Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Budou mi pasovat blástry na motorku?

#41 01.02.2013 12:41:04

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Exoti...pádů do ochrany se jim zachtělo. Janku, že to na tebe řeknu doma ? lol  lol  lol 


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#42 01.02.2013 18:38:21

jarakinc
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 165
Založená vlákna
Motorka: Huska 610 E SM r.v.99
Věk: jak kdy
Tel: vysouvací
1 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Řešit na Hyosunga nějaký echt bástry když se stejně zakladateli tohoto vlákna při pádu zlomí motorka vejpůl tak to máte fakt můj obdiv pánové. Jasně at si koupí multipla a bude mít top. Jen bude o 2500kč lehčí. Na narážky jestli o tom vůbec něco vím asi takto: Za 10 let sem jen za bástry utratil přes 20 000kč. Pro mě je bástr spotřební věc ale pro kluka co je rád že je rád docela dost peněz. Moje pády jsou většinou přes 100kmh a na asfalt sem tam nějaká kukuřice či jetel.

 offline 

 

#43 01.02.2013 19:01:51

Johny5
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 438
Založená vlákna
Motorka: Hsg TE 300
Věk: mládí dávno pryč
3 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


xfany: a1  a1  ano 


Skáču dobře skáču rád.

 offline 

 

#44 01.02.2013 19:32:48

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


jarakinc: No vidíš, ty jezdíš hrozně ostře, takže si velkej machr..Proto potřebuješ tolik blástrů..Nevim proč by se mi měla motorka lámat..Když jí neznáš, tak buď ticho a neříkej o ní kecy, kdo ví jakou herku máš ty..

 offline 

 

#45 01.02.2013 22:23:47

jarakinc
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 165
Založená vlákna
Motorka: Huska 610 E SM r.v.99
Věk: jak kdy
Tel: vysouvací
1 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


xfany:

V desáté minutě videa sem to vzdal koukat se na tři řidiče motocyklu.  Netuším tudíž pointu či souvislost s tím jaký bástry dát na Hyosung.
Jinak moje pády jsou většinou silnice  2 a 3 třídy a kdysi dvakrát konec cílovky v Mýtě.

Zakladateli Tajvimu se tímto omlouvám a čestně prohlašuji že Hyosung vyrábí skoro tak dobrý motorky jako Suzuki ano .

 offline 

 

#46 02.02.2013 03:24:31

jarakinc
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 165
Založená vlákna
Motorka: Huska 610 E SM r.v.99
Věk: jak kdy
Tel: vysouvací
1 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


xfany:

Milý Františku, či co to seš, pro mě za mě, at si tam Tajvi namotuje na tu svou dvácu o síle cca. 15koní třeba bástry za 3000kč. Fakt nemám zapotřebí mu tady zasírat vlákno tím, že mu budu radit něco co tam na ty jeho řidítka nedostane. Že sem tu rozpoutal názorem "na toto moto je to zcela zbytečný" jeho hněv na mě tak s tím se budu muset smířit. Každej má na co má. 

Z toho že jsi otřesen z pádu na motorce ti radím: padej častěji a zvykneš si
                                                                       nebo se na to vybodni.
Jen měj na paměti že moje rady jsou špatné.

 offline 

 

#47 02.02.2013 10:58:18

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


jarakinc:
víš, oni ty bastry nejsou jenom kvuli ochraně páček při pádu, při kterým je ty jako jediným případě využíváš. U endura se jezdí velice často i hodně mimo 2 a 3 třídy asfaltek. představ si že třeba i normálně v LESE (hovada, že se nestyděj)!!!! heh2  a tam se třeba stává, že se holt mezi stromy nevejdeš a jenom si škrtneš... po bastru se to pěkně smekne a ty můžeš jet dál s pocitem kliky, pak to nemusí vyjít víc, z motorky tě to sice sklepe, ale ty můžeš v pohodě jet dál, protože páčku ani prsty na ruce nemáš zlomený!!!!!!!... nebo je i moc přijemný když projíždíš nějakým krovím, který se chytne za brzdovou páčku a zaflokuje ti předek ...  a ano je to výhodný i na 125ccm, která nikdy nebude bourat ve 100kmh.. plácačky jsou dobrý leda tak aby ti nefoukalo na ruce, až pojedeš na podzim 100kmh po cestách 2 a 3 třídy :-D


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#48 02.02.2013 12:09:31

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Vojtas:
Přesně tak ano 
A co teprve větve, které ve vyšší rychlostí dokážou pěkně potrápit. Osobně jsem zlikvidoval 3 blástry, než jsem si pořídil Acerbis rallye pro, ty jediné přežily všechny moje pády. Nejsem ale střelec, Petr dokázal v pohodě zondulovat i Acerbisy. Díky blástrům jsem ale dosud nezlomil jedinou páčku. Je dobré taky pod držák páčky dát teflonovou pásku a dotáhnout s citem. Při pádu se páčka vychýlí a nezlomí, jako když je to dorváno na fest bez možnosti pohybu. Řekl bych ale, že slabinou všech montážních kitů je, že se protáčí i při dotažení. Plastové uchycení je k ničemu, hliníkové bývají taky dost poddimenzované.
Tyto vnitřní držáky se neměly šanci povolit:
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/351_p1010121.jpg
Jsou sice robustnější, ale svůj účel plnily dokonale ano 

 offline 

 

#49 02.02.2013 12:27:25

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Měla jsem na motorce celých 10 let origo plastové bástry KTM. Přežily mrtě pádů a nárazů do čehokoli. páčku jsem zlomila pouze 1x za 6 let ježdění po lese. Až na podzim praskly v uchycení na konci řídítka (no po těch letech....). Kdyby mi na EXC pasovaly, dám je tam hned  ano  I když by asi byl problém s jízdou proti větru  usch 
http://www.hunt101.com/data/500/medium/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz_920.jpg


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#50 02.02.2013 13:02:37

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Taky se mi podařilo zlomit brzdovou páčku+zničit brzdovou pumpu cena nového kusu mě dost zarazila asi 3700kc...ještě že tady máme Radůza takže to bylo bez 3 ve předu ano 
Jinak mám taky plácačky Progrip a na ochranu páček je to opravdu uplně na nic...trochu to plní funkci jak psal Vojtas ale jinak k ničemu a trochu vzhled heh2  až poleví finanční krize tak to budu taky řešit než dávat 3700 za pumpu a31 

 offline 

 

#51 02.02.2013 14:33:33

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Klasika napsal(a):

Měla jsem na motorce celých 10 let origo plastové bástry KTM. Přežily mrtě pádů a nárazů do čehokoli. páčku jsem zlomila pouze 1x za 6 let ježdění po lese. Až na podzim praskly v uchycení na konci řídítka (no po těch letech....). Kdyby mi na EXC pasovaly, dám je tam hned  ano  I když by asi byl problém s jízdou proti větru  usch 
http://www.hunt101.com/data/500/medium/ … zz_920.jpg

Nemohu na ně taky nadávat. Jezdil jsem je na bývalé Betě 450 2 roky a nyní na Betě 525 je mám už rok taky. Je jasné, že se lehce protočí, ale mám povolené držáky páček, takže pokud je nerozlámu, tak tam budou. Oceňuji u nich ochranu rukou proti větvím v lese. S jízdou proti větru s nimi problém nemám, přece jen 525 je dost velké kladivo usch 

 offline 

 

#52 09.02.2013 02:34:12

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Abych nezakladal nove tema,tak se zeptat zde...borci nahodou nevite zda pasujou blastry z XT 600 na TTčko 600?

Editoval Zaluthino (09.02.2013 02:34:39)

 offline 

 

#53 01.09.2014 11:35:10

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Kluci nevíte někdo jak se jmenují tyhle bástry od Acerbisu ? Není to Rally Pro s nějakým origo nádstavcem ?

Já jsem toho už trochu prošel a nic takového jsem nenašel, tak nevím, jestli si to nedodělávají lidi nějak sami doma.

Každopádně sháním nějaké takové. Ty otřesné origo plácačky nechci.

http://stormforce8.smugmug.com/Motorcycles/Africa-Twin-Project-Morocco/20100917IMG0596/1011229553_ydq92-L.jpg

 offline 

 

#54 01.09.2014 13:20:48

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


Jsou to ty co pises,ty placacky dokoupis. Neni to ale nic moc,drzi to jen na dvou sroubkach a moc nelicuje. Nechrani to prakticky pred nicim,uz bych si to podruhe nekoupil...mel jsem na xt.

 offline 

 

#55 01.09.2014 13:33:55

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


jirka87: jednoduche... http://www.mx-shop.cz/spoiler-na-rally-pro/   wink   na TA pujdou, max trosku prihnes...

Editoval Honzan (01.09.2014 13:34:48)

 offline 

 

#56 01.09.2014 16:49:34

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


jirka87:

Je to Rally pro plus nadstavec http://www.amtrade.cz/index.php?main_pa … f50c311bd1


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#57 01.09.2014 17:29:22

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Budou mi pasovat blástry na motorku?


jirka87 napsal(a):

Jarynn napsal(a):

Jsou to ty co pises,ty placacky dokoupis. Neni to ale nic moc,drzi to jen na dvou sroubkach a moc nelicuje. Nechrani to prakticky pred nicim,uz bych si to podruhe nekoupil...mel jsem na xt.

Placacky jsem k dokoupeni nevidel  a30  S tou ochranou se podle me trochu pletes. Do terenu mozna, ale kryje ti to ruku a nefouka ti na hrbet zapesti a na klouby - ber to taky tak, ze to chci na Transalpa (coz z dotazu nevyznelo, to chapu).

Zkratka nechci tu placacku jako ochranu ruky pred narazem (vetve, odlozeni apod..), ale proti vetru. Od narazu je tam vyztuha smile A pocitam, ze kdyby Alp lehnul, tak to ten bastr stejne odsere.

Edit - ani nevím, jestli ty Acerbisy půjdou narvat na sériové řidítka.

No já jsem ti to taky napsal trochu nepochopitelně tak znova. Měl jsem na XT660, ježdění 70% cesta zbytek off. Ty nástavce nejen že nechrání před nárazem, ale hlavně už vůbec před větrem ani deštěm. Jsou totiž docela dost daleko od ruky a plocha je to malá(pouvažuj nad prouděním vzduchu, vzdálenost od ruky je7-8cm?). Opakuji že je to zbytečná investice,ve směru ochrany ruky (jakékoliv) je to vyhozený peníz. Za to co ušetříš když je nekoupíš raději přikup lepší rukavice. Fakt je to o ničem.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů