Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

na odlehčení

#1 22.10.2012 11:40:14

na odlehčení


musím se s váma podělit o jednu nostalgii. při pročítání auto moto magazínu jsem narazil na článek o Ladě Niva. http://www.autadoterenu.cz/lada-niva-sl … arina-782/

Pamatuju si, jak jsem se strejdou v tomhle autě jezdil do lesa na čekanou. To auto má neuvěřitelnou průchodnost a byl to pro mě fakt bombastický zážitek. Tak to jen tak na odlehčení  a1 ale v článku ta speciál edice nemá chybu. má někdo z vás doma ladu nivu?

 offline 

 

#2 22.10.2012 12:19:30

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: na odlehčení


pída:

pro mě to bylo ohromné vozítko až potom,co jsem to viděl, jako prcek, v seriálu NÁVŠTĚVNÍCI ano 

https://www.youtube.com/watch?v=4Och2rweA88

 offline 

 

#3 22.10.2012 12:36:29

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: na odlehčení


pída: Už druhou Nivu má doma Hajnej, bohužel sem moc nepíše  hmm . Je to úžasné vozítko  ano Když jsme najížděli zimní SnowRallye, tak jsme to trasovali právě Nivou  usch A kolikrát jsem se strachy klepala, když jsme se sunuli do sjezdů nebo výjezdů - ale zbytečně. Projeli jsme všechno  ano 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#4 22.10.2012 16:12:46

Re: na odlehčení


já byl s Nivou na kopcu na Švédech, tenkrát řídil kamoš, a ten vůl to na té jehle i otáčel, normálně to všichni objeli, on ne, točil se na místě. Nebylo to tam ještě takový zhoblovaný, takže když jsem se podíval z okna spolujezdce a po demnou rovná stěna dolů 10 metrů a22 . Měl z toho prdel a dolů vůbec nebrzdil, měl tam dvojku a ještě dal plyn. Čekal jsem zubatou každou chvli, pak rana jak prase, mrknu na něj a on, to nic, myslím že jsem štrechnul spodkem. Když jsem se otočil, čuměl z hlíny celej zapíchlej vejfuk. Při rychlosti do 60 km/h a jízdě off - naprostá dokonalost, rychleji, to už je peklo. Na silnici je strašně nestabilní, v prudké zatáčce normálně odskakuje a hnije to jak cyp. Při srovnání se Santanou - jasně vede Niva. Lehká, průchodnost je bomba, nerozbitnost, gumová podlaha, otevřeš dveře, vezmeš to vapkou a vše hezky vyteče a25 

Editoval Ataman (22.10.2012 16:15:24)

 offline 

 

#5 23.10.2012 09:49:46

Re: na odlehčení


ono je úctyhodný i to, že se tohle auto už takovou dlouhou dobu vyrábí  ano .... a furt má svý fanoušky. V dnešní době luxusních terénních SUV apod., je to teda neuvěřitelný

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů