to mohlo být, benzín mám, že by nám odešla svíčka v tu samou chvíli? big_smile Jen tak mi projelo hlavou otevřít víčko nádrže, jestli to nemá špatný podtlak, a ejhle motorka chytla na drb. Tak mu volám že mi to chytlo a jedu za ním, on samosebou byl rád. Stál za městem vedle kukuřičného pole, kde slyšel šustění a kroky, potom co se z kukuřice na něho začalo ozývat jakési vrčení už měl docela nahnáno big_smile  Přijedu tam, otevřu mu víčko nádrže a motorka zase chytne na drb. On na mě vykuleně čumí co a jak jsem to udělal, tak jsem mu to vysvětlil a jediný co mě napadlo, proč se nám tohle stalo, ve stejnou dobu, jestli není nějaký divný atmosférický tlak nebo něco podobného, kvůli čemuž to v nádrži nemělo podtlak aby benzín stekl do karburátoru. On už tam nemohl vydržet ani minutu tak jsme jeli zpátky do města sednout na benzínku a jen tak ze srandy mu říkám jestli viděl film Znamení z roku 2002 (pokud znáte). Tak jen tak ze srandy říkám, jestli tohle není nějaké znamení pro nadcházející útok mimozemšťanů  lol že máme takový stejný a velice zajímavý problém ve stejnou dobu, město všude hlídají policajti a on z kukuřice slyšel šustění a vrčení. Ještě mu říkám jestli tam náhodou neviděl projít nohu mimozemšťana jako bylo v tom filmu big_smile A on se hned do mě pustil, že já si z toho dělám prdel ale že přesně na tohle v tu chvíli myslel, přesně na tenhle film a na tuhle scénu a už z toho byl celej nesvůj big_smile Tak jsme se u toho docela nasmáli a máme co vyprávět big_smile
A co si o tom myslíte vy? Jak by jste nám vysvětlili problém proč nám motorky nejely za takových zajímavých okolností? Nebo myslíte že v tom hrají roli nějaké nadpřirozené síly? big_smile


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#2 01.09.2013 05:07:41

kokonhead
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 274
Založená vlákna
Místo: činu
Motorka: pomeranč
0 1

Re: Náhoda nebo Znamení?


cita29:čistě pragmaticky, jste to nenakopli, nic víc nic míň...

a znamení v kukuřičných polích, dělají kombajnéři, kteří toho moc vypili...stejně, tak jako já teď... smile 
a ano neberte mě vážně  gp 

 offline 

 

#3 01.09.2013 11:34:51

emigrant
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 386
Založená vlákna
Místo: Uničov
Motorka: XTZ 750
Věk: 32
0 0

Re: Náhoda nebo Znamení?


cita29:

 big_smile  key 


Jedu kdy chci

 offline 

 

#4 01.09.2013 19:04:45

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: Náhoda nebo Znamení?


S tou nadpřirozenou sílou jsem si dělal samosebou srandu  a2  lol Jen by mě zajímalo nějaké rozumné vysvětlení toho, proč nám to oboum ve stejnej čas nechtělo chytit když byla zavřená nádrž big_smile Nikdy předtím se nám to nestalo


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#5 01.09.2013 20:28:55

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Náhoda nebo Znamení?


Tohle vyřeší jenom Artur C. Clark, toho času na SríLance  lol 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#6 01.09.2013 20:46:22

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Náhoda nebo Znamení?


cita29:

Napiš Scaliové a Maldrovi ty ti poradí

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů