Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KLX650R

#1 06.03.2013 06:05:55

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

KLX650R


Zdar, neznáte někdo tuhle motku? http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 81892.html Podezžele nízká cena, ale nevypadá zle.
Sháním po pár letech zase něco do lesa, ale mám to dost z ruky... Nebo nevíte někdo o nějakým ostřejším endurku, ideálně severní nebo západní čechy. WR400, XR400/600R, TT600R, možná i nějakýho Husara či Husku. Jezdil jsem 3 sezóny RM250 a nic moc slabšího bych nechtěl, ale dvoutaktní kozu už taky ne. Potřebuju světlo a delší dojezd, TP netřeba... Díky

 offline 

 

#2 06.03.2013 14:22:50

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


Vypadá to,že je to bez papírů a řekni mi, kdo (kromě tebe) chce 650tku jen na blbnutí bez papírů. Jinak za ty prachy by to bylo fajn.


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#3 06.03.2013 15:18:31

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


kadeloid:

Primárně to potřebuju k přesunům z místa A do místa B, kdy B je od A vzdáleno 7 km po rozbitý asfaltce, nebo zhruba 6 km lesem v nezimních měsících, s převýšeím asi 500m a to celoročně každý víkend, zima nezima, sníh nesníh. Proto 650, proto výkon a proto né už 2T.

Jiank v týdnu i ve volnej víkend, když se namane, chci zakravit s bandou, ale oni maj většinou soutěžní Husary a KTM tak nevím, na 250 jsem je stíhal, ale vozil jsem i 4 petky benálu.. Jezdíme vyjížďky do voj. újezdu, kde po cestě je mx trať. Tam nutně lítat nepotřebuju, ale babu bych svést občas chtěl po okolí, což si myslim půjde líp právě na KLXR než na Husarovi. KTM mi je, nevím proč, nesympatická..

Přečetl jsem tu dost vláken o tom KLXR, ta by mi na to všechno přišla ideální, mám 195cm a 95kg takže se težší mašiny nebojím, ale nechci jet 400km tam a 400 zpátky abych zjistil, že je total v hajzlu..

Jinak papíry neřešim vůbec, nestalo se mi, aby mě PCR chtěla zastavit, ani ve městě natož někde kde se dá sjet na pole, pro ně bez šance něco takovýho.

Už se začíná oteplovat kvapem, nechce tu mašinu někdo okouknout, kdo to má blízko? smile

Ještě k fotce, modrá je silnice, červená cesta podél potoka lesejčkem a zimní zkratka přes pole.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3487_kl_to_km.jpg

 offline 

 

#4 06.03.2013 17:52:57

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


Tendr: Výběr ti chválim, ale zákon schválnosti funguje. Když budeš mít motorku bez papírů, tak tě stavit budou  wink 

E: Jo a určitě to nebude rok 1996. Maximálně 95. Pak měla fejslift a musim říct, že k lepšímu po všech směrech - větší nádrž a větrák na chladič.

Editoval kadeloid (06.03.2013 18:21:42)


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#5 06.03.2013 19:46:47

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


kadeloid:

Právě že jsem nikdy neměl moto s papírama, od 11 na fichtlu, pak přes různý endura až k té RM250, takže asi 15 let z 18 aktivní ježdění téměř celoročně a nikdy mě cajti nechytli.. U nás je dobrý, že město je malý a pole a les jsou blízko a i když mě pokoušeli stavět, tak prostě neměli šanci.. Ale to sem nepatří.

Můžeš mi jako vlastník KLXa doporučit ještě něco podobnýho a ne o moc dražšího? Papíry opravdu nepotřebuju a cenu co nejnižší, motor si radši udělám sám, ale nechci aby to byl uplnej střep, abych musel dělat přepákování, ložiska, vidle atd.

Jinak v čem se ještě liší ta 95' vůči 96'? Jestli jen větší nádrží a přídavným ventilátorem chlazení, tak to by nebyl problém dodělat, elektrikou se živim. Nejsou tam třeba rozdíly v motoru? A ještě dotaz na tebe jakožto majitele, opravdu má ten motor 42kW tj. nějakých 57 koní? To mi přijde dost na takový endurko. Koukám, že podobně silnej bude až asi ten Husar, ty XRa a TTRa jsou slabší, je tak?

 offline 

 

#6 06.03.2013 20:17:21

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


No to že ujíždíš chlupatejm vrhá špatný světlo na nás všechny. Nemluvě o tom, kdyby se něco stalo. Nebudu ale moralizovat, protože sám nemám čistej štít, takže dělej jak myslíš...

KLX-R ti můžu doporučit, ALE!!!!! Je to stará motorka a nedá se to už paušalizovat. Pokud bys jí chtěl koupit, tak je to kusovka a musíš hodnotit konkrétní stav. Jedna může bejt hodně zachovalá a druhá totálně domrdaná.... No opravy si uděláš sám, ale bude to tady dost peněz. Hodně často žerou olej - ventily i píst. Přepáčko, tlumiče a ložiska taky nevydrží věčně a záleží jak se k tomu kdo choval. Jezdit se ale dá na domršenym podvozku i motoru. Snese toho dost. U motoru můžou bejt chycený vačky a převodovka kvůli tý spotřebě oleje... No vypadá to, že je to střep, ale tohle maj všechy jednobuchy okolo toho roku.. Výkon ale nevim. U eRka se výkon nikde neudává, ale jede to víc než C. Motorově jsou ročníky stejný. Podtrženo, sečteno, KLX-R je dobrá volba, ale musí to bejt zachovalej kus!

Alternativu ti neporadím. Jinou lepší neznám, ale líbí se mi TTčka. Každopádně hmotnost eRka je s náplněma a laďákem do 130kg, což je slušná hodnota.


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#7 06.03.2013 20:26:24

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


Janek: Neni to tak dlouho a v inzerci bylo ještě lepší eRko. Díky bohu ho nikdo nechtěl a teď ho huntuju já.  gp  heh2 


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#8 06.03.2013 20:29:47

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KLX650R


kadeloid:

Třeba já jsem ještě nikdy neměl moto "s papírama" myslím že je takovejch lidí více  wink 
Hledal bych nějaký XTčko, XRko atd. pokud chceš spolehlivej, nenáročnej stroj  a4 

 offline 

 

#9 06.03.2013 20:34:59

JindraMZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 690 Enduro R, MZ 660E Baghira, Yamaha XT 350
Věk: 32
Web
0 0

Re: KLX650R


Tainix napsal(a):

Hledal bych nějaký XTčko, XRko atd. pokud chceš spolehlivej, nenáročnej stroj  a4 

By mě teda zajímalo, v čem je takové XT nebo XR spolehlivější a nenáročnější. Snad ne kvůli vzduchovému chlazení...

 offline 

 

#10 06.03.2013 20:38:21

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KLX650R


JindraMZ:

Ano, i kvůli tomu že je to vzducháč původem z cca 80. let, prostě jednoduchej motor

 offline 

 

#11 06.03.2013 20:41:52

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


Tainix napsal(a):

kadeloid:

Třeba já jsem ještě nikdy neměl moto "s papírama" myslím že je takovejch lidí více  wink 

To je mi jasný. Taky sem byl mladej (a snad i pořád sem  lol ) a jezdil jak na motorce bez papírů tak bez svejch papírů. Jednou to ale prostě nevyšlo. Dneska bych to už neudělal.


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#12 06.03.2013 20:51:23

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


Janek:
  Díky moc za info, to z ní jak z pohádky skoro.. Psal jsem mu teda sms, ať mi pošle na mail detailní foto a popis v jakém je stavu, přece jen, každej si pod pojmem dobrý stav představí něco jinýho. A já opravdu nemám finance abych jel 800km na čumendu.. Jinak jsi mne potěšil, zní to moc hezky.

Kadeloid:
No já vím, není to košér, ale tak co s nima.. Pokud je pravdou co píše Janek, tak se na ní snad pojedu podívat.. Pak ti budu psát dlouhosáhle o rady. No snad ne, uvidíme, vše je zatím ve hnězdách...

Tainix, JindraMZ:
XT i XR samozřejmě sleduju taky, ale oproti KLX jsou obě o 10kw slabší a hlavně XT i znatelně těžší, čili je jako konkurenci moc neberu.. I když, kdyby se objevila hezká v blízkosti bydliště za parádní peníze... Ale to XT prostě už do lesa nebude, a lesa se nemůžu vzdát prostě. A prosím Chlapi, bez zbytečných OT a Flamů, odvádí to pozornost od tématu, díks .)

 offline 

 

#13 06.03.2013 20:54:30

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KLX650R


kadeloid:

Teď už bych to samozdřejmě taky asi nedělal, ( tím že do teď jezdím bez papírů myslím to že mám krosku a jezdím na traťích ) čekám až mě bude 24 a pak řidiák neomezeně (pokud to do té doby nezmění zase) sorry za ot...

 offline 

 

#14 06.03.2013 20:59:15

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KLX650R


Tendr napsal(a):

Tainix, JindraMZ:
XT i XR samozřejmě sleduju taky, ale oproti KLX jsou obě o 10kw slabší a hlavně XT i znatelně těžší, čili je jako konkurenci moc neberu.. I když, kdyby se objevila hezká v blízkosti bydliště za parádní peníze... Ale to XT prostě už do lesa nebude, a lesa se nemůžu vzdát prostě. A prosím Chlapi, bez zbytečných OT a Flamů, odvádí to pozornost od tématu, díks .)

Neřeš jestli to má o 10 kw míň, nebo víc, vybíral bych podle toho co zrovna bude a podle stavu hlavně, XT sice je těžký ale v lese se s ním i tak dá jezdit (měl jsem je) nebo si kup něco novějšího a výkonnýho, ale to zas bude jiná cenovka

 offline 

 

#15 06.03.2013 20:59:49

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


Tendr: Ta co píše Janek je dobrá. S tou mě otravovat nebudeš. Ani sem si nevšiml, že je ještě v inzerci. Ta co si posílal ty, ale vypadá taky zajímavě. Pokud ale nejsi znalec, tak uvažuj o tý co posílal Janek. Ta je známá a určitě to není bouda. Ostatně ta cos posílal ty taky nemusí bejt a předpokládám, že neni, ale tu nezmáme  wink 


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#16 06.03.2013 21:03:21

JindraMZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 690 Enduro R, MZ 660E Baghira, Yamaha XT 350
Věk: 32
Web
0 0

Re: KLX650R


Tendr napsal(a):

Zdar, neznáte někdo tuhle motku? http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 81892.html Podezžele nízká cena, ale nevypadá zle.

Bydlím ve vedlejší vesnici, kdybys moc chtěl, tak bych se tam mohl zajet podívat. Nejdřív ale můžu až 16-17. 3.

 offline 

 

#17 06.03.2013 21:09:31

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


kadeloid:

Tak jsem to špatně pochopil asi... Já myslel, že Janek píše o tý co jsem sem dal já, že jí jeho kámoš prodal tomuhle majiteli, co jí prodává za 22k. Ani jsem si nevšim, že má jiný plasty, ale ty mohly bejt měněný, ten inzerát je totiž tři a půl měsíce starej co dal Janek... No nic, asi jsem to fakt blbě pochopil... Takže jsou dvě, jedna u Klatov, což je o dost blíž. No uvidíme co mi přijde od týpka od Zlína za moudra.

Tainix:
Ono se jde ze 40kW na 33kW když to bylo nový, takže reálně asi i na míň, blbě. Jasně, že nechci paštiku a dám přednost lepšímu stavu před výkonem, ale 150kg a 30kw je oproti 110kg a 40kW fakt rozdíl. Už jsem XT jezdil.

JindraMZ:
Dík za ochotu, určitě by mi to pomohlo, kdyby z fotek a popisu byla bez problému, tak bys mohl poslechnout motor, zkontrolovat přepákování atd. Než bych se tam vydal.  ano 

Editoval Tendr (06.03.2013 21:15:29)

 offline 

 

#18 06.03.2013 21:17:04

kadeloid
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Motorka: KLX 650R
0 0

Re: KLX650R


Tendr:

No on to Janek taky napsal jako Janek  lol Já vim, že si to právě koupil kluk od Sendyho, že si to dá na ty papíry a bude s tim jezdit. No na značku to nedostal tak to chce prodat, protože mu je to "k hovnu", ale jak sem psal už na začátku, tak o takovouhle motorku bez papírů není moc zájem.


Tady je to mělký, to dám.

 offline 

 

#19 06.03.2013 21:26:14

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: KLX650R


kadeloid:

Mně to neva, bydlím na kraji vesnice (17k obyvatel) a budu se dopravovat do pustiny, kde žije jen můj děda + v létě chataři, takže mě značky netrápí, samo tam nějakou plesknu na oko... A léto budu jezdit stejně lesem, takže od baráku pojedu po komunikaci asi 100m a šup na louku, les a tradá smile

Ale lidi co bydlí ve městě samo chápu, že to nechtěj, jen by to mohlo padnout ještě níž, když to je bez not big_smile

Editoval Tendr (06.03.2013 21:27:03)

 offline 

 

#20 06.03.2013 21:45:27

Tainix
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 411
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawa KLE
Věk: 29
2 0

Re: KLX650R


Tendr napsal(a):

takže mě značky netrápí, samo tam nějakou plesknu na oko...

Tak na tohle bacha, to už je velká pí*ovina  vyk!  okok 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů