Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Stornovani odeslaneho baliku

#1 23.06.2013 22:52:03

Stornovani odeslaneho baliku


Stala se mi nemila vec a po hodince reseni sem nikde nenasel odpoved, proto se zkusim zeptat tady:
prez inzerci sem prodal nejake dily na motorku, a jelikoz sem v tydnu na skole tak sem pozadal maminku aby to odeslala a tady je ten probelm. V patek k veceru odeslala moje maminka balik v hodnote 2000kč jenze jsme se navzajem nak nepochopily a poslala ho obycejne misto dobirkou. Kupujici semnou nekomunikuje a dovolat se mu nemuzu. Dle sledovani zasilky by balik jeste nemel byt na ceste a proto bych to rad nejakym zpusobem stornoval jelikoz nemam jistotu ze mi to kupujici zaplati. mate stim nekdo zkusenots? je takove moznost? rano se chystam vlitnout na postu ale snazim se zjistit co nejvice info

 offline 

 

#2 23.06.2013 23:08:13

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Stornovani odeslaneho baliku


Podací číslo a volej na nějakou hotlinku. Klidně ještě teď. Jestli maj zítra doručovat, někdo musí makat i teď...


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#3 23.06.2013 23:15:25

Re: Stornovani odeslaneho baliku


slugger:

to jsem zkousel, linky jedou az od 7 rano a nase pobocka od 8 tak sem jim napsal napsal aspon ''jen'' email. balik mati poslala obycejne v patek takze doufam ze nebudou v pondeli dorucovat, i podle sledovani zasily by mel byt balik porad u nas na poste. Mne zajima jestli takova moznost vubec existuje? (predpokladam a doufam ze urcite ano) a jestli s tim ma nekdo nakou zkusenost.. snad to jeste stiham no

moje mati my umi nekdy poradne zkomplikovat zivot  a2  a21 

Editoval allmotors (23.06.2013 23:16:05)

 offline 

 

#4 24.06.2013 08:26:00

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Stornovani odeslaneho baliku


problem to určitě není, podle čísla balíku ti ho dohledaj a na 99% vrátí aby sis to opravil. Kdyby jsi třeba zadal špatnou adresu tak to spraví na poště a pošlou.


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#5 24.06.2013 17:03:03

Re: Stornovani odeslaneho baliku


tak vyreseno, byl to docela boj ale nakonec se povedlo.
Prisel sem na postu a sebehli se ke mne zensky ze vsech prepazek ze je to docela raritka a misto toho aby poradily tak resili jak se mi to mohlo vubec stat big_smile po 15minutach kdy mi mleli hovna sem se zeptal na vedouci a za tou mne poslali.. zase komedie jako s zenskejma na prepazce ze to neni mozny a ze nic nejde a bla bla.. ze jedina moznost je zavolat na danou postu v danem meste a pry to ''nak'' udelat. Po prichodu domu se jeste jako posledni moznost podivam na mail jestli mi kupujici neco nepsal a je tam mail z centaly v praze ze je vse mozsne s prilohou viz.

Článek 38
Žádost odesílatele o změnu uzavřené smlouvy
1.    Žádá-li odesílatel, aby podnik poštovní zásilku nedodal, nebo aby podnik poštovní zásilku dodal za jiných než původně sjednaných podmínek, musí
    a)    v případě služby obyčejná zásilka nebo obyčejná slepecká zásilka uvést všechny údaje o poštovní zásilce, které jsou pro tento účel potřebné,
b)    v případě služby doporučená zásilka, doporučená slepecká zásilka, cenné psaní nebo cenný balík předložit podací stvrzenku.
2.    Žádost podle odstavce 1 se považuje za návrh na změnu uzavřené smlouvy; ke změně smlouvy dochází prvým úkonem, který podnik podle této žádosti učinil.
3.    Podnik neodpovídá za důsledky toho, že poštovní služba byla poskytnuta za původně sjednaných podmínek, jestliže vynaložil veškeré úsilí, které bylo možno požadovat, aby zajistil poskytnutí poštovní služby podle nově sjednaných podmínek.
4.    Jsou-li k tomu vážné důvody, přijetí žádosti podle odstavce 1 může podnik odmítnout.

stim sem opet napochodoval na postu a porad stejny problem ze tole si muze vytisknout kazdy a bla bla.. nakonec sem je donutil zavolat nekam do prahy a hned bylo vse v poradku a behem 10 sec vyrizeno big_smile tak kdyby se nekomu stala podobna blbost jako mne tak aspon budete vedet co a jak big_smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů