Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Brejle

#1 01.04.2013 09:58:51

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Brejle


doporucite mi nekdo nejaky kvalitni brejle na motorku nebo shop okolo prahy?? chci nejaky aby meli i dobrou dostupnost nahradnich skel

 offline 

 

#2 01.04.2013 10:52:09

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Brejle


Oakley crowbar nebo teď jsem si koupil v razzu Spy Klutch MX a za cca 1400 dostaneš zrcadlový sklo i s čirým sklem a odnímatelnej chránič nosu smile a Brejle to jsou super pohodlný. Naopak špatnou zkušenost mám s Thorama model Hero snad .. větší  s prominutím mr*ky jsem na očích neměl  a13  Mlží se to .. na tom čirém skle se hned začne odlupovat nějaká slída  .. a to jsem na brýle opatrný  okok  

Jinak celkem ušly i Smith ale nejsou tak hezký  a1 

Editoval beachbitch (01.04.2013 10:56:06)

 offline 

 

#3 01.04.2013 11:39:50

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Re: Brejle


jj spaye a smithy se mi zrovna libi a jak se kouka pres to barevny sklo??

 offline 

 

#4 01.04.2013 11:44:10

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Brejle


Když není uplně pod mrakem tak je to super .. Ale prý jsou všechny tyhle kouřový skla náchylnější na "upatlání" nebo poničení takže přes to vozím i za sucha strhávačku aby se to hned neponičilo.. ty k tomu stály snad necelý dvě kila.. Jinak ta pěna je hodně příjemná  ano  Záleží aby padly do helmy to chce zkusit za mě v shoei naprostý luxus  smile 
Když je pod mrakem tak to chce asi druhé s čirým sklem .. přehazovat se mi to moc nechce .. dát tam vždy to sklo nazpátek je boj  a1 

Přišlo mi že sedí stejne dobře jak óčka ale ta cena je nižší smile http://shop.razzo.cz/bryle-race/bryle-p … dham-blue/  přesně tyhle a za ty prachy si myslím slušný  smile 

 offline 

 

#5 01.04.2013 11:49:04

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Re: Brejle


jj ty vapada hezky ted mam uplne obyc brejle a predtim sem mel targy a byl sem taky spokojenej

 offline 

 

#6 01.04.2013 11:49:14

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Brejle


beachbitch napsal(a):

Když není uplně pod mrakem tak je to super .. Ale prý jsou všechny tyhle kouřový skla náchylnější na "upatlání" nebo poničení takže přes to vozím i za sucha strhávačku aby se to hned neponičilo.. ty k tomu stály snad necelý dvě kila.. Jinak ta pěna je hodně příjemná  ano  Záleží aby padly do helmy to chce zkusit za mě v shoei naprostý luxus  smile 
Když je pod mrakem tak to chce asi druhé s čirým sklem .. přehazovat se mi to moc nechce .. dát tam vždy to sklo nazpátek je boj  a1 

Přišlo mi že sedí stejne dobře jak óčka ale ta cena je nižší smile http://shop.razzo.cz/bryle-race/bryle-p … dham-blue/  přesně tyhle a za ty prachy si myslím slušný  smile 

A až si je pořídí tak bude jezdit(lítat) jako ten na tom třetím obrázku smile 

 offline 

 

#7 01.04.2013 11:55:45

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Brejle


Vencam666 napsal(a):

beachbitch napsal(a):

Když není uplně pod mrakem tak je to super .. Ale prý jsou všechny tyhle kouřový skla náchylnější na "upatlání" nebo poničení takže přes to vozím i za sucha strhávačku aby se to hned neponičilo.. ty k tomu stály snad necelý dvě kila.. Jinak ta pěna je hodně příjemná  ano  Záleží aby padly do helmy to chce zkusit za mě v shoei naprostý luxus  smile 
Když je pod mrakem tak to chce asi druhé s čirým sklem .. přehazovat se mi to moc nechce .. dát tam vždy to sklo nazpátek je boj  a1 

Přišlo mi že sedí stejne dobře jak óčka ale ta cena je nižší smile http://shop.razzo.cz/bryle-race/bryle-p … dham-blue/  přesně tyhle a za ty prachy si myslím slušný  smile 

A až si je pořídí tak bude jezdit(lítat) jako ten na tom třetím obrázku smile 

Jojo takové učinky se dostaví prakticky okamžitě  lol 

 offline 

 

#8 01.04.2013 12:05:24

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Re: Brejle


no jeslti se dostavi takove ukinky okamzite tak to nevaham protoze vcera v tech srackach sem lital spis po zemi a honil zajice chvilema  lol 

 offline 

 

#9 01.04.2013 12:44:33

dudydrz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 572
Založená vlákna
Motorka: xtrainer 300
Věk: 38
Tel: 725311272
2 1

Re: Brejle


jen něco málo k tomu..koupil jsem kenny s dvojitým sklem aby se mě nemlžily...a mlží se lol  ee4 sice jen občas ale..kamarád má za 300kč  celý brejle někde z motoobchodu v olomouci a jsou supr.a pak se v tom vyznej

 offline 

 

#10 01.04.2013 12:48:25

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Re: Brejle


me si libi docela tyhle super cenovka a maj k nim jiny skla i strhavacky za slusny peniz
http://shop.razzo.cz/bryle-race/bryle-p … lack-2013/
a jeste jsem premyslel o origo husaberg ale nevim no preci jenom si myslim ze spaye nebo smithy budou kvalitnejsi
http://www.husaberg-shop.cz/racing-oble … e-husaberg

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů