Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KLX650R

#21 06.03.2013 21:52:19

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


Tainix:

Já bych tohle téma už neřešil, samo že tam nedám nějakou co je registrovaná, vím co dělám.. Dík za rady a opatruj se.

 offline 

 

#22 06.03.2013 21:57:47

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KLX650R


Tendr:
je to tvoje věc  ano 
tak ať dobře vybereš, nebude to jednoduchý u těchto strojů

 offline 

 

#23 06.03.2013 22:12:40

mmozga
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 466
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 570 12
Věk: 23 zatím :)
Tel: galaxy s4
0 0

Re: KLX650R


tady máš test KLX-R z časopisu MOTOCYKL
hooodně starý číslo :-)
taky jsem kdysi KLX chtěl ale odradila mě nemožnost to legálně přihlásit v čr.je to škoda..
být tebou raděj vezmu XR600 je to ještě větší držák,bude lehčí,možná o 10koní mín ale určitě to kompenzuje kroutákem..
hlavně jednoduchost..


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2897_klx1.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2897_klx2.jpg

 offline 

 

#24 06.03.2013 23:23:46

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


mmozga:

Díky za test a za názor, ještě není nic rozhodnutýho, určitě nechci koupi uspěchat... Uvidim v jakym stavu jsou ta KLXa a jestli bude nějaké v dobrém a bude rozumná domluva na ceně, když je to bez čísel, tak bych do toho pravděpodobně šel. V úvahu připadá ještě XR600R jak píšeš nebo TT600R. Záleží co se namane v lepším stavu a za lepší price.

 offline 

 

#25 06.03.2013 23:33:14

enduro600
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 186
Založená vlákna
Místo: Komárno
Motorka: Honda XR600(úprava SM) a Suzuki drz400e
Věk: 27
1 0

Re: KLX650R


Xr600r má 46 koní a klx 650r má 48 koní, čo nieje tak velký rozdiel  ano . Teda ak som správnu kawu pozeral.

 offline 

 

#26 06.03.2013 23:44:34

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


Ono se to s různými roky mění jak na houpačce... XR kolem 00' by mělo mít 32kW, stejně má i TTR a to KLXo by mělo mít 40kW. Yamahou jsem si jistej, mám tu oficiální českej katalog Yamaha z 99. roku.

 offline 

 

#27 07.03.2013 06:24:57

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


mmozga napsal(a):

být tebou raděj vezmu XR600 je to ještě větší držák,bude lehčí,možná o 10koní mín ale určitě to kompenzuje kroutákem..
hlavně jednoduchost..

Test dobrej  ano  Ale tohle co píšeš.. Je vidět, že o KLX víš hovno  a1 Težká je při nejmenším stejně, krouťák má velkej hodně dole a motor je taky při nejmenším stejně jednoduchej. O držákovosti tady nejde moc mluvit. Jsou to obě starý vrány, ale KLX má taky rozhodně pověst velkýho držáka. Pokud mažeš motor, tak jezdí věky. U KLX ale narozdíl od XR neznám nikoho, kdo by rozlámal převodovku..  Takže XR možná klidně vzít, ale ne kvůli tvejm argumentum, ale spíš kdyby byla v dobrym stavu za menší peníze.

E: Jo a s tim přihlašovánim.. Nevim jak je to jinde, ale já mám druhou a bez problémů přihlášenou. Jezdí jich tu daleko víc a nejsou s nima problémy.

Editoval kadeloid (07.03.2013 06:28:42)


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#28 07.03.2013 19:04:51

mmozga
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 466
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE 570 12
Věk: 23 zatím :)
Tel: galaxy s4
0 0

Re: KLX650R


kadeloid napsal(a):

mmozga napsal(a):

být tebou raděj vezmu XR600 je to ještě větší držák,bude lehčí,možná o 10koní mín ale určitě to kompenzuje kroutákem..
hlavně jednoduchost..

Test dobrej  ano  Ale tohle co píšeš.. Je vidět, že o KLX víš hovno  a1 Težká je při nejmenším stejně, krouťák má velkej hodně dole a motor je taky při nejmenším stejně jednoduchej. O držákovosti tady nejde moc mluvit. Jsou to obě starý vrány, ale KLX má taky rozhodně pověst velkýho držáka. Pokud mažeš motor, tak jezdí věky. U KLX ale narozdíl od XR neznám nikoho, kdo by rozlámal převodovku..  Takže XR možná klidně vzít, ale ne kvůli tvejm argumentum, ale spíš kdyby byla v dobrym stavu za menší peníze.

E: Jo a s tim přihlašovánim.. Nevim jak je to jinde, ale já mám druhou a bez problémů přihlášenou. Jezdí jich tu daleko víc a nejsou s nima problémy.

o KLX mám pouze načteno.vše v pozitivním znění takže té motorce fandím už jen proto že jsem ji kdysi moc chtěl..
 sjuk jestli jsi ji přihlásil tak jsi měl štěstí nebo víš jak na to a můžeš přihlašovat i další KLXka  ano  osobně si myslím že ta motorka se dala přihlásit pouze před pár x lety a dnes už to prostě nepůjde.. ale třeba se někomu povede..
jediné proč jsem si ji nekoupil tak bylo to že většina doporučila XRko.
věřím že má KLX stejné kvality,né li větší,pěknější desing a možná lepší podvozek..ale můj názor bude přesvědčen vždy k tomu že je XRko blbuvzdornější..
urážet jsem ani jednu nechtěl.jestli to tak vyznělo tak se omlouvám  a22 

 offline 

 

#29 07.03.2013 19:12:02

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


mmozga:

Jasný  wink  Hele a jak myslíš teď to přihlašování? První sme koupili asi před devíti lety a přihlásit (respektive přehlásit z majitele na majitele) to šlo bez problémů. Loni v listopadu sem koupil druhou a zase to bylo bez problémů. Myslíš tohle nebo jako že bych to přitáhnul ze zahraničí? A můžu tě ujistit, že KLX je taky blbuvzdorný. Co jsem ale měl rozebraný různý motory nebo jsem viděl různý videa rozloženejch motorů, tak mi přišli všechny blbuvzdorný  a1 


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů