Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Stává se to normálně?

#1 31.12.2012 18:01:49

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Stává se to normálně?


Sally napsal(a):

Kdyby se někdo divim, tak mi zté zimy a všeho kolem hrabe, tak se nedivte... lol 
Ale začíná mě deptat jedna věc. Dříve, když jsem jezdil na kole, tak jsem vyjel z baráku a po pár metrech následovala louka a cesta po ní přímo do lesa. Ikdyž se jelo traktorem na dřevo nebo pěšky na houby apod. tak to byla pohodička. Od roku 2010 tam stojí dálnice! Viz. foto!!! ne Stavěla se asi přes dva roky tudíž od 2008 už oddělovala zmiňovanou cestu ne  Na motce to neřešim, ale traktorem se trmácet o 3km dále než bude most, autem to samé apod. Na kole pěšky to trvá min. o půl hoďky déle než se dostanu do lesa atd... Ptám se stalo se to někde někomu ještě? Jaký na to máte názor? Na obrázku je vidět, že cesta po louce tam vede už hodně dlouho, přírodní vyježděná cesta od asfaltky až do lesa a oni nám to takhle odstřihli ne  Na každou stranu se musí jet min. 1 km než se dostanete na nějaký most. Ptám se nešlo udělat podjezd pro ty traktory apod.? Navíc když mě někdo napadne, že dělám kravál v lese na motce a ničím to tam, tak bych jim s chutí vhodil do držky to, že ta dálnice ikdyž přejedu ten celej kopec co je na fotce a mnohem dále, tak pořád jde slyšet dálnice ne  ne  A to ji slyším i na zahradě doma a to tam jsou postavené protihlukové stěny! ne  Až teďka mě to začíná srát, protože chodím každý den se psem ven a před několika roky by stačilo vyjít a byl bych za 15 min. hned v lese a bez humusnýho hluku z dálnice! Dneska ji musím obcházet, že jdu do lesa min. 45 minut a to ještě neslyšim člověka, který jde vedle mě, když se bavíme! ne  Je to normální vtomhle státě? Nehledě nato, že tam býval u lesa tábor, který kvůli dálnici museli zrušit a budova teď jen chátrá atd. Prostě normální vesnický život tam byl, ale teďka... ne  ne  ne  a31  Jaký na to máte názor? diky za reakce.... heh2  Nebudu se divit, když mi napíše někdo, že mi hrabe... lol  tongue  a22  Posledních pár hodin v roce 2012. 2013 třeba už nebudu takej kokot... lol  heh2  ano 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1765_p1010655.jpg

na jednu stranu tě chápu  ano , ale na druhou stranu vás taky mohli vyplatit a vést to přes tvůj barák. což hrozí některým lidem tady z Českého ráje kde by měla vést dálnice R35, která by byla opravdu přínosem pro tu dopravu, kdo jezdí na Hradec z Liberece nebo tady ze severu tak ví o co GO max. rychlost 80km/h tušim, samá vesnice, nákláďák jeden za druhym takže v normálním autě co nemá moc výkonu nemožný je předjet.

Já jsem PRO tu dálnici, ale veřim že kdyby mi to mělo vést pár metrů od baráku tak budu proti. někde jsou fotky jak by ta krajina pak vypadala, v pozadí krásně tyčící se hrad Trosky pod nim kousek zeleně a dálnice 4proudová.


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#2 31.12.2012 18:48:30

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Stává se to normálně?


Sally06:

někde se ty prachy musej proprat  lol 


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#3 31.12.2012 19:06:37

Dolph-cz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 272
Založená vlákna
Motorka: ktm 350
Věk: 39
0 0

Re: Stává se to normálně?


ty máš starosti-u nás jak stavěli "dálnici" tak nám vede přes střed pozemku.kousek pole ,takovou nudli máme po prarodičích,dřeli na to celý život a nedávno nám to vyvlastnili,dali nám pár korun za pozemek na které je cesta+ 10m na každou stranu a hotovo.zůstal nam chlustanec na jedné straně cesty a druhý za cestou,na který se ani nedostanem,protože tam žádná cesta nevede-jsou tam jen pole jiných majitelů..... ne 

a co se dá dělat.

 offline 

 

#4 31.12.2012 23:28:00

NEW black-jack
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 111
Založená vlákna
Místo: Severovýchod někde okolo Kopru
Motorka: Suzuki DR 350 SE
Věk: 31
1 0

Re: Stává se to normálně?


V téhle zemi se u 90-ti % křivd spravedlnosti nedovoláte, proto lepší raději neřešit a užívat si život jak jen to jde. Otázka je, pokud se člověk dostane do určitých kruhů a má možnost něco změnit, jestli to udělá, nebo se nechá strhnout proudem... carpe diem a vyserte se na věci, které nemůžete změnit, hned vám bude líp. Protože pak zbývá už jen ozbrojená agrese, kdy veme jedinec spravedlnost do vlastních rukou, ale tenhle boj je předem ztracen, protože sám nic nezmůže a větší skupina nebo dokonce organizace nepřipadá díky české mentalitě v úvahu.


Black-jack is back :-D

 offline 

 

#5 31.12.2012 23:30:28

NEW black-jack
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 111
Založená vlákna
Místo: Severovýchod někde okolo Kopru
Motorka: Suzuki DR 350 SE
Věk: 31
1 0

Re: Stává se to normálně?


Sally06:

a ty se vzpamatuj a neprodávej XR, na čem kura pak budes jezdit heh2 


Black-jack is back :-D

 offline 

 

#6 01.01.2013 00:20:10

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Stává se to normálně?


První příspěvek 2013  big_smile  (doufám)

 offline 

 

#7 01.01.2013 08:09:21

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Stává se to normálně?


Dálnice, železnice, letiště jsou potřeba. Ale způsob, co se kolem jejich stavby děje je v našem absurdistánu do nebe volající. V Tvém případě už v době územního rozhodnutí podat připomínku ke stavbě a stejně by se na vás vykašlali. V lepším případě (pro Tebe) podmazat poslance, senátora, starostu atd. a most by jste tam měli. Na druhou stranu kolik těch vlastníků je za tou dálnicí. Kolik vozidel by tam projelo? 10, 100, 1000, 10 000............??? Až pojedeš někdy po dálnici, tak si všimni že někde mosty jsou, jinde ne............záleží jak vlivná osoba má pozemky kolem. Technické nebo logické hledisko se dneska moc nenosí. Zkrátka je to jeden velkej tunel. Na jedné straně Tvůj problém, ne straně druhé vyhozené miliardy kvůli jednomu kousku pole u Hradce Králové (Havránková). A stát nebyl schopen udělat nic. Ale za tím bylo politické pozadí, ta Havránková byla jenom nastrčená figura. Ale kdo jezdil přes Hradec, tak věděl co to bylo za peklo.


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#8 01.01.2013 08:56:23

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Stává se to normálně?


Sally06:
No jo, ale teď ruku na srdce. Píšeš o nějakých křivdách a sám se chceš chovat podobně. Vyfotil jsi nádherné místa přírody a ty je chceš rozrýt svým drapákem mad 
Nic ve zlém, vše nej v novém roce ano 

 offline 

 

#9 01.01.2013 10:12:33

Re: Stává se to normálně?


Sally06:

co tam dela ten chciplej divocak na te tve fotce
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1765_p1010665.jpg

 offline 

 

#10 01.01.2013 10:34:56

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Stává se to normálně?


kick-start: A je určitě chcíplej?  ou2  usch Že by ho tam myslivci nechali?  hmm 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#11 01.01.2013 11:51:34

Dolph-cz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 272
Založená vlákna
Motorka: ktm 350
Věk: 39
0 0

Re: Stává se to normálně?


Sally06 napsal(a):

kick-start: Ten divočák nevim. Našel jsem ho vtom potoce, tak jak je vyfocenej! Postřelenej nebyl, ale bylo to mládě. Nevim na co mohl pojít... cool 

tak ty nevíš?jednoznačně to  měl z hluku a ze šoku,co mu způsobujou motorkáři...  ne    lol  lol 


jinak souhlas,že motorka je v lese a to nejmenší zlo....

je to k smíchu,máme úseky,kde jezdíme pravidelně už několik let....,je tam vyjetá sotva viditelná stezka a v místě kde se častěji drží voda pár dolíků......,minulý týden jsme tam jeli po delší pauze a čuměl jsem-les vytěžený,všude bordel,cesty rozorané od lesní techniky...měsíční krajina ne 

je mi jasné,že jde o prachy,někdo ten les vlastní,tak teď prodal dřevo a snad tam zase něco časem nasadí....ale chci tim říct,že jestli motorka v lese stresuje zvěř,tak po tomhle tom musely zvířatka minimálně začít koktat....

 offline 

 

#12 01.01.2013 20:34:46

lados350
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: Přerov
Motorka: HSQ FE 250
Tel: 777 976 331
Web
0 0

Re: Stává se to normálně?


není ten tábor u lesa Milenov ? Tam jsem jezdil jako kluk   smile  ano 

 offline 

 

#13 01.01.2013 21:07:33

Dolph-cz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 272
Založená vlákna
Motorka: ktm 350
Věk: 39
0 0

Re: Stává se to normálně?


prostě les je komerční záležitost,jako každá jiná věc-já to beru,peníze se musí točit-dřevo je byznys,zvěř je byznys,ale z motorky v lese dělají málem svatokrádež...  ne 

 offline 

 

#14 01.01.2013 21:57:27

Re: Stává se to normálně?


Stavět dálnice je nevyhnutelné, lidstvo roste a nároky na přepravu taky. To je nevyhnutelné a bohužel v naší zalidnění zemi se to vždy někoho dotkne. Ovšem systém který je v ČR zaveden je hodně "děravý a nespravedlivý". Ovšem to co píše Sally mi přijde jako úspěšná stavba. U nás jsou zbytečně drahé dálnice právě kvůli všem zbytečným mostům, podjezdům, sjezdům na malé účelové komunikace. Naopak mi přijde sprosté vyhodit stovky miliónů za podjezd, po kterém budete jezdit traktorem do lesa. Vím že to člověku hodně naruší život, vím jak je to otravné a proto si myslím, že je správné, že vaše obec dostala kupu peněz jako náhradu za vaši oběť. Že je dálnice předimenzovaná také není na škodu, automobilová doprava se stále vyvíjí. Na druhou stranu u nás moc nefunguje systém odškodnění. Nabízet chovateli koní jako náhradu byt v paneláku je naprosto nesmyslné, vyplacení reálné částky objektu/pozemku a náklady na přestěhování atd. jsou minimální oproti nákladům celé stavby. Proto nechápu že se dnes nabízí naprosto směšné částky. Jsem pro vyvlastňování, ale pouze s podmínkou rozumné náhrady.

Bydlím na Spořilově, což je "vesnice" postavená za první republiky. Komunisti nás pak obehnali třemi tepnami Prahy a jinak než podchodem nebo po mostě se k nám dostat nedá. A tenkrát se nikoho neptali, jestli s tím souhlasí...

Mapka pro představu... http://mapy.cz/#x=14.480474&y=50.045078&z=14&t=s

 offline 

 

#15 02.01.2013 05:48:58

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Stává se to normálně?


Williams: D1 byla vyprojektována z Prahy na jih již za 1. republiky. A nejenom vyprojektována, ale i z větší části připraveno zemní těleso. Bydleli jsme na Kačerově (v tom roháku jak byla konečná tramvaje 3 a 14) a po tom tělese dálnice směrem k Chodovu jsme chodili na procházky. Ale místo Jižní spojky byly vyprojektovány 2 okruhy kolem centra Prahy a hlavně pak dva okruhy kolem vlastní Prahy (jeden v úrovni Zbraslav - Průhonice - Běchovice) a druhý někde ve směru Český Brod - Benešov - Beroun - Kladno - atd.  To už ale 1. republika ani Hitler nestihl začít stavět a vznikl ten nešťastný spořilovský trojůhelník.  ne  ne  ne 

Editoval Vlk (02.01.2013 05:51:53)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů